Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Vakar biju Babite no 15-21 divas 2kg 5 zemmeri pāris mazu asarīšu,,divas labas aizgāja,,,,kamēr bija nedaudz saule uz rotiņu labi copēja,,vēlāk voblers,,,,cope īsuma laba

peperone, 4.augusts 2017, 13:19

No Dušeļu bāzes?
4.augusts 2017, 13:34 | links
 
Vakar biju Babite no 15-21 divas 2kg 5 zemmeri pāris mazu asarīšu,,divas labas aizgāja,,,,kamēr bija nedaudz saule uz rotiņu labi copēja,,vēlāk voblers,,,,cope īsuma laba
4.augusts 2017, 13:19 | links
 
MT9 [03.08.17]: Taa, Zeeni, 2 meerinji, 8 zemmeerinji un viena pie 3 kilo vismaz aizgaaja.
Nu feini!!

apelsins, 3.augusts 2017, 22:04

Cepuri nost, izskatās līdakas ir aktivizējušās, brīvdienās jālaiž uz copi! :)
Nu no laika apstaakljiem atkariigs. Vajag maakonjus, nevajag sauli
3.augusts 2017, 23:22 | links
 
Taa, Zeeni, 2 meerinji, 8 zemmeerinji un viena pie 3 kilo vismaz aizgaaja.
Nu feini!!

apelsins, 3.augusts 2017, 22:04


Cepuri nost, izskatās līdakas ir aktivizējušās, brīvdienās jālaiž uz copi! :)
3.augusts 2017, 22:12 | links
 
Taa, Zeeni, 2 meerinji, 8 zemmeerinji un viena pie 3 kilo vismaz aizgaaja.
Nu feini!!
3.augusts 2017, 22:04 | links
 
Vai kāds nezina, kā šogad pie Ziga kožas ?

Tonis, 3.augusts 2017, 20:55


Cik paņemsi...tā arī kodīsies !:)
3.augusts 2017, 21:03 | links
 
Vai kāds nezina, kā šogad pie Ziga kožas ?
3.augusts 2017, 20:55 | links
 
/Bet tava attieksme kā bazes parvaldniekam vai ipašniekam gan ir zem katras kritikas./

??????
Nu jau paliek interesanti - kas tad man, kā bāzes īpašniekam būtu jādara !!!???
3.augusts 2017, 20:14 | links
 
Dalderi [03.08.17]: ..ja nu Tev ir kāda psiholoģiska problēma attiecībā uz beiktu zivi, tad ta ir tavā smadzeņu podā....
Ari es zivis ēdu un ņemu dažreiz, tā kā man viss ok.
Bet tava attieksme kā bazes parvaldniekam vai ipašniekam gan ir zem katras kritikas.
3.augusts 2017, 15:36 | links
 
ideāli, ne asakas
3.augusts 2017, 13:27 | links
 
eu, sāk jau apnikt, ja nav ko darīt, ejiet copēt, cik var gānīties....
ja vēl kāds ko jaunu būtu pateicis

oceola, 3.augusts 2017, 13:23

Pēc 20 min braucu uz Babīti.
Vakarā ziņošu!
3.augusts 2017, 13:24 | links
 
eu, sāk jau apnikt, ja nav ko darīt, ejiet copēt, cik var gānīties....
ja vēl kāds ko jaunu būtu pateicis
3.augusts 2017, 13:23 | links
 
Var piekrist gandrīz visam par piemēslojumu, bet masīva plēsīgo zivju izņemšana no ezera neliecina par labu saimniekošanu. Gudri būtu motivēt palaist vaļā lielākas zivis un neņemt tās piecas.
Kādreiz esmu tur braucis, bet vairs nebraucu tīri dēļ šis bāzes attieksmes zivju ziņā.

Jurcik, 3.augusts 2017, 10:42


Gudri būtu tām ntajām laivu bāzēm samesties sabiedriskajam inspektoram ar smailīti, kas pāris reizes nedēļā pabiedē negodprātīgos spiningotājus. Ej, Jurcik, piesakies un beidz aplikt Dālderus.
3.augusts 2017, 13:22 | links
 
/Kādreiz esmu tur braucis, bet vairs nebraucu tīri dēļ šis bāzes attieksmes zivju ziņā./

Baneris, Laivu nomas puntā, foto piesaista konkretai vietai un laikam ,tas viss tikai informācijas ticamībai par copi ezerā .... ja nu Tev ir kāda psiholoģiska problēma attiecībā uz beiktu zivi, tad ta ir tavā smadzeņu podā....
3.augusts 2017, 13:14 | links
 
Es domāju ka nav tur ko pārmest tiem kas paņem un tiem kas atlaiž abi jau neko sliktu nedara vnk vrbūt tie kas brauc ar mērķi vest kko mājās padomājiet cik ņemat un kādas ņemat cik neēsmu redzējis ka krieveļi ņem visu kas pieķeras un ved krastā zemmērus esmu tādus bieži saticis pat pie Vecupenieku bāzes piebrauca man blakus un lielijās ar tādām 47cm 45cm ka savilkuši kko jau ir:( par to gan sirds sāk sāpēt, uzskatu ka inspektoriem vajadzētu vajadzētu vairāk pakontrolēt copmaņus ezerā ;)

copmans22, 3.augusts 2017, 10:54

Pats sev pretīgs neesi kad skaties spogulī? =) galvenais ka esi pārliecināts ka konkrēti divu indivīdu dēļ ezeram lēni bet pārliecinoši tuvojas gals. Varbūt tomēr palasi ko pārējie lasa par notiekošo apkārt .... vai tomēr pie vainas ir latviešu tautas dēli kas sola visam sekot līdz bet neko nedara ?
3.augusts 2017, 13:02 | links
 
Es domāju ka nav tur ko pārmest tiem kas paņem un tiem kas atlaiž abi jau neko sliktu nedara vnk vrbūt tie kas brauc ar mērķi vest kko mājās padomājiet cik ņemat un kādas ņemat cik neēsmu redzējis ka krieveļi ņem visu kas pieķeras un ved krastā zemmērus esmu tādus bieži saticis pat pie Vecupenieku bāzes piebrauca man blakus un lielijās ar tādām 47cm 45cm ka savilkuši kko jau ir:( par to gan sirds sāk sāpēt, uzskatu ka inspektoriem vajadzētu vajadzētu vairāk pakontrolēt copmaņus ezerā ;)

copmans22, 3.augusts 2017, 10:54


Es ņemu tikai mēra zivis un arī ne vairāk par 2 līdakām, bet nosodīt tos, kuri ņem 45-47 cm līdakas netaisos. Tie 5 centimetri ir tāds formāls pārkāpums. Rīt pamainīs likumdošanu un mēra līdaku pielīdzinās zandarta mēram - visi tie, kuri skaļi kliedza, ka nevar ņemt 45 cm, teiks, ka 45 ir ok, bet 40, tas gan traki. Cita lieta, ja līdakai 30cm, to gan grūti saprast, jo tur tak nav ko ēst. Un par krieveļiem arī teksts nevietā... Būtu latviski runājuši, kā tad viņus apsauktu, lai liktu uzsvaru uz tautību?
3.augusts 2017, 12:52 | links
 
Es domāju ka nav tur ko pārmest tiem kas paņem un tiem kas atlaiž abi jau neko sliktu nedara vnk vrbūt tie kas brauc ar mērķi vest kko mājās padomājiet cik ņemat un kādas ņemat cik neēsmu redzējis ka krieveļi ņem visu kas pieķeras un ved krastā zemmērus esmu tādus bieži saticis pat pie Vecupenieku bāzes piebrauca man blakus un lielijās ar tādām 47cm 45cm ka savilkuši kko jau ir:( par to gan sirds sāk sāpēt, uzskatu ka inspektoriem vajadzētu vajadzētu vairāk pakontrolēt copmaņus ezerā ;)

copmans22, 3.augusts 2017, 10:54

Tieši tā vajag inspektorus un nevis kautkādus muņikus/drāzējus aptieciņbaudītājus, bet reālus airējošus inspektorus, jo ar motoru tur pie zema līmeņa nava ko darīt.
3.augusts 2017, 11:50 | links
 
Es domāju ka nav tur ko pārmest tiem kas paņem un tiem kas atlaiž abi jau neko sliktu nedara vnk vrbūt tie kas brauc ar mērķi vest kko mājās padomājiet cik ņemat un kādas ņemat cik neēsmu redzējis ka krieveļi ņem visu kas pieķeras un ved krastā zemmērus esmu tādus bieži saticis pat pie Vecupenieku bāzes piebrauca man blakus un lielijās ar tādām 47cm 45cm ka savilkuši kko jau ir:( par to gan sirds sāk sāpēt, uzskatu ka inspektoriem vajadzētu vajadzētu vairāk pakontrolēt copmaņus ezerā ;)
3.augusts 2017, 10:54 | links
 
Var piekrist gandrīz visam par piemēslojumu, bet masīva plēsīgo zivju izņemšana no ezera neliecina par labu saimniekošanu. Gudri būtu motivēt palaist vaļā lielākas zivis un neņemt tās piecas.
Kādreiz esmu tur braucis, bet vairs nebraucu tīri dēļ šis bāzes attieksmes zivju ziņā.
3.augusts 2017, 10:42 | links
 
apelsins [03.08.17]: Lieliska atbilde Dalderi. Tā tas tiešām ir. Klāt noteikti var pieplusot lauku mēslošanu ap Babīti un tās kanāliem un pašā Lielupē. Aizaugums ir baiss! Kanālos peld zampa pa virsu.
Tas, ka kāds, reklamējot savu bāzi, liek trofeju bildes pie sava reklāmas banera, nav nekas nosodāms. Tāda bābiska klaigāšana vien ir!
Kas grib relīsot zivi, droši uz priekšu, bet nejāj prātu tam, kas grib paturēt. Labāk pabļaustās, kapē ezerā nemana inspektorus
Inspektoriem pohuj uz visu kas tur notiek tajā babītē ;)
3.augusts 2017, 10:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager