Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Lieliska atbilde Dalderi. Tā tas tiešām ir. Klāt noteikti var pieplusot lauku mēslošanu ap Babīti un tās kanāliem un pašā Lielupē. Aizaugums ir baiss! Kanālos peld zampa pa virsu.
Tas, ka kāds, reklamējot savu bāzi, liek trofeju bildes pie sava reklāmas banera, nav nekas nosodāms. Tāda bābiska klaigāšana vien ir!
Kas grib relīsot zivi, droši uz priekšu, bet nejāj prātu tam, kas grib paturēt. Labāk pabļaustās, kapē ezerā nemana inspektorus
3.augusts 2017, 09:16 | links
 
/Neizskatās.. redzu vienus līķus pie jūsu banera.. nekas tur zaļš nav../

Katrs redz to - cik nu viņš ir izglītots vai samaitāts...
Tāds Jurčiks isti vesels neizskatās.

/Baltijas jūra pat ekosistēma bojāta dēļ to, ka pārāk daudz plēsējus izķer, domāju, ka Babītei daļēji ir līdzīgi, pārāk izslāna tur zivis./

Kas tad viņas tagad izslāna tai Babītē ???

Neesmu iedziļinājies Baltijas jūras ekosistēmā, bet viņa varētu būt līdzīga tai, kāda tagad veidojas Babītes cezerā t.i sāk pastiprinati aizaugt dēļ saimnieciskās darbības, Babītes ezera krastos.
Pamēģini , JURČIK, pacīnīties ar manu klases biedru Normunda Skauģa jaunskungu ... Babītes ezeram būtu īsta ekoloģiskā katastrofa , ja šamā izveidotajai, eronaudiņu skalotaju bandai, būtu iespejams, Ļāču cepļa notekūdeņus ,iepludinat Babītes ez..Ilgu laiku tos notekūdeņus akumuleja mans īpasums... tieši tas zemes pleķis, kur ir izveidota LB"Dalderi", kas savukārt ietekmē LB attīstību.
Tākā tādu kā N.Skauģa darbību jakontrolē VVD, tad droši saku ka VVD ir korumpēts kantoris jo N.Skauģis no tiem baidās tieši - N E M A Z.Arī pagājušo gad bija parbaude ko izsauca zivju inspektori .Atbrauca divas iesācējas, pagrozīja savas ekogalviņas - ai ai cik nesmuki....kā tā var....un kas ???VVD uzlika SIA Lāči kartējos 150 vai 250eirikus ... un turpina tālāk savu nodarbi.

Un ko Tu tāds, Jurčik ,vari darīt ???N.Skauģis NAV VIENĪGAIS. Vēl ir EKO ciemats Trenčos, kurš ir izveidots polderī, a polderi kā zinam ir tieši saistīti ar Babītes ezeru, caur sūkņu stacijām. Un kas darās ezera ziemeļu krastā ???
3.augusts 2017, 08:59 | links
 
Ne forums a babieshu saiets:-):-)
2.augusts 2017, 22:36 | links
 
Es ari neesmu bijis vnk gribas aizlaist a te visi huijnu runa
2.augusts 2017, 22:35 | links
 
Nevaresu pateikt. Neesmu bijis
2.augusts 2017, 22:32 | links
 
Ko jus te visi dirsaties ka mazi berni labak rakstiet ka gaja cope
2.augusts 2017, 22:29 | links
 
Tā kā tās 2 zivis pret jūsu nokautajiem 100tiem ir sīkum.

Jurcik, 2.augusts 2017, 18:23[/quote]

Izrādās, ka tie kas liek tīklus Buļļupē, Usmā, Engurē, Burtniekā u.t.t ir zvejnieki. Un tās zivis izrādās ēdamas :) Bet tie "maitas"'kas ķer ar špini un neatlaiž tā zivis - "nokauj"... Un tie, kas katru zivi neatlaiž,brauc spiningot. un kuriem zivis garšo, īstenībā ir slepkavnieki un kāvēji ! Un tie kas , noķertu līdaku ar vobleru, kuram trīs āķi- viens rīklē, otrs acī, trešais rumpī - atlaiž ar jau asinīm žunās - ir tie pūkainie..bet varbūt ar sadistiskām tieksmēm.. Manā ģimenē zivis garšo, un pamatā ķeru tik , cik varēšu izmantot. Ne asakas, copmaņi!
2.augusts 2017, 21:48 | links
 
Nepaliec nekaunīgs.
Pats esmu ar "zaļu" domašanu un dzīvesveidu....
Dalderi, 2.augusts 2017, 16:52


Neizskatās.. redzu vienus līķus pie jūsu banera.. nekas tur zaļš nav.. Baltijas jūra pat ekosistēma bojāta dēļ to, ka pārāk daudz plēsējus izķer, domāju, ka Babītei daļēji ir līdzīgi, pārāk izslāna tur zivis.

Tā kā tās 2 zivis pret jūsu nokautajiem 100tiem ir sīkum.
2.augusts 2017, 18:23 | links
 
/Ko gan citu var teikt "bāze" kur tikai propagandē lielu zivju nokaušanu /

Nepaliec nekaunīgs.
Pats esmu ar "zaļu" domašanu un dzīvesveidu....

Tāpēc esmu par "zaļi" domājošu Babītes ez. apmeklātāju t.i. copmani ,kurš ķer ēšanai, kurš māk noķert lielu un kurš māk arī pareizi atlaist ,ja uzskata par vajadzīgu.
2.augusts 2017, 16:52 | links
 
Iedomājieties cik ļauni puikas startē E-boat komandās - sacenībās un pirms tām tiek izmakšķerēts simtiem zivteļu, pēc kā atlaistas atpakaļ ūdenstilpē. Domāju, ka atlaižot atpakaļ, neizdzīvo vien retā, savādāk pēc sačiem pilni ezeri un upes ar peldošām zaļsvārcēm būtu redzami... protams, kāda noteikti neizdzīvos, bet, ja visas ņemtu uz mājām, dažreiz cope beigtos pirmajā pusstundā. Kā jau te kāds minēja, taisnība ir kaut kur pa vidu, galvenais nebūt radikāliem kāda viedokļa aizstāvēšanā. Ne asakas! ;)
2.augusts 2017, 15:01 | links
 
Ko gan citu var teikt "bāze" kur tikai propagandē lielu zivju nokaušanu
Jurcik, 2.augusts 2017, 13:27


Šādos gadījumos uzjautrina parasti pāris dogmas :
1.Apēsta trofejniece dabai ļaunumu nenodara, toties pūstoša ūdenī ir liela traģēdija (kurš nu aizdomājas ka tā ir barība sīkbūtnēm un vēzīšiem).
2.Lielas zivis tāpat vien nemirst, tikai no cilvēka rokas. Tobiš tās ir nemirstīgas un dzīvo mūžīgi, gatavie kaščeji.
2.augusts 2017, 13:45 | links
 
Dalderi [02.08.17]: IESPĒJAMS."Ķer un atlaid " upuris....


http://www.ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi
Ko gan citu var teikt "bāze" kur tikai propagandē lielu zivju nokaušanu
2.augusts 2017, 13:27 | links
 
IESPĒJAMS."Ķer un atlaid " upuris....


http://www.ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

Dalderi, 2.augusts 2017, 12:12


es pilnīgi nešaubos par to, ka tas tā varētu būt, iesaku tiem kas nevar šadu zivi pieveikt vissmaz trīs minutēs un pareizi atlaist nevaig mētāt nezin kkādus pareizos C&R piekritējus ja neēsi pārliecināts par to ko dari labāk ņem mājās zivtiņu ;)
2.augusts 2017, 12:23 | links
 
IESPĒJAMS."Ķer un atlaid " upuris....


http://www.ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi
2.augusts 2017, 12:12 | links
 
MT9 Paldies par atskaiti!
2.augusts 2017, 11:09 | links
 
Izdomāju pirmdienas rītā apraudzīt Babīti. Dažas nedēļas nebiju bijis... Kopš pēdējās reizes konstatēju, ka krities ūdens līmenis. Ja vēl nokritīsies par 30cm, no Dūšeļiem iekšā vairs netikt. Tad nu neliela atskaite par copi - no rīta riktīga svelme un praktiski bezvējš, sapratu, ka līdakas būs mazaktīvas, tādēļ ar "vieglo" spiningu un mazo rotiņu pamēģināju pameklēt asarus. Pāris pieteicās, bet tas arī viss. Pārgāju uz smago artilēriju un ap plkst. 11.00, kad spoži spīdēja saule, voblerim kāri uzklupa zaļsvāce (1,8kg, 65cm). Pēcpusdienā krasi pamainījās laiks, sāka zibeņot un līt, pūtiens pieņēmās spēkā, taču līdakas joprojām klusēja. Kad laiks nedaudz normalizējās, uzliku 4.izmēra rotiņu un no viena punkta salasīju 4 diezgan smukus asarus. Kopumā 2 līdakas (viena mēra), 6 asari un 4 nerealizētas copes. Asari peld tālāk, līdaciņu gan paturēju, jo sen neesmu iepriecinājis sievu, pārnākot no copes ar zivteli maisā :)



31.jūlijs 2017, 19:20 | links
 
Gumijas ar ofset āķi bet bez svina vai peldošos voblerus ar iegrimi līdz 0.5m. Labāk strauji uzpeldošos, ar tādiem ērtāk pielāgoties dažādiem dziļumiem/ seklumiem.
31.jūlijs 2017, 00:09 | links
 
Šodien biju no 5.00-11.30. Viena zemmēra līdaka. Braucu no Dušeļiem. Babītē biju pirmo reizi un vienīgā līdaka paņēma uz poppera. Varbūt kāds var apgaismot mani ko vēl var likt galā tik seklā ezerā?

Reinjonkuls, 29.jūlijs 2017, 20:03

Man nostrādāja mazi Nr. 2 rotiņi - ja tik paspēj sākt ietīt pirms iekrīt zālēs, tad paštaisīts rotiņveidīgais a-ļa sampo - iet pa pašu ūdens virsu, un vēl mazie voblerīši tipa LJ Basara, kas arī iet pa pašu virsu.
30.jūlijs 2017, 20:41 | links
 
Par cik es džerkoju es maucu pie tādiem seklumiem ar super shallow džerkiem un tā tik zaļās lecienā nāk virsū:D
29.jūlijs 2017, 21:33 | links
 
tik seklaa ezeraa vajag yozuri/Duel crank 0 mht, ar kodu 708, ja atradīsi :)
29.jūlijs 2017, 20:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager