Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Laba diena - saņemam daudz zvanus par darba laiku svētkos!
Atbildam - strādājam kā ierasts bez izmaiņām!
No 4 rītā līdz tumsai!

Priecīgus svētkus!
21.jūnijs 2017, 10:39 | links
 
Šodien bijam divatā. 1 maziņa palaidu. 1 asarīts mazāks nekā vizulis. 6 copes = tukšais. Aizvakar 1 ņemama 1kukainis nepaņěma 7 copes. =1 līdaka
17.jūnijs 2017, 14:08 | links
 
Šodien no plkst 15-22 šurīju pa ezeru , no Spuņciemas gala iebraucu . Noķerts -0 , Sitieni -0 .
Garām braucošo aptaujā tika noskaidrots , ka līdzīga situācija , un drīz vien viņi izvilka ZEMmēru un atlaida ( kā loooriķis caur binokli vēroju) .

Burtiski nesen lielījos ka no babītes tukšā nebraucu prom , tad šī būs 1*
16.jūnijs 2017, 02:16 | links
 
zaglis [15.06.17]: Šodien pabūts ezerā, cope švaka viena uz 1kg un 2 kg laivā.2 zemmēri un vēl 3 copes.Draugam 1kg laivā un 3 kg aizgaja pie laivas.
Uz ko paņēma un +\- kurā galā ?
16.jūnijs 2017, 02:09 | links
 
Es nesaprotu , kas te ar šito portālu ir noticies.. kad vimbas ķeras, vimbu sadaļā visi plēšās kurš cik zivis ir paņēmis, kurš gaļenieks, kurš svētais.. Ieeju paskatīties ko par babīti raksta - še tev- atkal tas pats..
Nu ja jau visiem tā rūp tā zivs saudzēšana, takš nebrauciet un neķeriet tās zivis, tomēr tā vilkšana līdz laivai ir tās lielakās mocības zivij.. vismaz man ta liekas..
Patiešām nevienam nepiesienos - vnk sakrājies jau pus gadu bija.. beidzot izteicos..
Vēlu jums galīgi necopi, lai zivi nemocītu! ;)

fish_a_man, 15.jūnijs 2017, 21:34


Tāpēc, kad visiem patīk ķert zivis, un viņas paliek arvien mazāk, un mazāk.
16.jūnijs 2017, 00:34 | links
 
Es nesaprotu , kas te ar šito portālu ir noticies.. kad vimbas ķeras, vimbu sadaļā visi plēšās kurš cik zivis ir paņēmis, kurš gaļenieks, kurš svētais.. Ieeju paskatīties ko par babīti raksta - še tev- atkal tas pats..
Nu ja jau visiem tā rūp tā zivs saudzēšana, takš nebrauciet un neķeriet tās zivis, tomēr tā vilkšana līdz laivai ir tās lielakās mocības zivij.. vismaz man ta liekas..
Patiešām nevienam nepiesienos - vnk sakrājies jau pus gadu bija.. beidzot izteicos..
Vēlu jums galīgi necopi, lai zivi nemocītu! ;)
15.jūnijs 2017, 21:34 | links
 
Šodien pabūts ezerā, cope švaka viena uz 1kg un 2 kg laivā.2 zemmēri un vēl 3 copes.Draugam 1kg laivā un 3 kg aizgaja pie laivas.
15.jūnijs 2017, 18:22 | links
 
No 19:00 un tagad braucu ara. 1 lidaka skreja pakal un 1 cope.
Ta ari tuksa brauksu majas. Galigi divaini, ka tik sudigi...
13.jūnijs 2017, 22:06 | links
 
Šodien no 9 lidz 16 cope videja daudz tukšo sitienu! Bet bija arī "cepts"! Tas no Dàlderu puses!
13.jūnijs 2017, 21:32 | links
 
NEDRĪKST SEVI APDALĪT, VISĀDI VAR SANĀKT :)
13.jūnijs 2017, 21:18 | links
 
Oposum es ēdu lēnām un nelielos daudzumos,tā ka par mani neuztraucies :D bet tādiem kam nekad nav gana gan būtu jādakterējas
13.jūnijs 2017, 20:52 | links
 
Tad sanaak Ruu , ka Tu esi aizrijies, nu žēl man Tevis !!!
13.jūnijs 2017, 19:47 | links
 
kkas [12.06.17]: Zinātniski ir pierādīts- atlaižot līdakas 3-5% no atlaistajām neizdzīvo. Asiņojošas žaunas bija ap padsmit %. Tā kā arguments pret atlaišanu neiztur kritiku.
Kam interesē meklējiet google released pike mortality.
Tās visas kuras paņemsi uz māju 100% neizdzīvos.Palasi pētījumus
13.jūnijs 2017, 14:58 | links
 
opusums [12.06.17]: Nu nesaprotu tos zaļos - brauc copeet, noķer zivtiņu, kura bijusi uz āķa , fočē , kaifo un kad pašam nogājis , atlaiž brīvībā jau samocītu zivi ar vārdiem, kā nākamām paaudzēm copei. a to, ka viņa bij uz āķa un jau mocījusies neņem vērā. Laikam visi zaļie ir slima tauta, kura ir vegetarieši, kuri ēd tikai zaļās lapas, bet vielu smadzenēm pietrukst!
Ēst vajag tā, lai neaizrijas
13.jūnijs 2017, 14:56 | links
 
Horizonts [12.06.17]: Zinātniski ir pierādīts- atlaižot līdakas 3-5% no atlaistajām neizdzīvo. Asiņojošas žaunas bija ap padsmit %. Tā kā arguments pret atlaišanu neiztur kritiku.
Kam interesē meklējiet google released pike mortality.

kkas, 12.jūnijs 2017, 15:45

Nu bet skatoties ka ir ierijusi jo vakar man neviena neierija viau vobleri bet gan 1 trijzuburi tik!!
Iemācies rakstīt, tad raksti komentārus! Gramatiskais analfabēt.
12.jūnijs 2017, 20:18 | links
 
Zinātniski ir pierādīts- atlaižot līdakas 3-5% no atlaistajām neizdzīvo. Asiņojošas žaunas bija ap padsmit %. Tā kā arguments pret atlaišanu neiztur kritiku.
Kam interesē meklējiet google released pike mortality.

kkas, 12.jūnijs 2017, 15:45


Nu bet skatoties ka ir ierijusi jo vakar man neviena neierija viau vobleri bet gan 1 trijzuburi tik!!
12.jūnijs 2017, 17:28 | links
 
Zinātniski ir pierādīts- atlaižot līdakas 3-5% no atlaistajām neizdzīvo. Asiņojošas žaunas bija ap padsmit %. Tā kā arguments pret atlaišanu neiztur kritiku.
Kam interesē meklējiet google released pike mortality.
12.jūnijs 2017, 15:45 | links
 
Izskatās, ka ir jātaisa atsevišķa tēma - KAKENBĀDENA .

Ienācu paskatīt , kas notiek babībēt, izrādās te tauta bez personīgiem apvainojumiem nevar iztikt nekādi ...

Pat sibīrija neizmainīja cilvēku , kur nu cerēt, ka kāds forums mainīs.

Un jautājums vai vajag ?

Katram ir tiesības uz savu viedokli, kā arī tiesības paturēt to pie sevis. Bet ja galīgi nekādi nevar sadzīvot ar to ko raksta uz "žoga", tad vismaz citā foruma zarā to būtu rakstījuši ...

PS nezidevās paturēt viedokli pie sevis .

PPS kas ar babīti , kā cope ?

5TR3NG7H, 12.jūnijs 2017, 10:58

Biju piektdien no 16 lidz 20 4,7 un 1,5
12.jūnijs 2017, 13:45 | links
 
Piektdien 1zemmērs, viens mērs.
12.jūnijs 2017, 12:18 | links
 
Izskatās, ka ir jātaisa atsevišķa tēma - KAKENBĀDENA .

Ienācu paskatīt , kas notiek babībēt, izrādās te tauta bez personīgiem apvainojumiem nevar iztikt nekādi ...

Pat sibīrija neizmainīja cilvēku , kur nu cerēt, ka kāds forums mainīs.

Un jautājums vai vajag ?

Katram ir tiesības uz savu viedokli, kā arī tiesības paturēt to pie sevis. Bet ja galīgi nekādi nevar sadzīvot ar to ko raksta uz "žoga", tad vismaz citā foruma zarā to būtu rakstījuši ...

PS nezidevās paturēt viedokli pie sevis .

PPS kas ar babīti , kā cope ?
12.jūnijs 2017, 10:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager