Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Es to visu pasākumu ar to Babi redzu itā...
Pēdējos gadus nav kārtīgas ziemas,līdz ar ko neizsalst ūdenszāļu saknes.Nav ziemas,nav palu ūdeņi,kuri kaut nedaudz,bet patīrīja ezeru.Kur iejaucas cilvēks,nekas labs nevar sanākt !:(Izrakti kanāli,uzbērti dambji,kas neļauj ezeram dabīgā ceļā,ūdens līmenim ceļoties un krītot...pašattīrīt gultni ...ar lielu līmeni dūņas vienkārši iznest krastā un tur arī atstāt .Pāris dienas atpakaļ nobraucot palielus attālumus ,redzēju tik pāris lielās karūsas,vienu līni un vienu breksi.Vēl nesen...gadus trīs,četrus atpakaļ,veicot to pašu attālumu tās pašas zivis bija skaitāmas desmitos !Neticās,ka pie pašreizējā, ezera aizaugušā stāvokļa ,līdakām īpaši patīk viņā uzturēties.Asariem jā...vieglāk tikt pie mailēm un zāles pilnas ar visādām ,,bukaškām".Manas līņu un karūsu ilgadējās vietas ir aizaugušas līdz nepazīšanai.
Bet iespējams ka viss ir gaužām vienkārši un mēs dzīvojam laikā,kad ezers vienkārši pārpurvojas...kas to lai zin !:)
1.septembris 2016, 19:56 | links
 
viņi tur jau ir tie amūri, viens norāvas man , atlieca yourikam aķi un prom bija, tas bija pirms četrie gadiem, ......;)
1.septembris 2016, 18:53 | links
 
Un piedevām vēl ''zmejegolovus'' ! Tikai žēl ka viņi pie mums neparziemos.Kaut kas līdzigs vēdzelei,tikai baigi agresīva.Krievijas dienvidos tas zvers dzīvo.
1.septembris 2016, 18:41 | links
 
Vajag amurus ielaist. Būs daudz labāk..
1.septembris 2016, 17:22 | links
 
Pilniigi piekriitu par Babiiti!Nu loti jaunu jaapaarzin shis ezers! Ezeraa ir loti daudz ziviigu vietu,vieniigais miinuss,ka lai paarbrauktu no vienas uz otru vietu diezgan labi jaamauc,bet vasaraa katra minuute daarga ,gan no riita ,gan vakaraa. Driiz varees straadaat cauru dienu,tad ir savaadaak!!! Ar cienu.
1.septembris 2016, 16:43 | links
 
Man ļoti patīk kad daudzi nezina kur ķert babītē, tas ir sarežģīts ezers. Jo vairāk cilvēki tur brauc un aplaužas, jo varbūtība, kad nākotnē velreiz atbrauks samazinās, līdz ar to pašam paliek vairāk zivteles ko ķert, nav tas presings uz viņām, kā citos ezeros
1.septembris 2016, 15:45 | links
 
Pagaidām Babīte ir labs varžu dīķis,vēl pēc padsmit gadiem būs labas dzērveņu vietas.Diemžēl ar katru gadu - bēdīgāk!
1.septembris 2016, 15:39 | links
 
Čoms šodien ir ezerā no Dālderiem.Limenis normals un zāles mazāk,kā bija.Šajā laikā ir labi jāzin ezers,citadi tāda zāļu vilkšana vien sanāks.Man pasam ir daži futbola laukuma izmēra pleķi zāļu vidū,pa kuriem tukšā nepalieku.Lai veicas!
1.septembris 2016, 11:38 | links
 
vecupnieki bāze
1.septembris 2016, 10:50 | links
 
pašā Spuņkā ir laivu bāze, bet es ar savu pūslīti laižos iekšā, arī nav ne vainas.
1.septembris 2016, 10:45 | links
 
babīte taa aizaugusi un aizaug, katru gadu vairāk un vairāk, lāk ir laisties iekšā no Spuņciema puses.
arī biju dabūju divas standartnieces, viena uz cranku, otra uz rotiņu ar zivtiņu, vēl paris asaru.
tas viss no Spuņkas pa labi.

opusums, 1.septembris 2016, 09:36


paldies par info, uz rudens pusi iemēģināšu otru pusi, kāda laba laivu bāze tur varbūt uz sitienu vari ieteikt, lai nav jāgoglē!
1.septembris 2016, 09:53 | links
 
babīte taa aizaugusi un aizaug, katru gadu vairāk un vairāk, lāk ir laisties iekšā no Spuņciema puses.
arī biju dabūju divas standartnieces, viena uz cranku, otra uz rotiņu ar zivtiņu, vēl paris asaru.
tas viss no Spuņkas pa labi.
1.septembris 2016, 09:36 | links
 
vakar pabūts Babītē savas 4-5h no Dušeļiem. Tik pat labi varēju aiziet pļavā pamētāt picku un zāles paravēt. pat seklie un floating ravēja visu. rezultātā tikai sīkie asari, bet zato vakars pa pirmo un viss smuki! ne asakas. jāgaida rudens vēl tomēr.
1.septembris 2016, 09:21 | links
 
Sestdien arī pabūts Duselos. Baigais vējš, airēt nereāli, viss ezers aizauga pagalam. Dabūjam 4 asarīšus un divus zemmērus, viss notika uz lieliem rotiņiem.
Līdz oktobrim tur vairs nebraukšu, baigi apnika to zāli stiept visu laiku.
29.augusts 2016, 08:41 | links
 
Duselos ir jalaiž vismaz līdz vidum,ja šajā laikā grib ko dabūt.Man iet virsejais KRENKS.Lai veicas.
27.augusts 2016, 10:29 | links
 
Labs vakars. Biju Babītes ezera dūšeļu laivu nomā. BAIGI zālains. Viss babites ezers tads ir vai ari tikai tas gals? Vienkarsi ar parastiem roterisiem tur reai nav ko darit, kur nu vel ar vobleriem kas uz grunti iet. Beigas- cope vienlidziga ar nulli. Varbut kadi padomi un ieteikumi? Jau ieprieks paldies.
26.augusts 2016, 22:18 | links
 
Cepināja sule, Rietumu vējš, viena 35cm līdaciņa
24.augusts 2016, 23:37 | links
 
ooi, vakar dabūju smuku līdaciņu 70 cm, bet tikai 2.2 kg.. Vēl pagadījās asarīši, bet tie maziņi.. Toties foršs drifts sanāca uz ezera bēgot prom no lietus un vienlaicigi mēģinot izvilkt līdaku.. :D
24.augusts 2016, 09:40 | links
 
man personīgo rullē strike pro super shallow jerkbait ;)
18.augusts 2016, 20:40 | links
 
Uz jebko, ko vari novilkt sekli.
18.augusts 2016, 07:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager