Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Sodien piedalijos LJ festivala no visiem dalibniekiem 6 lidakas lielaka 74 cm.
11.oktobris 2015, 19:47 | links
 
kā Babītē ar līmeņiem un zivīm?

Babitē vakar viena copeu vien līdaka, par citām zivīm (līnņi, karūsas ) viņas visas ir zālēs, slīdēju pāri sēklim , lodziņos bija ļoti daudz zivju - super skats, kad laiva pa vējam slīd pa zālēm un it kā no laivas apakšas pirms loga viņas mūk no tevis !
Tas uz sēkļa ezera vidū ( starp Ziģi un Varkli ) !
11.oktobris 2015, 18:38 | links
 
Vakar iebraycu pēc 15:00 . Līdz tumsai ne piesitiens, ūdens līdz ceļiem, dzidrs kā vannā.
11.oktobris 2015, 17:02 | links
 
Līmenis ļoti zems! Šodien no septiņiem rītā, līdz vieniem neviena cope, pat ne smakas no zivīm. Viss izmiris, tikai gulbji, daudz gulbji ... Vai rīt kaut kas būs mainījies, neprotu teikt!
11.oktobris 2015, 15:42 | links
 
kā Babītē ar līmeņiem un zivīm?
ir doma rīt izīrēt laiviņu. varbūt kāds grib pievienoties, tad uzraksta personigi
11.oktobris 2015, 15:12 | links
 
Vakardien līmenis ezerā bija ĻOTI zems!
7.oktobris 2015, 19:07 | links
 
ja precīzāk vai ar motoru var normāli pārvietoties,jo man laivai ir viens airis nost! un pirms 2nedēļām bija problemātiski arī ar kolēģa palīdzību pārvietoties!?

mareksdr, 7.oktobris 2015, 17:58


http://likumi.lv/doc.php?id=231168#n2
7.oktobris 2015, 18:31 | links
 
ja precīzāk vai ar motoru var normāli pārvietoties,jo man laivai ir viens airis nost! un pirms 2nedēļām bija problemātiski arī ar kolēģa palīdzību pārvietoties!?
7.oktobris 2015, 17:58 | links
 
vai līmenis ir kaut cik cēlies!?
7.oktobris 2015, 17:53 | links
 
Atskaite par vakardienu , ar līdakām švaki ,man divi zemmēri kolēģim trīs , toties gandarījums par asariem , ezers bija dāsns , seši gab. ļoti cienījami , 600 , 640 ,670, 700 , 740 , 780 gr. pārejie no 200-400 , gr . kopā 19 gab. kolēģim 16 gab. Dīvainākais ka copēja uz vobleri (gaiši dzeltens izumi) vieta no zigi uz varkaļa pusi . Viens slāvu tautas pārstāvis to redzot bija gatavs ar savu laivu iebraukt mūsejā , visu laiku riņķoja apkārt velkājot gumījas zivtiņu sistēmu bet rezultāts bija daudz švakāks , redzēju izvelkam kādus 3-4 gab trīssimtnieciņus !
5.oktobris 2015, 23:44 | links
 
Šodien ar kolēģi aizlaidām uz rīta cēlienu, padsmit izvilktas, trīs paņemtas vēl dažas nopurinājās.
Aprunājoties krastā ar citiem copmaņiem, kuram vairāk, kuram mazāk, bet copes bija visiem.
29.septembris 2015, 19:01 | links
 
Sveika tauta :)

Babīte ir dažas vietas, kur pie augsta ūdens ir ap 1,5m dziļums, bet pārsvarā tur ir līdz 1m un tagad vēl seklāks....

No sevis esmu novērojis, ka ļoti rets iemetiens beidzas ar tīriem āķiem, pamatā ir tā izvēlies spotu noskati laukumu, metiens māneklis labi ja 0.3-1.5 m nospēlē un pēc tam ir aplipis ar zālēm...
Tur kur var bliezt pa tīro ūdeni reti kad ir kāda zivs pie tik maz ūdeņa kā šoruden...
p.s protams, kad pieķeras kautkur klajumā parasti tas ir, jo zivs izpeld no zāļu slēptuves un seko māneklim..

ne asakas
29.septembris 2015, 09:41 | links
 
Redz, es copējot pa vidu filozofiski aizdomājos.. nezinu kāds dziļums īsti bija, bet likās, ka pa vidu kādi 1.5-2m ir.. tad nu atcerējos diskusiju vai kas tā bija, kur ļaudis šeit forumā spiedelēja par dziļumu, kādā līdakai vēl rodas vēlme pacelties un grābt mānekli (atceros Mārtiņš Babris vēl dalījās ar savu pieredzi).. Tad nu iedomājos mānekli, kas iet pa ūdens virsmu un līdaku, kas guļ uz grunts.. tajā brīdī pārslēdzos uz gumiju ar ofsetnieku un lēnām slidināju caur zālēm, jo nebija ticība, ka mans vobleris baigi strādā, ja iet gandrīz pa virsu.. Bet laikam jau jātic, ņemot vērā tavu piemēru :)
28.septembris 2015, 17:06 | links
 
Baits, laikam būsi atradis kādu foršu vietu.. es ar pa vidu mēģināju un klajumos.. bet grūti bija seklo vobleri izdancināt, jo tas visu laiku aplipa ar sapropeli vai zāli.. brīnos, kā tev izdevās džerku izdancināt.. Beigās pārgāju uz mazo cranku un vālēju pa seklākām vietām, kur zemmērus arī dabūju..

sigi, 28.septembris 2015, 14:28


Pacietību :) arī man ķērās zāles, bet džerku var izdancināt arī pa augšu, zivs paspēj paņemt mānekli pirms tas pilnībā aplīp ar zālēm!
28.septembris 2015, 14:36 | links
 
Baits, laikam būsi atradis kādu foršu vietu.. es ar pa vidu mēģināju un klajumos.. bet grūti bija seklo vobleri izdancināt, jo tas visu laiku aplipa ar sapropeli vai zāli.. brīnos, kā tev izdevās džerku izdancināt.. Beigās pārgāju uz mazo cranku un vālēju pa seklākām vietām, kur zemmērus arī dabūju..
28.septembris 2015, 14:28 | links
 
Vakar rīta - dienas (8:30-15:00) cope ezeram pa vidu, 8 gab. zaļās - 5 mēra un 3 knapīši, pie asariem netiku, jo mānekļi bija pa lielu - džerki! Lielākā 2.2kg aizbrauca iepazītie ar pannu, pārējās aug tālāk, tā kā zivs ir ezerā, tikai jāmeklē un jāeksperimentē ar māneķļiem!
Zivs copes bija klajumā un pie zāļu ceriem ar
28.septembris 2015, 14:07 | links
 
Varbūt kāds var pateikt kur būtu labāk tagad meklēt līdakas Babītē, kur vairāk zāļu puduri vai atklātās vietās, kur seklāks via kur dziļāks?
28.septembris 2015, 12:11 | links
 
itkā vakar verči pa diviem ir dabūjuši 7 mēra līdakas, vispar pie bildēm ir redzams (duseli albūmā).. es jau domāju, ka tuliņ būs.. bet figu :D
28.septembris 2015, 11:56 | links
 
Ilgi domāju, kur vakar doties- Ķīsi vai Babīti. Šoreiz nolēmu patestēt Babīti. No rīta, kamēr vēl patumšs, bija divas smukas mēra līdaku copes, sēdās pa 3 reizēm, bet, pat ar Kerča cienīgu pauzi, neizdevās tās nomedīt. Tas pa zalēm. Tad sākās saule un copes pieklusa. Vējšs gan ļāva tikt pie 2 zemmēra līdaciņām, bet tā copi var uzskatīt par ļoti vāju. Asari tā arī neatradu..
Apbrīnojams ūdens līmenis ezerā.. brauc kur gribi :)
28.septembris 2015, 11:44 | links
 
Vakar pēcpusdienā līdz vakaram airēju, mētāju.. rezultātā 2 asarīši un kautkas neliels aizgāja..
Likās , moš beidzot trāpīšu uz rudens lomu.. bet nekā.
Tos pašus ko noķēru , noķēru uz sudraba rotiņu..

fish_a_man, 28.septembris 2015, 09:38


Tieši tā pati situācija, sestdien biju ezerā, uz sudraba rotiņu asarītis un viena līdaka un tas vis.
28.septembris 2015, 10:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager