Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Labdien kolēģi, kā ar ūdens līmeni Babītē?
17.septembris 2015, 15:03 | links
 
es gan laižos ezerā no krasta un man nevaj ne Ziģi ne citu laivu bāzi :)
16.septembris 2015, 20:12 | links
 
Mēs jau tagadiņ vairāk uz tiem Dālderiem...
Var jau mēģināt arī uz Duseļiem ,bet tad tam Zigim točna kirdik...:DDD

Tonis, 16.septembris 2015, 09:01


Uz vēdera pa zālēm no Dālderiem... Malači, tā turēt!!
Jo mazāk brauksiet pie Ziga, jo vairāk zivju mums paliks:)
16.septembris 2015, 11:22 | links
 
Mēs jau tagadiņ vairāk uz tiem Dālderiem...
Var jau mēģināt arī uz Duseļiem ,bet tad tam Zigim točna kirdik...:DDD
16.septembris 2015, 09:01 | links
 
Ezerā ūdens līmenis pacēlies par 20 cm un turpina celties gaidam copmaņus.
16.septembris 2015, 08:00 | links
 
Zemākais ūdens līmenis šogad. Vietām var redzēt ezera grunti un zāli.No mums iebraukt neiespējami gaidam vēja maiņu .
15.septembris 2015, 07:55 | links
 
Visam ir jāiziet pašam cauri,tad arī uzkrāsies pieredze .Vienotas receptes nav,bet tendenci noteikt var.Tā līdaķa apetīte un gaume ir mainīga,tādēļ jāmeklē dažādi varianti un tad jau kaut kas būs.Bet primārais ir tas,lai tas līdaķis tur vispār atrastos... :)
14.septembris 2015, 20:35 | links
 
Okay paldies. Oranzais mums tiesi bija un uz to ari ta 500g lidaka panema :). Nakamreiz jau bus lielaka pieredze ar to kur labak braukt un ko nemt un cerams rezultats ari labaks ;)
14.septembris 2015, 19:44 | links
 
Silikona zivis oranžas...balts melns roteris. ..
14.septembris 2015, 19:09 | links
 
Varbut varetu ieteikt kadu manekli?
14.septembris 2015, 18:37 | links
 
Svedien ari bijam Babites ezera bet uz vakaru un tikai 1 lidaka kas bija apmeram 500g. Mes gan tur pirmo reizi un tapec isti nesapratam kur tur jabrauc no Dalteru laivu bazes. Visur kur mes braucam tik daudz zales ka gumiju iemest praktiski neiespejami, bet peldosie pret zalu vizuli nekadus rezultatus ari nedeva. Varbut kads var dot padomu kur un ka pareizi jaker tas lidakas Babites ezera? Paldies jau ieprieks! Prozit!

humors, 14.septembris 2015, 15:56


Tur arī viņas ir zālēs, pie puduriem, klajumos mazāk sevišķi pie šitik zema ūdens līmeņa!
Bet babītes ezerā, ja ir saule ir nav pārāk lielas iespējas labi pavilkt, ja bezvējs tas pats.
Bet patreiz viņas ir aktivizējušās...jāķer!
Protams Babītē viņas šo to redzējušas ir, tāpēc ir nozīme manekļa krāsai u.c. detaļām..
p.s ši ir personigā pieredze.
ne asakas
14.septembris 2015, 16:54 | links
 
Nu tik seksīgs jau tas līdakas svars nemaz nebija :) bet 6.65kg bija gan un garumā 98cm. Bilde profilā.

Sodien man personīgi neviena līdaka bet manam kolēģim laivā līdaka , elektroniskie svari rādija 6,9kg. Gan jau pats ieliks bildi, es protams arī nofočejos ar līdaku bet nav mana !!!!

ginca71, 12.septembris 2015, 20:27
14.septembris 2015, 16:05 | links
 
Svedien ari bijam Babites ezera bet uz vakaru un tikai 1 lidaka kas bija apmeram 500g. Mes gan tur pirmo reizi un tapec isti nesapratam kur tur jabrauc no Dalteru laivu bazes. Visur kur mes braucam tik daudz zales ka gumiju iemest praktiski neiespejami, bet peldosie pret zalu vizuli nekadus rezultatus ari nedeva. Varbut kads var dot padomu kur un ka pareizi jaker tas lidakas Babites ezera? Paldies jau ieprieks! Prozit!
14.septembris 2015, 15:56 | links
 
Svētdien kā jau Copmans22 raksta rīts bija super aktīvs, cope gandrīz katrā metienā, bet... no visām sešām, kas tiešām pieķērās un kuras dabūju arī pavilkt, līdz laivai netika neviena. trīs bija tiešām smukas. Tā gadījās pirmo reizi - ir, ka kāda noraujas, bet ne jau visas :( Un uz 3 dažādiem mānekļiem, no kuriem viens rotiņš un divi labi japāņi, tā ka norakstīt uz āķu trulumu arī nevar. Laikam jau ņēma ar pašiem lūpu galiņiem un, tā ka līmenis traki zems, kā tika nedaudz sapīties zālēs, tā prom bija. Kad pēc 8:00 uzspīdēja saule no mākoņiem, tā copi kā ar nazi nogrieza.
14.septembris 2015, 11:55 | links
 
shodien babiitee cope ljoti aktiiva no pasha riita kuru dabuujam izbaudiit pavisam neilgi,liimenis galiig garaam,
kopveerteejumaa divi asari,viens meers liidacinja un triis atlaistas shodien zivs bija jameklee.
13.septembris 2015, 20:01 | links
 
falx,- nav jau slikti, ka tā nogāja...:D
12.septembris 2015, 23:20 | links
 
Sveika tauta :)
Babīte bija devīga ...viens mērs un dažas nogāja :) vispār ņēma bet negribiiigii. ..pie tik zema udens limena saule darīja savu.
12.septembris 2015, 23:11 | links
 
Šodien no Dālderiem 2,5 kg un vairāk ne copes.Pa nakti ūdens loti stipri bija nokrities,
12.septembris 2015, 21:27 | links
 
Sodien man personīgi neviena līdaka bet manam kolēģim laivā līdaka , elektroniskie svari rādija 6,9kg. Gan jau pats ieliks bildi, es protams arī nofočejos ar līdaku bet nav mana !!!!
12.septembris 2015, 20:27 | links
 
Papugaičiki ir vēl bodēs sastopami. Man ar vēl pārītis no SWE braucieniem ir saglabājušies. :)
11.septembris 2015, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager