Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Smolam izskatās ka šonedēļ tikai intrneāts pievilkts-sveicam virtuālajā vidē!
10.septembris 2015, 16:23 | links
 
Es te atvainojiet bez visadiem neta, hi, hi, ha, ha............ vai a davai parunasim par auto..............:-))))
Ka Tur sastav Babite ???? sen zinas nesmu neko lasijis ka tur Babites sadzas gala( ir tada vieta talaja tundra )
atkal izcel malikju tiklus paris desmitu km garuma ?????? Slabo vai malikjiem ???
Vai ta pamiers noslegts, starp malikjiem un kerajiem :-)))))
10.septembris 2015, 16:20 | links
 
Ja pareizi saprotu,ta gan Tonis gan Gints sheit ir parnakusisji no ex Zives.Jocinji ir palikusji,bet man liekas,ka jebkursj domu biedru portaals nevar sastaaveet tikai no info -kur kaa uz ko un cik un kaapeec. Baudiet copi,arii ja nekjeraas. P.S.Zivee un arii sheit kadreiz bija copes festi ar ieazisjanos-tjipa iepazistamies,parunajamies un pacopejam.Tgd vairs nav. Bet ir jau arii citi portaali,kur var atrast domubiedrus un noorganizeet diskusiju uz vietaam.Kopaa pacopeet utt.
10.septembris 2015, 16:12 | links
 
Man gan tikai Cranks izcēlās šodien 3 pa 1,5kg.
10.septembris 2015, 16:10 | links
 
Man otrādi nestrādāja neviens Cranks, neviens trīsdaļīgais, neviena gumija ar rotiņu !:)
10.septembris 2015, 15:34 | links
 
Šodien līdz pusdienām 11gab., no tām divas ņemamas. Rotiņš gan klusēja ;)
10.septembris 2015, 14:35 | links
 
Prātā nāk vecais aņuks:

Ja tevi vienreiz nosauc par ēzeli - ignorē to cilvēku.
Ja tevi vēlreiz nosauc par ēzeli, izlamā viņu.
Ja tevi trešo reizi nosauc par ēzeli - tad sadod viņam pa purnu.
Ja tevi ceturto reizi nosauc par ēzeli, tad ej un nopērc iemauktus.
10.septembris 2015, 14:15 | links
 
Da man vienalga , plēšaties kā jums vairāk patīk .
10.septembris 2015, 13:51 | links
 
Gintiņ!
Te vairs sen nav runa par Zigi kā objektu vai subjektu, lai gan dunduks un īgņa viņš ir pamatīgs, un brauc pie viņa tikai tā pēc, ka tajā puktā citu alternatīvu nav. Te jau runa ir par to, ka viens (nu jau gan divi) ne visai gudrs pilsonis nemitīgi (ja ne divi gadi jau) spamo sadaļu ar nekorektiem un maldinošiem izteicieniem un informāciju. Pie tam dara to regulāri, slimīgi un vienveidīgi. Tu saki, ka lai dara kā vēlas....ok.
Lai dara, bet automātiski būs komentārs arī no manis. Te daudz lietotāju jau uz šo Toņa aizraušanos ir norādījuši, kā uz apnikušu un mierā metamu, bet ne kā. Nu, ja viņam patīk, ka pēc tam seko viņa veselības stāvokļa un citu defektu apspriešana, tad lai tā arī turpina. Vienmēr katra izklaide kaut ko maksā!! :)Ne asakas!
10.septembris 2015, 13:36 | links
 
Emils77
Blēņas! Nebojā sev atpūtu! Brauc jeb kur, tik ne pie tā Ziga! Sabojāsi garstāvokli 100 %. Da jebkurā laivu bāzē tev atļaus ielaist savu laivu un mašīnu noparkot! Vai tas ir Spuņciemā vai arī Dālderos!
1.augusts 2014, 09:30 | citēt | nosūdzēt | links

Emīl , tev katru reizi , kad tiek pieminēts Zigis , ir spuras gaisā , kaut kāda morālā vai fiziska trauma , bet varbūt abas kopā . Izskatās ka Ziģis būs tev licis pašam iztīrīt , paša piecūkotu laivu , ko tu tāds kungs nu nekādi nevari atļauties , pats savus mēslus sakopt , tev vajag kalpu , vai kaut kas tam līdzīgs būs bijis . Bet paskaidro , kāpēc cilvēki pie viņa brauc gadiem un ir apmierināti , es arī kādreiz pie viņa bieži braukāju un biju apmierināts , i mašīnu varēju nolikt pie paša Ziģa guļamistabas loga , i laivu varēju izvēlēties kādu gribu , un nekad nevienu nelaipnu vārdu nedzirdēju . Jā jau tas Zigis būtu tāds briesmonis , tad sen pie viņa neviens nebrauktu , un viņš kā tāds vispār sen nepastāvētu .
Viss pirms ir jāsāk ar sevi , jāpaskatās kāds esi pats , un tikai tad spried par pārējiem , varbūt cilvēks ir nelaipns pret tevi , tieši tavas vainas dēļ .
10.septembris 2015, 12:49 | links
 
Šodien Babnītē 4 līdakas, viena 65 cm , pārējās mazākas, strādāja tikai rotiņš 7:00 - 10:40 !
10.septembris 2015, 12:32 | links
 
Ko daba nav devusi, ar biezpiena ēšanu neizlabosi.... Arī vecumdienās.
10.septembris 2015, 11:52 | links
 
Pa lielam vienalga. Bet man domāt, Tonis ir un paliek deģenerāts... Viņš gan pēdējā laikā ir mazliet labojies, bet to sājo, apnikušo jociņu plēšana, ir tas pats, kas dīrāt aizpērn kauto kazu.

Tas ir tikai mans viedoklis. Visticamāk, ka kāds bars cilvēku par mani domā to pašu. Bet tā jau ir demokrātijas priekšrocība:) Turklāt gadu daudzums nedod nekādas priekšrocības, izņemot to, ka ir arvien vairāk garām palaistu iespēju:)
10.septembris 2015, 11:35 | links
 
Emīl relax!
Tonis ironizējot par Babīti, vienkārši cenšas reklamēt savu Zviedriju. Tā vienkārši ir slēptā reklāma. Un neviens tur prātu nav izkūkojis. Un jo vairāk tu reklāmai pievērs uzmanību, jo vairāk viņa ir sasniegusi savu mērķi.

Jozis23, 10.septembris 2015, 11:08

:)) Vieda teksts :)
10.septembris 2015, 11:11 | links
 
Emīl relax!
Tonis ironizējot par Babīti, vienkārši cenšas reklamēt savu Zviedriju. Tā vienkārši ir slēptā reklāma. Un neviens tur prātu nav izkūkojis. Un jo vairāk tu reklāmai pievērs uzmanību, jo vairāk viņa ir sasniegusi savu mērķi.
10.septembris 2015, 11:08 | links
 
Emīl , puišel , noslauķi puņķus un mammas pienu no lūpām , pirms večus par āpšiem saukā .

gintsgg, 10.septembris 2015, 10:36


Tad kad "večiem" prārtiņš sāk iet uz otru pusi un viņi to paši neapzinās un arī neuzklausa, kad viņiem uz to norāda, tad pret tādiem āpšiem vairs nekādas "Uvažuhas" man naf! Tā kā Sēdi vien biksēs onkulīt.
10.septembris 2015, 10:41 | links
 
Emīl , puišel , noslauķi puņķus un mammas pienu no lūpām , pirms večus par āpšiem saukā .
10.septembris 2015, 10:36 | links
 
Babītē sākās žors,bildes galerijā,tas Dālderos...

Tonis, 10.septembris 2015, 00:03


Tipiska Babītes ainava fonā! Laikam šī būtne, kas ir apsēdusi šo sadaļu ar saviem, pēc viņa domām, smieklīgajiem jaociņiem, ir neārstējams eksemplārs ar pataloģisku diagnozi. Ko tu debīlam padarīsi! Izsaku visdziļāko līdzjūtību!
10.septembris 2015, 10:25 | links
 
Pie Ziģa daudz labāki lomi .

gintsgg, 10.septembris 2015, 09:24


Laba vieta nestāv tukša! Viens asprātis teikuma saturu pamainījis, ka cits āpsis nekavējoties ir vietā! laikam kāda stelatslēga tavā svalkā uz kājas tev ir uzkritusi! :))) Veseļojies!
10.septembris 2015, 10:20 | links
 
Babītē sākās žors,bildes galerijā,tas Dālderos...

Tonis, 10.septembris 2015, 00:03


Ja galerijā nav sievasmātes bilde tad tas žors ir fake&gay.
10.septembris 2015, 10:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager