Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Kā vēlies snipiens, var jau dziedāt arī savādāk: še kur līgo izcirtumi, esmu dzimis latgaliet's, te ir mana tēvu zeme, tukšie zilie ezeriņ...
Skumji, bet patiesi.
23.jūnijs 2015, 22:59 | links
 
Plus vēl ja ieviestu tādu lietu atradi tīklu kreiso ziņo inspekcijai un kad inspekcija ierodas savākt to tīklu saņem atlīdzību piemēram 100eirus!Cilvēkiem rastos interese ziņot pa kreisajiem tīkliem!:)Nu ķipa kautkā tā!
Bet protams ka tas nenotiks kamēr neizsmels pa nullēm ezeru kā piemērs Usmas ezers!Ezers ir fantastiski skaists ar dabu un sēkļiem bet zivis -Zandartu praktiski nav mēra zemmi ir bet tos jau vietējie skalda un tikliņos liek iekšā jo es jau vairāk kā gadu dzīvojos pa Usmu inspektoru neesmu saticis!
23.jūnijs 2015, 22:58 | links
 
Šīs problēmas izskaušana ir ļoti vienkārša!!!Aizliegt vispār tīklus kā to ir izdarījušas vairākas pašvaldības kam rūp zivju resursi savos ūdeņos!!To antonsb

Tu vecīt kaut ko jauc nedaudz!:)Babītē nav atļauti tīkli pašpatēriņam.Ezerā tīkli tiek likti pretlikumīgi,tobiš to dara ,,maluzvejnieki",bet ar to nav tik elementāri tikt galā.Rīgas tuvums,iespēja pārdot,jo pieprasījums ir,likumu pārzināšana par to,ka ,,ņepoijman ņe vor":),utt.Galu galā...kāpēc neielikt tīkleli un uz svētku galdu neuzlikt svaigu fišiņu,ja lielāka iespēja ir būt nepieķertam un neviss otrādi!Es tikai nesaprotu vienu...vai tiešām tāda veida adrenalīna deva, atsver tos izdevumus,kuri rodas sākot no tīkla iegādes,degvielas,utt.,bet acīmredzot jau atsver gan!:)

snipiens, 23.jūnijs 2015, 18:13


Kam negadas!:)Bet ja būtu nopietnāka kontrole un bargāki sodi un plus vēl lielāka vara inspektoriem tad viss būtu atrisinām a nevis kā Babītes variantā nevar pierādīt ka tas ir veča tīkls kas spiningo ķipa virs tīkla nu tur ir jābūt totālākam loham lai tam noticēt!Bet redz nevar pierādīt!
23.jūnijs 2015, 22:54 | links
 
to snipiens
Tu vecīt kaut ko jauc nedaudz!:)Babītē nav atļauti tīkli pašpatēriņam.Ezerā tīkli tiek likti pretlikumīgi,tobiš to dara ,,maluzvejnieki",bet ar to nav tik elementāri tikt galā.
-----------------------------------
Ja ir patiesa vēlēšanās ar kaut ko tikt galā, tad arī tiek galā. Bet ja ir tā, kā ir Latvijā, shēma shēmas galā, tad arī nekas nenotiek. Visādas muļķības tiek gudrotas tikai lai nekas shēmās nebūtu jāmaina un - nemaina. Cilvēki pierod pie šīm nejēdzībām, pat neiesaistās procesos to novēršanai. Un tas ir tas, kas tiem, kuri no bezjēdzības gūst sev labumu, ir vajadzīgs. Tad tā arī dzīvojam, izniekojam resursus, čakarējam cits citu.

krumujancis, 23.jūnijs 2015, 22:04



Tas viss man atsauc atmiņā Freda dziesmas piedziedājumu:)

Mans brālis Čikāgā un pats es Kanadā
Bet mūsu māsa Ziemeļanglijā
Un ļoti iespējams, ka esam laimīgi,
Ka vairāk nedzīvojam Latvijā:)))
23.jūnijs 2015, 22:24 | links
 
to snipiens
Tu vecīt kaut ko jauc nedaudz!:)Babītē nav atļauti tīkli pašpatēriņam.Ezerā tīkli tiek likti pretlikumīgi,tobiš to dara ,,maluzvejnieki",bet ar to nav tik elementāri tikt galā.
-----------------------------------
Ja ir patiesa vēlēšanās ar kaut ko tikt galā, tad arī tiek galā. Bet ja ir tā, kā ir Latvijā, shēma shēmas galā, tad arī nekas nenotiek. Visādas muļķības tiek gudrotas tikai lai nekas shēmās nebūtu jāmaina un - nemaina. Cilvēki pierod pie šīm nejēdzībām, pat neiesaistās procesos to novēršanai. Un tas ir tas, kas tiem, kuri no bezjēdzības gūst sev labumu, ir vajadzīgs. Tad tā arī dzīvojam, izniekojam resursus, čakarējam cits citu.
23.jūnijs 2015, 22:04 | links
 
Taa neko sveetku galdinjs,vai tik nav krastmalaa uzklaats:).Tonis gan sievasmaati mineja,varbut tur visi laipni gaidiiti uz ligosjan,zivs buus:)
23.jūnijs 2015, 19:03 | links
 
Šīs problēmas izskaušana ir ļoti vienkārša!!!Aizliegt vispār tīklus kā to ir izdarījušas vairākas pašvaldības kam rūp zivju resursi savos ūdeņos!!To antonsb

Tu vecīt kaut ko jauc nedaudz!:)Babītē nav atļauti tīkli pašpatēriņam.Ezerā tīkli tiek likti pretlikumīgi,tobiš to dara ,,maluzvejnieki",bet ar to nav tik elementāri tikt galā.Rīgas tuvums,iespēja pārdot,jo pieprasījums ir,likumu pārzināšana par to,ka ,,ņepoijman ņe vor":),utt.Galu galā...kāpēc neielikt tīkleli un uz svētku galdu neuzlikt svaigu fišiņu,ja lielāka iespēja ir būt nepieķertam un neviss otrādi!Es tikai nesaprotu vienu...vai tiešām tāda veida adrenalīna deva, atsver tos izdevumus,kuri rodas sākot no tīkla iegādes,degvielas,utt.,bet acīmredzot jau atsver gan!:)
23.jūnijs 2015, 18:13 | links
 
Ķirsis atkal ķirsī,ka šim visur rādās vadoņi un suņi.:)))
23.jūnijs 2015, 18:06 | links
 
Ko nu teiks vadonis un kjedes suns indiaaanis?Re kaa bez mums,vai ARI ,jaunie noteikumi atrisinaas vai izskaudis sjadus incidentus uz udens.....

Kirsis6666, 22.jūnijs 2015, 21:50


Šīs problēmas izskaušana ir ļoti vienkārša!!!Aizliegt vispār tīklus kā to ir izdarījušas vairākas pašvaldības kam rūp zivju resursi savos ūdeņos!!
Plus vēl tos tirgoņus kas tirgo ķīnieti ar vajag ņemt pie dziesmas!!!
23.jūnijs 2015, 17:24 | links
 
Bļin,sievasmātes tīklu izvilkuši,svoloči...
23.jūnijs 2015, 12:58 | links
 
pie vadoņa visi jautājumi- pēc Līgo.
23.jūnijs 2015, 07:55 | links
 
Ko nu teiks vadonis un kjedes suns indiaaanis?Re kaa bez mums,vai ARI ,jaunie noteikumi atrisinaas vai izskaudis sjadus incidentus uz udens.....
22.jūnijs 2015, 21:50 | links
 
Bilde no tvnet!! No sākuma taču jānosver,jāsaskaita!
22.jūnijs 2015, 21:26 | links
 
kaut kā neredz tīklā sievasmātes četrarpusinieces
22.jūnijs 2015, 20:58 | links
 
Nu Tu gan brakars :), atlaist, vai, tad nevar, jāmoka un, tad japiefiksē un it kā jāatbrīvo, vai uz zoo barībai .
Kur bildes par zivju nākotni!?
22.jūnijs 2015, 20:36 | links
 
Mazo nav!
22.jūnijs 2015, 20:16 | links
 
Izrādās ,ka Babītē vēl ir zivis palikušas, pagājušajā naktī izvilkti 1.2 km ar rūtīm un 100 kg zivis.
22.jūnijs 2015, 18:18 | links
 
PS . Man patīk Toņa māžošanās , uzjautrinoši .

gintsgg, 18.jūnijs 2015, 14:55[/quote]

Āksts arī Āfrikā ir āksts.:-)
18.jūnijs 2015, 17:20 | links
 
PS . Man patīk Toņa māžošanās , uzjautrinoši .

gintsgg, 18.jūnijs 2015, 14:55


Kas tur uzjautrinošs - katru reizi viens un tas pats, aptuveni tā - man ar sievasmāti katram pa līdakai. Viņai 4,5, bet man 6,3. Tas viss bāzē, kur saimnieko Zigis.

Es šo situāciju sauktu par uzmanības trūkumu. Parasti tādā gadījumā ir risinājums - jāpiedalās 20. jūnija gājienā, jo tad uzmanība ir garantēta ;)
18.jūnijs 2015, 15:07 | links
 
Nezinu , ko jūs to Zigi tā nemīlat , pats gan sen pie viņa neesmu bijis , nesanāk laiks , bet cik atceros , normāls vīrs bija . Varbūt ar gadiem ir mainījies ?
PS . Man patīk Toņa māžošanās , uzjautrinoši .
18.jūnijs 2015, 14:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager