Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Šodien Spuņkaa 1 liidaka uz uudu, viena aizgaaja, veel viena nokoda mormišku, ledus okei 8-10cm , krasti vaļā, bija jaakaapj no laipas, no lielajiem asariem ne ziņas, biju no 9-13, veči seedeeja uz uudaam arii pa kaadai dabuja.
9.decembris 2014, 16:22 | links
 
da protams, laivas kā laivas , ezers kā ezers un zivis kā zivis. Vienkarši drūma otrdiena, jastrādā, vid, pid un visa pārējā godprātīgā ierēdņu kompānija grib no manis godpratīgi iekasēt un man tā vietā lai tagad trenkātu kilogramīgos babītes asarus jāraksta bumāgu kalni . Gribas kādu jautrību, nu lūk Zigis patrāpījās, uznāca skaistas vasaras atmiņas, kas tur slikts. Zigis ar var pastāstīt savu versiju,- "atbrauca tur tads ģebils očkāriks, es viņam labāko laivu, labākos airus a tas sprukstiņš nezin ar kuru galu airi ūdenī jamērc...." . Ļabi , pokoļakaļi un pietiek, jāsabīda debets ar kredītu
9.decembris 2014, 12:36 | links
 
Nezinu kas jums tur par bēdu ar to Ziģi , esmu tur bijis un ne vienu reizi vien , man tur nebija nekādu problēmu , Ziģis kā Ziģis , laivas kā laivas . Varbūt paši nezināt ko gribat ?
9.decembris 2014, 11:28 | links
 
Duglas,
es tak ar par to pašu,a puiķi nesaprot...:)
Tādu Zigi i redzējis nekad neesmu,tik cik te viņu lamā...:))
Aslābinaties,kolēģi...
9.decembris 2014, 11:16 | links
 
Tagad vismaz zināsi-ka zāģis jāņem līdzi!! Ja negribi airējot no viena laivas gala līdz otram skraidīt!
9.decembris 2014, 11:12 | links
 
da beidziet, Zigis k-ngs ir feins puika, viņam vajadzēja politikā vai uz tejateri. Kas principa ir viens un tas pats. Pie viņa cirks par brīvu. Ņemu laivu (tas vēl tad kad aizsalis nebija) , šim viss tur pēc spiska un nummurēts, vardu sakot manai laivai Nr... pienacās atiecīga Nr airi, čerpaks un enkurs. Mēģinu airēt kā parsti, nevar, airiem gali sitas kopā. Meģinu šā un tā , nekā, lai airētu uz priekšu airi jāgremdē gandrīz stāvus , vai jātaisa ķipa smaiļošana. Skatos, airi nesen krāsoti (visu cieņu) bet duļļu dzelzis nepareizi pielikts atpakaļ, vēl vecā vieta redzama krietni tuvāk galam. Eju pie Zigis kungs, saku tā un tā šitads probļems. Zigis atbild karlsona stilā, - mieru, tikai mieru, mums viss pierakstīts, kļūdas nav, airi Nr... ir laivai Nr... un viss ir bumbās, un lai nejaucu viņam galvu bet mācos pareizi airēt. Nu neko, samaksāts bija, macījos pareizi airēt. Airēt "Zigis stail" neiemācījos, bet muskuļus gan pa tām 4 stundām uzkačāju, tā ka pēc tam nedēļu staigāju ka kačoks (atšauts dupsis, gaita kā lācim un rokas it kā katrā rokā pa 20 kg līdakai nestu ). Tā kā pie Zigis viss ir forši, gan cope, gan tejaters par brīvu
9.decembris 2014, 11:05 | links
 
Emīl, nestreso, čalim vnk hronisks apkārtējo uzmanības trūkums. Tas ir ārstējams, bet valstij nav naudas.
9.decembris 2014, 10:12 | links
 
Dzirdēju, ka pie Ziga velkot...:)

Tonis, 8.decembris 2014, 21:01

Nu gatavais āksts!.:)))))
9.decembris 2014, 09:40 | links
 
Dzirdēju, ka pie Ziga velkot...:)
8.decembris 2014, 21:01 | links
 
šodien atkal pa spuņciemu. Mašīnas kādas padsmit pie ezera, tas ap 1-niem dienā, ātrāk netiku. Ledus ap 8 cm, pa virsu ūdens, bet nu ja šitads laiks turpināsies , tad piekdien es diez vai riskēsu rāpot virsū. Cope švaka, tikasi viens ņemams asaris uz 300 gr uz salmo 2. Citi arī sūdzējaš ka švaki

Braucot pāri varkalim - neviena ūdensvīra nemanīja. Pa vidu jau viļņojas . Cerams ka ziema vēl līdz martam atgriezīsies
8.decembris 2014, 18:40 | links
 
Pilniiga 0
6.decembris 2014, 13:44 | links
 
Šodien makšķerēšanas laikā Babītes ezerā necieta neviena zivs :)
6.decembris 2014, 13:06 | links
 
Duglas. Labi, ka neesmu vienīgais - es, pirms gadiem, tāpat dancoju pakaļ salaku copenei Ventspilī. Toreiz arī bija caurspīdīgs ledus.
5.decembris 2014, 22:05 | links
 
atklāju sezonu Babītē. Gribēju uz lielupi, taču Varkalī ledus biezums un rīta čp ar ielūzušo vīreli neiedvesmoja. Uz copingu tiku pēc 12. Varkalī tur kur jau aiziet kanāli uz babīti sēdēja cilvēku 30 .

Pašā babitē pie s-ciema viens bars bija uz gravja, vēl mašīnas 5-6 pie ezera. Ledus ap 10 cm. Cope kopumā ok, nekādi lielie guvumi nenaca, bet plaukstas asarīši un pa kadai raudai ķērās. Arī citiem tapat. Tie kas bija ar piebarosanu kops rīta ap 3 nāca pilnām kulēm

Piedzīvoju čp, iestelēju vienu copeni un sāku ķimeret nākošo caurumu, kad skatos manu copeni kāds 100kg monstrs ierauj āliņģī. Skrēju glābt, ta kā ledus caurspīdīgs tad skatos kā šī lēcienveidīgi pārvietojas zem ledus. Copenei kāts no putuplasta. Es ar bori urbdamies pakaļ. Bet monstrs pagaida kamer es izurbju un paskrien atkal talāk. Tā kamēr es tomer izurbos pietiekoši tuvu lai iebaztu roku āliņģī zem ledus (dikti jau auksti) un saķertu kātu. "Monstrs " izrādījās rauda virs 200 gr, ko tūlītām arī svinīgi ēdīšu. Ķēru tika uz ļoti sliktu motili no gards, salmop spice bija beidzies
5.decembris 2014, 21:38 | links
 
Gaiļu salidojums pie sievasmaates :)
5.decembris 2014, 10:20 | links
 
Ņem,ņem,un dārgi neprasa,-pa piečuku...:D
Emīliņam skidons-10% :DD
5.decembris 2014, 10:12 | links
 
Nezinu kas pie tā duraka tur ņem un kurš tur kaut ko velk, bet pretī S-ciemam nekas neņem izņemot zirga zobus Astītēs. Divus vai trīs asarus uz 200g līdz pusdienlaikam par lomu neskaitu. Brīvdienās laiks un ēstgriba var mainīties uz labu. Pa šo dienu nedaudz pakāpās ūdens līmenis kas jau ir pozitīvi, eh varēja vēl snieģels uzbirt.

aldenss, 4.decembris 2014, 19:38


Pie tā duraka tur Tonim sievasmāte ņem! :)))
5.decembris 2014, 10:02 | links
 
Cik biezs ledus?
5.decembris 2014, 08:57 | links
 
Aldenss labi pateica- par nopietnu zivju produkcijas piegādi un filetēšanu Centrāltirgus pagrabos, jo šai ezerā pārbaudītāji ir daļā. Un pierādīt var, ja uzliek kameras 3 vietās krastā, kur izved nelegāli iegūtās zivis. Un viņas jau ir ir izvietojusi Ruņģa brigade. Tas nopietni un prieks par rīcību, malacis.
4.decembris 2014, 19:56 | links
 
Galvenais lai neizrādās ka kādam čaklam zivju produkcijas ražotājam 2km iesaluši.
4.decembris 2014, 19:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager