Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Eidi, es ar biju 3 novembrī. Kad izbraucu kraqstā, saimniece pastāstija par tavu desmitnieci.Todien man bija kādas 15 copes. Realizētas 11. Protams lielāka daļa zemmērs, bet bija ar ko paņemt uz mājām. Un visas copes uz Salmo mūdzi! 9 novembrī gāja vēl labāk, tika izvilktas kādas divdesmit līdakas. Protams lielāka daļa atkal zemmērs, divas lielākās ap 1,5-1,7 kg. Visas copes uz Salmo mūdzi! Pie tam, kad "aizlidoja" divdaļīgais (( pavadiņas augšējam griezulītim no "vēdera" izlīda un atliecās apakšējā cilpa(Ēsmas veikalā, kur pirku pavadiņas, jau pateicu ko par tām domāju)), nācās likt trīsdaļīgo. Pēdējas sešas copes uz tā.
Nekādā ziņā nevēlos reklamēt Salmo produkciju, izstāstu tikai kā man ar to veicās. Ja kas, Babīte sāku spiningot tikai šogad, esu bijis četras reizes.Pirmās divas reizes paziņu vasaras beigās, pēdējās divas minētajos datumos.Kopējie rezultāti 1-2-11-20.
16.novembris 2010, 23:30 | links
 
Tikko no Babītes. Pa nullēm.
14.novembris 2010, 13:48 | links
 
Piekritu Bums jo lielaka dzorga jo labak babite paslaik..
13.novembris 2010, 17:10 | links
 
pašlaik varat braukt uz ezeru jo lielāks vējš jo lielākas iespējas uz zivi.
12.novembris 2010, 21:45 | links
 
Paldies
12.novembris 2010, 20:22 | links
 
Spunciems 29141312 vismaz pagājušogad tāds bija
11.novembris 2010, 22:55 | links
 
veči varat pateikt telefonu laivu bāzei spuņciemā? paaldies!
11.novembris 2010, 09:36 | links
 
Eidi, kādi izskatās tie Koroboka taisītie? Varbūt vari ielikt kādu bildi?
3.novembris 2010, 14:01 | links
 
Bravisimo! Pagaidām neesmu redzējis tur neko lielaaku par 2ivi-2.5kg :) es parasti metu gar meldru puduriem arii taados līcīšos ..,bet obligaati aizveeja pusē.. :)
3.novembris 2010, 13:41 | links
 
Nu gribas tač palielities.Vakardienas sākums neko labu nesolīja,sīkās līdaciņas copēja,piesita,rāvās nost,kāda ļāvās atvilkt līdz laivai.Ap diviem ieslīdēju kaut kādā meldru ieskautā līcī,a tur varēja redzēt,ka notiek intensīvs tusiņš,sīkās tad tur,tad tur šķīda pa gaisu,ik pa brīdim kāda smuka izleca.Uz vienu tādu lecienu izdevās uzmest,yess,viena pusotriniece laivā.Nu,pamēģinās vēl,re ,tajā laukumiņā.Baigi klibo precizitāte.Vo,tur tagad izleca,pļac,vizulis paliek karājamies meldros,izdodas noraut nost.Cope brīdī,kad vizulis iekrīt ūdenī,nu jau kaut kas lielāks,tāds virs divi.Tā īsā laikā sešas copes,četras laivā,lielākā virs divi,mazākai tuvu pie pusotra,divas tiks aizvestas mājās,pietiks,līdz bāzei ar labs gabals.Kamēr dzeru kafiju,esmu pienests pašā līcīša malā pie meldriem.Izrādās aiz tiem vēl viens tāds pats pleķis.Nu,uzmetīs vēl pāris reizes.Otrajā metienā cope un plunkšķis tāds ka meldru sala sašūpojas.Pretinieks ļoti nopietns,bet pēc īsas cīņas ieveļas sačokā.Monstrs pamatīgs,Koroboka vobleris un pavadiņa dzīļi rīklē,laivā asiņu jūra,apzvanu draugus,informēju ka man laivā padsmitniece,velku uz bāzi.Bāzē kundze ar svariņiem mani nedaudz atvēsina-tie rāda precīzi 10kg.Vienalga,22gadus vecais rekords pārspēts par veselu kilogramu.Ā,mētāju t.s.''mūdžus''Koroboka taisīto,kaut kādu pakaļdarinājumu un Salmo izstrādājumu,tad rezultāti copju ziņā bija 20:3:1,metienu skaits apmēram vienāds:)
3.novembris 2010, 12:44 | links
 
sodien babite 3 copes. viena atlaista viena 2kg, otra ap 1.5kg, vel dazas copes dazas naca lidz uzmet mutuli un prom. laiks kolosals. visas copes kad uzpus vejs. bezveja coeps naf. laivas pilns cik dzirdeju tad kopuma pasvaki,,,,
2.novembris 2010, 21:35 | links
 
imzis-Dalderi.
+37129514917
2.novembris 2010, 17:43 | links
 
klau speci, iesakat laivu nomu Babītē, kura labāka - tukuma šosejas malā, vai ļiepājas šosejas malā...?! un nedaudz arī apstāstat kur kas labāk meklējas, jo ezers priekš manis jauns...
2.novembris 2010, 11:54 | links
 
Šodien no no 8:30 līdz 15:00 man 0, laivas biedram 3 zemmēri.
31.oktobris 2010, 16:49 | links
 
babites aizaudzis
30.oktobris 2010, 22:09 | links
 
kas te jauns? ir doma aizbraukt
30.oktobris 2010, 20:56 | links
 
0
23.oktobris 2010, 17:02 | links
 
būs vakarā atskaite.
23.oktobris 2010, 12:11 | links
 
Kā Babītē ķerās, bija doma aizlaizt?
23.oktobris 2010, 10:39 | links
 
Kalo jestj Kalo :DDDDDDDDDDDDD
16.oktobris 2010, 20:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager