Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
aigis3
.....nu un?ja nelieto alko nemaz tad Tev nesaprast:).....vo man gribētos redzēt Bumu bezsvara stāvoklī:DDDDDDDDDDDDDD
12.oktobris 2010, 21:44 | links
 
mirtin, biju tur pirmo reiz, biju pazinnaam apjautaajies kur zive patreiz miit.


aigi3, par cik tavu fizionomiju nevar redzeet, tad neko laadziigu tev nepateikssu, pilns te ar aizkadra dir....jiem, kuri pa klusam paccivina un juutas laimiigi.
12.oktobris 2010, 20:34 | links
 
zinot, ka trakie no Lucky John tusa mauks no Spūņciema paņēmu laivu Ezerkrastos, bet pie mēra tāpat netiku (virs 20.gab. duncīši). Kērās kā no grāmatas, niedru pudurs aizvēja puse...
12.oktobris 2010, 18:27 | links
 
Satikās divi plenči forumā un apspriež kā dzēruši. :D:D:D:D Tik interesanti un tēmai atbilstoši.
12.oktobris 2010, 18:26 | links
 
Sienāzi ... varbūt tu kaut ko no Lielupes saproti, bet no Babītes ņea:DDDDDD Jāatzīst, ka es šogad arī Babīti nesaprotu, bet no manas necilās pieredzes, ir vietas, kur ļīdaki stāv tādā dziļumā, kur vardei līdz potītēm:DDD Esmu citugad vietā kur laiva sēžas uz grunts ķēris līdaķeles gar naktī uzsaluša ledus malu... un nekur viņas neiet... šogad gan jāatzīst maz esmu bijis un pavisai cits ezers izskatās...
12.oktobris 2010, 05:20 | links
 
Nu nevarēja viņas visas no ezera iztest, vidū arī ir nosacīti dziļumi. Domājām, ka daļa būs salīdusi tur.. Bet nu Jums taisnība, kanālā vairums arī ganījās, malači!
11.oktobris 2010, 23:01 | links
 
nevajadzeeja testies uz ezeru, to jau pirms kaapaam laivaa zinaajaam, jo tur sekls, a tur kur palikaam vietaam bija 35 peedas dzillss.

pirmo izvilku tiessi uz dzilluma kants, otro bums panneema pie otraas dzilluma kants, tresso dabuuju pie ezera saakuma kur lielais dzillums, bumam nokoda arii pie dzilluma.

Domaaju ka vieniigaa ceriiba bija ssie dzillumi, pats ezers bija bezceris.
11.oktobris 2010, 22:53 | links
 
N-tā reize Babītē, izmēģināju pilnīgi visu, ieskaitot pāris slepenos ieročus un pat neuzsita! Četras līdakas iekaitot Jūsējās uz kādiem 90 dalībniekiem, pilnigs piz...c
11.oktobris 2010, 22:49 | links
 
Rix, ja godiigi, nemaz nepamaniiju nevienu basu kaaju:) Siivais bik par daudz bija, bet kopumaa bij ok, zzeel tik ka tik ssvaki ar taam ziviim.

Man divas copes, abas pa 47 cm
Bumam 2 copes, viena 61 cm, otra nokoda vizuli virs pavadas.

Pirmaa reize babiitee, pirmais metiens un liidaka :)
11.oktobris 2010, 22:42 | links
 
Par tiem vizuļiem tev piekritīšu, Bums. Nu neķer neviens ar tiem rudenī. Mēs aizplēsām uz dziļumiem ezera vidū, jo mūsu vietās laivu būtu jāstumj, bet tāpat pa 0, tā nebija bijis nekad...
11.oktobris 2010, 22:41 | links
 
Sula te iedod 5 krāmus kuri paredzēti vasarai Jūlija mēnesim kad līdakas ir zālēs un saka kungi lūdz uz viņiem noķeriet kādu zivi un jau kuro gadu 110 veči velk uz visu ko tikai ne uz viņiem.Personīgi pazīstams cilvēks novinnēja vienu no Lucky John festivāliem ar SISTĒMIŅU uz dzīvo zivtiņu.Tas lielais bars aiznesās kā plēsti uz Babītes seklumiem ,bet mēs ar Sienzi palikām tepat pie bāzes bedrēs kur arī noķērām 3 gb 1 ieskaitei.Ja būtu vēl to paņēmis kura nokoda pavadu ar visu labo vizuli -un mazāk metuši sīvo rezultāts būtu attiecīgs TAS VISS IR VIENKĀRŠS BIZNESA UN MARKETINGA GĀJIENS un VISS.:DDDDDDDD
11.oktobris 2010, 21:18 | links
 
bums> kas ta sacensības kādas un tikai ar salmo produkciju? :) Vispār Kaņierī man labi lomi bijuši ar mal-4 rotiņu, zelta, ar atvieglotu serdeni. Labākais loms uz to vienreiz 5štukas 2-4,5 kg. Babītē neķeru, bet dzirdēts ar uz tiem ņem..
11.oktobris 2010, 21:07 | links
 
UN VISS -NADOJELO !!!!!!!!!
11.oktobris 2010, 20:59 | links
 
Tā mēs Izāzējam Lucky John Usmā Tā arī Babītē ja taisīs citur rezultāts būs tāds pats.Bet ja atklāti man tas puritāniskais ļembasts derdzās un tā bija pēzdīgā piedalīšanas mačos ar tādiem vizuļiem uz kuriem NEKAS un NEKAD neķersies.
Izņēmums var būt mazais mūdzis ar to mans mazdēls Kaņierī dzenā mazos kaltiņus :DDDDDDDDDDDDDDDD
11.oktobris 2010, 20:58 | links
 
Ja nebūtu pillā noteikti saslimtu Tā nu tai pasaulē notiek ,ka pjaņicām veicās-VISUR.
11.oktobris 2010, 20:42 | links
 
Tas nebija sienāzis bet kāds cits Tāpēc jau viņš dāvanu karti nožmiedza :DDDDDDDDDDD
Un viņa dusmas man ir poveri Galvenais ka līdaķi noķēra tie kuri nebija projektā :DDDDDDDDDD
11.oktobris 2010, 20:40 | links
 
Sienāzi, ar savu baso kāju šovu iesnas nesaķēri? Stikutu gan Tu kā liekās nokaitināji pamatīgi...
11.oktobris 2010, 20:18 | links
 
Man pēc vakardienas vēl neliels žvingulis Padzeru tik ūdeni un dulls atkal :DDDDDDDDDD
11.oktobris 2010, 15:33 | links
 
Man darbā kolēģis ietaisīja ar ņabīti - bet tam nelej klāt ūdeni. Es jau nu to sauktu par "sātanu" viltīgs dzereklis. Pagaršošanai aizlaidām vienu burku vēlēšanu naktī. Domāju kādi 15 - 20 apgriezieni tur ir, bet tai kompotā tolkam saprast nevar. Tā kā garšotāju bija daudz, tad jau efektu nejuta:DDD Nez kā būs kad ziemsvētkos pogās vaļā trīslitrenes:DDD
11.oktobris 2010, 06:14 | links
 
Un cik grādu gala produktam?:)
10.oktobris 2010, 22:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager