Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Ui, dikti maziņa :)

MT9, 7.janvāris 2024, 13:42


Jā pēc 2kg neizskatās.
7.janvāris 2024, 13:43 | links
 
FB arī bilde parādījusies.
Davis-Di, 7.janvāris 2024, 13:39

Ui, dikti maziņa :)
7.janvāris 2024, 13:42 | links
 
FB arī bilde parādījusies.

7.janvāris 2024, 13:39 | links
 
Daugavā ielaistās stores bija marķētas un tas bija 10. gadi atpakaļ. https://nra.lv/foto/riga/1824-daugava-ielaiz-stores.htm

Tad jau sanāk vai nu pēcnācēja vai no kāda dīķa.
7.janvāris 2024, 13:27 | links
 
jā, tie abi video jau netā klejo

svens76, 6.janvāris 2024, 18:11
Stori gan vēl nofilmētajos materiālos neesmu redzējis. Tas gan pārsteigums priekš Babes, jo zandarti, sami, mežavimbas un zuši jau pierasta lieta :D

MT9, 6.janvāris 2024, 18:16


Stores šur tur parādās ūdeņos, jo gadās ka pamūk no dīķiem, bet to skaits nav tik liels, lai vairotos, šī gan varētu būt no ielaistajām Daugavā Mangaļsalā, nez BIOR šis noķeršanas gadījums varbūt interesētu, nav ne jausmas vai viņi kā marķēja storu mazuļus līdzīgi kā smoltijus.
Vietējo stori teorētiski var noķert tikai Daugavā, jo pagāšajā gadsimtā tās vēl bija.
7.janvāris 2024, 00:29 | links
 
svens76 [6.jan]: whoops [15:13]: Mums šodien uz 3 ne vienas copes. Mēğināts uz visu.ļoti loģisks izskaidrojums kāpēc babē tagad "1 copes" pa dienu pārsvarā. es teiksim jau 10tos gāju nost un aizmaucu uz citu ūdeni. kādam jau saliksies , bet kopumā cope pie tāda duļķa kā tagad ezerā nebūs tā labākā. ielaidu kameru un neatceros kad tāds duļķis bija redzēts:) bet šodien gribējās notestēt riverteču,ļoti patika tā veiktspēja seklumos. vēlāk FB iemetīšu kādu atskaiti. zivis saķērām citā ūdenī:)
Šodien Lielupē arī duļķis. Pirmo reizi... gribējās vairāk par ķīsi noķert.
6.janvāris 2024, 23:33 | links
 
jā, tie abi video jau netā klejo

svens76, 6.janvāris 2024, 18:11

Stori gan vēl nofilmētajos materiālos neesmu redzējis. Tas gan pārsteigums priekš Babes, jo zandarti, sami, mežavimbas un zuši jau pierasta lieta :D
6.janvāris 2024, 18:16 | links
 
V.Zandarts [6.jan]: Šodien traka diena, tīkli Babītē un Lielupes apendiksā plus divi vīri ielūza Babītes ezerā aptuveni pretim sūcenei, tikai otrā krastā.Tā kā mašīna viņiem bija pie sūcenes, dabūja slapjās drēbēs iet pāri visam ezeram.
jā, tie abi video jau netā klejo
6.janvāris 2024, 18:11 | links
 
Šodien traka diena, tīkli Babītē un Lielupes apendiksā plus divi vīri ielūza Babītes ezerā aptuveni pretim sūcenei, tikai otrā krastā.Tā kā mašīna viņiem bija pie sūcenes, dabūja slapjās drēbēs iet pāri visam ezeram.
6.janvāris 2024, 18:02 | links
 
No Dālderim vispār var uziet?
6.janvāris 2024, 16:16 | links
 
Mums šodien uz 3 ne vienas copes. Mēğināts uz visu.

whoops, 6.janvāris 2024, 15:13

Nomierināji :)) Man jau likās, ka vakar nemācējām noķert, bet izrādās visiem iet grūti :)
6.janvāris 2024, 15:38 | links
 
whoops [6.jan]: Mums šodien uz 3 ne vienas copes. Mēğināts uz visu.
ļoti loģisks izskaidrojums kāpēc babē tagad "1 copes" pa dienu pārsvarā. es teiksim jau 10tos gāju nost un aizmaucu uz citu ūdeni. kādam jau saliksies , bet kopumā cope pie tāda duļķa kā tagad ezerā nebūs tā labākā. ielaidu kameru un neatceros kad tāds duļķis bija redzēts:) bet šodien gribējās notestēt riverteču,ļoti patika tā veiktspēja seklumos. vēlāk FB iemetīšu kādu atskaiti. zivis saķērām citā ūdenī:)
6.janvāris 2024, 15:24 | links
 
Labs izaicinājums rītdienai !;)
6.janvāris 2024, 15:17 | links
 
Mums šodien uz 3 ne vienas copes. Mēğināts uz visu.
6.janvāris 2024, 15:13 | links
 
egag [6.jan]: Kur labāk tikt pie ezera no pretējā krasta?
Kādreiz no Dūšeļu bāzes gāju.
6.janvāris 2024, 13:54 | links
 
Spuņciemā ir vairākas vietas, kur var uziet uz ledus.

whoops, 4.janvāris 2024, 19:37


Kur labāk tikt pie ezera no pretējā krasta?
6.janvāris 2024, 13:26 | links
 
Coperman [6.jan]: Bet vai nav tā, ka no tās visas kolekcijas izmanto 2-3 nu max 5 mācekļus un pārējos vienkārši staipa līdz? :)
Pagājušajā reizē uzreiz 2 mānekļus man līdakas nočiepa, tā ka tie tiek regulāri papildināti :) Šoreiz nošpļāvos un aprīkoju balansieru makšķeri ar pavadu, palika žēl mānekļu. Ar bļitkām, parasti, nav tik traki. Bet protams, ir mīļākie mānekļi, kurus lietoju pirmos, savukārt necopē, sākas eksperimenti. Vakar gan sala nagi, tādēļ neeksperinentēju :))
6.janvāris 2024, 09:37 | links
 
MT9 [5.jan]: Es tā sāku glabāt, jo kastītē man bija daudz bļitku un visas savā starpā ķērās kopā, grūti bija tieši vajadzīgo izvilkt. It sevišķi, ja bļitkas ar ķēdītēm un trīsžuburiem. Tagad pārskatāmi un viegli paņemt.
Bet vai nav tā, ka no tās visas kolekcijas izmanto 2-3 nu max 5 mācekļus un pārējos vienkārši staipa līdz? :)
6.janvāris 2024, 07:27 | links
 
Es tā sāku glabāt, jo kastītē man bija daudz bļitku un visas savā starpā ķērās kopā, grūti bija tieši vajadzīgo izvilkt. It sevišķi, ja bļitkas ar ķēdītēm un trīsžuburiem. Tagad pārskatāmi un viegli paņemt.
5.janvāris 2024, 22:55 | links
 
MT9 - vēl viens jautājums par to bļitku kastīti. Smuki jau izskatās, bet vai nav tā, ka tas materiāls tur mitrumu un ja aizmirst pēc copes izžāvēt, tad var ciest āķi? Es dēļ šī esmu pārgājis bļitkām uz tāda tipa kā tev balansieriem. Nu ir tā, ka apbružājas, un šad tad jāuzpulē. Bet toties āķi necieš. Lai gan tāpat pēc copes uzlieku uz apkures katla vai radiatora, lai izdzen mitrumu.

mirtins, 5.janvāris 2024, 17:41

Pagaidām neesmu novērojis āķu rūsēšanu. Ka jau tu minēji, cenšos izžāvēt mānekļus pēc copes. Man arī balansieru kastītē ir bļitkas, arī tur var sarūsēt mānekļi, ja neizžāvē. Ar to es vasarā saskāros, kad neizžāvēji rotiņu/šūpiņu kasti. Liela daļa sarūsēja, apsūbēja...
5.janvāris 2024, 22:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager