Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
No cik babē skaitās daudz maz ok.,?
8.jūnijs 2023, 18:21 | links
 
Kā ar ūdens līmeni Babītē? Iepriekš varēja atrast internetā, neredzu vairāk.

Neasakietis3, 8.jūnijs 2023, 15:09


Līmenis zems, saite: https://videscentrs.lvgmc.lv/iebuvets/hidrologiska-operativa-informacija
8.jūnijs 2023, 16:41 | links
 
BAigars [8.jūn]: raimondsL [10:05]: whoops [9:44]: Līņi bābē drīz nārstos, bet arī ar visu nārstu kko var dabūt noteikti. Pats braukšu kaut kad jūlijā, tad tur būs Eldorādo.Man atkal interesē kādi varianti ar flet fīderi un 12mm popup? 4.95EUR par 10 naktiniekiem kkā žņaudz iekšējais ēbrejs + popups mājās jau ir!Noteikti, ka ļoti veiksmīgi šod ar fletu var slānīt, bet vajag daudz maz piemērotus apstākļus, pludiņu tomēr zāļu biezoknī var iemest.
Bet katrā ziņā, vietās, kur ir līņi, uz 8-10cm popapiem un peletēm tie ņem ne sliktāk kā karpas. Par 1,5-2,5kg karūsām pat nerunājot. Pa iepriekšējiem 10 gadiem Nabes ezerà utt nebiju noķētis tik daudz 2kg+ karūsas kà tagad karpu copē piezvejā gadās. Ar lielajiem brekšiem tas pats.
8-10mm* :D
8.jūnijs 2023, 15:11 | links
 
raimondsL [8.jūn]: whoops [9:44]: Līņi bābē drīz nārstos, bet arī ar visu nārstu kko var dabūt noteikti. Pats braukšu kaut kad jūlijā, tad tur būs Eldorādo.Man atkal interesē kādi varianti ar flet fīderi un 12mm popup? 4.95EUR par 10 naktiniekiem kkā žņaudz iekšējais ēbrejs + popups mājās jau ir!
Noteikti, ka ļoti veiksmīgi šod ar fletu var slānīt, bet vajag daudz maz piemērotus apstākļus, pludiņu tomēr zāļu biezoknī var iemest.
Bet katrā ziņā, vietās, kur ir līņi, uz 8-10cm popapiem un peletēm tie ņem ne sliktāk kā karpas. Par 1,5-2,5kg karūsām pat nerunājot. Pa iepriekšējiem 10 gadiem Nabes ezerà utt nebiju noķētis tik daudz 2kg+ karūsas kà tagad karpu copē piezvejā gadās. Ar lielajiem brekšiem tas pats.
8.jūnijs 2023, 15:10 | links
 
Kā ar ūdens līmeni Babītē? Iepriekš varēja atrast internetā, neredzu vairāk.
8.jūnijs 2023, 15:09 | links
 
Bebrs [10:55]: Man ar agrāk top 1 ēsma bij naktenieki, bet pēdējos gados top 1 ir baltie. Protams, vēlā rudenī, ziemā un agrā pavasarī nr.1 ir naktstārps.7 baltie uz 1 āķa ar fiideri?

raimondsL, 8.jūnijs 2023, 12:14

12-14 baltie uz pludu. 13 gab nelieku :)
8.jūnijs 2023, 13:13 | links
 
Bebrs [8.jūn]: Man ar agrāk top 1 ēsma bij naktenieki, bet pēdējos gados top 1 ir baltie. Protams, vēlā rudenī, ziemā un agrā pavasarī nr.1 ir naktstārps.
7 baltie uz 1 āķa ar fiideri?
8.jūnijs 2023, 12:14 | links
 
Bebrs [8.jūn]: Čomam Kurzemē līņi un karūsa grabina!šīrīta cope 4h-2spaiņi!:))
...visi c&r

Willy, 8.jūnijs 2023, 09:16Man bik aizdoma, kas tā par Kurzemi. Būs vienreiz jāizlaiž, vairāk kā 30 gadus nav tur copēts.
Jau bomis priekšā,bez atslēgas klāt netiksi!:))
8.jūnijs 2023, 12:13 | links
 
Man ar agrāk top 1 ēsma bij naktenieki, bet pēdējos gados top 1 ir baltie. Protams, vēlā rudenī, ziemā un agrā pavasarī nr.1 ir naktstārps.
8.jūnijs 2023, 10:55 | links
 
Ss.lv šodien nopirku 100 naktstārpus pa 8 eiro.;) parasti pats lasu, bet nav laikā īsti šogad. Bābē protams naktnieks ir top ēsma, bet nu parasto mēslu slieku līņi ar tur ēd. Vienīgi naktstārpu mazāk sīkzivs noēd, kaut gan ja uznāk lielais ruduļu bārs, tad arī naktstārpu tie norij momentāli, tad tikai lielā līdaka var tos aizdzīt prom.
8.jūnijs 2023, 10:41 | links
 
Kāds bijis nesen uz līņiem Babītē? Kas jauns ar tiem, Lielupē tie šobrid diezgan pasīvi.

arvidss, 8.jūnijs 2023, 09:03

Spiningojot līdakas Babē, saulainā laikā un mazā vējelī tos bieži var manīt. Tādi ap kilo ik pa laikam peld pa vienam. Vai tie barojas, nav ne jausmas :)
8.jūnijs 2023, 10:34 | links
 
Čomam Kurzemē līņi un karūsa grabina!šīrīta cope 4h-2spaiņi!:))
...visi c&r

Willy, 8.jūnijs 2023, 09:16
Man bik aizdoma, kas tā par Kurzemi. Būs vienreiz jāizlaiž, vairāk kā 30 gadus nav tur copēts.
8.jūnijs 2023, 10:27 | links
 
whoops [8.jūn]: Līņi bābē drīz nārstos, bet arī ar visu nārstu kko var dabūt noteikti. Pats braukšu kaut kad jūlijā, tad tur būs Eldorādo.
Man atkal interesē kādi varianti ar flet fīderi un 12mm popup? 4.95EUR par 10 naktiniekiem kkā žņaudz iekšējais ēbrejs + popups mājās jau ir!
8.jūnijs 2023, 10:05 | links
 
Līņi bābē drīz nārstos, bet arī ar visu nārstu kko var dabūt noteikti. Pats braukšu kaut kad jūlijā, tad tur būs Eldorādo.
8.jūnijs 2023, 09:44 | links
 

Čomam Kurzemē līņi un karūsa grabina!šīrīta cope 4h-2spaiņi!:))
...visi c&r
8.jūnijs 2023, 09:16 | links
 
Kāds bijis nesen uz līņiem Babītē? Kas jauns ar tiem, Lielupē tie šobrid diezgan pasīvi.
8.jūnijs 2023, 09:03 | links
 
Ja arī gadās iemaukt zāļu pudurā, vau doma kādā pocī, tad šo motoru pacelt augšā ir ērtāk kā elektro (dēļ garuma) un pārlēgties uz airiem!

Ja laivas borta augstums ir 50cm un vieta, kur motoru stiprina parasti ir par 10cm zemāka (ne visam laivā), tad iegrimei paliek 10 - 15cm…tīri ok!

Jautājums ir par braukšanu vējā ~15m/s…jo no pieredzes, tad gan dzenskrūve tiek palaista krietni zemāk, lai nekuļ gaisu!
8.jūnijs 2023, 00:24 | links
 
Davis-Di [7.jūn]: Epropulsion kāja ap 50cm..šod.domāju!paceļot,ar roku matus var noplēst, ja savācas un brauc tālāk!

Willy, 7.jūnijs 2023, 17:38

Pamēģini no spuņupes iebraukt, tur tu arī vari ielaisties.

Tik pēc tam braucot ezerā pa zālēm nelamā mani!
Man ir kur copēt!Lielupē brìvi var dragāt...augustā no Gātes ganjau ielīdīšu ezerā!:)...pašlaik tur vakoros droni lidinās!!
7.jūnijs 2023, 21:49 | links
 
Epropulsion kāja ap 50cm..šod.domāju!paceļot,ar roku matus var noplēst, ja savācas un brauc tālāk!

Willy, 7.jūnijs 2023, 17:38


Pamēģini no spuņupes iebraukt, tur tu arī vari ielaisties.

Tik pēc tam braucot ezerā pa zālēm nelamā mani!
7.jūnijs 2023, 21:26 | links
 
Nu nav jau tā, ka vispār netinās, bet ir kriiiiiietni labāk. Vienīgi man tāds iespaids, ka ātrums mazāks ar to pretzāļu dzenskrūvi, salīdzinot ar parasto.

Headhunter, 7.jūnijs 2023, 15:38


Nu var izbraukt, kur mati ar puņķiem līdz augšai, bet tad motoru jāpaceļ augstāk un slīpāk, ka kuļ arī ūdeni.
Jā ātrums ir mazāks!
7.jūnijs 2023, 21:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager