Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Es tik tā!man Ezerkrastos labāk!:)

Willy, 5.jūnijs 2023, 15:59

Piekrītu, iebraukšana tur ideāla, var uzreiz metrus vilkt :))
5.jūnijs 2023, 16:13 | links
 
MT9 [5.jūn]: Kā no Dušeĺiem ejot ezerā var zināt kur beidzas laivu ceļš!?:)

Willy, 5.jūnijs 2023, 15:32
Mauc no Dūšeļiem taisni gar bojām līdz ezera vidum un viss būs štokos. Patiesībā neviens tur ar lineālu nemēra, galvenais galīgi nelīst puduros pašā D pusē. Bet brīdinu, ka izbraucot no Dūšeļiem, pirmie metri 50 pie šāda līmeņa ir kritiski sekli.
Es tik tā!man Ezerkrastos labāk!:)
5.jūnijs 2023, 15:59 | links
 
Kā no Dušeĺiem ejot ezerā var zināt kur beidzas laivu ceļš!?:)

Willy, 5.jūnijs 2023, 15:32

Mauc no Dūšeļiem taisni gar bojām līdz ezera vidum un viss būs štokos. Patiesībā neviens tur ar lineālu nemēra, galvenais galīgi nelīst puduros pašā D pusē. Bet brīdinu, ka izbraucot no Dūšeļiem, pirmie metri 50 pie šāda līmeņa ir kritiski sekli.
5.jūnijs 2023, 15:41 | links
 
Davis-Di [5.jūn]: MT9 [34m]: ...motoram 3 cope! kopā 19h bez uzlādes!:)vēl palika apm.2,3h velcei,bet metu mieru.

Willy, 5.jūnijs 2023, 12:54
Kaut kāda fantastika, tāda sajūta, ka tev tam motora aķītim 300 Ah :))))Nerunā!es vēl varētu 2 Lielupes copes nošancēt!:))
...mana cope!tas ir šis!?nekad neesmu lasījis nekādus noteikumus!:)

Willy, 5.jūnijs 2023, 15:01

Tas motors toč izklausās kā 300Ah.

Telefona aplikācijā manacope.lv ir sadaļa Kur Copēt, tur arī ir visas kartes ar liegumiem.
Var padomāt ,ka visiem ir telefoni!?:))
5.jūnijs 2023, 15:34 | links
 

Kā no Dušeĺiem ejot ezerā var zināt kur beidzas laivu ceļš!?:)
5.jūnijs 2023, 15:32 | links
 
MT9 [34m]: ...motoram 3 cope! kopā 19h bez uzlādes!:)vēl palika apm.2,3h velcei,bet metu mieru.

Willy, 5.jūnijs 2023, 12:54
Kaut kāda fantastika, tāda sajūta, ka tev tam motora aķītim 300 Ah :))))Nerunā!es vēl varētu 2 Lielupes copes nošancēt!:))
...mana cope!tas ir šis!?nekad neesmu lasījis nekādus noteikumus!:)

Willy, 5.jūnijs 2023, 15:01


Tas motors toč izklausās kā 300Ah.

Telefona aplikācijā manacope.lv ir sadaļa Kur Copēt, tur arī ir visas kartes ar liegumiem.
5.jūnijs 2023, 15:31 | links
 
MT9 [5.jūn]: ...motoram 3 cope! kopā 19h bez uzlādes!:)vēl palika apm.2,3h velcei,bet metu mieru.

Willy, 5.jūnijs 2023, 12:54
Kaut kāda fantastika, tāda sajūta, ka tev tam motora aķītim 300 Ah :))))

Nerunā!es vēl varētu 2 Lielupes copes nošancēt!:))
...mana cope!tas ir šis!?nekad neesmu lasījis nekādus noteikumus!:)
5.jūnijs 2023, 15:01 | links
 
...motoram 3 cope! kopā 19h bez uzlādes!:)vēl palika apm.2,3h velcei,bet metu mieru.

Willy, 5.jūnijs 2023, 12:54

Kaut kāda fantastika, tāda sajūta, ka tev tam motora aķītim 300 Ah :))))
5.jūnijs 2023, 14:56 | links
 
Davis-di sūkņu stacijas rajonā ,kā arī Gātes galā vispār no 1.marta-31. jūlijam ir lieguma zona, jeb es maldos un kaut ko esmu palaidis garām, jo man arī tas rajons ir vislabākais, bet gaidu 1.augustu

marco38, 5.jūnijs 2023, 10:06


Ja nav pārliecības par liegumiem, iesaku izmantot manacope.lv aplikāciju, tur liegumi iezīmēti.
Bet uz ūdens Spuņciema liegums un Gates liegums ir atdalīts ar bojām un stabiem, dienvidu liegums gan uz čuju vai ar aplikāciju.
Vispār cik dzirdēju inspektors šogad regulāri apseko un soda pārkāpējus, es gan abas copes redzēju pietiekoši pārkāpējus, bet inspektoru neredzēju.
5.jūnijs 2023, 14:36 | links
 
Ā...pat Babes guru Andrej Stanulis palika bešā!ko ta es!?:))
5.jūnijs 2023, 13:04 | links
 
Willy [5.jūn]: Biju,ne copes!kurš zin kur Dāvis dzìvo!?:)))...pārsvarā visi ko satiku tukšā.dažiem kkas neliels līdz saullēktam trāpījās un viss...kolēĝim asais 41cm bik virs kilo..izbraukāju krustu šķērsu gan dzidrā ūdenī gan duļķī!nekā...sarkani jumti,zili torņi utt.
...motoram 3 cope! kopā 19h bez uzlādes!:)vēl palika apm.2,3h velcei,bet metu mieru.
Nav Babītes ezers viegls. Esmu bijis 4-5 x, bet arī neko prātīgu neesmu tur noķēris:)
5.jūnijs 2023, 13:03 | links
 

Biju,ne copes!kurš zin kur Dāvis dzìvo!?:)))...pārsvarā visi ko satiku tukšā.dažiem kkas neliels līdz saullēktam trāpījās un viss...kolēĝim asais 41cm bik virs kilo..izbraukāju krustu šķērsu gan dzidrā ūdenī gan duļķī!nekā...sarkani jumti,zili torņi utt.
...motoram 3 cope! kopā 19h bez uzlādes!:)vēl palika apm.2,3h velcei,bet metu mieru.
5.jūnijs 2023, 12:54 | links
 
Davis-Di [4.jūn]: Es ja godīgi tur vispār neko nesaprotu!:))ezers un ezers,puduri un puduri,seklāks, dziļāks!no Ezerkrastiem ar vienu kātu kur man doties!?...lūgums neapčakarēt!:)))...metru,ja būs kas uztaisa bildi atlaidìšu!

Willy, 4.jūnijs 2023, 19:52

Vispār to galu MT9 vislabāk zina, viņš brauc no Dušeļiem diezgan, bet es tagad vienmēr no Vecupeniekiem.
No ezerkrastiem pa kreisi pēdējos gados vienu reizi biju pagāšogad un tad arī tāpēc, ka pačukstēja, ka tur ir duļķis un bija solīta saulaina diena, bet standartā es dotos pa labi pie sarkanā jumta, ja skatās mana cope aplikācijā tuvāk dienvidu liegumam ~ezera vidus. Pats tur gan neesmu bijis šogad, vandos sūkņu stacijas reģionā un gātes pusē, gātes puse aizaugs tūlīt tā ka nebūs kur iemest, tad arī braukšu uz sarkaniem jumtiem.
Davis-di sūkņu stacijas rajonā ,kā arī Gātes galā vispār no 1.marta-31. jūlijam ir lieguma zona, jeb es maldos un kaut ko esmu palaidis garām, jo man arī tas rajons ir vislabākais, bet gaidu 1.augustu
5.jūnijs 2023, 10:06 | links
 
Es ja godīgi tur vispār neko nesaprotu!:))ezers un ezers,puduri un puduri,seklāks, dziļāks!no Ezerkrastiem ar vienu kātu kur man doties!?...lūgums neapčakarēt!:)))...metru,ja būs kas uztaisa bildi atlaidìšu!

Willy, 4.jūnijs 2023, 19:52


Babīte ir īzī-pīzī (es katru gadu pāris reizes aizbraucu). :)

Vispirms vajag sagaidīt R-ZR vēju, kurš dzen līcī ūdeni, tad normāls līmenis būs arī Babītē.

Parasti braucu no Vecupeniekiem un izmēģinu laimi uz kantēm, kur Spuņnupe pāriet ezerā...

Var braukt uz "sarkanajiem jumtiem", tur ir nosacīts dziļums 1.5-2m, ar eholoti var kautkādas kantītes atrast (dziļuma starpība 0.2-0.3m), tur šīs ganās...

Var braukt un meklēt duļķi, arī tas nozīmē ka tur zivis rakņājas...

Pilnīgi droša līdaku vieta ir, ja pamana ūdenī tādas alojveidīgas zāles...

Visu šo kamēr pārbauda, jau vakars klāt...

ceru, ka slepenās vietas nenodevu :)
5.jūnijs 2023, 07:18 | links
 
JK7
No rīta skatījos, gandrīz pretī otrā krastā mirgoja oranžas gaismas! :)

Mirgo Dūšeļu bāzē .
5.jūnijs 2023, 03:45 | links
 
Davis-Di [4.jūn]: Es ja godīgi tur vispār neko nesaprotu!:))ezers un ezers,puduri un puduri,seklāks, dziļāks!no Ezerkrastiem ar vienu kātu kur man doties!?...lūgums neapčakarēt!:)))...metru,ja būs kas uztaisa bildi atlaidìšu!

Willy, 4.jūnijs 2023, 19:52

Vispār to galu MT9 vislabāk zina, viņš brauc no Dušeļiem diezgan, bet es tagad vienmēr no Vecupeniekiem.
No ezerkrastiem pa kreisi pēdējos gados vienu reizi biju pagāšogad un tad arī tāpēc, ka pačukstēja, ka tur ir duļķis un bija solīta saulaina diena, bet standartā es dotos pa labi pie sarkanā jumta, ja skatās mana cope aplikācijā tuvāk dienvidu liegumam ~ezera vidus. Pats tur gan neesmu bijis šogad, vandos sūkņu stacijas reģionā un gātes pusē, gātes puse aizaugs tūlīt tā ka nebūs kur iemest, tad arī braukšu uz sarkaniem jumtiem.
No rīta skatījos, gandrīz pretī otrā krastā mirgoja oranžas gaismas! :)

No ezerkrastiem līdz sarkanajiem jumtiem un atpakaļ 140 aizvilks?
4.jūnijs 2023, 20:57 | links
 
Arī biju ieskrējis ezerā no 11:00-15:30(ezerkrasti-sarkanais jumts).. Laiciņš jau nu super, apmācies, vilnīts un vējiņš.. un tad ap 15:00 uznāca kapitālākā vētra ar stipru lietu, līdz 15:00 nekā, ne uz džerkiem, ne uz 20cm cūkām un tad no viena enkura, principā vienā vietā 3 copes, 1 zemmērs uz džerka un apmēram 70cm palaidne nošļuka liecoties pēc sačoka un tad jau metu mieru.
Visu cieņu ezera speciem Mt9 un Dāvim, liekās jau, ka kas tur ko nenoķert, bet nu ezers nav viegls, kuro reizi pārliecinos, varbūt kādreiz tikšu pie babes metra.:)
4.jūnijs 2023, 20:37 | links
 
Es ja godīgi tur vispār neko nesaprotu!:))ezers un ezers,puduri un puduri,seklāks, dziļāks!no Ezerkrastiem ar vienu kātu kur man doties!?...lūgums neapčakarēt!:)))...metru,ja būs kas uztaisa bildi atlaidìšu!

Willy, 4.jūnijs 2023, 19:52


Vispār to galu MT9 vislabāk zina, viņš brauc no Dušeļiem diezgan, bet es tagad vienmēr no Vecupeniekiem.
No ezerkrastiem pa kreisi pēdējos gados vienu reizi biju pagāšogad un tad arī tāpēc, ka pačukstēja, ka tur ir duļķis un bija solīta saulaina diena, bet standartā es dotos pa labi pie sarkanā jumta, ja skatās mana cope aplikācijā tuvāk dienvidu liegumam ~ezera vidus. Pats tur gan neesmu bijis šogad, vandos sūkņu stacijas reģionā un gātes pusē, gātes puse aizaugs tūlīt tā ka nebūs kur iemest, tad arī braukšu uz sarkaniem jumtiem.
4.jūnijs 2023, 20:17 | links
 
Skatos viri Jūs tā neslikti atvērāt Babes sezonu.
Apsveicu, skaisti lomi !
4.jūnijs 2023, 20:13 | links
 
Willy [4.jūn]: ...lūgums neapčakarēt!:)))...metru,ja būs kas uztaisa bildi atlaidìšu!
:))))
Labs :D
4.jūnijs 2023, 20:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager