Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Davis-Di [4.jūn]: Davis-Di [Vakar]: No sirds apsveicu!

Rītdien pirmo reizi došos uz babi! Ezerkrastiem!

Trakot negribas, bet cerams pa kātu sitiens būs!:)

JK7, 3.jūnijs 2023, 22:32

Paldies, nebūs viegli.
Ja neskaita MT9 01.06 gājienu, tad pārējiem visas zivis jāatrod un jāpierunā.
Citus gadus ir bijis daudz vieglāk un arī labāk!Nebija viegli, bet forši 4-10.00! Palika labs iespaids, noteikti braukšu vēl, aizpūta mūs līdz melnajam caurumam, atbraucām atpakaļ un tad uz bāzi, 2 skaistas copes, abas aizšāva garām, 2 kaltiņi, 5 asari!

Ievēroju, ka daudzi makšķernieki ilgu laiku sēž vienā punktā un mētā, varbūt slēpās no vēja, nezinu!

Nākamo reizi pabraukšu pa labi!:) tik tā pella, nu tā! Laikam īpaši uz vienu pusi viņu nav ieteicams svērt!

JK7, 4.jūnijs 2023, 18:39

Daudzi ķer pie "Sarkanajiem jumtiem", tas ir sarkans jumts aptuveni starp Ezerkrastiem un Spuņupi un tad daudzi Gātes galā, tur ezers pilnīgi savādāks, ja salīdzina ar austrumu daļu tuvāk melnajam caurumam.0

Es ja godīgi tur vispār neko nesaprotu!:))ezers un ezers,puduri un puduri,seklāks, dziļāks!no Ezerkrastiem ar vienu kātu kur man doties!?...lūgums neapčakarēt!:)))...metru,ja būs kas uztaisa bildi atlaidìšu!
4.jūnijs 2023, 19:52 | links
 
Davis-Di [Vakar]: No sirds apsveicu!

Rītdien pirmo reizi došos uz babi! Ezerkrastiem!

Trakot negribas, bet cerams pa kātu sitiens būs!:)

JK7, 3.jūnijs 2023, 22:32

Paldies, nebūs viegli.
Ja neskaita MT9 01.06 gājienu, tad pārējiem visas zivis jāatrod un jāpierunā.
Citus gadus ir bijis daudz vieglāk un arī labāk!Nebija viegli, bet forši 4-10.00! Palika labs iespaids, noteikti braukšu vēl, aizpūta mūs līdz melnajam caurumam, atbraucām atpakaļ un tad uz bāzi, 2 skaistas copes, abas aizšāva garām, 2 kaltiņi, 5 asari!

Ievēroju, ka daudzi makšķernieki ilgu laiku sēž vienā punktā un mētā, varbūt slēpās no vēja, nezinu!

Nākamo reizi pabraukšu pa labi!:) tik tā pella, nu tā! Laikam īpaši uz vienu pusi viņu nav ieteicams svērt!

JK7, 4.jūnijs 2023, 18:39


Daudzi ķer pie "Sarkanajiem jumtiem", tas ir sarkans jumts aptuveni starp Ezerkrastiem un Spuņupi un tad daudzi Gātes galā, tur ezers pilnīgi savādāks, ja salīdzina ar austrumu daļu tuvāk melnajam caurumam.
4.jūnijs 2023, 19:30 | links
 
Davis-Di [3.jūn]: No sirds apsveicu!

Rītdien pirmo reizi došos uz babi! Ezerkrastiem!

Trakot negribas, bet cerams pa kātu sitiens būs!:)

JK7, 3.jūnijs 2023, 22:32

Paldies, nebūs viegli.
Ja neskaita MT9 01.06 gājienu, tad pārējiem visas zivis jāatrod un jāpierunā.
Citus gadus ir bijis daudz vieglāk un arī labāk!
Nebija viegli, bet forši 4-10.00! Palika labs iespaids, noteikti braukšu vēl, aizpūta mūs līdz melnajam caurumam, atbraucām atpakaļ un tad uz bāzi, 2 skaistas copes, abas aizšāva garām, 2 kaltiņi, 5 asari!

Ievēroju, ka daudzi makšķernieki ilgu laiku sēž vienā punktā un mētā, varbūt slēpās no vēja, nezinu!

Nākamo reizi pabraukšu pa labi!:) tik tā pella, nu tā! Laikam īpaši uz vienu pusi viņu nav ieteicams svērt!
4.jūnijs 2023, 18:39 | links
 



Bija doma Babītes ezeru apmeklēt pirmdien, jo brīvdienas parasti pavadu ar ģimeni, bet pēdējā brīdī radās iespēja tieši svētdienas rītā ieskriet pacopēt, kamēr manējie vēl šņāc :) Vakar vakarā uzzvanīju savam 1. maija pāriniekam Gintam, uzjautāju vai nevēlas sastādīt kompāniju, jo dikti jau reti viņam sanāk izrauties. Ginča ātri vien piekrita un šodien jau agri no rīta šūpojamies laivā. Es, ierasti, mētāju lielos mānekļus, Gints mazāka kalibra. Pēc kāda laika, sekundi pēc iemetiena, sajūtu ņēmienu. Izrādījās 79 cm līdaka, turpinājumā arī Gintam seko cope, bet ņemot vērā, ka šim vieglais kāts un lielāka līdaka, cīņa izvērtās diezgan spraiga. Rezultātā arī šī līdaka pieveikta. Izrādījās, ka līdz šodienai Ginčam līdakas rekords bija salīdzinoši pieticīgs - 3.2 kg, taču tagad viņš to uzlaboja, pieveicot 4.3 kg (87 cm) brangu zaļsvārci. Ar to arī savu pārinieku apsveicu! ;) Turpinājumā mūs līdakas ignorēja, tādēļ nolēmām laicīgi doties mājās, lai svētdienā papusdienotu kopā ar ģimeni. Abi līdakas paturējām, jo Ginčas sieva jau tā šķībi skatās, ka viņš vienmēr bez zivīm atgriežas, bet mans līdacēns nebija nemaz tik liels, vienu zivteli bieži paturu, jo maniem sīčiem un sieviņai garšo :P Visiem ne asakas, nākamnedēļ sola karstāku laiku, tiekamies pludmalē! :))
4.jūnijs 2023, 12:36 | links
 
No sirds apsveicu!

Rītdien pirmo reizi došos uz babi! Ezerkrastiem!

Trakot negribas, bet cerams pa kātu sitiens būs!:)

JK7, 3.jūnijs 2023, 22:32


Paldies, nebūs viegli.
Ja neskaita MT9 01.06 gājienu, tad pārējiem visas zivis jāatrod un jāpierunā.
Citus gadus ir bijis daudz vieglāk un arī labāk!
3.jūnijs 2023, 22:45 | links
 
No sirds apsveicu!

Rītdien pirmo reizi došos uz babi! Ezerkrastiem!

Trakot negribas, bet cerams pa kātu sitiens būs!:)
3.jūnijs 2023, 22:32 | links
 
Babē, kā jau Jūnija sakumā kaut kas grabina: 109, 110 un vēl šis tas.
Dienas škrobe - viena mamma pārkoda 0,91mm FC!


3.jūnijs 2023, 22:08 | links
 
snipiens [8m]: Willy
Dzenskrūve 0,5cm zem ūdens!

Točna...nemānies !?Jebšu 5cm.Es vienmēr stāstu kā ir!:)...trancis gan pacelts par liekas 4,5cm

Willy, 2.jūnijs 2023, 22:53


Ja puscentimetru zem ūdens dzenskrūve,tad jau akūnai trobelei jābūt un šļakatām,ka maz neliekas.:)
2.jūnijs 2023, 22:59 | links
 

..
2.jūnijs 2023, 22:54 | links
 
snipiens [2.jūn]: Willy
Dzenskrūve 0,5cm zem ūdens!

Točna...nemānies !?Jebšu 5cm.
Es vienmēr stāstu kā ir!:)...trancis gan pacelts par liekas 4,5cm
2.jūnijs 2023, 22:53 | links
 
Willy
Dzenskrūve 0,5cm zem ūdens!

Točna...nemānies !?Jebšu 5cm.
2.jūnijs 2023, 22:47 | links
 
Willy - šis motors Tev 1hp?

JK7, 2.jūnijs 2023, 22:38

3
2.jūnijs 2023, 22:39 | links
 
Willy - šis motors Tev 1hp?
2.jūnijs 2023, 22:38 | links
 
MT9 [2.jūn]: Vai esmu gatavs tur ieguldīt lielu darbu?-diez vai!..kāds vēl sāks raudāt ka ķengurs mūža metru nocēla!:)

Willy, 2.jūnijs 2023, 22:17
Pareizs lēmums, nevajag mums celt nost metrus, tā jau tu tos pārķer Gātē! :P
: DDD es Gāte 100 gadus nevienu metru neesmu noķēris!;))
2.jūnijs 2023, 22:23 | links
 
MT9 [2.jūn]: Dzenskrūve 0,5cm zem ūdens!ne reizi pat nepacēlu,vietām speciāli izmaucu caur zāli!pēc tam atpakaļgājienā un viss ok,salāti aizpeld...iet kā tanks!pat nestādos priekšā cik vienam jāmauc lai nosēdinātu..biju no apm.11 līdz 20.00.pilna bat.it 51,5 pēc copes 47,5..ar tādu vēl 6h var velcēt!!:)...a ja vajag tìrìt zāli,pacel kā benzīnnieku,tad piespied kloķīti un motors eleganti lēnu nolaižas!:)

Willy, 2.jūnijs 2023, 21:59
Izklausās pārāk labi, pat skauž! :))
Cena kož,bet ja nopirksi noteikti nenožēlosi!..Lielupē esmu maucis 4 copes nelādējot un nenosēdinot pat pusi!:)
2.jūnijs 2023, 22:21 | links
 
Vai esmu gatavs tur ieguldīt lielu darbu?-diez vai!..kāds vēl sāks raudāt ka ķengurs mūža metru nocēla!:)

Willy, 2.jūnijs 2023, 22:17

Pareizs lēmums, nevajag mums celt nost metrus, tā jau tu tos pārķer Gātē! :P
2.jūnijs 2023, 22:19 | links
 
Dzenskrūve 0,5cm zem ūdens!ne reizi pat nepacēlu,vietām speciāli izmaucu caur zāli!pēc tam atpakaļgājienā un viss ok,salāti aizpeld...iet kā tanks!pat nestādos priekšā cik vienam jāmauc lai nosēdinātu..biju no apm.11 līdz 20.00.pilna bat.it 51,5 pēc copes 47,5..ar tādu vēl 6h var velcēt!!:)...a ja vajag tìrìt zāli,pacel kā benzīnnieku,tad piespied kloķīti un motors eleganti lēnu nolaižas!:)

Willy, 2.jūnijs 2023, 21:59

Izklausās pārāk labi, pat skauž! :))
2.jūnijs 2023, 22:18 | links
 
Ja par zivīm,tad pārsvarā mētāju klaujums,laivā viens kāts!tikai cūkas...Babē ar bb pirmo reizi,lai kāds esmu,bet tomēr reālists!un jā- jocìgi ka 100+cūku paķer tik maza līdaciņa..
Vai esmu gatavs tur ieguldīt lielu darbu?-diez vai!..kāds vēl sāks raudāt ka ķengurs mūža metru nocēla!:)
2.jūnijs 2023, 22:17 | links
 
MT9 [2.jūn]: Kopš 19.gada nebij būts!:)..kkas jau grabina!MT visus metrus hz kur piesējis,tā i neatradu!:)laiks ideāls,vējš,lietus..līmenis gan strauji cēlās.nezinu labi tas, vai slikti!...biju no Ezerkrastu viesmīlīgās bāzes,bet izbraukāju pus ezeru!tā viss pa smuko!:)cik aprunājos ar kolēģiem-nekā prātìga!

Willy, 2.jūnijs 2023, 21:12
Ezers ir jāpieradina pie savas klātbūtnes :) Pret svešiniekiem un tiem, kuri reti šo ūdenstilpi apmeklē, tas ir razbainieks ir skops :D Dzenskrūve nebija jātīra no zālēm? Cik saprotu, šo motoru nevar tā pacelt, kā parastos elekromotorus.
Dzenskrūve 0,5cm zem ūdens!ne reizi pat nepacēlu,vietām speciāli izmaucu caur zāli!pēc tam atpakaļgājienā un viss ok,salāti aizpeld...iet kā tanks!pat nestādos priekšā cik vienam jāmauc lai nosēdinātu..biju no apm.11 līdz 20.00.pilna bat.it 51,5 pēc copes 47,5..ar tādu vēl 6h var velcēt!!:)...a ja vajag tìrìt zāli,pacel kā benzīnnieku,tad piespied kloķīti un motors eleganti lēnu nolaižas!:)
2.jūnijs 2023, 21:59 | links
 
Kopš 19.gada nebij būts!:)..kkas jau grabina!MT visus metrus hz kur piesējis,tā i neatradu!:)laiks ideāls,vējš,lietus..līmenis gan strauji cēlās.nezinu labi tas, vai slikti!...biju no Ezerkrastu viesmīlīgās bāzes,bet izbraukāju pus ezeru!tā viss pa smuko!:)cik aprunājos ar kolēģiem-nekā prātìga!

Willy, 2.jūnijs 2023, 21:12

Ezers ir jāpieradina pie savas klātbūtnes :) Pret svešiniekiem un tiem, kuri reti šo ūdenstilpi apmeklē, tas ir razbainieks ir skops :D Dzenskrūve nebija jātīra no zālēm? Cik saprotu, šo motoru nevar tā pacelt, kā parastos elekromotorus.
2.jūnijs 2023, 21:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager