Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!

Kopš 19.gada nebij būts!:)..kkas jau grabina!MT visus metrus hz kur piesējis,tā i neatradu!:)laiks ideāls,vējš,lietus..līmenis gan strauji cēlās.nezinu labi tas, vai slikti!...biju no Ezerkrastu viesmīlīgās bāzes,bet izbraukāju pus ezeru!tā viss pa smuko!:)cik aprunājos ar kolēģiem-nekā prātìga!
2.jūnijs 2023, 21:12 | links
 
Liekas, ka gumijas ir rezultatīvākas kopumā. Vai arī vienkārši ar viņām vairāk makšķernieku strādā. Šodien laivas daudz mazāk, betpraktiski visas uz bigbait uz gumijām strādāja Savilka arī labi, kā bāzē zināja teikt.

Man personīgi džerki un peles ir uz lielajām labākie rezultāti pagaidām.

Os555, 2.jūnijs 2023, 16:33

Es vakar izmantoju iespēju pastrādāt ar džerkiem, jo vasaras vidū, beigās tas praktiski ir neiespējams Babē, man nervi netur zāles ravēt. Būs vairāk zāļu, pāriešu pie gumijām.
2.jūnijs 2023, 16:37 | links
 
Liekas, ka gumijas ir rezultatīvākas kopumā. Vai arī vienkārši ar viņām vairāk makšķernieku strādā. Šodien laivas daudz mazāk, betpraktiski visas uz bigbait uz gumijām strādāja Savilka arī labi, kā bāzē zināja teikt.

Man personīgi džerki un peles ir uz lielajām labākie rezultāti pagaidām.
2.jūnijs 2023, 16:33 | links
 
Šodien no 8- 15, mācījos ar gumijām 20+ makšķerēt. 56, 63, 65. Vēl pāris tukšas copes, bet nekas liels.

Os555, 2.jūnijs 2023, 15:55

Nemocies ar gumijām, tava stihija ir džerks! :))
2.jūnijs 2023, 16:03 | links
 
Šodien no 8- 15, mācījos ar gumijām 20+ makšķerēt. 56, 63, 65. Vēl pāris tukšas copes, bet nekas liels.
2.jūnijs 2023, 15:55 | links
 

Kotletītēm būt
2.jūnijs 2023, 13:55 | links
 
Malacis, Oskar! Bija prieks atkal pacopēt kopā! Tu jau sen to biji pelnījis! Žēl, ka nevarēju pievienoties otrajā daļā, bet varu iedomāties emocijas + arī tas, ka ezers tad noteikti bija tukšāks no laivām.
Dairis333, 2.jūnijs 2023, 08:57

Jā, ezers tiešām bija patukšs, pāris laivas tikai manīju. Stiprajā vējā visi brauca ārā, bet Oskars iekšā :) Redzēju, kā tauta mokās ar airiem pret vēju, jo līdz pēcpusdienai jau aķīši tukši. Un tiešām žēl, ka tev nesanāca arī vakarā izrauties, esmu pārliecināts, ka smuko līdaku laivā paviesotos krietni vairāk un bildes būtu vēl pozitīvākas, jo pašam sevi bildējot, nav laika domāt par smaidīšanu :D
2.jūnijs 2023, 12:21 | links
 
Malacis, Oskar! Bija prieks atkal pacopēt kopā! Tu jau sen to biji pelnījis! Žēl, ka nevarēju pievienoties otrajā daļā, bet varu iedomāties emocijas + arī tas, ka ezers tad noteikti bija tukšāks no laivām.
Nu tad čau visiem! Kārtējā Oskara vervelēšana par tēmu makšķerēšana :D Tāpat kā daudzi ar nepacietību gaida 1. maiju, vēl stiprāk Babītes ezera matadori gaida 1. jūniju, kad šī sarežģītā, bet trofejām bagātā ūdenstilpe vismaz daļēji ver vaļā savas durvis. Laicīgi tiek rezervēts atvaļinājums, bet tavu neražu, tieši šajā dienā manam, nu jau, lielajam dēlam ieplānots izlaidums dārziņā. Zibenīgi tiek sastādīts plāns, ka copēju no saullēkta līdz 09:30, tad fiksi krastā, aidā uz izlaidumu, noklausos mazo ķiparu pantiņus, uzņemu pāris bildes un žigli atpakaļ uz ezeru :)) Lieki teikt, ka enerģiju šis pasākums prasīja gana daudz, jo pagulēt sanāca tikai 2 stundas un turpinājumā emocionāli un fiziski piesātināta diena. Man no rīta nenobijās kompāniju sastādīt Dairis, kuram jau iepriekš pasakos par sniegto palīdzības roku bilžu tapšanā, jo parasti sevi knipsēju pats un tas ir krietni piņķerīgāk :) Pentere gara, nu tad pie lietas - Dairis paķēris tikai vieglos kātus, Oskars nolemj bliezt no lielgabaliem, jo pieredze rāda, ka sezonas sākumā Babe dāsna :) Nepaiet nemaz ilgs laiciņš, kā man smuka mamzele pietur džerku, bet nesanāk to piemānīt un tā ar spēcīgu astes sitienu, parāda man garu degunu. Man biku škrobe, jo saprotu, ka bija smuka zivs. Nu neko darīt, turpinu plivināt lielu džerku un pēc kāda laika atkal ņēmiens. Cīņa nopietna, uzreiz saprotu, ka pretinieks pieredzējis. Pēc laika tomēr tā tiek pievilkta pie laivas un Dairis pamana, ka šai viens trijžubura āķītis knapi iedūries lūpas kaktiņā. Man miljons domu galvā, bet šoreiz veiksme mūsu pusē un zivs tiek iesmelta uztveramajā tīkliņā. Liels bija mans prieks, kad sapratu, ka šīs Babes sezonas pirmā līdaka ir pārsniegusi metra robežu ;) Turpinājumā piemānu vēl vienu zaļsvārci, šoreiz mazākā izmērā. Vēl bija vairākas copes. Dairis šodien bija nolēmis baudīt dabu, tādēļ pēc zivs ņēmieniem pat nemēģināja tās piecirst, rezultātā copes bija, bet līdz laivai neviena netika. Nekas, gan atspēlēsies! :P Laiks skrien ātri, spoži sāk spīdēt saule, iestājas bezvējš un man jau jālido uz izlaidumu. Fiksi sastādu ģimenei kompāniju pasākumā un 15:00 atgriežos ezerā, jo laika prognoze sola man tīkamu laiciņu - spēcīgs ziemeļu vējš un mākoņi. Intuīcija mani nepievīla, jau pirmajā līnijā ar izpletni, tieku pie divām smukām līdakām no kurām mazākā 90+ cm. Atkal Osim prieka pilnas bikses :D Turpinājumā vēl tieku pie vienas līdakas, kas kopumā šodien veido tā saucamo normu, tādēļ atceros, ka man tak jaunais Lizzard kātiņš vēl nav jutis zivs pretestību. Nolemju šo situāciju labot, aprīkoju to ar lielo mammu mānekli Nr. 1 (peli) :D un plivinu, kur acis rāda. Nepaspēju ar spoli izdarīt pāris apgriezienus, kā seko grābiens. Nu pienācis laiks jaunajam kātiņam parādīt, uz ko tas spējīgs, jo zivtele nemaz nav maza, izrādījās arī 90+ cm. Vēl viena līdaka ap metru atnāca līdz laivai sasveicināties, bet mānekli neaiztika. Turpinājumā sākās nepatīkams un ilgs smidzeklis, kurš nepatika ne Oskaram, ne zivīm, tādēļ pēc laika tiek pieņemts lēmums doties mājas virzienā, paķerot līdzi vienu no mazākajām līdaciņām. Apkopoju šīs produktīvās dienas rezultātu - piemānīju 6 smukas līdaciņas: 65; 69; 92; 95; 103 (7.4 kg); 111 cm (8.2 kg). Kā jau minēju iepriekš, ezers grūts, bet brīžiem ļoti dāsns uz trofejām. Paldies tam par tik foršu un emocijām piesātinātu dieniņu! Visiem ne asakas un tiekamies pie ūdeņiem!

MT9, 1.jūnijs 2023, 22:27
2.jūnijs 2023, 08:57 | links
 
Davis-Di [2.jūn]: gribēju lai kāds nenošķil laivu. pašam koordinātes jau sen bija, tur neglisēju

svens76, 1.jūnijs 2023, 23:47

Par Ķīšezera kannu es jau teicu tev publiski paldies un cepuri nost tev. (lai arī tur ļoti reti makšķerēju)
Tur iepriekš visi glisēja, arī tu! 04.05 tur daudz laivas pilnā glisē garām aizgāja, tad gan līmenis bija augstāks!
Ja vajag ziedojumus kannām, varam noorganizēt un arī saorganizēt vakti, lai pieķertu, kas tās zog, tik laivas vajadzīgas!

;D
nop, es pa labo malu braucu, jo koordinātes jau sen ehā iesistas:) vnk pēdējās iesitu ar metra precizitāti, bet rajonu apbraucu ar līkumu jau vairākus gadus
2.jūnijs 2023, 06:34 | links
 
gribēju lai kāds nenošķil laivu. pašam koordinātes jau sen bija, tur neglisēju

svens76, 1.jūnijs 2023, 23:47


Par Ķīšezera kannu es jau teicu tev publiski paldies un cepuri nost tev. (lai arī tur ļoti reti makšķerēju)
Tur iepriekš visi glisēja, arī tu! 04.05 tur daudz laivas pilnā glisē garām aizgāja, tad gan līmenis bija augstāks!
Ja vajag ziedojumus kannām, varam noorganizēt un arī saorganizēt vakti, lai pieķertu, kas tās zog, tik laivas vajadzīgas!

;D
2.jūnijs 2023, 00:10 | links
 
Davis-Di [1.jūn]: daudziem grūti laiki, pat kannas sper...

svens76, 1.jūnijs 2023, 23:34

Kanna plastmasas jauna veikalā 12-16€, itkā mazgāta/nemazgāta ss.lv 5-6€, nemazgāta ar nehermētisku korķi 2€ vai dažreiz met pakaļ ar pašizvešanu.

Tad ko gribēji?

ps. par cenām zinu jo vienkārši vajadzēja daudz kannas!
gribēju lai kāds nenošķil laivu. pašam koordinātes jau sen bija, tur neglisēju
1.jūnijs 2023, 23:47 | links
 
daudziem grūti laiki, pat kannas sper...

svens76, 1.jūnijs 2023, 23:34


Kanna plastmasas jauna veikalā 12-16€, itkā mazgāta/nemazgāta ss.lv 5-6€, nemazgāta ar nehermētisku korķi 2€ vai dažreiz met pakaļ ar pašizvešanu.

Tad ko gribēji?

ps. par cenām zinu jo vienkārši vajadzēja daudz kannas!
1.jūnijs 2023, 23:43 | links
 
KristapsS [1.jūn]: JK7 [20:34]: Davis-Di [20:20]: Babītē var samaldīties?

JK7, 1.jūnijs 2023, 20:07

Tumsā jā noteikti!
Nezinātajiem ir arī dažreiz grūtības tikt uz Dalderu bāzi, lai arī jumtus redz!Tad sanāk, ka no spuņciema bāzes drusku vienkāršāk?Dālderos vakarpusē parasti vienmēr ieslēdz laternu.Lai caur meldru sienu tiktu no lielā ūdens uz krastu,jau iekšā braucot,var,pie pareizās spraugas meldros, piesiet kādu lupatu.Jācer gan,ka neviens to nenofenderēs,laiki tagad grūti!:)Ja jau pat no bīstamās vietas tukšo kannu Ķīsī nospēra.
daudziem grūti laiki, pat kannas sper...
1.jūnijs 2023, 23:34 | links
 
Dālderos vakarpusē parasti vienmēr ieslēdz laternu.
KristapsS, 1.jūnijs 2023, 23:19


Jā virziena rādītājs ir, un?
Tumsā tev ļoti tumši puduri priekšā ar puņķiem un uz ezera migla vakarā var uzcelties 10min laikā, kad tu to laternu neredzēsi, tik cik labākajā gadījumā atvēsmas no šosejām, kā skaņas!

Pirms gudri runājiet, iebrauciet ezerā ne Jāņu laikā, bet piemēram augustā vai augusta beigās un palieciet tumsā!
Tad varam turpināt sarunu!
1.jūnijs 2023, 23:33 | links
 
JK7 [1.jūn]: Davis-Di [20:20]: Babītē var samaldīties?

JK7, 1.jūnijs 2023, 20:07

Tumsā jā noteikti!
Nezinātajiem ir arī dažreiz grūtības tikt uz Dalderu bāzi, lai arī jumtus redz!Tad sanāk, ka no spuņciema bāzes drusku vienkāršāk?
Dālderos vakarpusē parasti vienmēr ieslēdz laternu.Lai caur meldru sienu tiktu no lielā ūdens uz krastu,jau iekšā braucot,var,pie pareizās spraugas meldros, piesiet kādu lupatu.Jācer gan,ka neviens to nenofenderēs,laiki tagad grūti!:)Ja jau pat no bīstamās vietas tukšo kannu Ķīsī nospēra.
1.jūnijs 2023, 23:19 | links
 
Fantastiska cope un brīnišķīga atskaite. Super! Apsveicu:)

Kruizers, 1.jūnijs 2023, 22:33

Pateicos par labajiem vārdiem! :) Cope tiešām bija prīmā! :)
1.jūnijs 2023, 22:34 | links
 
MT9 [1.jūn]: Nu tad čau visiem! Kārtējā Oskara vervelēšana par tēmu makšķerēšana :D Tāpat kā daudzi ar nepacietību gaida 1. maiju, vēl stiprāk Babītes ezera matadori gaida 1. jūniju, kad šī sarežģītā, bet trofejām bagātā ūdenstilpe vismaz daļēji ver vaļā savas durvis. Laicīgi tiek rezervēts atvaļinājums, bet tavu neražu, tieši šajā dienā manam, nu jau, lielajam dēlam ieplānots izlaidums dārziņā. Zibenīgi tiek sastādīts plāns, ka copēju no saullēkta līdz 09:30, tad fiksi krastā, aidā uz izlaidumu, noklausos mazo ķiparu pantiņus, uzņemu pāris bildes un žigli atpakaļ uz ezeru :)) Lieki teikt, ka enerģiju šis pasākums prasīja gana daudz, jo pagulēt sanāca tikai 2 stundas un turpinājumā emocionāli un fiziski piesātināta diena. Man no rīta nenobijās kompāniju sastādīt Dairis, kuram jau iepriekš pasakos par sniegto palīdzības roku bilžu tapšanā, jo parasti sevi knipsēju pats un tas ir krietni piņķerīgāk :) Pentere gara, nu tad pie lietas - Dairis paķēris tikai vieglos kātus, Oskars nolemj bliezt no lielgabaliem, jo pieredze rāda, ka sezonas sākumā Babe dāsna :) Nepaiet nemaz ilgs laiciņš, kā man smuka mamzele pietur džerku, bet nesanāk to piemānīt un tā ar spēcīgu astes sitienu, parāda man garu degunu. Man biku škrobe, jo saprotu, ka bija smuka zivs. Nu neko darīt, turpinu plivināt lielu džerku un pēc kāda laika atkal ņēmiens. Cīņa nopietna, uzreiz saprotu, ka pretinieks pieredzējis. Pēc laika tomēr tā tiek pievilkta pie laivas un Dairis pamana, ka šai viens trijžubura āķītis knapi iedūries lūpas kaktiņā. Man miljons domu galvā, bet šoreiz veiksme mūsu pusē un zivs tiek iesmelta uztveramajā tīkliņā. Liels bija mans prieks, kad sapratu, ka šīs Babes sezonas pirmā līdaka ir pārsniegusi metra robežu ;) Turpinājumā piemānu vēl vienu zaļsvārci, šoreiz mazākā izmērā. Vēl bija vairākas copes. Dairis šodien bija nolēmis baudīt dabu, tādēļ pēc zivs ņēmieniem pat nemēģināja tās piecirst, rezultātā copes bija, bet līdz laivai neviena netika. Nekas, gan atspēlēsies! :P Laiks skrien ātri, spoži sāk spīdēt saule, iestājas bezvējš un man jau jālido uz izlaidumu. Fiksi sastādu ģimenei kompāniju pasākumā un 15:00 atgriežos ezerā, jo laika prognoze sola man tīkamu laiciņu - spēcīgs ziemeļu vējš un mākoņi. Intuīcija mani nepievīla, jau pirmajā līnijā ar izpletni, tieku pie divām smukām līdakām no kurām mazākā 90+ cm. Atkal Osim prieka pilnas bikses :D Turpinājumā vēl tieku pie vienas līdakas, kas kopumā šodien veido tā saucamo normu, tādēļ atceros, ka man tak jaunais Lizzard kātiņš vēl nav jutis zivs pretestību. Nolemju šo situāciju labot, aprīkoju to ar lielo mammu mānekli Nr. 1 (peli) :D un plivinu, kur acis rāda. Nepaspēju ar spoli izdarīt pāris apgriezienus, kā seko grābiens. Nu pienācis laiks jaunajam kātiņam parādīt, uz ko tas spējīgs, jo zivtele nemaz nav maza, izrādījās arī 90+ cm. Vēl viena līdaka ap metru atnāca līdz laivai sasveicināties, bet mānekli neaiztika. Turpinājumā sākās nepatīkams un ilgs smidzeklis, kurš nepatika ne Oskaram, ne zivīm, tādēļ pēc laika tiek pieņemts lēmums doties mājas virzienā, paķerot līdzi vienu no mazākajām līdaciņām. Apkopoju šīs produktīvās dienas rezultātu - piemānīju 6 smukas līdaciņas: 65; 69; 92; 95; 103 (7.4 kg); 111 cm (8.2 kg). Kā jau minēju iepriekš, ezers grūts, bet brīžiem ļoti dāsns uz trofejām. Paldies tam par tik foršu un emocijām piesātinātu dieniņu! Visiem ne asakas un tiekamies pie ūdeņiem!
Fantastiska cope un brīnišķīga atskaite. Super! Apsveicu:)
1.jūnijs 2023, 22:33 | links
 











Nu tad čau visiem! Kārtējā Oskara vervelēšana par tēmu makšķerēšana :D Tāpat kā daudzi ar nepacietību gaida 1. maiju, vēl stiprāk Babītes ezera matadori gaida 1. jūniju, kad šī sarežģītā, bet trofejām bagātā ūdenstilpe vismaz daļēji ver vaļā savas durvis. Laicīgi tiek rezervēts atvaļinājums, bet tavu neražu, tieši šajā dienā manam, nu jau, lielajam dēlam ieplānots izlaidums dārziņā. Zibenīgi tiek sastādīts plāns, ka copēju no saullēkta līdz 09:30, tad fiksi krastā, aidā uz izlaidumu, noklausos mazo ķiparu pantiņus, uzņemu pāris bildes un žigli atpakaļ uz ezeru :)) Lieki teikt, ka enerģiju šis pasākums prasīja gana daudz, jo pagulēt sanāca tikai 2 stundas un turpinājumā emocionāli un fiziski piesātināta diena. Man no rīta nenobijās kompāniju sastādīt Dairis, kuram jau iepriekš pasakos par sniegto palīdzības roku bilžu tapšanā, jo parasti sevi knipsēju pats un tas ir krietni piņķerīgāk :) Pentere gara, nu tad pie lietas - Dairis paķēris tikai vieglos kātus, Oskars nolemj bliezt no lielgabaliem, jo pieredze rāda, ka sezonas sākumā Babe dāsna :) Nepaiet nemaz ilgs laiciņš, kā man smuka mamzele pietur džerku, bet nesanāk to piemānīt un tā ar spēcīgu astes sitienu, parāda man garu degunu. Man biku škrobe, jo saprotu, ka bija smuka zivs. Nu neko darīt, turpinu plivināt lielu džerku un pēc kāda laika atkal ņēmiens. Cīņa nopietna, uzreiz saprotu, ka pretinieks pieredzējis. Pēc laika tomēr tā tiek pievilkta pie laivas un Dairis pamana, ka šai viens trijžubura āķītis knapi iedūries lūpas kaktiņā. Man miljons domu galvā, bet šoreiz veiksme mūsu pusē un zivs tiek iesmelta uztveramajā tīkliņā. Liels bija mans prieks, kad sapratu, ka šīs Babes sezonas pirmā līdaka ir pārsniegusi metra robežu ;) Turpinājumā piemānu vēl vienu zaļsvārci, šoreiz mazākā izmērā. Vēl bija vairākas copes. Dairis šodien bija nolēmis baudīt dabu, tādēļ pēc zivs ņēmieniem pat nemēģināja tās piecirst, rezultātā copes bija, bet līdz laivai neviena netika. Nekas, gan atspēlēsies! :P Laiks skrien ātri, spoži sāk spīdēt saule, iestājas bezvējš un man jau jālido uz izlaidumu. Fiksi sastādu ģimenei kompāniju pasākumā un 15:00 atgriežos ezerā, jo laika prognoze sola man tīkamu laiciņu - spēcīgs ziemeļu vējš un mākoņi. Intuīcija mani nepievīla, jau pirmajā līnijā ar izpletni, tieku pie divām smukām līdakām no kurām mazākā 90+ cm. Atkal Osim prieka pilnas bikses :D Turpinājumā vēl tieku pie vienas līdakas, kas kopumā šodien veido tā saucamo normu, tādēļ atceros, ka man tak jaunais Lizzard kātiņš vēl nav jutis zivs pretestību. Nolemju šo situāciju labot, aprīkoju to ar lielo mammu mānekli Nr. 1 (peli) :D un plivinu, kur acis rāda. Nepaspēju ar spoli izdarīt pāris apgriezienus, kā seko grābiens. Nu pienācis laiks jaunajam kātiņam parādīt, uz ko tas spējīgs, jo zivtele nemaz nav maza, izrādījās arī 90+ cm. Vēl viena līdaka ap metru atnāca līdz laivai sasveicināties, bet mānekli neaiztika. Turpinājumā sākās nepatīkams un ilgs smidzeklis, kurš nepatika ne Oskaram, ne zivīm, tādēļ pēc laika tiek pieņemts lēmums doties mājas virzienā, paķerot līdzi vienu no mazākajām līdaciņām. Apkopoju šīs produktīvās dienas rezultātu - piemānīju 6 smukas līdaciņas: 65; 69; 92; 95; 103 (7.4 kg); 111 cm (8.2 kg). Kā jau minēju iepriekš, ezers grūts, bet brīžiem ļoti dāsns uz trofejām. Paldies tam par tik foršu un emocijām piesātinātu dieniņu! Visiem ne asakas un tiekamies pie ūdeņiem!
1.jūnijs 2023, 22:27 | links
 
Davis-Di [1.jūn]: man vienmēr garmins līdz un track zīmē. esmu ar sniegamoci peipī nomaldījies, garmins kapitāli miglā izručīja. no kļūdām mācos

svens76, 1.jūnijs 2023, 22:17

Nu redz, man garmins babē (arī eholots) ir galvā un atmiņa laba!
Lielākās maldīšanās nav bijušas naktī, bet miglā, tas gan, bet naktīs esmu bijis daudz, tas ir pilnīgi cits ezers un krastā nav tikt viegli, tad gan pat uz airiem esmu bijis un garmin bija scifi filmās!
man atmiņai ar ne vainas:) bet gps kabatā papildus garants
1.jūnijs 2023, 22:27 | links
 
man vienmēr garmins līdz un track zīmē. esmu ar sniegamoci peipī nomaldījies, garmins kapitāli miglā izručīja. no kļūdām mācos

svens76, 1.jūnijs 2023, 22:17


Nu redz, man garmins babē (arī eholots) ir galvā un atmiņa laba!
Lielākās maldīšanās nav bijušas naktī, bet miglā, tas gan, bet naktīs esmu bijis daudz, tas ir pilnīgi cits ezers un krastā nav tikt viegli, tad gan pat uz airiem esmu bijis un garmin bija scifi filmās!
1.jūnijs 2023, 22:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager