Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Es tā sāku glabāt, jo kastītē man bija daudz bļitku un visas savā starpā ķērās kopā, grūti bija tieši vajadzīgo izvilkt. It sevišķi, ja bļitkas ar ķēdītēm un trīsžuburiem. Tagad pārskatāmi un viegli paņemt.
5.janvāris 2024, 22:55 | links
 
MT9 - vēl viens jautājums par to bļitku kastīti. Smuki jau izskatās, bet vai nav tā, ka tas materiāls tur mitrumu un ja aizmirst pēc copes izžāvēt, tad var ciest āķi? Es dēļ šī esmu pārgājis bļitkām uz tāda tipa kā tev balansieriem. Nu ir tā, ka apbružājas, un šad tad jāuzpulē. Bet toties āķi necieš. Lai gan tāpat pēc copes uzlieku uz apkures katla vai radiatora, lai izdzen mitrumu.

mirtins, 5.janvāris 2024, 17:41

Pagaidām neesmu novērojis āķu rūsēšanu. Ka jau tu minēji, cenšos izžāvēt mānekļus pēc copes. Man arī balansieru kastītē ir bļitkas, arī tur var sarūsēt mānekļi, ja neizžāvē. Ar to es vasarā saskāros, kad neizžāvēji rotiņu/šūpiņu kasti. Liela daļa sarūsēja, apsūbēja...
5.janvāris 2024, 22:54 | links
 
MT9 - vēl viens jautājums par to bļitku kastīti. Smuki jau izskatās, bet vai nav tā, ka tas materiāls tur mitrumu un ja aizmirst pēc copes izžāvēt, tad var ciest āķi? Es dēļ šī esmu pārgājis bļitkām uz tāda tipa kā tev balansieriem. Nu ir tā, ka apbružājas, un šad tad jāuzpulē. Bet toties āķi necieš. Lai gan tāpat pēc copes uzlieku uz apkures katla vai radiatora, lai izdzen mitrumu.
5.janvāris 2024, 17:41 | links
 
Nu ko, jauns gads, jauni rekordi :)) Šodien kopā ar segeju un Mihailu, copējām Babītes ezerā. Man tā bija 2024. gada pirmā cope un, kā izrādījās, šis makšķerēšanas nogrieznis iesākās interesanti - pa visu dienu tikai 1 asaris, bet kārtējais rekords - 41,3 cm (rakstu ar milimetriem, jo iepriekšējais bija precīzi 41 cm :D) un 1070g (par 27 gramiem smagāks :D). Vēl no paša rīta pieteicās līdaka ap 1.5 kg, bet tā arī no āliņģa nesanāca izcelt. Sergejs, šoreiz, pie loma netika un pusdienlaikā brauca mājās, mēs ar Mihailu vēl palikām, viņam arī bija viens asaris. Es devos mājup ap 14:00, Mihails vēl palika, tādēļ pastāv iespēja, ka viņš piemānīja vēl kādu strīpaini. Laiks, labs, ledus stiprs, tautas diezgan daudz, bet asariem kaut kas īsti pie sirds negāja. Nekas, gads tikko sācies, ticu, ka vēl šoziem mēs sagaidīsim aktīvu strīpaiņu barošanos :)) Paldies džekiem par pozitīvas gaisotnes nodrošināšanu un manis iemūžināšanu ar foto starpniecību ;) Visiem foršu nedēļas nogali, rūdieties, neslimojat un baudiet dzestro ziemas laiciņu!

MT9, 5.janvāris 2024, 16:03


Labs kukainīts.
5.janvāris 2024, 17:09 | links
 
nu i nafig tādu copi kur viena cope pa dienu:))) labs!!man škiet pagajušogad ap februāri šitie sāka nākt biežāk tā ka vairāki pa dienu. un sals bija arī ap -20C

svens76, 5.janvāris 2024, 16:06

Piekrītu, ka dienas ar vienu copi, nav tās foršākās. Strīpainis biku iepriecināja, bet gribējās, tomēr, aktīvāku zivi. Gan jau rīt viss būs savādāk :)
5.janvāris 2024, 16:16 | links
 
MT9 - tajā kastītē ir dažas dikti cerīgas bļitkas :D Lielais uz balansieri?

mirtins, 5.janvāris 2024, 16:11

Ir, ir tur labas bļitkiņas, parasti uz tām arī copēju, bet šī ziema sākās balansieru zīmē, šis dienas smukulis arī uz tā uzķērās :)
5.janvāris 2024, 16:15 | links
 
MT9 - tajā kastītē ir dažas dikti cerīgas bļitkas :D Lielais uz balansieri?
5.janvāris 2024, 16:11 | links
 
svens76 [5.jan]: MT9 [3m]: Nu ko, jauns gads, jauni rekordi :)) Šodien kopā ar segeju un Mihailu, copējām Babītes ezerā. Man tā bija 2024. gada pirmā cope un, kā izrādījās, šis makšķerēšanas nogrieznis iesākās interesanti - pa visu dienu tikai 1 asaris, bet kārtējais rekords - 41,3 cm (rakstu ar milimetriem, jo iepriekšējais bija precīzi 41 cm :D) un 1070g (par 27 gramiem smagāks :D). Vēl no paša rīta pieteicās līdaka ap 1.5 kg, bet tā arī no āliņģa nesanāca izcelt. Sergejs, šoreiz, pie loma netika un pusdienlaikā brauca mājās, mēs ar Mihailu vēl palikām, viņam arī bija viens asaris. Es devos mājup ap 14:00, Mihails vēl palika, tādēļ pastāv iespēja, ka viņš piemānīja vēl kādu strīpaini. Laiks, labs, ledus stiprs, tautas diezgan daudz, bet asariem kaut kas īsti pie sirds negāja. Nekas, gads tikko sācies, ticu, ka vēl šoziem mēs sagaidīsim aktīvu strīpaiņu barošanos :)) Paldies džekiem par pozitīvas gaisotnes nodrošināšanu un manis iemūžināšanu ar foto starpniecību ;) Visiem foršu nedēļas nogali, rūdieties, neslimojat un baudiet dzestro ziemas laiciņu!nu i nafig tādu copi kur viena cope pa dienu:))) labs!!man škiet pagajušogad ap februāri šitie sāka nākt biežāk tā ka vairāki pa dienu. un sals bija arī ap -20C
rīt cik dzirdēju būs pilns ezers zināmiem copmaņiem, tad jau gan ieliks kādu atskaiti:)
5.janvāris 2024, 16:07 | links
 
MT9 [5.jan]: Nu ko, jauns gads, jauni rekordi :)) Šodien kopā ar segeju un Mihailu, copējām Babītes ezerā. Man tā bija 2024. gada pirmā cope un, kā izrādījās, šis makšķerēšanas nogrieznis iesākās interesanti - pa visu dienu tikai 1 asaris, bet kārtējais rekords - 41,3 cm (rakstu ar milimetriem, jo iepriekšējais bija precīzi 41 cm :D) un 1070g (par 27 gramiem smagāks :D). Vēl no paša rīta pieteicās līdaka ap 1.5 kg, bet tā arī no āliņģa nesanāca izcelt. Sergejs, šoreiz, pie loma netika un pusdienlaikā brauca mājās, mēs ar Mihailu vēl palikām, viņam arī bija viens asaris. Es devos mājup ap 14:00, Mihails vēl palika, tādēļ pastāv iespēja, ka viņš piemānīja vēl kādu strīpaini. Laiks, labs, ledus stiprs, tautas diezgan daudz, bet asariem kaut kas īsti pie sirds negāja. Nekas, gads tikko sācies, ticu, ka vēl šoziem mēs sagaidīsim aktīvu strīpaiņu barošanos :)) Paldies džekiem par pozitīvas gaisotnes nodrošināšanu un manis iemūžināšanu ar foto starpniecību ;) Visiem foršu nedēļas nogali, rūdieties, neslimojat un baudiet dzestro ziemas laiciņu!
nu i nafig tādu copi kur viena cope pa dienu:))) labs!!man škiet pagajušogad ap februāri šitie sāka nākt biežāk tā ka vairāki pa dienu. un sals bija arī ap -20C
5.janvāris 2024, 16:06 | links
 





Nu ko, jauns gads, jauni rekordi :)) Šodien kopā ar segeju un Mihailu, copējām Babītes ezerā. Man tā bija 2024. gada pirmā cope un, kā izrādījās, šis makšķerēšanas nogrieznis iesākās interesanti - pa visu dienu tikai 1 asaris, bet kārtējais rekords - 41,3 cm (rakstu ar milimetriem, jo iepriekšējais bija precīzi 41 cm :D) un 1070g (par 27 gramiem smagāks :D). Vēl no paša rīta pieteicās līdaka ap 1.5 kg, bet tā arī no āliņģa nesanāca izcelt. Sergejs, šoreiz, pie loma netika un pusdienlaikā brauca mājās, mēs ar Mihailu vēl palikām, viņam arī bija viens asaris. Es devos mājup ap 14:00, Mihails vēl palika, tādēļ pastāv iespēja, ka viņš piemānīja vēl kādu strīpaini. Laiks, labs, ledus stiprs, tautas diezgan daudz, bet asariem kaut kas īsti pie sirds negāja. Nekas, gads tikko sācies, ticu, ka vēl šoziem mēs sagaidīsim aktīvu strīpaiņu barošanos :)) Paldies džekiem par pozitīvas gaisotnes nodrošināšanu un manis iemūžināšanu ar foto starpniecību ;) Visiem foršu nedēļas nogali, rūdieties, neslimojat un baudiet dzestro ziemas laiciņu!
5.janvāris 2024, 16:03 | links
 
Spuņciemā ir vairākas vietas, kur var uziet uz ledus.
4.janvāris 2024, 19:37 | links
 
No kuras bāzes/vietas tikt uz ledu,ja būšu pirmo reizi? :)
4.janvāris 2024, 19:02 | links
 
Ledus esot tik biezs, ka varot 2 sievasmātes kamanās likt :D
4.janvāris 2024, 18:58 | links
 
Šodien biju pieskrējis pie ezera. Pietika, ka paskatījos ledū. Pat neurbu .... , likās , ka ir visi 15+cm. Vajadzēs akumulatorus lādēt !
4.janvāris 2024, 17:10 | links
 
MT9 [4.jan]: svens76 [25m]: baigi nereklamē kamēr liegumsRīt būs jāpārbauda ledus biezums, varbūt jau var oficiāli kāpt virsū, nebaidoties no soda :)
ledus gana biezs
4.janvāris 2024, 13:49 | links
 
svens76 [4.jan]: baigi nereklamē kamēr liegums
Rīt būs jāpārbauda ledus biezums, varbūt jau var oficiāli kāpt virsū, nebaidoties no soda :)
4.janvāris 2024, 13:26 | links
 
makad [4.jan]: Tiešām neviens nav bijis?
baigi nereklamē kamēr liegums
4.janvāris 2024, 13:24 | links
 
Tiešām neviens nav bijis?
4.janvāris 2024, 13:23 | links
 
Sveiki biedri! Kāds ir bijis tagad babītē? Kāds ledus?
2.janvāris 2024, 23:45 | links
 
JK7 [17.dec]: Sven - nav man liela pieredze asaru jomā, bet cik pēdējos gadus esmu novērojis, lielais asaris muti paver pēc nārsta, pirms ziemas un uz pirmā ledus! Lielos vilcienos!

Tad kāpēc viņu ir tik grūti piemānīt vasarā? Esmu pat saulē redzējis tajā pašā Engurē, ka skrien pakaļ smuks eksemplārs, bet neņem! Lielie ir uzmanīgi, tas skaidrs!
man labākie lomi babē februāros caurmērā. lielais ir manīgs, tas gan:) tāpēc jau liels izaudzis:)
18.decembris 2023, 03:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager