Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Sestdien mēģināšu noķert savu pirmo metru ārpus Alūksnes....Tā kā Babe saturas....
1.jūnijs 2023, 18:53 | links
 
Šodien no 8- 16, uz ekipāžu viena zivs 83 cm.
1.jūnijs 2023, 18:40 | links
 
Babīte šodien ne pārāk dāsna, ir kam trāpījās pa kādam metram, bet priekš atklāšanas maz.
Ar dēlu normu ielasījām, tik pat vēl nopurinājās. Bet pie kārotā metra netikām.

1.jūnijs 2023, 18:26 | links
 
Ne asakas Babītes censoņiem
1.jūnijs 2023, 06:08 | links
 
Labs rīts!;)spicākiei Babes copmaņi jau vāra kafiju!?
NE ASAKAS!
1.jūnijs 2023, 02:15 | links
 
MT9 [12.mai]: Smuka atskaite. No krasta daudz makšķernieku manīji?

Puiss, 12.maijs 2023, 15:04
Paldies! Ja nemaldos, tikai 2 vietās sēdēja uz fīderi. Paralēli viens fīderists trusenēs mētāja spiningu uz līdākām.. :))
Paldies. Braukšu līni lūkoties uz vakara copi.
12.maijs 2023, 15:50 | links
 
Smuka atskaite. No krasta daudz makšķernieku manīji?

Puiss, 12.maijs 2023, 15:04

Paldies! Ja nemaldos, tikai 2 vietās sēdēja uz fīderi. Paralēli viens fīderists trusenēs mētāja spiningu uz līdākām.. :))
12.maijs 2023, 15:17 | links
 
MT9 [12.mai]: Izrāvos līdz pusdienlaikam uz copi, kādu laiku nebiju bijis Spuņciema līcītī, nolēmu pārbaudīt, kas šajā nu jau saulainajā un bezvējainajā laiciņā tur darās. Kā parasti, saulei austot, pirmā līdaka uzsēžas uz džerka āķiem, bet netālu no laivas atkabinās. Neko darīt, baigi liela nebija, tādēļ nekādas nožēlas, maucu tālāk. Turpinājumā kādu laiku zivs klusē, man pielavās aizdomas, ka uz lielajiem mānekļiem šodien nebūs viegli, bet man līdzi tikai smagie kāti un lielie mānekļi. Atrodu džerku kastē vobleri Megabass Kanata. Simts gadus nebiju to lietojis, nolēmu pamēģināt to pamētāt ar kātu, kuram tests līdz 120 gramiem :D Biku pieregulēju multa bremzi un aidā, nav nemaz tik traki, metrus 25-30 lido. Pēc neilga brīža uz šo jocīgo kombināciju noreaģē 56 cm līdacēns. Turpinu tvičot ar smago kātu un tavu brīnumu, sezonas pirmais asaris iekārdinās uz 160 mm vobleri. Nosveru, 525 grami. Nav slikti, priekš pirmā strīpaiņa, šogad gan gribu Babītē pārsist 1 kg robežu, redzēs, kā ies :)) Turpinājumā vēl bija 2 copes no kurām vienu zivi izdevās bikucīt pieturēt, bet arī tā atkabinājās. Šodien zivis ņēma ar gariem zobiem. Tuvāk 11:00 iestājās tāda svelme un bezvējš, ka sāku virzīties bāzes virzienā. Kopumā nebija slikti, labāk svelmē nedaudz pacopēt, kā sēdēt mājās pie datora :P Abas zivteles atbrauca līdzi, tagad domāju kādu nedēļu copei nāksies mest mieru, bet tur jau sola mākonīšus, vēju, sāksies īstais līdaku žors. Tiekamies pie ūdeņiem! ;)
Smuka atskaite. No krasta daudz makšķernieku manīji?
12.maijs 2023, 15:04 | links
 





Izrāvos līdz pusdienlaikam uz copi, kādu laiku nebiju bijis Spuņciema līcītī, nolēmu pārbaudīt, kas šajā nu jau saulainajā un bezvējainajā laiciņā tur darās. Kā parasti, saulei austot, pirmā līdaka uzsēžas uz džerka āķiem, bet netālu no laivas atkabinās. Neko darīt, baigi liela nebija, tādēļ nekādas nožēlas, maucu tālāk. Turpinājumā kādu laiku zivs klusē, man pielavās aizdomas, ka uz lielajiem mānekļiem šodien nebūs viegli, bet man līdzi tikai smagie kāti un lielie mānekļi. Atrodu džerku kastē vobleri Megabass Kanata. Simts gadus nebiju to lietojis, nolēmu pamēģināt to pamētāt ar kātu, kuram tests līdz 120 gramiem :D Biku pieregulēju multa bremzi un aidā, nav nemaz tik traki, metrus 25-30 lido. Pēc neilga brīža uz šo jocīgo kombināciju noreaģē 56 cm līdacēns. Turpinu tvičot ar smago kātu un tavu brīnumu, sezonas pirmais asaris iekārdinās uz 160 mm vobleri. Nosveru, 525 grami. Nav slikti, priekš pirmā strīpaiņa, šogad gan gribu Babītē pārsist 1 kg robežu, redzēs, kā ies :)) Turpinājumā vēl bija 2 copes no kurām vienu zivi izdevās bikucīt pieturēt, bet arī tā atkabinājās. Šodien zivis ņēma ar gariem zobiem. Tuvāk 11:00 iestājās tāda svelme un bezvējš, ka sāku virzīties bāzes virzienā. Kopumā nebija slikti, labāk svelmē nedaudz pacopēt, kā sēdēt mājās pie datora :P Abas zivteles atbrauca līdzi, tagad domāju kādu nedēļu copei nāksies mest mieru, bet tur jau sola mākonīšus, vēju, sāksies īstais līdaku žors. Tiekamies pie ūdeņiem! ;)
12.maijs 2023, 14:30 | links
 
snitraM [3.mai]: Spiningošanas sezona no laivām 1. datumā iesākās prīmā, tādēļ pēc vienas atpūtas dienas, šodien atkal devos laimes meklējumos :) Šoreiz kompāniju man sastādīja Dairis. Ūdenī devāmies jau no agra rīta, padzēru tējiņu un aidā, cope var sākties. Izdaru pirmo metienu, krakšķis un spininga spice nost! Ehhh, diena iesākusies ne tā kā plānots, pirmo reizi savā spiningotāja karjerā laužu kātu, pie tam copēju ar to tikai 2. reizi un pirmajā maijā tas man palīdzēja pievarēt 3 skaistules virs 5 kg, tātad saprotu, ka vaina nebija spiningā, bet es kaut kur pa šo vienu dienu paspēju to uzdauzīt. Nav ne jausmas kur un kā tas notika, bet šis 13 Fishing big bait kāts man paspēja iepatikties - elastīgs, nav tik bomīgs un riktīgi garš, kas atvieglo iemetienu. Jāgaida akcija Ēsmā, nāksies patērēties :P Bet mani tak tik viegli no sliedēm neizsist, līdzi tak ir vecais, labais Fox Rage kātiņš, kurš ar mani kopā pievarējis daudzas jo daudzas smukas zivteles nu jau 6 gadu garumā :) Kā parasti šajā vietā pavasarī nākas, pirmā līdaka laivā jau pirms saule paspēj uzaust. Turpinājumā vēl kāda madāma apmeklē laivu, tad iestājas pauze, pēc brīža vēl parādās aktivitāte un tad riktīgi ilgs tukšais posms aptuveni divarpus stundu garumā. Tuvojas pusdienlaiks un lēnām plānojam doties mājup, jo laba daudz nevajag, bet te pēkšņi man cope, pēc mirkļa Dairim piesakās dienas smukākā zaļsvārce un īsu brīdi pēc tās, es arī dienu noslēdzu ar smuku līdacēnu. Rezumējot šodienu, kopā tikām pie 7 līdakmadāmām - es paņēmu ar kvantitāti (par 1 kiļku vairāk :D), Dairis spieda uz kvalitāti - Oskaram: 65, 68,77,79 cm, Dairim: 58, 91, 99 cm. Neskatoties uz ne tik foršo dienas sākumu, kopumā ar copi esam apmierināti, emocijas iegūtas, svaigs gaiss plaušās ieplūdis un ar nepacietību jau gaidām nākamo izbraucienu :) Visiem ne asakas!
P.S. Paņēmu 2 līdaciņas, jo sīkie razbainieki un sieva aizvakardienas līdaciņu jau notiesāja. Jāatzīst, ka es arī šai procesā ņēmu aktīvu dalību. Laikam vairāku mēnešu pauze bez svaigām līdaciņām, liek par sevi manīt. Apsolos, sezonai ieskrienoties, arvien retāk grēkot ar smuko līdakmadāmu vešanu uz mājām :))

MT9, 3.maijs 2023, 15:37


Paldies par skaistajām atskaitēm. Kāti nāk un iet, bet emocijas paliek. Manā skatījumā ka pa divām zivīm nu tā līdz 70, varbūt 80 cm var arī notiesāt.
Jūū!droši!es ar neredzu starpìbu 80vai 100!..ja vēl kārna kā man!:)l
3.maijs 2023, 16:44 | links
 
Tas viņam par sodu!paskaiti cik zivis jau norijis!vēl kaimiņiene saodīs,vispār būs!!...zivju vairs nebūs!:DD..galvenais,ka bērni ar gaļinieniki!!:D

Willy, 3.maijs 2023, 16:30

Njā, laikam gan karmu sačakarēju ar to zivju ēšanu... :(
3.maijs 2023, 16:39 | links
 
Spiningošanas sezona no laivām 1. datumā iesākās prīmā, tādēļ pēc vienas atpūtas dienas, šodien atkal devos laimes meklējumos :) Šoreiz kompāniju man sastādīja Dairis. Ūdenī devāmies jau no agra rīta, padzēru tējiņu un aidā, cope var sākties. Izdaru pirmo metienu, krakšķis un spininga spice nost! Ehhh, diena iesākusies ne tā kā plānots, pirmo reizi savā spiningotāja karjerā laužu kātu, pie tam copēju ar to tikai 2. reizi un pirmajā maijā tas man palīdzēja pievarēt 3 skaistules virs 5 kg, tātad saprotu, ka vaina nebija spiningā, bet es kaut kur pa šo vienu dienu paspēju to uzdauzīt. Nav ne jausmas kur un kā tas notika, bet šis 13 Fishing big bait kāts man paspēja iepatikties - elastīgs, nav tik bomīgs un riktīgi garš, kas atvieglo iemetienu. Jāgaida akcija Ēsmā, nāksies patērēties :P Bet mani tak tik viegli no sliedēm neizsist, līdzi tak ir vecais, labais Fox Rage kātiņš, kurš ar mani kopā pievarējis daudzas jo daudzas smukas zivteles nu jau 6 gadu garumā :) Kā parasti šajā vietā pavasarī nākas, pirmā līdaka laivā jau pirms saule paspēj uzaust. Turpinājumā vēl kāda madāma apmeklē laivu, tad iestājas pauze, pēc brīža vēl parādās aktivitāte un tad riktīgi ilgs tukšais posms aptuveni divarpus stundu garumā. Tuvojas pusdienlaiks un lēnām plānojam doties mājup, jo laba daudz nevajag, bet te pēkšņi man cope, pēc mirkļa Dairim piesakās dienas smukākā zaļsvārce un īsu brīdi pēc tās, es arī dienu noslēdzu ar smuku līdacēnu. Rezumējot šodienu, kopā tikām pie 7 līdakmadāmām - es paņēmu ar kvantitāti (par 1 kiļku vairāk :D), Dairis spieda uz kvalitāti - Oskaram: 65, 68,77,79 cm, Dairim: 58, 91, 99 cm. Neskatoties uz ne tik foršo dienas sākumu, kopumā ar copi esam apmierināti, emocijas iegūtas, svaigs gaiss plaušās ieplūdis un ar nepacietību jau gaidām nākamo izbraucienu :) Visiem ne asakas!
P.S. Paņēmu 2 līdaciņas, jo sīkie razbainieki un sieva aizvakardienas līdaciņu jau notiesāja. Jāatzīst, ka es arī šai procesā ņēmu aktīvu dalību. Laikam vairāku mēnešu pauze bez svaigām līdaciņām, liek par sevi manīt. Apsolos, sezonai ieskrienoties, arvien retāk grēkot ar smuko līdakmadāmu vešanu uz mājām :))

MT9, 3.maijs 2023, 15:37



Paldies par skaistajām atskaitēm. Kāti nāk un iet, bet emocijas paliek. Manā skatījumā ka pa divām zivīm nu tā līdz 70, varbūt 80 cm var arī notiesāt.
3.maijs 2023, 16:38 | links
 
Davis-Di [3.mai]: pirmo reizi savā spiningotāja karjerā laužu kātu, pie tam copēju ar to tikai 2. reizi un pirmajā maijā tas man palīdzēja pievarēt 3 skaistules virs 5 kg, tātad saprotu, ka vaina nebija spiningā, bet es kaut kur pa šo vienu dienu paspēju to uzdauzīt. Nav ne jausmas kur un kā tas notika, bet šis 13 Fishing big bait kāts man paspēja iepatikties
MT9, 3.maijs 2023, 15:37

Vienmēr ir pirmā reize, sveicināts klubiņā. ;D
Nebūtu tik pārliecināts tieši par tavu vainu, es teikt ražojuma defekts vai arī transportēšanā bija cietis, vienkārši velkot zivis un mētājot plaisas gāja tālāk un beidzās ka metienā piebeidzi. Reklāma kātam laikam nav sanākusi :D!
Ja paņemsi vēl vienu tādu pašu, varēs spriest vai tā ir tendence, vai izņēmums.
Tas viņam par sodu!paskaiti cik zivis jau norijis!vēl kaimiņiene saodīs,vispār būs!!...zivju vairs nebūs!:DD..galvenais,ka bērni ar gaļinieniki!!:D
3.maijs 2023, 16:30 | links
 
Domāju šoreiz mana vaina, netālu no lūzuma vietas bija nedaudz ieliekts riņķis.

MT9, 3.maijs 2023, 16:17


Nu ja pārliecināts, ka pats ielieci, tad jau varbūt piespiedi kaut kur labi.
3.maijs 2023, 16:24 | links
 
Nebūtu tik pārliecināts tieši par tavu vainu, es teikt ražojuma defekts vai arī transportēšanā bija cietis, vienkārši velkot zivis un mētājot plaisas gāja tālāk un beidzās ka metienā piebeidzi. Reklāma kātam laikam nav sanākusi :D!
Ja paņemsi vēl vienu tādu pašu, varēs spriest vai tā ir tendence, vai izņēmums.

Davis-Di, 3.maijs 2023, 16:14

Domāju šoreiz mana vaina, netālu no lūzuma vietas bija nedaudz ieliekts riņķis.
3.maijs 2023, 16:17 | links
 
pirmo reizi savā spiningotāja karjerā laužu kātu, pie tam copēju ar to tikai 2. reizi un pirmajā maijā tas man palīdzēja pievarēt 3 skaistules virs 5 kg, tātad saprotu, ka vaina nebija spiningā, bet es kaut kur pa šo vienu dienu paspēju to uzdauzīt. Nav ne jausmas kur un kā tas notika, bet šis 13 Fishing big bait kāts man paspēja iepatikties
MT9, 3.maijs 2023, 15:37


Vienmēr ir pirmā reize, sveicināts klubiņā. ;D
Nebūtu tik pārliecināts tieši par tavu vainu, es teikt ražojuma defekts vai arī transportēšanā bija cietis, vienkārši velkot zivis un mētājot plaisas gāja tālāk un beidzās ka metienā piebeidzi. Reklāma kātam laikam nav sanākusi :D!
Ja paņemsi vēl vienu tādu pašu, varēs spriest vai tā ir tendence, vai izņēmums.
3.maijs 2023, 16:14 | links
 










Spiningošanas sezona no laivām 1. datumā iesākās prīmā, tādēļ pēc vienas atpūtas dienas, šodien atkal devos laimes meklējumos :) Šoreiz kompāniju man sastādīja Dairis. Ūdenī devāmies jau no agra rīta, padzēru tējiņu un aidā, cope var sākties. Izdaru pirmo metienu, krakšķis un spininga spice nost! Ehhh, diena iesākusies ne tā kā plānots, pirmo reizi savā spiningotāja karjerā laužu kātu, pie tam copēju ar to tikai 2. reizi un pirmajā maijā tas man palīdzēja pievarēt 3 skaistules virs 5 kg, tātad saprotu, ka vaina nebija spiningā, bet es kaut kur pa šo vienu dienu paspēju to uzdauzīt. Nav ne jausmas kur un kā tas notika, bet šis 13 Fishing big bait kāts man paspēja iepatikties - elastīgs, nav tik bomīgs un riktīgi garš, kas atvieglo iemetienu. Jāgaida akcija Ēsmā, nāksies patērēties :P Bet mani tak tik viegli no sliedēm neizsist, līdzi tak ir vecais, labais Fox Rage kātiņš, kurš ar mani kopā pievarējis daudzas jo daudzas smukas zivteles nu jau 6 gadu garumā :) Kā parasti šajā vietā pavasarī nākas, pirmā līdaka laivā jau pirms saule paspēj uzaust. Turpinājumā vēl kāda madāma apmeklē laivu, tad iestājas pauze, pēc brīža vēl parādās aktivitāte un tad riktīgi ilgs tukšais posms aptuveni divarpus stundu garumā. Tuvojas pusdienlaiks un lēnām plānojam doties mājup, jo laba daudz nevajag, bet te pēkšņi man cope, pēc mirkļa Dairim piesakās dienas smukākā zaļsvārce un īsu brīdi pēc tās, es arī dienu noslēdzu ar smuku līdacēnu. Rezumējot šodienu, kopā tikām pie 7 līdakmadāmām - es paņēmu ar kvantitāti (par 1 kiļku vairāk :D), Dairis spieda uz kvalitāti - Oskaram: 65, 68,77,79 cm, Dairim: 58, 91, 99 cm. Neskatoties uz ne tik foršo dienas sākumu, kopumā ar copi esam apmierināti, emocijas iegūtas, svaigs gaiss plaušās ieplūdis un ar nepacietību jau gaidām nākamo izbraucienu :) Visiem ne asakas!
P.S. Paņēmu 2 līdaciņas, jo sīkie razbainieki un sieva aizvakardienas līdaciņu jau notiesāja. Jāatzīst, ka es arī šai procesā ņēmu aktīvu dalību. Laikam vairāku mēnešu pauze bez svaigām līdaciņām, liek par sevi manīt. Apsolos, sezonai ieskrienoties, arvien retāk grēkot ar smuko līdakmadāmu vešanu uz mājām :))
3.maijs 2023, 15:37 | links
 
Laba cope MT9!!!
Tā Babīte pievelk.
Es gan gaidīšu sezonas atklāšanu Jūnijā.
1.maijs 2023, 22:27 | links
 
MT9 [1.mai]: Apsveicu!ļoti labs starts!bet...atkal "zaļā zeme"!:))
Tehniskās lietas raksti!!mānekļi,kāti...un priecājies,ka pārinieks tevi neizmeta no laivas!;)))

Willy, 1.maijs 2023, 15:05
Tak mānekļi vieni un tie paši - gan džerks, gan silikons :) Bet pārinieks pats vainīgs, šis nepadodas un grib ar klasiskā izmēra mānekļiem uzlabot savu personisko rekordu (3 kg), kaut gan redz, ka to var izdarīt gaužām vienkārši, tikai biku jāpalielina mānekļu izmērs. Spītīgs fruktiņš! :))
Lab,lab!kaitinu!;))Upē tik gaužām vienkārši nebij...lielāku par 2kg nedzirdēju!visas laikam Spuņkā,tāpēc Tev tik skaisti gāja!:)
1.maijs 2023, 15:33 | links
 
Apsveicu!ļoti labs starts!bet...atkal "zaļā zeme"!:))
Tehniskās lietas raksti!!mānekļi,kāti...un priecājies,ka pārinieks tevi neizmeta no laivas!;)))

Willy, 1.maijs 2023, 15:05

Tak mānekļi vieni un tie paši - gan džerks, gan silikons :) Bet pārinieks pats vainīgs, šis nepadodas un grib ar klasiskā izmēra mānekļiem uzlabot savu personisko rekordu (3 kg), kaut gan redz, ka to var izdarīt gaužām vienkārši, tikai biku jāpalielina mānekļu izmērs. Spītīgs fruktiņš! :))
1.maijs 2023, 15:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager