Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Katru dienu pilns ar mašīnām stāv pie spuņupes, veči skraida pa visu ezeru, tagad piesals pēc šī atkušņa, toč 50 cm būs.
3.janvāris 2023, 11:32 | links
 
Mēģinājums Nr.2 - nagi salst, asaris no rīta tāds kūtrāks, bet laika gaitā normu salasīju. Kā parasti, liekas, ka smukākie eksemplāri pamuka :D
P.S. Ledus ļoti labs :P

MT9, 19.decembris 2022, 17:07


...ja pareizi sapratu, vajag pietiekami tālu ezerā iebrist, tad pašvaldībniekiem kājiņas par īsu, lai atnāktu un sodu uzliktu? :)
3.janvāris 2023, 11:28 | links
 
Kāds zina, kas tad ir ar to liegumu 07.12.2022.

daddy_j, 3.janvāris 2023, 09:17

Mārupes pašvaldība gaida, kad ledus biezums būs vismaz 50+ cm. Biku vēl jāuzgaida... :) Kaut gan ātrāk sagaidīsim 1.jūniju, kā lieguma atcelšanu.
3.janvāris 2023, 11:19 | links
 
fish1 [03.01.23]: Vakar noskatījos Copes garšu....Nu Babe tuvākā laikā būs kā Juglas apendikss noborēts....
Vecajam Tiltiņam arī darbnīca būs jālaiž 24/7...
nekas nebuus tur noboreets. tomeer lielas platiibas, ir kur izvērsties
3.janvāris 2023, 10:27 | links
 
Vakar noskatījos Copes garšu....Nu Babe tuvākā laikā būs kā Juglas apendikss noborēts....
Vecajam Tiltiņam arī darbnīca būs jālaiž 24/7...
3.janvāris 2023, 10:15 | links
 
daddy_j [03.01.23]: Diez vai kas slikts varētu būt. Šodien pastaigājos pa Lielupi un baigās izmaiņas kopš saliem nemanīju ledus biezumā. Tas gan kanālā un nedaudz upē intereses pēc. Bet kaut kādas paralēles ar ezeru bar vilkt. Turpat vien ir.
Jebkurā gadījumā uzmanīgi un ar prātu.

Abavnieks, 31.decembris 2022, 18:39

Kāds zina, kas tad ir ar to liegumu 07.12.2022. https://www.marupe.lv/lv/zinas/noteikts-aizliegums-atrasties-uz-udenstilpju-ledus-07-12-2022?? Atcelts?

Kaut kā negribas copējot skatīties pār plecu, vai tik pašvaldības policija nenāk ar 20 naudas soda vienībām...
nav ziņas kad atcelts
3.janvāris 2023, 10:09 | links
 
Diez vai kas slikts varētu būt. Šodien pastaigājos pa Lielupi un baigās izmaiņas kopš saliem nemanīju ledus biezumā. Tas gan kanālā un nedaudz upē intereses pēc. Bet kaut kādas paralēles ar ezeru bar vilkt. Turpat vien ir.
Jebkurā gadījumā uzmanīgi un ar prātu.

Abavnieks, 31.decembris 2022, 18:39


Kāds zina, kas tad ir ar to liegumu 07.12.2022. https://www.marupe.lv/lv/zinas/noteikts-aizliegums-atrasties-uz-udenstilpju-ledus-07-12-2022?? Atcelts?

Kaut kā negribas copējot skatīties pār plecu, vai tik pašvaldības policija nenāk ar 20 naudas soda vienībām...
3.janvāris 2023, 09:17 | links
 
kadmijs [31.12.22]: Ledus vēl staigājams, jeb jāņem peldriņķis ?
Diez vai kas slikts varētu būt. Šodien pastaigājos pa Lielupi un baigās izmaiņas kopš saliem nemanīju ledus biezumā. Tas gan kanālā un nedaudz upē intereses pēc. Bet kaut kādas paralēles ar ezeru bar vilkt. Turpat vien ir.
Jebkurā gadījumā uzmanīgi un ar prātu.
31.decembris 2022, 18:39 | links
 
Ledus vēl staigājams, jeb jāņem peldriņķis ?
31.decembris 2022, 18:06 | links
 
nelietotaajs [31.12.22]: Labāk nebūtu skatījies!:)
Super labs!
Paldies, ne asakas!
31.decembris 2022, 12:35 | links
 
Labāk nebūtu skatījies!:)
Super labs!
31.decembris 2022, 12:23 | links
 
Abavnieks [31.12.22]: RaimisD [Vakar]: Interasants video. Saturīgs, bez lieka ūdens. Vīri pastāsta gan par mānegļiem, gan par Babes asaru copi kā tādu.
Iesaku.

https://youtu.be/THu6-Nv8tcITiešām... bez komentāriem, ne ko pielikt, ne atņemt.
Paldies! Ne asakas 2023 gadā
31.decembris 2022, 08:39 | links
 
RaimisD [30.12.22]: Interasants video. Saturīgs, bez lieka ūdens. Vīri pastāsta gan par mānegļiem, gan par Babes asaru copi kā tādu.
Iesaku.

https://youtu.be/THu6-Nv8tcI
Tiešām... bez komentāriem, ne ko pielikt, ne atņemt.
31.decembris 2022, 07:31 | links
 
bezdarbnieks [56m]: bezdarbnieks [21m]: Šodien pirmais apciemojumus babītē no ledus spuņciemā. Nezinu nemācēšana vai neveiksme, bet asari neatradu. Cope ar mormišku, ~ 200m no krasta noķēru pirmos 4 asarus 2 gb~ 80g un 2 gb tādi ~40g [kā reiz uz dzīvo], 2 tukšās copes un viss tajā vietā, tālāk dūru uz ezera vidus pusi, urbos, urbos un tukšš, gan vietās kur neviens nav urbies, gan vietās kur ir nourbts no vienas vietas pirms nedēļas. atradu vakarurbtus caurumus un vienu 300g paņēma pirmajā laidienā, viss vienās dēlēs. Apurbu to rajonu un vairs neviens. Gāju krastā mans auto bija pēdējais palicis, vai nu visi bija pieiekoši saķēruši, vai nu gāja līdzīgi kā man. Ja būs ledus, braukšu vēl atriebties strīpaiņiem.
Laimīgu un zivīm bagātu jauno gadu !Šodien bija doma laist uz Babi,bet draugs uz Lādzēnu dīķiem pierunāja.Iznākums 2 zemmēra līdaķeles,čomam 1 līdaķele,2 ašuki.Pārējiem ar ko runājām tas pats.Nekā īpaša.

Aivarscope, 30.decembris 2022, 21:53
man ar bij doma par lādzēniem, bet vakar noskatījos Copes garšu un šie samaitāja mani uz babīti :DCopes garšā diezgan sals bija kad filmējām, spiediens nostabilizējies. pēdējās dienās tagad spiedienu maiņas, nokrišņi, līmeņa maiņas, duļkains ūdens.nu nepatiks tas lielākam asarim. mazākus jā, tos gan šādā laikā var raiti salasīt

svens76, 30.decembris 2022, 22:09

mērķis jau nebija LIELIE, bet gan pāris pannas ar 100-200g eksemplāriem :D bet nu ezers liels tik jāurbj
30.decembris 2022, 22:53 | links
 
Aivarscope [30.12.22]: Duxsiss [20:25]: Piekrītu, video tiešām labs, paldies vīriem par apņēmību filmēt un padalīties ar pieredzi :) Nākamgad ja ledus noturēsies arī būs jāpamēģina piemānīt kādu asari :) Nav sanācis būt Babītes ezerā, no kuras puses (vietas) labāk tikt uz ezera?Ja zini ku Spuņciema laivu bāze,tad tai garām,jo vārti tur ir ciet.Pabrauc uz priekšu un blaus ir vēl viena bāze,bet tur auto vari nolikt.Vari vēl tālāk braukt un pirmākrustojumā pa labi.Tur jau radzēsi auto,kas stā.Ja ir džips,vari puebraukt pie paša ezera.
OK, paldies. Izskatās ka šodien asaris visur bijis neaktīvs. Biju šodien mazā ezeriņā. No paša rīta asarim vēl bija apetīte, pēctam tikai līdakām uzdāvināju trīs rotaslietas.
30.decembris 2022, 22:17 | links
 
bezdarbnieks [15m]: bezdarbnieks [21m]: Šodien pirmais apciemojumus babītē no ledus spuņciemā. Nezinu nemācēšana vai neveiksme, bet asari neatradu. Cope ar mormišku, ~ 200m no krasta noķēru pirmos 4 asarus 2 gb~ 80g un 2 gb tādi ~40g [kā reiz uz dzīvo], 2 tukšās copes un viss tajā vietā, tālāk dūru uz ezera vidus pusi, urbos, urbos un tukšš, gan vietās kur neviens nav urbies, gan vietās kur ir nourbts no vienas vietas pirms nedēļas. atradu vakarurbtus caurumus un vienu 300g paņēma pirmajā laidienā, viss vienās dēlēs. Apurbu to rajonu un vairs neviens. Gāju krastā mans auto bija pēdējais palicis, vai nu visi bija pieiekoši saķēruši, vai nu gāja līdzīgi kā man. Ja būs ledus, braukšu vēl atriebties strīpaiņiem.
Laimīgu un zivīm bagātu jauno gadu !Šodien bija doma laist uz Babi,bet draugs uz Lādzēnu dīķiem pierunāja.Iznākums 2 zemmēra līdaķeles,čomam 1 līdaķele,2 ašuki.Pārējiem ar ko runājām tas pats.Nekā īpaša.

Aivarscope, 30.decembris 2022, 21:53
man ar bij doma par lādzēniem, bet vakar noskatījos Copes garšu un šie samaitāja mani uz babīti :DNeko nszaudēji))Es drusku degvielā)).Tā,ka gan jau būs žors.Ne asakad

Aivarscope, 30.decembris 2022, 22:02

žors kā parasti ibja vakar un būs rīt :D
30.decembris 2022, 22:09 | links
 
bezdarbnieks [30.12.22]: bezdarbnieks [21m]: Šodien pirmais apciemojumus babītē no ledus spuņciemā. Nezinu nemācēšana vai neveiksme, bet asari neatradu. Cope ar mormišku, ~ 200m no krasta noķēru pirmos 4 asarus 2 gb~ 80g un 2 gb tādi ~40g [kā reiz uz dzīvo], 2 tukšās copes un viss tajā vietā, tālāk dūru uz ezera vidus pusi, urbos, urbos un tukšš, gan vietās kur neviens nav urbies, gan vietās kur ir nourbts no vienas vietas pirms nedēļas. atradu vakarurbtus caurumus un vienu 300g paņēma pirmajā laidienā, viss vienās dēlēs. Apurbu to rajonu un vairs neviens. Gāju krastā mans auto bija pēdējais palicis, vai nu visi bija pieiekoši saķēruši, vai nu gāja līdzīgi kā man. Ja būs ledus, braukšu vēl atriebties strīpaiņiem.
Laimīgu un zivīm bagātu jauno gadu !Šodien bija doma laist uz Babi,bet draugs uz Lādzēnu dīķiem pierunāja.Iznākums 2 zemmēra līdaķeles,čomam 1 līdaķele,2 ašuki.Pārējiem ar ko runājām tas pats.Nekā īpaša.

Aivarscope, 30.decembris 2022, 21:53
man ar bij doma par lādzēniem, bet vakar noskatījos Copes garšu un šie samaitāja mani uz babīti :D
Copes garšā diezgan sals bija kad filmējām, spiediens nostabilizējies. pēdējās dienās tagad spiedienu maiņas, nokrišņi, līmeņa maiņas, duļkains ūdens.nu nepatiks tas lielākam asarim. mazākus jā, tos gan šādā laikā var raiti salasīt
30.decembris 2022, 22:09 | links
 
bezdarbnieks [30.12.22]: bezdarbnieks [21m]: Šodien pirmais apciemojumus babītē no ledus spuņciemā. Nezinu nemācēšana vai neveiksme, bet asari neatradu. Cope ar mormišku, ~ 200m no krasta noķēru pirmos 4 asarus 2 gb~ 80g un 2 gb tādi ~40g [kā reiz uz dzīvo], 2 tukšās copes un viss tajā vietā, tālāk dūru uz ezera vidus pusi, urbos, urbos un tukšš, gan vietās kur neviens nav urbies, gan vietās kur ir nourbts no vienas vietas pirms nedēļas. atradu vakarurbtus caurumus un vienu 300g paņēma pirmajā laidienā, viss vienās dēlēs. Apurbu to rajonu un vairs neviens. Gāju krastā mans auto bija pēdējais palicis, vai nu visi bija pieiekoši saķēruši, vai nu gāja līdzīgi kā man. Ja būs ledus, braukšu vēl atriebties strīpaiņiem.
Laimīgu un zivīm bagātu jauno gadu !Šodien bija doma laist uz Babi,bet draugs uz Lādzēnu dīķiem pierunāja.Iznākums 2 zemmēra līdaķeles,čomam 1 līdaķele,2 ašuki.Pārējiem ar ko runājām tas pats.Nekā īpaša.

Aivarscope, 30.decembris 2022, 21:53
man ar bij doma par lādzēniem, bet vakar noskatījos Copes garšu un šie samaitāja mani uz babīti :D
Neko nszaudēji))Es drusku degvielā)).Tā,ka gan jau būs žors.Ne asakad
30.decembris 2022, 22:02 | links
 
bezdarbnieks [21m]: Šodien pirmais apciemojumus babītē no ledus spuņciemā. Nezinu nemācēšana vai neveiksme, bet asari neatradu. Cope ar mormišku, ~ 200m no krasta noķēru pirmos 4 asarus 2 gb~ 80g un 2 gb tādi ~40g [kā reiz uz dzīvo], 2 tukšās copes un viss tajā vietā, tālāk dūru uz ezera vidus pusi, urbos, urbos un tukšš, gan vietās kur neviens nav urbies, gan vietās kur ir nourbts no vienas vietas pirms nedēļas. atradu vakarurbtus caurumus un vienu 300g paņēma pirmajā laidienā, viss vienās dēlēs. Apurbu to rajonu un vairs neviens. Gāju krastā mans auto bija pēdējais palicis, vai nu visi bija pieiekoši saķēruši, vai nu gāja līdzīgi kā man. Ja būs ledus, braukšu vēl atriebties strīpaiņiem.
Laimīgu un zivīm bagātu jauno gadu !Šodien bija doma laist uz Babi,bet draugs uz Lādzēnu dīķiem pierunāja.Iznākums 2 zemmēra līdaķeles,čomam 1 līdaķele,2 ašuki.Pārējiem ar ko runājām tas pats.Nekā īpaša.

Aivarscope, 30.decembris 2022, 21:53

man ar bij doma par lādzēniem, bet vakar noskatījos Copes garšu un šie samaitāja mani uz babīti :D
30.decembris 2022, 21:54 | links
 
bezdarbnieks [30.12.22]: Šodien pirmais apciemojumus babītē no ledus spuņciemā. Nezinu nemācēšana vai neveiksme, bet asari neatradu. Cope ar mormišku, ~ 200m no krasta noķēru pirmos 4 asarus 2 gb~ 80g un 2 gb tādi ~40g [kā reiz uz dzīvo], 2 tukšās copes un viss tajā vietā, tālāk dūru uz ezera vidus pusi, urbos, urbos un tukšš, gan vietās kur neviens nav urbies, gan vietās kur ir nourbts no vienas vietas pirms nedēļas. atradu vakarurbtus caurumus un vienu 300g paņēma pirmajā laidienā, viss vienās dēlēs. Apurbu to rajonu un vairs neviens. Gāju krastā mans auto bija pēdējais palicis, vai nu visi bija pieiekoši saķēruši, vai nu gāja līdzīgi kā man. Ja būs ledus, braukšu vēl atriebties strīpaiņiem.
Laimīgu un zivīm bagātu jauno gadu !
Šodien bija doma laist uz Babi,bet draugs uz Lādzēnu dīķiem pierunāja.Iznākums 2 zemmēra līdaķeles,čomam 1 līdaķele,2 ašuki.Pārējiem ar ko runājām tas pats.Nekā īpaša.
30.decembris 2022, 21:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager