Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!

Spriežot pēc tautas daudzumā 3n, liekās ka visiem..... Aizmirsu ielikt atskaiti. Bet atšķirībā no tās tautas masas, kas klusē kā partizāni, to izdarīšu.
Uz ezera biju no aptv 0910-1230. Ledus ĻOTI LABS. Sāku pa zināmu "točku" pilnīgs klusums. Cerība bija līdz brīdim, kamēr viens b...ģ "Ivans", ar ragavām pārmāca pāri āliņgiem, un nometās pie viņiem. Nesaprotu, vietas maz. Pajoļi . Sorry biš uzvelk. Es tak viens pats, nevienam virsū nebāzos. Tracina. Ok. Sapratu ka nav aršana un jāiet tuvāk auto, jo šis tas vēl bija jādara,un netālu no vāģa atradu "točku", kur atvilkos labi. Ap 40 galvām, bet....IZMĒRS:)))zigazobi un tik pa retam kkas nedaudz nopietnāks. Taču patīkami tāpat.Visi veiksmīgi tika atlaisti. Vismaz tika notestēta, sieviņas dāvana:)
Visiem ne asakas un Priecīgus svētkus, šajā, ne visai vienkāršajā laikā!!!
24.decembris 2022, 10:08 | links
 
Aigarinsh15 [24.12.22]: Labdien,vai kāds nevarētu pateikt kāds ledus stāvoklis ir Babītē un vai varētu aizbraukt uz turieni pacopēt šinīs dienās,paldies.
ledus labs, bet ezeram liegums
24.decembris 2022, 09:04 | links
 
Labdien,vai kāds nevarētu pateikt kāds ledus stāvoklis ir Babītē un vai varētu aizbraukt uz turieni pacopēt šinīs dienās,paldies.
24.decembris 2022, 08:50 | links
 
manai bandai šodien vienam ap 30 galvām, lielākie gan tikai 500g, otram ap 20 galvām divi lielākie 800 un 900g ar astīti. ledus labs saka. es kkad peec sveetkiem aizskriešu, briivdienās negribu
23.decembris 2022, 22:46 | links
 
Asars kūtrs ar dēlēm. Lielie klusēja. Līdz pusdienai pilnīga štanga! Nodila viens uz šķērseni.Negribēja nevienu manu veterānu bļitku (ne sudrabus, ne pārējās ) .Laidu pa riņķi dažādus mānekļus,bet rezultāta nebija. Izglāba “slepenais ierocis” mana paša jaunrade ! Ātri salasīju 3kg. Dzirdēju ,ka vīriem bija švaki. Daudzi ātri pazuda.
23.decembris 2022, 22:34 | links
 


Mēģinājums Nr.2 - nagi salst, asaris no rīta tāds kūtrāks, bet laika gaitā normu salasīju. Kā parasti, liekas, ka smukākie eksemplāri pamuka :D
P.S. Ledus ļoti labs :P
19.decembris 2022, 17:07 | links
 
daddy_j [16.12.22]: Tie, kas nav tādi huligāni kā MT9, no šodienas pat Rīgas pašvaldība atļauj atrasties uz ledus dažādās ūdenstilpēs un to posmos. Analizējam karti un aidā baudīt hobiju! :)

https://rpp.riga.lv/ledus-karte/?fbclid=IwAR35J5gsVV74e1Tc4m5w0bF_uZHvt4Eh3FmubXjH8QGZT4IScCyo2KeHlhE

MT9, 16.decembris 2022, 15:49

Paldies par info!!
Varēs Juglas Apendiksā matrozīšus atvilkties un "matu" atklausīties... :)
tur gan nav nekāda izaicinājuma makšķerēt, ķeras visiem praktiski
16.decembris 2022, 15:57 | links
 
Tur Ķīšezera tieši taja līcī tak reals dūņenieks. Tur neviens nekad nebrauc un ziema tur nav ko darīt un es pat brinos kapec kartē iezīmēts.
16.decembris 2022, 15:53 | links
 
Tie, kas nav tādi huligāni kā MT9, no šodienas pat Rīgas pašvaldība atļauj atrasties uz ledus dažādās ūdenstilpēs un to posmos. Analizējam karti un aidā baudīt hobiju! :)

https://rpp.riga.lv/ledus-karte/?fbclid=IwAR35J5gsVV74e1Tc4m5w0bF_uZHvt4Eh3FmubXjH8QGZT4IScCyo2KeHlhE

MT9, 16.decembris 2022, 15:49


Paldies par info!!
Varēs Juglas Apendiksā matrozīšus atvilkties un "matu" atklausīties... :)
16.decembris 2022, 15:52 | links
 
Tie, kas nav tādi huligāni kā MT9, no šodienas pat Rīgas pašvaldība atļauj atrasties uz ledus dažādās ūdenstilpēs un to posmos. Analizējam karti un aidā baudīt hobiju! :)

https://rpp.riga.lv/ledus-karte/?fbclid=IwAR35J5gsVV74e1Tc4m5w0bF_uZHvt4Eh3FmubXjH8QGZT4IScCyo2KeHlhE
16.decembris 2022, 15:49 | links
 
L200 [16.12.22]: Man kaut ka tas Babītes ezers neuzrunā. Neesmu atkodis un plusā sanak talu, es brīnos ka Svens tur brauc to gaisa gabalu. Bet nu ja tadi lomi kas ir 2 stundas ceļā.
patlaban braucu tuvaak, babē nedrīkst
16.decembris 2022, 15:39 | links
 
Man kaut ka tas Babītes ezers neuzrunā. Neesmu atkodis un plusā sanak talu, es brīnos ka Svens tur brauc to gaisa gabalu. Bet nu ja tadi lomi kas ir 2 stundas ceļā.
16.decembris 2022, 15:30 | links
 
Vīri , Babītes ezers ievelk !;) … spalvas pucēt var arī citur . Aizbrauciet.Pacopējiet. Ielieciet atskaiti!;) Varbūt bailes par aplauzienu ?;)
16.decembris 2022, 15:14 | links
 
Ā un FHM silto, man sieva vienreiz ar izmazgāja, tur kā iepriekš turēja.

Davis-Di, 16.decembris 2022, 13:25

FHM tieši lieto Toray Dermizax membrānu. Paši viņi norāda, ka pat pēc 20 mazgāšanas (pareizas) cikliem, membrānai jāsaglabā 80% no savām īpašībām. Un vēl man bija jaunums, ka lai "aktivizētu" šo virsējo ūdensnecaurlaidīgo molekulu slāni, pēc mazgāšanas kostīms ir maigi jāsilda ar gludekli, fēnu vai kā savādāk :)))
16.decembris 2022, 13:55 | links
 
Ā un FHM silto, man sieva vienreiz ar izmazgāja, tur kā iepriekš turēja.
16.decembris 2022, 13:25 | links
 
Man GEoff izmazgājot saudzešanas režīmā ar visu līdzekli un pēc tam vēl nopūšot, sāka laist ūdeni.
Grundens vienreiz mazgāju, tur arī pēc mazgāšanas, bet tā cenšos vannā izskalot un ar mačalku pāriet pāri, ja kur kādi dubļi vai gļotas.
Norfin neatzīstu kā brendu vispār, jo savulaik nopirku un viņš jau pie pirmajiem lielajiem lietiem laida cauri.
16.decembris 2022, 13:25 | links
 
Bet apģērbu no Dermizax var mazgāt veļas mašīnā. Vai ne? Norfinam ir viens tādas kostīms, FHM/Outfish uc.

meka, 16.decembris 2022, 10:32


https://www.youtube.com/watch?v=9OmCP4fTdIk&t=2s
16.decembris 2022, 11:59 | links
 
RaimisD [16.12.22]: Pērkot ūdens necaurlaidīgos apģērbus tirgotājs parasti piedāvā arī paredzētos mazgāšanas līdzekļus.
Ievērojot temperatūras režīmu. Veļenei izvēloties saudzīgo vai roku režīmu. Neliekot 1000 apgriezienus uz atspiešanu nekas tām drēbēm nenotiek.
Vējjakām toč nē.
Bet siltajām drēbēm esmu ievērojis, ka pēc mazgāšanas tās tā kā saplok. Bišķi mainās tās struktūra, gaisīgums.
Štruntīgāk silda.
Mazgāju tik kriminālās vietas ar mīksto švami vai mīkstu birsti un speciālo līdzekli.
Un vēl.
Pēc mazgāšanas šo vietu noslaukām praktiski sausu.
Nežāvējiet uz radiātora. Var pleķi palikt.
16.decembris 2022, 10:40 | links
 
Bet apģērbu no Dermizax var mazgāt veļas mašīnā. Vai ne? Norfinam ir viens tādas kostīms, FHM/Outfish uc.
16.decembris 2022, 10:32 | links
 
Pērkot ūdens necaurlaidīgos apģērbus tirgotājs parasti piedāvā arī paredzētos mazgāšanas līdzekļus.
Ievērojot temperatūras režīmu. Veļenei izvēloties saudzīgo vai roku režīmu. Neliekot 1000 apgriezienus uz atspiešanu nekas tām drēbēm nenotiek.
Vējjakām toč nē.
Bet siltajām drēbēm esmu ievērojis, ka pēc mazgāšanas tās tā kā saplok. Bišķi mainās tās struktūra, gaisīgums.
Štruntīgāk silda.
Mazgāju tik kriminālās vietas ar mīksto švami vai mīkstu birsti un speciālo līdzekli.
16.decembris 2022, 08:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager