Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Iepērc kādu baloniņu toko textile proof
15.decembris 2022, 21:02 | links
 
Nu grundens jau augstā plaukta tovars (man no šīs šiltes tikai viena plānā jaķele). Tik kvalitatīvi uztamborēts, ka ķīniešu veļasmašīna ar to nevar tikt galā un padodas. Varētu būt, ka norfins pēc vizītes veļasmašīnā uzvedīsies kā grīdas lupata.
15.decembris 2022, 20:37 | links
 
andreiko [15.12.22]: Es gan savus kostīmus īpaši cenšos nemazgāt. Ar slapju švammi appucēju tās vietas, kur dubļi trāpījušies virsā. Ja bieži mazgāsi, ūdens(ne)caurlaidība cietīs, vieglā lietutiņā (slapjā sniegā) staigāsi mikls kā traukulupata.
Nu hz. Es tā arī sākumā domāju. Pēc tam grundens izmazgāju. Nekādas starpības. Pēc tam jau mazgāju bieži un nekādas starpības.
Vēl domāju kā būs pie kārtīga gāziena. Un neko. Visa diena laivā, kad līst nepārtraukti stipri, un esmu sauss. Takā vismaz grundens goretex nejuta sekas
15.decembris 2022, 20:12 | links
 
Teodors2007 [15.12.22]: Cik biezs ledus?
vietām pāris cm, vietām vēl vaļā
15.decembris 2022, 19:42 | links
 
Cik biezs ledus?
15.decembris 2022, 19:33 | links
 
andreiko [15.12.22]: Es gan savus kostīmus īpaši cenšos nemazgāt. Ar slapju švammi appucēju tās vietas, kur dubļi trāpījušies virsā. Ja bieži mazgāsi, ūdens(ne)caurlaidība cietīs, vieglā lietutiņā (slapjā sniegā) staigāsi mikls kā traukulupata.
precīzi
15.decembris 2022, 18:35 | links
 
Es gan savus kostīmus īpaši cenšos nemazgāt. Ar slapju švammi appucēju tās vietas, kur dubļi trāpījušies virsā. Ja bieži mazgāsi, ūdens(ne)caurlaidība cietīs, vieglā lietutiņā (slapjā sniegā) staigāsi mikls kā traukulupata.
15.decembris 2022, 18:26 | links
 
Mazgāt var, bet tikai ar rokām. Saudzīgi un baļļā.
15.decembris 2022, 18:23 | links
 
Sveiki.
Jautājums par ziemas norfin kostīmiem. Ja uz birkas rakstīts nemazgāt, ķimiski netīrīt, tad tiešām nedrīkst?
15.decembris 2022, 17:51 | links
 



Ārā -11, Oskaram brīvdiena, tādēļ miera nav, jālaiž copēt :) Ja nemaldos, Babītes ezerā vēl liegums atrasties uz ledus, tomēr ņemot vērā vēsās dieniņas un apstākli, ka tur jau pirms lieguma tauta makšķerēja, nolemju pats pārbaudīt ledus stāvokli (piedošanu par normatīvā akta pārkāpšanu). Tas izrādās prīmā, var vazāties krustu šķērsu, tomēr mistiskā putnu džakūzī ezera vidū vēl vaļā. Pašā rīta agrumā lapsa izdomāja gulbjus patrenkāt, skats interesants. Vējelis pūta, biku roķeles sala, bet tiklīdz asaris paķer bļitku vai balansieri, paliek silts kā vasarā :D Vienu balansieri gan kuprainis paņēma par piemiņu, bet kopumā ar copi apmierināts, būs ģimenei gardas vakariņas un izskatās, ka ne vienas vien ;) Neskatoties uz vēso laiciņu, turpinām būt piesardzīgi uz ledus un ne asakas!
15.decembris 2022, 17:03 | links
 
Lai nenoslīktu telefons, lietoju šādu oriģinālo gumijas apvalku. Papildus striķīts ap kaklu un aiziet:

https://www.samsung.com/in/mobile-accessories/s21-fe-5g-silicone-cover-with-strap-navy-ef-gg990tnegin/
12.decembris 2022, 10:04 | links
 
Kad pievienoja Mārupei,tad komplektā nāca līdzi aizliegumi atrasties uz ledus
12.decembris 2022, 09:37 | links
 
Te pat saitā rakstīts ka uz Babītes ezera ledus nedrīkstot atrasties? Agrāk taču tikai Jūrmala un Rīga veidoja visādus liegumus, vai kas ir vēl nācis klāt?
12.decembris 2022, 08:33 | links
 
Vakar ezers deva aplauzienu ! ;) No rīta noķēru 3gb. un ar tiem arī paliku.Ilgi nevarēju atrast “vietas”. Bars bija ap 50 cilvēku, to ieraudzīju , izejot uz plašumu. Protams ,laikam ejot tas dila…;) Zālēs,puduros ledus bija švakāks(4-7urbja apgriezieni).Ezera vidū stabils (6-9apgr,). Varēja brīvi visur staigāt.Nedaudz bija neomolīgi ,ka gāju pa svaigo sniegu. Joprojām no caurumiem pumpēja virsū ūdeni. Daudzās vietās zem sniega ūdens žļurga.Pēc asariem 6reizes uzbruka šķērsenei un tikai 2x pieskārās bļitkām,kuras mainīju. Uzbrukumi sajūtās bija,ka to šķērseni dzen prom, nevis grib apēst . Redzēju vietējam profim lomu ap 2kg ! Viņš vienmēr noķer !;) Ezeram paldies !!!
12.decembris 2022, 07:15 | links
 
andreiko [10.12.22]: brekingems [19:57]: Sven, tu gribi teikt, izžāvēsi un tā truba strādās ?šodien nopirku otru tādu pašu. telefons bij apdrošināts,došu remontā. ja sataisīs tad būs man divi vienādi telefoni:) varēs drošāk pie āliņģa sēdēt, jo otrs rezerves būs:) telefons man Samsung S21 Ultra 5g, nogulēja ūdenī 5h ap 1.5-2m dziļumā, tomēr sūce kkur bija, nestrādā tagad:)))

svens76, 10.decembris 2022, 22:10


Sven, par to sama ultras cenu var nopirkt vismaz piecas telefona būdiņas ar visiem aparātiem iekšā! Un tās (ja Babē nogrimst) ir baigi viegli izķeksēt ārā! :)
negribas lìdz staipīt tik to smagumu
11.decembris 2022, 07:28 | links
 
Bebrs [10.12.22]: Virkne pašvaldību, ņemot vērā nestabilos ledus apstākļus upēs un ezeros ir liegusi atrasties uz ledus sekojošos ūdeņos:Babītes ezers (Varkaļu kanāls);

Babītes ezers (Spuņņupe);

Babītes ezers;
pareizi ir,ledus vietām galīgi švaks, ezera vidū vēl gulbji peld
11.decembris 2022, 07:28 | links
 
Davis-Di [11.12.22]: Var jau būt, ka man paveicās, bet atļaušos nepiekrist par to 1.5m dūņu slāni.
Pirms diviem gadiem vasarā viens paziņa apgāza laivu un noslīcināja bāzes elektromotoru, aķi, divus spiningus, sačoku un pāris kārbiņas ar grabuļiem. Nomarķēju vietu un ar čomu otrā dienā braucu celt to visu ārā. Lokācija - ezera vidus, pretī "sarkanajiem jumtiem". No niršanas ekipējuma - maska bez elpošanas caurulītes un šņore ar āķi galā.
Vietu atradu un arī ekipējumu izcēlu visu, izņemot mazās vizuļu kastītes. 34kg akumulators bija iegrimis dūņās visdziļāk, bet rokturi vēl bija virs dūņām, tātad slānis ap 30cm. Interesanti, ka motoru izdevās saremontēt un atdot bāzē, aķi izbrāķēja - esot nosēdies un nevarēšot uzlādēt. Man gan tas nokalpoja vēl pusotru sezonu.
Telefonu varētu būt grūti atrast, jo tas ir relatīvi mazs un krītot ūdenī var aizplanēt uz sāniem. Un, ja uz to nevar piezvanīt, tad varētu būt pavisam sarežģīti. Bet labs, kas labi beidzās!te bij domāts zāle kopā ar dūņu. dažādas vietas babē, ir arī kur cietāka grunts, ir kur dūņa vairāk, ir kur mazāk

svens76, 10.decembris 2022, 22:38


Esmu jaunībā ar kostīmu Babītē bradājis un lieguma laikā līdakas ķēris arī daži čomi tā ir darījuši, tad vietām ir pat baltā smilts, bet vietām dūņas līdz celim un pāri.
Tai pašā laikā esmu runājis ar ģeologu, kurš apgalvoja, ka vietām Babītē sapropelis ir pat 4,5m![/quote]tieši tā, ir pleķi kur pacieta grunts un smilts, bet vietām dūņu purvs. gana tas ezers uzbraukāts un pa ledu izstaigāts
11.decembris 2022, 07:26 | links
 
Var jau būt, ka man paveicās, bet atļaušos nepiekrist par to 1.5m dūņu slāni.
Pirms diviem gadiem vasarā viens paziņa apgāza laivu un noslīcināja bāzes elektromotoru, aķi, divus spiningus, sačoku un pāris kārbiņas ar grabuļiem. Nomarķēju vietu un ar čomu otrā dienā braucu celt to visu ārā. Lokācija - ezera vidus, pretī "sarkanajiem jumtiem". No niršanas ekipējuma - maska bez elpošanas caurulītes un šņore ar āķi galā.
Vietu atradu un arī ekipējumu izcēlu visu, izņemot mazās vizuļu kastītes. 34kg akumulators bija iegrimis dūņās visdziļāk, bet rokturi vēl bija virs dūņām, tātad slānis ap 30cm. Interesanti, ka motoru izdevās saremontēt un atdot bāzē, aķi izbrāķēja - esot nosēdies un nevarēšot uzlādēt. Man gan tas nokalpoja vēl pusotru sezonu.
Telefonu varētu būt grūti atrast, jo tas ir relatīvi mazs un krītot ūdenī var aizplanēt uz sāniem. Un, ja uz to nevar piezvanīt, tad varētu būt pavisam sarežģīti. Bet labs, kas labi beidzās!
te bij domāts zāle kopā ar dūņu. dažādas vietas babē, ir arī kur cietāka grunts, ir kur dūņa vairāk, ir kur mazāk

svens76, 10.decembris 2022, 22:38[/quote]

Esmu jaunībā ar kostīmu Babītē bradājis un lieguma laikā līdakas ķēris arī daži čomi tā ir darījuši, tad vietām ir pat baltā smilts, bet vietām dūņas līdz celim un pāri.
Tai pašā laikā esmu runājis ar ģeologu, kurš apgalvoja, ka vietām Babītē sapropelis ir pat 4,5m!
11.decembris 2022, 00:04 | links
 
Virkne pašvaldību, ņemot vērā nestabilos ledus apstākļus upēs un ezeros ir liegusi atrasties uz ledus sekojošos ūdeņos:Babītes ezers (Varkaļu kanāls);

Babītes ezers (Spuņņupe);

Babītes ezers;
10.decembris 2022, 23:28 | links
 
brekingems [19:57]: Sven, tu gribi teikt, izžāvēsi un tā truba strādās ?šodien nopirku otru tādu pašu. telefons bij apdrošināts,došu remontā. ja sataisīs tad būs man divi vienādi telefoni:) varēs drošāk pie āliņģa sēdēt, jo otrs rezerves būs:) telefons man Samsung S21 Ultra 5g, nogulēja ūdenī 5h ap 1.5-2m dziļumā, tomēr sūce kkur bija, nestrādā tagad:)))

svens76, 10.decembris 2022, 22:10



Sven, par to sama ultras cenu var nopirkt vismaz piecas telefona būdiņas ar visiem aparātiem iekšā! Un tās (ja Babē nogrimst) ir baigi viegli izķeksēt ārā! :)
10.decembris 2022, 23:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager