Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Sanders [10.12.22]: babē ja kas iekritīs būs supergrūti atrast, dūņa vietām 1.5 m un vairāk. kā adatu siena kaudzē bij telefonu meklēt. bet nirējs pro, vertikāli dūņās ar galvu, kājas aiz āliņģa malas aizāķējis, rakās pa tām:)

svens76, 10.decembris 2022, 19:05


Var jau būt, ka man paveicās, bet atļaušos nepiekrist par to 1.5m dūņu slāni.
Pirms diviem gadiem vasarā viens paziņa apgāza laivu un noslīcināja bāzes elektromotoru, aķi, divus spiningus, sačoku un pāris kārbiņas ar grabuļiem. Nomarķēju vietu un ar čomu otrā dienā braucu celt to visu ārā. Lokācija - ezera vidus, pretī "sarkanajiem jumtiem". No niršanas ekipējuma - maska bez elpošanas caurulītes un šņore ar āķi galā.
Vietu atradu un arī ekipējumu izcēlu visu, izņemot mazās vizuļu kastītes. 34kg akumulators bija iegrimis dūņās visdziļāk, bet rokturi vēl bija virs dūņām, tātad slānis ap 30cm. Interesanti, ka motoru izdevās saremontēt un atdot bāzē, aķi izbrāķēja - esot nosēdies un nevarēšot uzlādēt. Man gan tas nokalpoja vēl pusotru sezonu.
Telefonu varētu būt grūti atrast, jo tas ir relatīvi mazs un krītot ūdenī var aizplanēt uz sāniem. Un, ja uz to nevar piezvanīt, tad varētu būt pavisam sarežģīti. Bet labs, kas labi beidzās![/quote]te bij domāts zāle kopā ar dūņu. dažādas vietas babē, ir arī kur cietāka grunts, ir kur dūņa vairāk, ir kur mazāk
10.decembris 2022, 22:38 | links
 
babē ja kas iekritīs būs supergrūti atrast, dūņa vietām 1.5 m un vairāk. kā adatu siena kaudzē bij telefonu meklēt. bet nirējs pro, vertikāli dūņās ar galvu, kājas aiz āliņģa malas aizāķējis, rakās pa tām:)

svens76, 10.decembris 2022, 19:05[/quote]

Var jau būt, ka man paveicās, bet atļaušos nepiekrist par to 1.5m dūņu slāni.
Pirms diviem gadiem vasarā viens paziņa apgāza laivu un noslīcināja bāzes elektromotoru, aķi, divus spiningus, sačoku un pāris kārbiņas ar grabuļiem. Nomarķēju vietu un ar čomu otrā dienā braucu celt to visu ārā. Lokācija - ezera vidus, pretī "sarkanajiem jumtiem". No niršanas ekipējuma - maska bez elpošanas caurulītes un šņore ar āķi galā.
Vietu atradu un arī ekipējumu izcēlu visu, izņemot mazās vizuļu kastītes. 34kg akumulators bija iegrimis dūņās visdziļāk, bet rokturi vēl bija virs dūņām, tātad slānis ap 30cm. Interesanti, ka motoru izdevās saremontēt un atdot bāzē, aķi izbrāķēja - esot nosēdies un nevarēšot uzlādēt. Man gan tas nokalpoja vēl pusotru sezonu.
Telefonu varētu būt grūti atrast, jo tas ir relatīvi mazs un krītot ūdenī var aizplanēt uz sāniem. Un, ja uz to nevar piezvanīt, tad varētu būt pavisam sarežģīti. Bet labs, kas labi beidzās!
10.decembris 2022, 22:29 | links
 
brekingems [10.12.22]: Sven, tu gribi teikt, izžāvēsi un tā truba strādās ?
šodien nopirku otru tādu pašu. telefons bij apdrošināts,došu remontā. ja sataisīs tad būs man divi vienādi telefoni:) varēs drošāk pie āliņģa sēdēt, jo otrs rezerves būs:) telefons man Samsung S21 Ultra 5g, nogulēja ūdenī 5h ap 1.5-2m dziļumā, tomēr sūce kkur bija, nestrādā tagad:)))
10.decembris 2022, 22:10 | links
 
Tagad daudziem mobilajiem ir ūdensizturība līdz pāris m, tiem jau po ja iekrīt seklā vietā. Ja ūdens tiek iekšā un nostāv dažas dienas, tad gan būs problēmas. Vismaz fotokameru elektroniku ir pagrūti atdzīvināt pēc ilgākas peldināšanas, remonts var sanākt dārgāk kā paņemt citu lietotu kameru. Man patīk tas video ar delfīnu, meiča no piestātnes ar mobilku filmē delfīnus, izmet to no rokām, tas turpina filmēt savu grimšanu, delfīns šo dziļumā paķer zobos un atgriež pārlaimīgajai filmētājai.
10.decembris 2022, 20:31 | links
 
Tak dažādi telefoni. Ražotāju flagmaņi pārsvarā ir ip68, jeb ūdensdroši. Kā arī gana dārgi, lai nirtu pakaļ :D
10.decembris 2022, 20:27 | links
 
brekingems [10.12.22]: Sven, tu gribi teikt, izžāvēsi un tā truba strādās ?
Aga!uz grila liks!:D
...man čoms Gātē jautrā vakarā netālu no krasta noslìcināja,no rìta iebrida un paņēma!vēl šod.darbojas
10.decembris 2022, 20:16 | links
 
Sven, tu gribi teikt, izžāvēsi un tā truba strādās ?
10.decembris 2022, 19:57 | links
 
Putnubiedēkli ūdenī pie krasta, vakara krēslā vēl foršāk aizķert :D

Abavnieks, 10.decembris 2022, 19:12[/quote]


Tas nu gan bija mūža loms, big trofeja!
10.decembris 2022, 19:52 | links
 
Putnubiedēkli ūdenī pie krasta, vakara krēslā vēl foršāk aizķert :D
Abavnieks, 10.decembris 2022, 19:12


Labi ka jauns vēl, sirds vesela! :)
10.decembris 2022, 19:27 | links
 
Karlis_K [10.12.22]: Man labs draugs Gaujā brauca ar kajaku pirms pāris gadiem, visu notikumu vēroju savām ačelēm no krasta. Kā vecs ūdeņu profiņš (sērfingists, kaitotājs un kas tik tur vēl) pārgalvīgi airējās, dabiski, ka neviena manta nav piesieta. Pie bedres seklajā krastā sviež mānekli ar spini un - hujakt otrādi ar visu laivu. A spinis ta dārgais _ Daiko plus Vankviša spole. Tai dienā šis mēgināja ar manu otro spini sataustīt savējo (dziļums 2-3 m), nekā. Pēc divām dienām atbrauca viņa dēla drauga fāterītis, pieredzējis akvalangists un dažu stundu laikā atrada. Jo skāde ne par knapu - spinis plus spole 400 + 400, kopā astoņi sotaki. Kā izteicās trešais notikuma vērotājs (labs čoms), viņš šādā gadījumā jau stundas laikā aiz škrobes būtu pietempies līdz rozā žurciņām, ja būtu utopījis štrumus par astoņiem sotakiem... :)

andreiko, 10.decembris 2022, 17:59

Gaujā daudz ko noslīcina ar galiem. Ko tik neesmu aizķēris spiningojot, gan 5m pludiņmakšķeri ar visu bezinerceni, auklu un pat pluds ar āķi galā, gan spiningu ar ar visu vizuli. Bet trakākais loms bija padlaiku binoklis zem Velnalas klintīm, smagi nāca, un kad ūdens virspusē parādījās dūņām pieķepušas divas acis, kājas aukstas palika! To iztīrīju, saskrūvēju atpakaļ un vēlarvien kaut kur man šis mētājas.
Putnubiedēkli ūdenī pie krasta, vakara krēslā vēl foršāk aizķert :D
10.decembris 2022, 19:12 | links
 
Karlis_K [10.12.22]: Man labs draugs Gaujā brauca ar kajaku pirms pāris gadiem, visu notikumu vēroju savām ačelēm no krasta. Kā vecs ūdeņu profiņš (sērfingists, kaitotājs un kas tik tur vēl) pārgalvīgi airējās, dabiski, ka neviena manta nav piesieta. Pie bedres seklajā krastā sviež mānekli ar spini un - hujakt otrādi ar visu laivu. A spinis ta dārgais _ Daiko plus Vankviša spole. Tai dienā šis mēgināja ar manu otro spini sataustīt savējo (dziļums 2-3 m), nekā. Pēc divām dienām atbrauca viņa dēla drauga fāterītis, pieredzējis akvalangists un dažu stundu laikā atrada. Jo skāde ne par knapu - spinis plus spole 400 + 400, kopā astoņi sotaki. Kā izteicās trešais notikuma vērotājs (labs čoms), viņš šādā gadījumā jau stundas laikā aiz škrobes būtu pietempies līdz rozā žurciņām, ja būtu utopījis štrumus par astoņiem sotakiem... :)

andreiko, 10.decembris 2022, 17:59

Gaujā daudz ko noslīcina ar galiem. Ko tik neesmu aizķēris spiningojot, gan 5m pludiņmakšķeri ar visu bezinerceni, auklu un pat pluds ar āķi galā, gan spiningu ar ar visu vizuli. Bet trakākais loms bija padlaiku binoklis zem Velnalas klintīm, smagi nāca, un kad ūdens virspusē parādījās dūņām pieķepušas divas acis, kājas aukstas palika! To iztīrīju, saskrūvēju atpakaļ un vēlarvien kaut kur man šis mētājas.
babē ja kas iekritīs būs supergrūti atrast, dūņa vietām 1.5 m un vairāk. kā adatu siena kaudzē bij telefonu meklēt. bet nirējs pro, vertikāli dūņās ar galvu, kājas aiz āliņģa malas aizāķējis, rakās pa tām:)
10.decembris 2022, 19:05 | links
 
Man labs draugs Gaujā brauca ar kajaku pirms pāris gadiem, visu notikumu vēroju savām ačelēm no krasta. Kā vecs ūdeņu profiņš (sērfingists, kaitotājs un kas tik tur vēl) pārgalvīgi airējās, dabiski, ka neviena manta nav piesieta. Pie bedres seklajā krastā sviež mānekli ar spini un - hujakt otrādi ar visu laivu. A spinis ta dārgais _ Daiko plus Vankviša spole. Tai dienā šis mēgināja ar manu otro spini sataustīt savējo (dziļums 2-3 m), nekā. Pēc divām dienām atbrauca viņa dēla drauga fāterītis, pieredzējis akvalangists un dažu stundu laikā atrada. Jo skāde ne par knapu - spinis plus spole 400 + 400, kopā astoņi sotaki. Kā izteicās trešais notikuma vērotājs (labs čoms), viņš šādā gadījumā jau stundas laikā aiz škrobes būtu pietempies līdz rozā žurciņām, ja būtu utopījis štrumus par astoņiem sotakiem... :)

andreiko, 10.decembris 2022, 17:59


Gaujā daudz ko noslīcina ar galiem. Ko tik neesmu aizķēris spiningojot, gan 5m pludiņmakšķeri ar visu bezinerceni, auklu un pat pluds ar āķi galā, gan spiningu ar ar visu vizuli. Bet trakākais loms bija padlaiku binoklis zem Velnalas klintīm, smagi nāca, un kad ūdens virspusē parādījās dūņām pieķepušas divas acis, kājas aukstas palika! To iztīrīju, saskrūvēju atpakaļ un vēlarvien kaut kur man šis mētājas.
10.decembris 2022, 19:01 | links
 
Sapratu ! Mana stihija …;)
10.decembris 2022, 18:45 | links
 
Labs vakars! No spuņciems puses kāds ir bijis? Ceru nākam 5n atvērt sezonu. Ne asakas!!!
10.decembris 2022, 18:43 | links
 
divrocis [10.12.22]: Sven, ko saki pa Asari ? Visa copmaņu masa partizānos ! ;)
asars ņem, viss pa vecam, kas urbj daudz tas parasti uzurbj
10.decembris 2022, 18:39 | links
 
Babē vakar vēl ezera vidū gulbji sēdēja, tā ka vēl bik jāuzmanās. Vakar noslīcināju telefonu āliņģī, atbrauca čoms ar akvalangu un atrada. Metra dziļumā atrast tajās dūņās nebij viegli, jo to tur vēl vismaz 1.2-1,5m:)bik dabūja pačakarēties. Būs jauna točka ar bedri ašukam:)))

svens76, 10.decembris 2022, 13:59

Veiksmīgi, apsveicu! Bet ne visiem tā veicās. Savulaik no viena fotogrāfa dzirdēju stāstu, kā laivojot, ja nemaldos Rindā, no rokām izkrita pro spoguļkamera ar labu objektīvu, pāris štuku cenā kā minimums. Dziļums ap 2m, meklējuši stundām, ņurkojuši, bet atrast neizdevās. Tāpēc es nekad pie ūdeņiem, īpaši no laivas, tiltiem bildējot, neturu kameru rokās bez siksnas. Vienmēr to apmetu ap plaukstas locītavu.

Karlis_K, 10.decembris 2022, 16:14


Man labs draugs Gaujā brauca ar kajaku pirms pāris gadiem, visu notikumu vēroju savām ačelēm no krasta. Kā vecs ūdeņu profiņš (sērfingists, kaitotājs un kas tik tur vēl) pārgalvīgi airējās, dabiski, ka neviena manta nav piesieta. Pie bedres seklajā krastā sviež mānekli ar spini un - hujakt otrādi ar visu laivu. A spinis ta dārgais _ Daiko plus Vankviša spole. Tai dienā šis mēgināja ar manu otro spini sataustīt savējo (dziļums 2-3 m), nekā. Pēc divām dienām atbrauca viņa dēla drauga fāterītis, pieredzējis akvalangists un dažu stundu laikā atrada. Jo skāde ne par knapu - spinis plus spole 400 + 400, kopā astoņi sotaki. Kā izteicās trešais notikuma vērotājs (labs čoms), viņš šādā gadījumā jau stundas laikā aiz škrobes būtu pietempies līdz rozā žurciņām, ja būtu utopījis štrumus par astoņiem sotakiem... :)
10.decembris 2022, 17:59 | links
 
Par “gāzēm”nezinu. Vietām tur ir avoti ,kuri vareni pumpē tīru ūdeni no apakšas,tāpēc tur ir tie “plānie” ledi...
divrocis, 5.decembris 2022, 00:25[/quote]

Ļoti gribētos tam piekrist. Ja šādas vietas izdodas piefiksēt, tad pēcāk, der regulāri pārbaudīt. Agrāk ziemā, uz Babi braukājot, izcilākie lomi tieši šo vietu tiešā tuvumā. Neatkarīgi no dziļuma. Brīžam pat šķērsene jādarbina ar mikro uzrāvienu, lai pret ledu nesitas.
10.decembris 2022, 16:37 | links
 
Sven, ko saki pa Asari ? Visa copmaņu masa partizānos ! ;)
10.decembris 2022, 16:16 | links
 
Babē vakar vēl ezera vidū gulbji sēdēja, tā ka vēl bik jāuzmanās. Vakar noslīcināju telefonu āliņģī, atbrauca čoms ar akvalangu un atrada. Metra dziļumā atrast tajās dūņās nebij viegli, jo to tur vēl vismaz 1.2-1,5m:)bik dabūja pačakarēties. Būs jauna točka ar bedri ašukam:)))

svens76, 10.decembris 2022, 13:59


Veiksmīgi, apsveicu! Bet ne visiem tā veicās. Savulaik no viena fotogrāfa dzirdēju stāstu, kā laivojot, ja nemaldos Rindā, no rokām izkrita pro spoguļkamera ar labu objektīvu, pāris štuku cenā kā minimums. Dziļums ap 2m, meklējuši stundām, ņurkojuši, bet atrast neizdevās. Tāpēc es nekad pie ūdeņiem, īpaši no laivas, tiltiem bildējot, neturu kameru rokās bez siksnas. Vienmēr to apmetu ap plaukstas locītavu.
10.decembris 2022, 16:14 | links
 
Davis-Di [10.12.22]: Babē vakar vēl ezera vidū gulbji sēdēja, tā ka vēl bik jāuzmanās. Vakar noslīcināju telefonu āliņģī, atbrauca čoms ar akvalangu un atrada. Metra dziļumā atrast tajās dūņās nebij viegli, jo to tur vēl vismaz 1.2-1,5m:)bik dabūja pačakarēties. Būs jauna točka ar bedri ašukam:)))

svens76, 10.decembris 2022, 13:59

Labs čoms tev!
Es vienu mirkli iedomājos par jaudīgu magnētu, bet tas nafig nosvilinātu to telefonu.
labi čomi ir zelta vērtē :) bet magnēts tika jau testēts paralēli pie cita čoma mājās, neņēma tas telefonu. hvz mož manējo paņemtu
10.decembris 2022, 16:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager