Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Babē vakar vēl ezera vidū gulbji sēdēja, tā ka vēl bik jāuzmanās. Vakar noslīcināju telefonu āliņģī, atbrauca čoms ar akvalangu un atrada. Metra dziļumā atrast tajās dūņās nebij viegli, jo to tur vēl vismaz 1.2-1,5m:)bik dabūja pačakarēties. Būs jauna točka ar bedri ašukam:)))

svens76, 10.decembris 2022, 13:59


Labs čoms tev!
Es vienu mirkli iedomājos par jaudīgu magnētu, bet tas nafig nosvilinātu to telefonu.
10.decembris 2022, 15:44 | links
 
amatieris2 [10.12.22]: No kurām vietām iepējams tikt virsū babei, ziemā nav būts?!
es eju no spuņciema puses un dālderiem
10.decembris 2022, 15:30 | links
 
No kurām vietām iepējams tikt virsū babei, ziemā nav būts?!
10.decembris 2022, 14:29 | links
 
Babē vakar vēl ezera vidū gulbji sēdēja, tā ka vēl bik jāuzmanās. Vakar noslīcināju telefonu āliņģī, atbrauca čoms ar akvalangu un atrada. Metra dziļumā atrast tajās dūņās nebij viegli, jo to tur vēl vismaz 1.2-1,5m:)bik dabūja pačakarēties. Būs jauna točka ar bedri ašukam:)))
10.decembris 2022, 13:59 | links
 
Labdien!
Kāda situācija ir ar ledu Spuņupes galā?
10.decembris 2022, 13:54 | links
 
Par “gāzēm”nezinu. Vietām tur ir avoti ,kuri vareni pumpē tīru ūdeni no apakšas,tāpēc tur ir tie “plānie” ledi. Pavasarī pie caurspīdīgā ledus to rajonu var redzēt ( tīrs ūdens), kad no Lielupes ienāk “brūnie” palu ūdeņi … Tie nesamaisās ar pazemes ūdeņiem…
5.decembris 2022, 00:25 | links
 
Par tiem lediem...ir jau arī cita fīča par to Babi...biezais sapropeļa slānis,kurš vietām izdala gāzes ( kādas nemācēšu teikt ).Spiningojot to var nepamanīt,bet sēžot uz līņiem tādas vietas esmu novērojis.Uz pirmo un pēdējo ledu ir nācies ,,laipot" starp lāmām,lai tiktu krastā vai tālāk uz vidu.Reiz biezā miglā iežāvos tādā lāmā,bet veiksmīgi tik pat ātri biju atkal uz ledus.Un tajās vietās straumi neesmu novērojis.Ar Babi kā ar bitēm ...:)
4.decembris 2022, 21:28 | links
 
Atklājām ziemas copes sezonu šodien Babītes ezera Spuņņupes kanālā, pretī Vecupenieku laivu bāzei, zem augstsprieguma līnijas. Cilvēku bija padaudz, vairāk pa malām, kopā ap 50, varbūt vairāk. No rīta vīri kautrīgi taustījās ar vergām, bet vakarā jau droši gāja pāri kanālam. Ledus, pēc manām domām, diezgan čābīgs. Vietām salis ar sniegu, biezums 4 - 6 cm. Kanāla gals pie ezera vēl vaļā! Esam prātīgi!
4.decembris 2022, 21:25 | links
 
MT9 es par straumi neoponēju, tā tur ir un it sevišķi rudenī un ziemā, kad veģetācija paliek mazāka ir diezgan spēcīga!
4.decembris 2022, 18:12 | links
 
Kaimiņš pūķo netālu no ezerkrastiem, tad šodien divi bļitkotāji esot bijuši tuvāk uz Varkaļa pusi.

Davis-Di, 4.decembris 2022, 17:30

Vienreiz ar šādu situāciju saskāros ejot No Dūšeļu bāzes, metrus 100 no krasta, bet otreiz tieši starp Varkali un Ezerkrastiem arī netālu no krasta. Bija labs ledus, bet pēkšņi verga iziet cauri. Uztaisīju tur urbumu, ielaidu bļitku un secināju, ka tā negrimst tasni, bet aiziet slīpi prom. Sapratu, ka plānā nedus iemesls zemledus straumes. Vienreiz šādi ejot pa ezeru pat redzēju pēdas, kas beidzas ar salauztu ledu - tālāk pēdās negāja. Pēc visa spriežot, copmanis ielūza, tika ārā un atgriezās krastā. Ja ezerā ir caurtekas, jārēķinās, ka šajās vietās būs plānāks ledus, vienkārši lielajā Babītē šo zemledus upi grūtāk noteikt. Viesiem ne asakas, būsim uzmanīgi! ;)
4.decembris 2022, 17:42 | links
 
Kaimiņš pūķo netālu no ezerkrastiem, tad šodien divi bļitkotāji esot bijuši tuvāk uz Varkaļa pusi.
4.decembris 2022, 17:30 | links
 
Info:
Man kaimiņš braukā ar pūķi/kaitu pa babīti ar slēpēm un slidām, saka ka ledus biezums ir 4-10cm, 4cm esot pa vidu pleķos, kur sniegs sasalis.

Davis-Di, 4.decembris 2022, 12:42

Iesācējiem zemledus makšķerniekiem neieteiktu steigties uz šo ezeru. Pat pie stipriem saliem var negribot "atrast" vietas ar čābīgu ledu - vairākās vietās ezerā ir straume, kas neļauj normāli uzsalt ledum, kaut gan vizuāli par to nekas neliecina. Vismaz pašlaik verga obligāta!
4.decembris 2022, 12:57 | links
 
Info:
Man kaimiņš braukā ar pūķi/kaitu pa babīti ar slēpēm un slidām, saka ka ledus biezums ir 4-10cm, 4cm esot pa vidu pleķos, kur sniegs sasalis.
4.decembris 2022, 12:42 | links
 
Tiem kam kotletes garšo viņiem piedrāzt, vai arī tirgo, jo to ko noķer nevar viena ģimene apēst!
21.novembris 2022, 01:39 | links
 
Pret oranžo lasi līdaka pamatoti dārgāka. Tam lasim ar Latviju maz sakara.

Bet pasaki kādam forelistam vai karpiniekam, ka zivis ir jāēd. Tad Tu redzēsi :D

Abavnieks, 20.novembris 2022, 22:38


Par zviedru, norvēģu lašiem zinu.
Par tiem karpiniekiem - tuzikus līdz 3,5kg ēd ik pa laikam žāvētā vai ceptā veidā, par forelistiem ar zinu pat cienījamus sportistus, kas var iznest no meža vairākas smukas foreles maizītēm.
Tā kā tas C&R ir primāri subjektīvie uzskati, es piemēram nez 95-99% atlaižu sezonā, bet paņemu un apēdu tik cik vajag, lai nevajag mest ārā.

Protams ir C&R fanātiķi kuriem vajag pārdot visu copes inventāru un nopirkt sev video kameru ar fotoaparātu, un nekad vairs necopēt!
20.novembris 2022, 22:53 | links
 
Abavnieks [20.11.22]: Davis-Di [14m]: Ja nemaldos Oskars man teica kādu laiku atpakaļ RIMI līdakas fileja 16€/KG un tai pašā laikā Latvijā svētā zivs Lasis uz atlaidēm fileja 12.99€/KG.
:D
Zivs ir jāēd un saprāta robežas tas ir ok un pareizi, bet par trofejām uzskatu pareizi ir C&R.Pret oranžo lasi līdaka pamatoti dārgāka. Tam lasim ar Latviju maz sakara.

Bet pasaki kādam forelistam vai karpiniekam, ka zivis ir jāēd. Tad Tu redzēsi :D
Par forelēm nezinu,bet karpas cits stāsts!...tur bez variantiem!drìz 25+ nebūs nekāds brīnums!
20.novembris 2022, 22:43 | links
 
Davis-Di [20.11.22]: Ja nemaldos Oskars man teica kādu laiku atpakaļ RIMI līdakas fileja 16€/KG un tai pašā laikā Latvijā svētā zivs Lasis uz atlaidēm fileja 12.99€/KG.
:D
Zivs ir jāēd un saprāta robežas tas ir ok un pareizi, bet par trofejām uzskatu pareizi ir C&R.
Pret oranžo lasi līdaka pamatoti dārgāka. Tam lasim ar Latviju maz sakara.

Bet pasaki kādam forelistam vai karpiniekam, ka zivis ir jāēd. Tad Tu redzēsi :D
20.novembris 2022, 22:38 | links
 
Abavnieks [20.11.22]: Willy [15m]: Abavnieks [14m]: Willy [10m]: Abavnieks [12m]: Willy [10m]: Abavnieks [8m]: Willy [11:24]: Abavnieks [Vakar]: Otrā šī gada Babītes reize noslēgta. Laikam jau sezona noslēgta... Ja no rīta vēl tikai līči bija ciet, tad ap 10 likās, ka paliek aukstāks un izskatījās, ka ledus kārta paliek plašāka. Ap 12 jau palika galīgi grūti mētāt, vižņu daudz. Ūdens līmenis ļoti zems, un takā neko baigi smagu likt nevarēja, tad vieglie bieži vilkās pa virsmu. Mati, dūņas, sasalums un viss pārējais protams izbesīja un pus 1 mētām mieru. A par zivīm. Nu bija forši uz kopējā fona, jo cik sapratu ne vakar ne šodien nemaz tik labi nav gājis. Uzreiz braucām, kur pirms 3 nedēļām bija 5 mēri. Arī šoreiz sagāja un pirmajos metienos bija galā. Šoreiz 93cm, kas man kā nebigbaitistam dikti forša. Uz profesoru, ko šonedēļ tik nopirku intereses pēc ( bleķi uz līdaku galīgi nepatīk :D )
Diena jau protams izdevusies. Pēc tam kolēģis uz sawamuru paņēma 66 cm, kas viņam pirmais mērs šogad, tātad arī savs prieks. Stunda pagāja un man otrais cops, 72 cm uz bēbīti. Starpā vēl bija viens vilnis pakaļ, bet līdz ņēmienam netika. Katrā ziņā zivs likās dikti pasīva, kas laikam ir tikai loģiski šobrīd.
Laivas maz, redzējām 1 copmaņu laivu un 1 mednieku laivu. Kaut kāds šarms jau ir šādā laikā, bet rokas arī žēl :DAbas savāci!??kas vēderos?Abas. Ikri un līdaka, otrai pieņi un tukšums.Kārnas šogad!bet tev liela ģimene!:)zināju ka esi,bet tagad laipni lūgts gaļinieku klubiņā!Tā gan, kādas 6 līdakas šogad kritušas no manas rokas.Skaties man!vairāk pāris reizēm sezonā tur nerādies!:D A to Gātē klusums!:DDDKlusums ir visur Lielupē, ja neskaita zandartu kurš kaut kur kaut kad izšauj8zZandarts no 2+kg!...tie kas tev tur izšauj vienas vienìgas asakas...diemžēl arì man tādi paši!:)Man nav. Bet ir kas velk smukus uz gumijām.i
Ir,ir!pano vajag atsist!...tikai atskaites cl tie neliek!:)
20.novembris 2022, 22:37 | links
 
Willy [20.11.22]: Abavnieks [14m]: Willy [10m]: Abavnieks [12m]: Willy [10m]: Abavnieks [8m]: Willy [11:24]: Abavnieks [Vakar]: Otrā šī gada Babītes reize noslēgta. Laikam jau sezona noslēgta... Ja no rīta vēl tikai līči bija ciet, tad ap 10 likās, ka paliek aukstāks un izskatījās, ka ledus kārta paliek plašāka. Ap 12 jau palika galīgi grūti mētāt, vižņu daudz. Ūdens līmenis ļoti zems, un takā neko baigi smagu likt nevarēja, tad vieglie bieži vilkās pa virsmu. Mati, dūņas, sasalums un viss pārējais protams izbesīja un pus 1 mētām mieru. A par zivīm. Nu bija forši uz kopējā fona, jo cik sapratu ne vakar ne šodien nemaz tik labi nav gājis. Uzreiz braucām, kur pirms 3 nedēļām bija 5 mēri. Arī šoreiz sagāja un pirmajos metienos bija galā. Šoreiz 93cm, kas man kā nebigbaitistam dikti forša. Uz profesoru, ko šonedēļ tik nopirku intereses pēc ( bleķi uz līdaku galīgi nepatīk :D )
Diena jau protams izdevusies. Pēc tam kolēģis uz sawamuru paņēma 66 cm, kas viņam pirmais mērs šogad, tātad arī savs prieks. Stunda pagāja un man otrais cops, 72 cm uz bēbīti. Starpā vēl bija viens vilnis pakaļ, bet līdz ņēmienam netika. Katrā ziņā zivs likās dikti pasīva, kas laikam ir tikai loģiski šobrīd.
Laivas maz, redzējām 1 copmaņu laivu un 1 mednieku laivu. Kaut kāds šarms jau ir šādā laikā, bet rokas arī žēl :DAbas savāci!??kas vēderos?Abas. Ikri un līdaka, otrai pieņi un tukšums.Kārnas šogad!bet tev liela ģimene!:)zināju ka esi,bet tagad laipni lūgts gaļinieku klubiņā!Tā gan, kādas 6 līdakas šogad kritušas no manas rokas.Skaties man!vairāk pāris reizēm sezonā tur nerādies!:D A to Gātē klusums!:DDDKlusums ir visur Lielupē, ja neskaita zandartu kurš kaut kur kaut kad izšauj8zZandarts no 2+kg!...tie kas tev tur izšauj vienas vienìgas asakas...diemžēl arì man tādi paši!:)
Man nav. Bet ir kas velk smukus uz gumijām.
20.novembris 2022, 22:30 | links
 
Davis-Di [20.11.22]: Ja nemaldos Oskars man teica kādu laiku atpakaļ RIMI līdakas fileja 16€/KG un tai pašā laikā Latvijā svētā zivs Lasis uz atlaidēm fileja 12.99€/KG.
:D
Zivs ir jāēd un saprāta robežas tas ir ok un pareizi, bet par trofejām uzskatu pareizi ir C&R.
Ta jau jāpaceļ cena!;DDD
...nepirktu rimi ne lidaku ne lasi,bet līdaka 100punkt labāka!
20.novembris 2022, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager