Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Ja nemaldos Oskars man teica kādu laiku atpakaļ RIMI līdakas fileja 16€/KG un tai pašā laikā Latvijā svētā zivs Lasis uz atlaidēm fileja 12.99€/KG.
:D
Zivs ir jāēd un saprāta robežas tas ir ok un pareizi, bet par trofejām uzskatu pareizi ir C&R.
20.novembris 2022, 22:25 | links
 
Abavnieks [20.11.22]: Willy [10m]: Abavnieks [12m]: Willy [10m]: Abavnieks [8m]: Willy [11:24]: Abavnieks [Vakar]: Otrā šī gada Babītes reize noslēgta. Laikam jau sezona noslēgta... Ja no rīta vēl tikai līči bija ciet, tad ap 10 likās, ka paliek aukstāks un izskatījās, ka ledus kārta paliek plašāka. Ap 12 jau palika galīgi grūti mētāt, vižņu daudz. Ūdens līmenis ļoti zems, un takā neko baigi smagu likt nevarēja, tad vieglie bieži vilkās pa virsmu. Mati, dūņas, sasalums un viss pārējais protams izbesīja un pus 1 mētām mieru. A par zivīm. Nu bija forši uz kopējā fona, jo cik sapratu ne vakar ne šodien nemaz tik labi nav gājis. Uzreiz braucām, kur pirms 3 nedēļām bija 5 mēri. Arī šoreiz sagāja un pirmajos metienos bija galā. Šoreiz 93cm, kas man kā nebigbaitistam dikti forša. Uz profesoru, ko šonedēļ tik nopirku intereses pēc ( bleķi uz līdaku galīgi nepatīk :D )
Diena jau protams izdevusies. Pēc tam kolēģis uz sawamuru paņēma 66 cm, kas viņam pirmais mērs šogad, tātad arī savs prieks. Stunda pagāja un man otrais cops, 72 cm uz bēbīti. Starpā vēl bija viens vilnis pakaļ, bet līdz ņēmienam netika. Katrā ziņā zivs likās dikti pasīva, kas laikam ir tikai loģiski šobrīd.
Laivas maz, redzējām 1 copmaņu laivu un 1 mednieku laivu. Kaut kāds šarms jau ir šādā laikā, bet rokas arī žēl :DAbas savāci!??kas vēderos?Abas. Ikri un līdaka, otrai pieņi un tukšums.Kārnas šogad!bet tev liela ģimene!:)zināju ka esi,bet tagad laipni lūgts gaļinieku klubiņā!Tā gan, kādas 6 līdakas šogad kritušas no manas rokas.Skaties man!vairāk pāris reizēm sezonā tur nerādies!:D A to Gātē klusums!:DDDKlusums ir visur Lielupē, ja neskaita zandartu kurš kaut kur kaut kad izšauj8z
Zandarts no 2+kg!...tie kas tev tur izšauj vienas vienìgas asakas...diemžēl arì man tādi paši!:)
20.novembris 2022, 22:20 | links
 
Willy [20.11.22]: Abavnieks [12m]: Willy [10m]: Abavnieks [8m]: Willy [11:24]: Abavnieks [Vakar]: Otrā šī gada Babītes reize noslēgta. Laikam jau sezona noslēgta... Ja no rīta vēl tikai līči bija ciet, tad ap 10 likās, ka paliek aukstāks un izskatījās, ka ledus kārta paliek plašāka. Ap 12 jau palika galīgi grūti mētāt, vižņu daudz. Ūdens līmenis ļoti zems, un takā neko baigi smagu likt nevarēja, tad vieglie bieži vilkās pa virsmu. Mati, dūņas, sasalums un viss pārējais protams izbesīja un pus 1 mētām mieru. A par zivīm. Nu bija forši uz kopējā fona, jo cik sapratu ne vakar ne šodien nemaz tik labi nav gājis. Uzreiz braucām, kur pirms 3 nedēļām bija 5 mēri. Arī šoreiz sagāja un pirmajos metienos bija galā. Šoreiz 93cm, kas man kā nebigbaitistam dikti forša. Uz profesoru, ko šonedēļ tik nopirku intereses pēc ( bleķi uz līdaku galīgi nepatīk :D )
Diena jau protams izdevusies. Pēc tam kolēģis uz sawamuru paņēma 66 cm, kas viņam pirmais mērs šogad, tātad arī savs prieks. Stunda pagāja un man otrais cops, 72 cm uz bēbīti. Starpā vēl bija viens vilnis pakaļ, bet līdz ņēmienam netika. Katrā ziņā zivs likās dikti pasīva, kas laikam ir tikai loģiski šobrīd.
Laivas maz, redzējām 1 copmaņu laivu un 1 mednieku laivu. Kaut kāds šarms jau ir šādā laikā, bet rokas arī žēl :DAbas savāci!??kas vēderos?Abas. Ikri un līdaka, otrai pieņi un tukšums.Kārnas šogad!bet tev liela ģimene!:)zināju ka esi,bet tagad laipni lūgts gaļinieku klubiņā!Tā gan, kādas 6 līdakas šogad kritušas no manas rokas.Skaties man!vairāk pāris reizēm sezonā tur nerādies!:D A to Gātē klusums!:DDD
Klusums ir visur Lielupē, ja neskaita zandartu kurš kaut kur kaut kad izšauj
20.novembris 2022, 22:15 | links
 
Abavnieks [20.11.22]: Willy [10m]: Abavnieks [8m]: Willy [11:24]: Abavnieks [Vakar]: Otrā šī gada Babītes reize noslēgta. Laikam jau sezona noslēgta... Ja no rīta vēl tikai līči bija ciet, tad ap 10 likās, ka paliek aukstāks un izskatījās, ka ledus kārta paliek plašāka. Ap 12 jau palika galīgi grūti mētāt, vižņu daudz. Ūdens līmenis ļoti zems, un takā neko baigi smagu likt nevarēja, tad vieglie bieži vilkās pa virsmu. Mati, dūņas, sasalums un viss pārējais protams izbesīja un pus 1 mētām mieru. A par zivīm. Nu bija forši uz kopējā fona, jo cik sapratu ne vakar ne šodien nemaz tik labi nav gājis. Uzreiz braucām, kur pirms 3 nedēļām bija 5 mēri. Arī šoreiz sagāja un pirmajos metienos bija galā. Šoreiz 93cm, kas man kā nebigbaitistam dikti forša. Uz profesoru, ko šonedēļ tik nopirku intereses pēc ( bleķi uz līdaku galīgi nepatīk :D )
Diena jau protams izdevusies. Pēc tam kolēģis uz sawamuru paņēma 66 cm, kas viņam pirmais mērs šogad, tātad arī savs prieks. Stunda pagāja un man otrais cops, 72 cm uz bēbīti. Starpā vēl bija viens vilnis pakaļ, bet līdz ņēmienam netika. Katrā ziņā zivs likās dikti pasīva, kas laikam ir tikai loģiski šobrīd.
Laivas maz, redzējām 1 copmaņu laivu un 1 mednieku laivu. Kaut kāds šarms jau ir šādā laikā, bet rokas arī žēl :DAbas savāci!??kas vēderos?Abas. Ikri un līdaka, otrai pieņi un tukšums.Kārnas šogad!bet tev liela ģimene!:)zināju ka esi,bet tagad laipni lūgts gaļinieku klubiņā!Tā gan, kādas 6 līdakas šogad kritušas no manas rokas.
Skaties man!vairāk pāris reizēm sezonā tur nerādies!:D A to Gātē klusums!:DDD
20.novembris 2022, 22:07 | links
 
Willy [20.11.22]: Abavnieks [8m]: Willy [11:24]: Abavnieks [Vakar]: Otrā šī gada Babītes reize noslēgta. Laikam jau sezona noslēgta... Ja no rīta vēl tikai līči bija ciet, tad ap 10 likās, ka paliek aukstāks un izskatījās, ka ledus kārta paliek plašāka. Ap 12 jau palika galīgi grūti mētāt, vižņu daudz. Ūdens līmenis ļoti zems, un takā neko baigi smagu likt nevarēja, tad vieglie bieži vilkās pa virsmu. Mati, dūņas, sasalums un viss pārējais protams izbesīja un pus 1 mētām mieru. A par zivīm. Nu bija forši uz kopējā fona, jo cik sapratu ne vakar ne šodien nemaz tik labi nav gājis. Uzreiz braucām, kur pirms 3 nedēļām bija 5 mēri. Arī šoreiz sagāja un pirmajos metienos bija galā. Šoreiz 93cm, kas man kā nebigbaitistam dikti forša. Uz profesoru, ko šonedēļ tik nopirku intereses pēc ( bleķi uz līdaku galīgi nepatīk :D )
Diena jau protams izdevusies. Pēc tam kolēģis uz sawamuru paņēma 66 cm, kas viņam pirmais mērs šogad, tātad arī savs prieks. Stunda pagāja un man otrais cops, 72 cm uz bēbīti. Starpā vēl bija viens vilnis pakaļ, bet līdz ņēmienam netika. Katrā ziņā zivs likās dikti pasīva, kas laikam ir tikai loģiski šobrīd.
Laivas maz, redzējām 1 copmaņu laivu un 1 mednieku laivu. Kaut kāds šarms jau ir šādā laikā, bet rokas arī žēl :DAbas savāci!??kas vēderos?Abas. Ikri un līdaka, otrai pieņi un tukšums.Kārnas šogad!bet tev liela ģimene!:)zināju ka esi,bet tagad laipni lūgts gaļinieku klubiņā!
Tā gan, kādas 6 līdakas šogad kritušas no manas rokas.
20.novembris 2022, 22:01 | links
 
Abavnieks [20.11.22]: Willy [11:24]: Abavnieks [Vakar]: Otrā šī gada Babītes reize noslēgta. Laikam jau sezona noslēgta... Ja no rīta vēl tikai līči bija ciet, tad ap 10 likās, ka paliek aukstāks un izskatījās, ka ledus kārta paliek plašāka. Ap 12 jau palika galīgi grūti mētāt, vižņu daudz. Ūdens līmenis ļoti zems, un takā neko baigi smagu likt nevarēja, tad vieglie bieži vilkās pa virsmu. Mati, dūņas, sasalums un viss pārējais protams izbesīja un pus 1 mētām mieru. A par zivīm. Nu bija forši uz kopējā fona, jo cik sapratu ne vakar ne šodien nemaz tik labi nav gājis. Uzreiz braucām, kur pirms 3 nedēļām bija 5 mēri. Arī šoreiz sagāja un pirmajos metienos bija galā. Šoreiz 93cm, kas man kā nebigbaitistam dikti forša. Uz profesoru, ko šonedēļ tik nopirku intereses pēc ( bleķi uz līdaku galīgi nepatīk :D )
Diena jau protams izdevusies. Pēc tam kolēģis uz sawamuru paņēma 66 cm, kas viņam pirmais mērs šogad, tātad arī savs prieks. Stunda pagāja un man otrais cops, 72 cm uz bēbīti. Starpā vēl bija viens vilnis pakaļ, bet līdz ņēmienam netika. Katrā ziņā zivs likās dikti pasīva, kas laikam ir tikai loģiski šobrīd.
Laivas maz, redzējām 1 copmaņu laivu un 1 mednieku laivu. Kaut kāds šarms jau ir šādā laikā, bet rokas arī žēl :DAbas savāci!??kas vēderos?Abas. Ikri un līdaka, otrai pieņi un tukšums.
Kārnas šogad!bet tev liela ģimene!:)zināju ka esi,bet tagad laipni lūgts gaļinieku klubiņā!
20.novembris 2022, 21:55 | links
 
Willy [20.11.22]: Abavnieks [Vakar]: Otrā šī gada Babītes reize noslēgta. Laikam jau sezona noslēgta... Ja no rīta vēl tikai līči bija ciet, tad ap 10 likās, ka paliek aukstāks un izskatījās, ka ledus kārta paliek plašāka. Ap 12 jau palika galīgi grūti mētāt, vižņu daudz. Ūdens līmenis ļoti zems, un takā neko baigi smagu likt nevarēja, tad vieglie bieži vilkās pa virsmu. Mati, dūņas, sasalums un viss pārējais protams izbesīja un pus 1 mētām mieru. A par zivīm. Nu bija forši uz kopējā fona, jo cik sapratu ne vakar ne šodien nemaz tik labi nav gājis. Uzreiz braucām, kur pirms 3 nedēļām bija 5 mēri. Arī šoreiz sagāja un pirmajos metienos bija galā. Šoreiz 93cm, kas man kā nebigbaitistam dikti forša. Uz profesoru, ko šonedēļ tik nopirku intereses pēc ( bleķi uz līdaku galīgi nepatīk :D )
Diena jau protams izdevusies. Pēc tam kolēģis uz sawamuru paņēma 66 cm, kas viņam pirmais mērs šogad, tātad arī savs prieks. Stunda pagāja un man otrais cops, 72 cm uz bēbīti. Starpā vēl bija viens vilnis pakaļ, bet līdz ņēmienam netika. Katrā ziņā zivs likās dikti pasīva, kas laikam ir tikai loģiski šobrīd.
Laivas maz, redzējām 1 copmaņu laivu un 1 mednieku laivu. Kaut kāds šarms jau ir šādā laikā, bet rokas arī žēl :DAbas savāci!??kas vēderos?
Abas. Ikri un līdaka, otrai pieņi un tukšums.
20.novembris 2022, 21:48 | links
 
Abavnieks [19.11.22]: Otrā šī gada Babītes reize noslēgta. Laikam jau sezona noslēgta... Ja no rīta vēl tikai līči bija ciet, tad ap 10 likās, ka paliek aukstāks un izskatījās, ka ledus kārta paliek plašāka. Ap 12 jau palika galīgi grūti mētāt, vižņu daudz. Ūdens līmenis ļoti zems, un takā neko baigi smagu likt nevarēja, tad vieglie bieži vilkās pa virsmu. Mati, dūņas, sasalums un viss pārējais protams izbesīja un pus 1 mētām mieru. A par zivīm. Nu bija forši uz kopējā fona, jo cik sapratu ne vakar ne šodien nemaz tik labi nav gājis. Uzreiz braucām, kur pirms 3 nedēļām bija 5 mēri. Arī šoreiz sagāja un pirmajos metienos bija galā. Šoreiz 93cm, kas man kā nebigbaitistam dikti forša. Uz profesoru, ko šonedēļ tik nopirku intereses pēc ( bleķi uz līdaku galīgi nepatīk :D )
Diena jau protams izdevusies. Pēc tam kolēģis uz sawamuru paņēma 66 cm, kas viņam pirmais mērs šogad, tātad arī savs prieks. Stunda pagāja un man otrais cops, 72 cm uz bēbīti. Starpā vēl bija viens vilnis pakaļ, bet līdz ņēmienam netika. Katrā ziņā zivs likās dikti pasīva, kas laikam ir tikai loģiski šobrīd.
Laivas maz, redzējām 1 copmaņu laivu un 1 mednieku laivu. Kaut kāds šarms jau ir šādā laikā, bet rokas arī žēl :D
Pazuda lielais "dabas draugs" !:D dùšas nav atzīties, ka noklapēja 2x smukas lìdakas!es jau neko!viss pēc noteikumiem...
Copes scenārijs pat mani pārsteidz!...pirmā 93cm!pa galvu un maisā!4,5-5.5kg!tālāk 72cm!kā min.2,5kg....pa galvu un maisā!...abas ar ikriem kā min.0,5l!labi,ka metrs šoreiz izspruka!malacis abavnieks!..ikrus pārēdies purkšķina dīvānā!:))
20.novembris 2022, 20:36 | links
 
Abavnieks [19.11.22]: Otrā šī gada Babītes reize noslēgta. Laikam jau sezona noslēgta... Ja no rīta vēl tikai līči bija ciet, tad ap 10 likās, ka paliek aukstāks un izskatījās, ka ledus kārta paliek plašāka. Ap 12 jau palika galīgi grūti mētāt, vižņu daudz. Ūdens līmenis ļoti zems, un takā neko baigi smagu likt nevarēja, tad vieglie bieži vilkās pa virsmu. Mati, dūņas, sasalums un viss pārējais protams izbesīja un pus 1 mētām mieru. A par zivīm. Nu bija forši uz kopējā fona, jo cik sapratu ne vakar ne šodien nemaz tik labi nav gājis. Uzreiz braucām, kur pirms 3 nedēļām bija 5 mēri. Arī šoreiz sagāja un pirmajos metienos bija galā. Šoreiz 93cm, kas man kā nebigbaitistam dikti forša. Uz profesoru, ko šonedēļ tik nopirku intereses pēc ( bleķi uz līdaku galīgi nepatīk :D )
Diena jau protams izdevusies. Pēc tam kolēģis uz sawamuru paņēma 66 cm, kas viņam pirmais mērs šogad, tātad arī savs prieks. Stunda pagāja un man otrais cops, 72 cm uz bēbīti. Starpā vēl bija viens vilnis pakaļ, bet līdz ņēmienam netika. Katrā ziņā zivs likās dikti pasīva, kas laikam ir tikai loģiski šobrīd.
Laivas maz, redzējām 1 copmaņu laivu un 1 mednieku laivu. Kaut kāds šarms jau ir šādā laikā, bet rokas arī žēl :D
Abas savāci!??kas vēderos?
20.novembris 2022, 11:24 | links
 
JK7 [19.11.22]: Forša atskaite!

Skatos, Tev 2 aķi pa 142…Tu viņus vienmēr iztērē?
Tie ir bāzes/nomas aķīši. Šoreiz vienkārši iedeva divus, laikam maz braucēju bija šodien.
Ir gadījies iztērēt un atpakaļ airēt, tādēļ cenšamies vai nu bāzē palūgt otru, vai ņemt otru savu, rezervei
19.novembris 2022, 22:09 | links
 
Forša atskaite!

Skatos, Tev 2 aķi pa 142…Tu viņus vienmēr iztērē?
19.novembris 2022, 20:32 | links
 
Davis-Di [19.11.22]: Labs.

30 dienu prognozes sola decembri diezgan siltu izskatās, nedēļa + jāpagaida un tad jau varēs atkal vagot, ledus noraus doņus un būs kā jūrā.
Tā jau sola. Varētu iebraukt arī vēl, bet noteikti ne tādā aukstumā, kad gandrīz jāpiespiež sevi izdarīt metienu. :D
19.novembris 2022, 15:37 | links
 
Labs.

30 dienu prognozes sola decembri diezgan siltu izskatās, nedēļa + jāpagaida un tad jau varēs atkal vagot, ledus noraus doņus un būs kā jūrā.
19.novembris 2022, 15:28 | links
 

Otrā šī gada Babītes reize noslēgta. Laikam jau sezona noslēgta... Ja no rīta vēl tikai līči bija ciet, tad ap 10 likās, ka paliek aukstāks un izskatījās, ka ledus kārta paliek plašāka. Ap 12 jau palika galīgi grūti mētāt, vižņu daudz. Ūdens līmenis ļoti zems, un takā neko baigi smagu likt nevarēja, tad vieglie bieži vilkās pa virsmu. Mati, dūņas, sasalums un viss pārējais protams izbesīja un pus 1 mētām mieru. A par zivīm. Nu bija forši uz kopējā fona, jo cik sapratu ne vakar ne šodien nemaz tik labi nav gājis. Uzreiz braucām, kur pirms 3 nedēļām bija 5 mēri. Arī šoreiz sagāja un pirmajos metienos bija galā. Šoreiz 93cm, kas man kā nebigbaitistam dikti forša. Uz profesoru, ko šonedēļ tik nopirku intereses pēc ( bleķi uz līdaku galīgi nepatīk :D )
Diena jau protams izdevusies. Pēc tam kolēģis uz sawamuru paņēma 66 cm, kas viņam pirmais mērs šogad, tātad arī savs prieks. Stunda pagāja un man otrais cops, 72 cm uz bēbīti. Starpā vēl bija viens vilnis pakaļ, bet līdz ņēmienam netika. Katrā ziņā zivs likās dikti pasīva, kas laikam ir tikai loģiski šobrīd.
Laivas maz, redzējām 1 copmaņu laivu un 1 mednieku laivu. Kaut kāds šarms jau ir šādā laikā, bet rokas arī žēl :D
19.novembris 2022, 14:24 | links
 
Sveiciens visiem svētkos!
Babītē līmenis pēdējās dienās nokrities par 55cm, cope atbilstoša. Bakstieni, viena ļoti laba izlīda līdz laivai kuleni apmeta, bet kamēr es bakstos tikmēr puika statistiku ekipāžai taisa ar 20cm cūciņu.
Uz ezera bija auksts un riņķi sala ciet ar visu silikonu! Jāgaida drusku siltāks laikam.



18.novembris 2022, 18:51 | links
 
Vakardien- copes bija, bet krietni mazāk kā sestdien. Un virs 50% pa zobiem vai arī nodila līdz laivai. Laivā man tikai divi mēri, 55un 60cm. Pamuka vēl trīs mēri, no kuriem lielākais, varbūt, vilka uz 2kg.
16.novembris 2022, 17:41 | links
 
Uz visiem 100% nepiekritīšu..

Davis-Di, 15.novembris 2022, 19:50

Es par savu pieredzi stāstu. Klajumā zivis ir, bet noķertais skaits ir niecīgs attiecībā pret puduriem. Varbūt kādam cita statistika, lai padalās ;)
15.novembris 2022, 19:56 | links
 
Klajumi šogad slikti strādā, labāk puduri un krasta zona.

MT9, 15.novembris 2022, 19:34


Uz visiem 100% nepiekritīšu, jo arī pēdējais 1m+, kas pabija laivā bija klajumā, bet tā jā šoruden grūti, vajag piesaisti un tās parasti ir zāles, puduri...
Šoruden ļoti dzidrs ūdens tas veic korekcijas, nav bijušas riktīgas rudens vētras.
Es kā jau +/- vienmēr rudenī kādu reizi paņemu visu normu, lai pieliktu ledusskapi uz ziemu, (nesodiet skarbi, esmu izvedis 6x līdakas šogad no Babītes) svētdien no 5x līdakām 4x bija iekšā ~30cm līdaciņas un vienai ~18cm rudulis, tā kā nevar teikt ka viņas neēd!
15.novembris 2022, 19:50 | links
 
Pa klajumiem Tu arī darbojies ar vieglo komplektu, vai tam nebūtu baigā jēga šobrīd?

Abavnieks, 15.novembris 2022, 19:22

Klajumi šogad slikti strādā, labāk puduri un krasta zona.
15.novembris 2022, 19:34 | links
 
-8?! Kur to prognozē?

Abavnieks, 15.novembris 2022, 19:04


Kā saku, ka lēkā - Rīgā vēl sola -8, Spuņciemā vairs nē.

https://videscentrs.lvgmc.lv/karte/Spu%C5%86ciems/M%C4%81rupes%20novads/P1182/23.7023/56.9301
15.novembris 2022, 19:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager