Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
MT9 [15.11.22]: Atkal darbojies ar ne-bigbaitu?
Asaris izskatās brangs!

Abavnieks, 15.novembris 2022, 19:04
Jā, joprojām ar vieglo kātu strādāju, pagaidām patīk un rezultāts izmēra ziņā ar nav nemaz tik čābīgs. Asaris normāls, bet nav pārāk liels, bildē izskatās brangāks.
Mēs sestdien pamēģināsim, otrā un noslēdzošā reize ezerā šogad.
Bet tagad Dāvis sabiedēja... :D

Pa klajumiem Tu arī darbojies ar vieglo komplektu, vai tam nebūtu baigā jēga šobrīd?
15.novembris 2022, 19:22 | links
 
Atkal darbojies ar ne-bigbaitu?
Asaris izskatās brangs!

Abavnieks, 15.novembris 2022, 19:04

Jā, joprojām ar vieglo kātu strādāju, pagaidām patīk un rezultāts izmēra ziņā ar nav nemaz tik čābīgs. Asaris normāls, bet nav pārāk liels, bildē izskatās brangāks.
15.novembris 2022, 19:06 | links
 
MT9 [15.11.22]: Tā kā šodien nebija sacensības, man zivtiņas ķērās biku labāk :D No rīta Spuņupē nedaudz padzenāju asarīšus, turpinājumā meklēju zaļsvārces. Baigi aktīvas zivis man netrāpījās, jo daudzas redzēju sekojam māneklim, bet neuzbrūkam, tomēr 4 līdacēni laivā pabija (57, 60, 61, 74 cm). Laiciņš strauji paliek vēsāks, cerams šogad vēl sanāks paspiningot. Viesiem ne asakas! ;)
Atkal darbojies ar ne-bigbaitu?
Asaris izskatās brangs!
15.novembris 2022, 19:04 | links
 
Davis-Di [15.11.22]: Prognoze lēkā, piektdien izskatās vēl varēs ieskriet, bet sestdien un svētdien gan izskatās, ka nē jo pa nakti sola -8, kas uzraus vāku.
-8?! Kur to prognozē?
15.novembris 2022, 19:04 | links
 
Prognoze lēkā, piektdien izskatās vēl varēs ieskriet, bet sestdien un svētdien gan izskatās, ka nē jo pa nakti sola -8, kas uzraus vāku.
15.novembris 2022, 18:56 | links
 






Tā kā šodien nebija sacensības, man zivtiņas ķērās biku labāk :D No rīta Spuņupē nedaudz padzenāju asarīšus, turpinājumā meklēju zaļsvārces. Baigi aktīvas zivis man netrāpījās, jo daudzas redzēju sekojam māneklim, bet neuzbrūkam, tomēr 4 līdacēni laivā pabija (57, 60, 61, 74 cm). Laiciņš strauji paliek vēsāks, cerams šogad vēl sanāks paspiningot. Viesiem ne asakas! ;)
15.novembris 2022, 18:33 | links
 

Biju šodien ezerā ar bb no 22-27cm, no čupa čupsa izdevās izmukt, bet pa lielam plašumos mani zivis ignorēja. Nesaprotu vēl šo ezeru vēlā rudenī. Varētu būt ka tagad līdakas neuzturas vietās kur uz grunts ir lēpes paliekas?
15.novembris 2022, 17:46 | links
 
Labdien, varbūt ir kādam vēlme sastādīt kompāniju rīt laivā no vecupnieku bāzes uz bb, plānoju copi no 9-15iem.
14.novembris 2022, 09:34 | links
 
...neciešu copē sacensìbu!...smaidam veči un gaidam nākamo copi!:)

Willy, 13.novembris 2022, 21:48


Man patīk sacensību gars, tas liek attīstīties un kāpt uz grabekļiem un kad tu tos zini tad cope paliek labāka nākamajās reizēs, ja tos ņem vērā :)
Par manu attieksmi pret Dušeļiem, laikam visi zina, nav jēgas atkārtoties + pagājis daudz laiks.
Tiesa ja es startētu mačos nav teikts ka nebūtu čupačupsu arī - tīri arī savas stūrgalvības pēc!
Bet nestartēju mačos... un varēju bez stresa ir/nav...
13.novembris 2022, 23:12 | links
 
Davis-Di [13.11.22]: ... par mačiem atskaite nav!Oskars laikam raud aiz klavierēm!:(

Willy, 13.novembris 2022, 21:08

FB ir.
Viņš man mājasdarbu arī palīdzēja izpildīt! Pat bija pieskrējis, blakus, kur viss notika, vienu izvilku acu priekšā!
Labāk nebùtu Tevi saticis!:D...neciešu copē sacensìbu!Oskars ar jau kuro reizi kāpj uz tā paša grābekļa!...smaidam veči un gaidam nākamo copi!:)
13.novembris 2022, 21:48 | links
 
... par mačiem atskaite nav!Oskars laikam raud aiz klavierēm!:(

Willy, 13.novembris 2022, 21:08

Feisītī ir, man rezultāts kā parasti :))
13.novembris 2022, 21:14 | links
 
... par mačiem atskaite nav!Oskars laikam raud aiz klavierēm!:(

Willy, 13.novembris 2022, 21:08


FB ir.
Viņš man mājasdarbu arī palīdzēja izpildīt! Pat bija pieskrējis, blakus, kur viss notika, vienu izvilku acu priekšā!
13.novembris 2022, 21:13 | links
 
... par mačiem atskaite nav!Oskars laikam raud aiz klavierēm!:(
13.novembris 2022, 21:08 | links
 
Superb cope!:)
13.novembris 2022, 19:46 | links
 
Saule spīd, vējš mērens līdz mazs, ūdens līmenis krītošs - viss teiktu, ka šodien būs necope, bet ja izdara kārtīgi mājasdarbu, tad arī pie loma var tikt, biju sapratis, ka standarta vietās būs visdrīzākais čupacups, devos meklēt perspektīvākas vietas, nebija GPS līdz, bet taisnās līnijās nobraukāju ~20km, tas nozīmē gandrīz 1/2 laika braucu un tikai 1/2 tika atvēlēta copei perspektīvās vietās, kur uzmet ir kontakts strādā, nav dodas tālāk - rezultātā 9 sportiska izmēra mēri laivā, aptuveni tik pat aizgāja, diemžēl viena stabili virs metra, pat nesapratu kā - iespējams pa vāju piecirtu, bet novilku ~25m un tad viņa laikam vienkārši muti atvēra :(, nekas nākamreiz! Pretēji pēdējā laikā daudzu Babītes makšķernieku stereotipiem visas uz 24cm un 25cm mānekļiem, devīgākais ir vienā no bildēm, ielocījies septiņdesmitniecei līdz žaunām!








13.novembris 2022, 18:52 | links
 

Kaut ko jau varēja noķert un pat mājās pāris atvest.
12.novembris 2022, 21:59 | links
 
Bijām šodien arī, ar draugu. Ja salīdzina ar trešdienu, šodien sliktāk. Sliktāk ar mēriem. Zemmēri, mums uz diviem, šodien, ap 60.gb. Un tie ir tie, kas tika līdz laivai. Un vēl bija copes un uzsitieni. Cik makšķerēju Babītē, aptuveni 13 gadus, visrezultatīvākā diena copju ziņā. Par mēriem- šodien līdz laivai, uz diviem, tika 54, 2x60, un 2x68 cm. Garums aptuvens... +- Trešdien laivā mums bija astoņas aptuveni no 60-79 cm. Mazos bigbaitus, gumijas, ap 80gr, man ir dažas, neizmantoju, un citas gumijas arī nē... Pat nemēģināju. Viss pārējais strādāja.
12.novembris 2022, 21:00 | links
 
Vairāk vai mazāk , bet līdaka ēdīs. Ziema nav aiz kalniem.
Mēģiniet un būs.
12.novembris 2022, 20:43 | links
 
Rīt laikam solo ielīdīšu, puika apslimis. Tusiņš gan solās būt paliels.
Saule ar bezvēju gan neuzrunā, bet nebrauksi neuzzināsi.
12.novembris 2022, 20:22 | links
 
Raivisss [12.11.22]: MT9 [17:32]: 85cm

Gaigals27, 12.novembris 2022, 17:20
Bija vēl copes? Kā citiem gāja? ;)Visu dienu darbojoties uz lielajām gumijām copju diezgan daudz. Gigantiskā cūka copju skaita ziņā šodien viens no favorītiem, spriežot pēc atstātajiem zobu nospiedumiem gan tie ņēmēji izmēra ziņā nebija diezko lielāki par pašu gumiju. Realizācija gan pašvaka, līdz laivai tikai viens knapmērs. Draugam uz mazākām gumijām ar realizāciju mazliet labāk, bet lielās klusē. Bāzē teica, ka bijusi jūra ar zemmēriem, pāris 80nieces. Džerki bijuši šodien topā. Rīt kārtējais mēģinājums ar uzsvaru uz džerkiem.
Žetons,ka pastāsti par mānekļiem!a to visi kā partizāni,ka tik noslēpt laimes atslēgu!:)laiki bb cienītājiem nav viegli,bet gan izšaus!...par džerku liekas,ka vējā ir ok,bet rít varētu būt pat spogulis!
12.novembris 2022, 18:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager