Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Nu skaidrs, jūtu rīt tautas būs daudz, jo no Dūšeļiem notiek sacensības, bet no Spuņciema bāzes jau ierasts, daudz laivu brīvdienās. Laiks būs saulains, vējiņš minimāls, copēt būs komfortabli, cerams kaut kas arī grabinās. Tiekamies ezerā! ;)
12.novembris 2022, 18:35 | links
 
MT9 [12.11.22]: 85cm

Gaigals27, 12.novembris 2022, 17:20
Bija vēl copes? Kā citiem gāja? ;)
Visu dienu darbojoties uz lielajām gumijām copju diezgan daudz. Gigantiskā cūka copju skaita ziņā šodien viens no favorītiem, spriežot pēc atstātajiem zobu nospiedumiem gan tie ņēmēji izmēra ziņā nebija diezko lielāki par pašu gumiju. Realizācija gan pašvaka, līdz laivai tikai viens knapmērs. Draugam uz mazākām gumijām ar realizāciju mazliet labāk, bet lielās klusē. Bāzē teica, ka bijusi jūra ar zemmēriem, pāris 80nieces. Džerki bijuši šodien topā. Rīt kārtējais mēģinājums ar uzsvaru uz džerkiem.
12.novembris 2022, 18:20 | links
 
MT9 [12.11.22]: 85cm

Gaigals27, 12.novembris 2022, 17:20
Bija vēl copes? Kā citiem gāja? ;)
Bija vēl 3 mēra līdakas, kolēģim viena 55 un 65+cm pie laivas norāvās, zemmēri arī bija.
Satikām Jurģi, viņam 95cm un viņa kolēģim divi mēri virs 50cm
12.novembris 2022, 18:17 | links
 
85cm

Gaigals27, 12.novembris 2022, 17:20

Bija vēl copes? Kā citiem gāja? ;)
12.novembris 2022, 17:32 | links
 

85cm
12.novembris 2022, 17:20 | links
 
Rīt līdz 16m/s…jābūt!

JK7, 11.novembris 2022, 18:04

Pēdējā laikā stiprais vējš nelīdz ;)
11.novembris 2022, 18:08 | links
 
Rīt līdz 16m/s…jābūt!
11.novembris 2022, 18:04 | links
 
Visas uz raustēsmu.
11.novembris 2022, 17:09 | links
 
Pirmdien 8.30-15
54, 57 un 64 cm

Šodien 8.30- 16
man viena cope - 86 cm laivā, resna un noēdusies.
11.novembris 2022, 17:08 | links
 
No 8:30-16.00 pilnigi pa nullēm :) Laiks likās piemērots, tāpēc visu dienu tika vicināts bigbaits pārsvarā ezera vidū klajumos…braucot ārā uz mazā kāta seklumā vienīgā cope
11.novembris 2022, 16:32 | links
 
BB joprojām klusē, vai naz nemēģināji vairs? Otrdien man kāda 3 cope Babē pēc kārtas, kad pusi dienas bb mētā bez piesitiena, bet mazos kaut kas grabina..

traktorisccc, 9.novembris 2022, 22:21

Dikti maz mēģināju, tādēļ nevaru objektīvi spriest...
9.novembris 2022, 22:31 | links
 
MT9 [09.11.22]: Aizvakar man līdaka atņēma mānekli, tādēļ šodien biju kaujinieciski noskaņots sadot zaļsvārcēm pa žopku! :D Iebraucu pirms saullēkta un jau vienā no pirmajiem metieniem līdz laivai atnāca līdaka, bet uzmeta mutuli un prom bija. Man pielavījās doma, ka kārtējā sarežģītā cope klāt, kad pasīvās zivteles tikai lūkojas uz mānekli, bet ēst negrib. Turpinājumā manas aizdomas sāka apstiprināties - dažas smalkas copītes un nevienas zivs laivā. Nolēmu kardināli mainīt dislokāciju un copēt vietās, kur to daru ļoti reti. Laikam zivju dievam šis Oskara drosmīgais gājiens nāca pie sirds :)) Stāvu laivā, blisinos riņķī un kamēr dīdos, aukla nedaudz atslābinās. Sāku to ietīt, bet kaut kas neļauj, nolemju drošs paliek nedrošs nedaudz piecirst un tavu brīnumu, otrā galā kaut kas brangs sakustas un mēģina man izraut spiningu no rokām. Pēc brīža to tomēr pievelku pie laivas, bet kā jau tas parasti notiek ar lielām līdakām un vieglo kātiņu, bremze kauc, bet gudrā un dzīves izskolotā ome mauc pa taisno zem laivas. Es kā Pitercovs spiningu ūdenī un skraidu no viena laivas gala uz otru, lai aukla neaizķertos aiz korpusa. Šādi līdaka vairākas reizes peldēja laivai apakšā un tad vēl mēģināja iemukt pudurā. Visas šīs jezgas laikā gandrīz noslīcināju uztveramo, bet pēc mirkļa torpēda tomēr padevās. Paspēju iesvīst, bet prieka pilnas bikses un smaids pa visu ezeru :D Izrādījās, ka nesen iegādātais vieglais kātiņš ir veiksmīgs, jo praktiski mēneša laikā šī jau ir otrā līdaka virs metra, noķerta ar šīs stibas palīdzību. Turpinājumā laiku pa laikam līdakas mani priecēja, kaut gan copes nevar nosaukt par kārām. Joprojām zivis pārsvarā mānekli pietur, bet, neskatoties uz to, lēnā garā norma tika salasīta. Rezultātā šodien tiku pie 5 smukām zivtelēm (55, 60, 64, 68, 104 cm 7 kg). Viena mazā atbrauca vakariņās, pārējās peld tālāk. Visiem foršu dieniņu, tiekamies pie dabas! ;)
BB joprojām klusē, vai naz nemēģināji vairs? Otrdien man kāda 3 cope Babē pēc kārtas, kad pusi dienas bb mētā bez piesitiena, bet mazos kaut kas grabina..
9.novembris 2022, 22:21 | links
 
super, apsveicu!
Kas tas par smuko mānekli bildē? )

marchegs, 9.novembris 2022, 21:18

Ima Somari 140
9.novembris 2022, 21:43 | links
 
super, apsveicu!
Kas tas par smuko mānekli bildē? )
9.novembris 2022, 21:18 | links
 
Apsveicu Oskar ! Skaistas zives un labs stāsts.

RaimisD, 9.novembris 2022, 20:12

Paldies! Pēdējā mēneša laikā grūti gāja, vismaz šodien nedaudz papriecājos :)
9.novembris 2022, 20:19 | links
 
Apsveicu Oskar ! Skaistas zives un labs stāsts.
9.novembris 2022, 20:12 | links
 







Aizvakar man līdaka atņēma mānekli, tādēļ šodien biju kaujinieciski noskaņots sadot zaļsvārcēm pa žopku! :D Iebraucu pirms saullēkta un jau vienā no pirmajiem metieniem līdz laivai atnāca līdaka, bet uzmeta mutuli un prom bija. Man pielavījās doma, ka kārtējā sarežģītā cope klāt, kad pasīvās zivteles tikai lūkojas uz mānekli, bet ēst negrib. Turpinājumā manas aizdomas sāka apstiprināties - dažas smalkas copītes un nevienas zivs laivā. Nolēmu kardināli mainīt dislokāciju un copēt vietās, kur to daru ļoti reti. Laikam zivju dievam šis Oskara drosmīgais gājiens nāca pie sirds :)) Stāvu laivā, blisinos riņķī un kamēr dīdos, aukla nedaudz atslābinās. Sāku to ietīt, bet kaut kas neļauj, nolemju drošs paliek nedrošs nedaudz piecirst un tavu brīnumu, otrā galā kaut kas brangs sakustas un mēģina man izraut spiningu no rokām. Pēc brīža to tomēr pievelku pie laivas, bet kā jau tas parasti notiek ar lielām līdakām un vieglo kātiņu, bremze kauc, bet gudrā un dzīves izskolotā ome mauc pa taisno zem laivas. Es kā Pitercovs spiningu ūdenī un skraidu no viena laivas gala uz otru, lai aukla neaizķertos aiz korpusa. Šādi līdaka vairākas reizes peldēja laivai apakšā un tad vēl mēģināja iemukt pudurā. Visas šīs jezgas laikā gandrīz noslīcināju uztveramo, bet pēc mirkļa torpēda tomēr padevās. Paspēju iesvīst, bet prieka pilnas bikses un smaids pa visu ezeru :D Izrādījās, ka nesen iegādātais vieglais kātiņš ir veiksmīgs, jo praktiski mēneša laikā šī jau ir otrā līdaka virs metra, noķerta ar šīs stibas palīdzību. Turpinājumā laiku pa laikam līdakas mani priecēja, kaut gan copes nevar nosaukt par kārām. Joprojām zivis pārsvarā mānekli pietur, bet, neskatoties uz to, lēnā garā norma tika salasīta. Rezultātā šodien tiku pie 5 smukām zivtelēm (55, 60, 64, 68, 104 cm 7 kg). Viena mazā atbrauca vakariņās, pārējās peld tālāk. Visiem foršu dieniņu, tiekamies pie dabas! ;)
9.novembris 2022, 19:17 | links
 
Ūdens līmenis Lielupe-Sloka
7.novembris 2022, 19:27 | links
 
BB klusē. Vakar vienu izmānīju uz džerka. Bet tā strādā tikai mazais kāts.

WTF,
Izskatās no BB jāpāriet uz veco klasiku un beigās ar 30+ gadu veciem lēnajiem vizuļiem jāķer?
Jau labu laiku BB klusē, tik viens no FB brīvdienās uz raganu bija ko drusku ieskaldījis! Pārējais +/- ir uz mazajiem mānekļiem, pa kādam uz kāda džerka.
Nestandarta rudens.

Davis-Di, 7.novembris 2022, 00:55
7.novembris 2022, 08:34 | links
 
WTF,
Izskatās no BB jāpāriet uz veco klasiku un beigās ar 30+ gadu veciem lēnajiem vizuļiem jāķer?
Jau labu laiku BB klusē, tik viens no FB brīvdienās uz raganu bija ko drusku ieskaldījis! Pārējais +/- ir uz mazajiem mānekļiem, pa kādam uz kāda džerka.
Nestandarta rudens.
7.novembris 2022, 00:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager