Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!

Brīvdienas atkal pavadītas uz ezera. Sestdiena cīņā ar vēju. Uz džerkiem knābāja tikai zemmēri. Draugam uz nano cūciņas no zāļu pudura tomēr izdevās izmānīt 77 cm līdaku. Lielās gumijas klusēja. Šodiena situācija nebija diži labāka, rīta pusē pāris tukšās copes uz nano cūku. Likās, ka paliksim tukšā, bet dreifējot uz noskatīto makšķerēšanas vietu, 86 cm līdaka tomēr iekāroja 9 collu lielo kubiru, kam papildus biju piemontējis mazās peles galvu. Draugam arī izdevās aiziet no 0, 20 cm gumiju pakampa stabīls mēriņš, 55 cm, kas aizbrauca vakariņās. Pārējās zivis peld tālāk, metrs joprojām negrib padoties.
6.novembris 2022, 17:53 | links
 
MangustAngus [05.11.22]: 04.okt 5diena
Ūdens līmenis krītošs ~+30cm, prognoze haotiska: no rīta dūmakains spogulis bez vēja, pirmspusdienā 100% saule, pēcpusdienā līdz saulrietam D vējš un apmācies. Ezers kā akvārijs.

Viss liecināja ka būs necope un tā arī bija. Vakara pusē 2 iznācieni uz radioaktīva krāsojuma big bandit. Dienas koncepts bija provacēt uz agresiju ar aktīvu spēli.

Uz ezera bija sapulcējušies visādi semipro ar labām laivām, multu spolēm, dubultiem elektromotoriem un kājminamiem karamarāniem, kura lielīgo telefonsarunu varēja noklausīties pret vēju 100m distancē.

Man šodien pirmo reizi šogad zivis nulle, bet ir puzles gabaliņš Babītes kodam, kuru manuprāt veido vējš, no tā mainīgais ūdens līmenis un mākoņu pārklājums. Protams tas viss uz sezonas, lokācijas, zivis grib vai negrib ēst fāzes un pressinga fona, kurš ja godīgi sāk liksies baiss, jo nemaz jau tik liela tā pareizā dziļuma platība ezerā nav. Visas točkās tiek apspiningotas 3-5x dienā. Nezinu, varbūt jāsāk meklēt kaut kādi klusie kakti, bet nav ticība ka tādi ir. Tad jābrauc uz A no dušeļiem varbūt.

Bet ziviņas visas jālaiž atpakaļ, citādi lielo vienkārši nebūs.
Pats saprati ko uzrakstīji? 4. Okt ja kas nebija piektdiena!
5.novembris 2022, 21:20 | links
 
04.okt 5diena
Ūdens līmenis krītošs ~+30cm, prognoze haotiska: no rīta dūmakains spogulis bez vēja, pirmspusdienā 100% saule, pēcpusdienā līdz saulrietam D vējš un apmācies. Ezers kā akvārijs.

Viss liecināja ka būs necope un tā arī bija. Vakara pusē 2 iznācieni uz radioaktīva krāsojuma big bandit. Dienas koncepts bija provacēt uz agresiju ar aktīvu spēli.

Uz ezera bija sapulcējušies visādi semipro ar labām laivām, multu spolēm, dubultiem elektromotoriem un kājminamiem karamarāniem, kura lielīgo telefonsarunu varēja noklausīties pret vēju 100m distancē.

Man šodien pirmo reizi šogad zivis nulle, bet ir puzles gabaliņš Babītes kodam, kuru manuprāt veido vējš, no tā mainīgais ūdens līmenis un mākoņu pārklājums. Protams tas viss uz sezonas, lokācijas, zivis grib vai negrib ēst fāzes un pressinga fona, kurš ja godīgi sāk liksies baiss, jo nemaz jau tik liela tā pareizā dziļuma platība ezerā nav. Visas točkās tiek apspiningotas 3-5x dienā. Nezinu, varbūt jāsāk meklēt kaut kādi klusie kakti, bet nav ticība ka tādi ir. Tad jābrauc uz A no dušeļiem varbūt.

Bet ziviņas visas jālaiž atpakaļ, citādi lielo vienkārši nebūs.
5.novembris 2022, 09:30 | links
 
Ari mani sodien parsteidza cilveku daudzums Babite (bija diezgan patukss).

Krastanags, 4.novembris 2022, 20:05

Kads tur brīnums, galīgi nav Babītes laikapstākļi ;) Gan jau rīt, parīt būs tautas pilns, iepūš stiprāks vējelis. Tikai virziens tāds, ka līmenis strauji krītas, varēs ravēt novembra zāles.
4.novembris 2022, 20:56 | links
 
Es arī rīta pusē biju ielīdis Gātes galā, pabrīnījos, ka ūdens tik labs, bet redzamas tikai 2 vai 3 laivas. Nošancēju līdz 11iem, bet nebija nevienas copes, tāpēc devos tālāk. Laikam vajadzēja palikt. Citur gāja nedaudz jautrāk, starp zemmēriem bija arī pāris knapmēriņi.

jurciks66, 4.novembris 2022, 08:18


Ari mani sodien parsteidza cilveku daudzums Babite (bija diezgan patukss). Sodienas bilance: 62,75 , kaudze zemmeru un bonusa Linis 43cm kas panema uz Lucky John Original ARROW JERK 8S ierijot triszuburi mute.
Sakuma likas ka busu beidzot nokeris lielo asari, bet kad dabuju kajaka, biju parsteigts.
Starp citu - visam lielajam lidakam vederi tuksi, laikam vel gavenis :)
4.novembris 2022, 20:05 | links
 
Kas ir "Purvs"?

Janispazw, 3.novembris 2022, 18:35

Mirtins jau tik vienā vietā makšķerē, Lādzēnu dīķi. Citur viņam neķerās :)

Bebrs, 3.novembris 2022, 19:16


Kļūdījies. Neķerties var tikai tur, kur makšķerē, jo tur kur nemakšķerē nevar neķerties :DDDD Lādzēnos man totāli neķeras. Un jo biežāk braucu, jo mazāk kaut ko saprotu. Katrā ziņā man tur patīk miers un klusums. Pat ja visas laivas ir iekšā, to ir mazāk nekā Babītē. Līdz ar to var pa kādu stūri burties un netraucētam eksperimentēt, neviens virsū nebāžas:) Nu ja neskaita grāvjus, kur var sastumties ar kādu kopā, jo citas izvēles kā pārvietoties no dīķa uz dīķi nav.
4.novembris 2022, 17:16 | links
 
Es arī rīta pusē biju ielīdis Gātes galā, pabrīnījos, ka ūdens tik labs, bet redzamas tikai 2 vai 3 laivas. Nošancēju līdz 11iem, bet nebija nevienas copes, tāpēc devos tālāk. Laikam vajadzēja palikt. Citur gāja nedaudz jautrāk, starp zemmēriem bija arī pāris knapmēriņi.
4.novembris 2022, 08:18 | links
 
Arì biju Gātē ielìdis no 11-15...sākumā smuks r vējels,vēlāk spogulis.ūdens normāls,neteikšu,ka baigi dzidrs.Līmenis gan visu laiku mainās.Uz bb ne copes,čomiem uz mazajiem divi smuki asari un pāris mēriņi...Lielupes velcētājiem kurus satiku ne copes!
Gaidam iznācienu!:))
3.novembris 2022, 21:20 | links
 
Es neredzu ar acîm zivis vispār gandrīz nekad. Nav polarizētās brilles. Tik kad pie pašas laivas jau ir tad redzu.
Šodien vietām bija tik dulķains ūdens, piemēram, Gātes galā ka džerku knapi redz. Vietām klajumā, kur deepers rāda 2.1 m visu redz līdz dibenam. Zivis rādīja duļķainajās vietās, pie zāļu puduriem, kur tumšs dibens. Un tikai atsevišķās vietās 200x200 m. Noķēru zivis vietās kur deeperis rādīja, ka ir. Pārbraucu uz sarkanās mājas pusi un tur nevienu zivi nerādīja un arī neķērās.

Os555, 3.novembris 2022, 20:54


Kaut kas pamainījies, vakar gātes galā bija dzidrs.
3.novembris 2022, 20:59 | links
 
Es neredzu ar acîm zivis vispār gandrīz nekad. Nav polarizētās brilles. Tik kad pie pašas laivas jau ir tad redzu.
Šodien vietām bija tik dulķains ūdens, piemēram, Gātes galā ka džerku knapi redz. Vietām klajumā, kur deepers rāda 2.1 m visu redz līdz dibenam. Zivis rādīja duļķainajās vietās, pie zāļu puduriem, kur tumšs dibens. Un tikai atsevišķās vietās 200x200 m. Noķēru zivis vietās kur deeperis rādīja, ka ir. Pārbraucu uz sarkanās mājas pusi un tur nevienu zivi nerādīja un arī neķērās.
3.novembris 2022, 20:54 | links
 
Šodien 9 -15 pusstundas laikā ap 11 3 copes, 2 laivā 73 un 77. Pārējo dienu klusums. Deepers rāda pilns ar zivīm, gan mazām baros gan lielam pa vienai pie puduriem. Neņem.

Os555, 3.novembris 2022, 15:50


Tak visur dzidrs un redz zem laivas, jeb tev deeperis rāda arī to ko ar acīm neredz?
Nebūtu tik pārliecināts par deepera rādījumiem - izņemot dziļumu.
Sīkās gan vietām ir daudz, tas tiesa.
3.novembris 2022, 19:58 | links
 
Kas ir "Purvs"?

Janispazw, 3.novembris 2022, 18:35


Mirtins jau tik vienā vietā makšķerē, Lādzēnu dīķi. Citur viņam neķerās :)
3.novembris 2022, 19:16 | links
 
Kas ir "Purvs"?
3.novembris 2022, 18:35 | links
 
Šodien kārtējā nevieglā cope Babē. Biju kopā ar Dāvi, mums visas copes parasti tādas :D No rīta Spuņupē nedaudz pakavējāmies patrenkāt asarīti - es atkal ar vobleriem, Dāvis mikrodžiga tehnikā. 1-10 Dāvja labā, bet izmērs atkal piekliboja. Tad devāmies ezerā, Dāvis mētāja biku lielākus mānekļus, es šoreiz mēģināju vairāk plivināt mazo voblerīti, lai piemānītu kādu strīpaino kimlaku, bet kas tev deva, uz to noķēru tikai 1 asarīti un kaudzīti līdakbērnu. Rezultātā katram pa knapmēram :) Neko darīt, man katru gadu vēlā rudenī Babē daudz šādu sarežģītu copju - zāles nav, makšķerēt komfortabli, bet zivs pasīva. Mēģināsim nākamreiz, kādreiz tak jātiek uz razdaču! :P

MT9, 2.novembris 2022, 18:37


Purvā ļoti līdzīgi. Vasarā varēja atrast asari un strādāt. Tagad visu laiku nobīdās un nevar sadzenāt. Līdakbērni gan nenormāli aktīvi palikuši pēdējā reizē 30+ pieteicās. Mēriņu ļoti daudz. Izteikti lielu gan man nav, bet tā kā mērķtiecīgi strādāju uz asari, tad tas nepārsteidz. Vienu mēriņu ko atvedu mājās, gan bija kaut kas pamatīgi apskādējis. Tātad lielās ir aktivizējušās.
3.novembris 2022, 18:09 | links
 
Šodien 9 -15 pusstundas laikā ap 11 3 copes, 2 laivā 73 un 77. Pārējo dienu klusums. Deepers rāda pilns ar zivīm, gan mazām baros gan lielam pa vienai pie puduriem. Neņem.
3.novembris 2022, 15:50 | links
 
Os555 [02.11.22]: Pirms 2 nedēļām arī redzējām. Domāju, ka bebrs vai ūdrs. Ronim liekas vajadzētu būt lielākam.
Tomēr ronis. Ir arī video...
2.novembris 2022, 18:59 | links
 






Šodien kārtējā nevieglā cope Babē. Biju kopā ar Dāvi, mums visas copes parasti tādas :D No rīta Spuņupē nedaudz pakavējāmies patrenkāt asarīti - es atkal ar vobleriem, Dāvis mikrodžiga tehnikā. 1-10 Dāvja labā, bet izmērs atkal piekliboja. Tad devāmies ezerā, Dāvis mētāja biku lielākus mānekļus, es šoreiz mēģināju vairāk plivināt mazo voblerīti, lai piemānītu kādu strīpaino kimlaku, bet kas tev deva, uz to noķēru tikai 1 asarīti un kaudzīti līdakbērnu. Rezultātā katram pa knapmēram :) Neko darīt, man katru gadu vēlā rudenī Babē daudz šādu sarežģītu copju - zāles nav, makšķerēt komfortabli, bet zivs pasīva. Mēģināsim nākamreiz, kādreiz tak jātiek uz razdaču! :P
2.novembris 2022, 18:37 | links
 
Es pirms 2ned. Redzēju beigtu mežacūku starp niedrēm sarkanās mājas rajonā, visnaz tā likās, jo apmatojums bij sarains
2.novembris 2022, 15:11 | links
 
Pēdējā copes reizē ronis mūsu laivu kādu stundu pavadīja kamēr dreifējām...to ka nebija ne piesitiena tajā stundā protams tika novelts uz roni :D
2.novembris 2022, 14:04 | links
 
Pirms 2 nedēļām arī redzējām. Domāju, ka bebrs vai ūdrs. Ronim liekas vajadzētu būt lielākam.

Os555, 2.novembris 2022, 12:11


Bebrs nekad tā neceļ galvu ārā, bet ūdri vairās no plašiem ūdeņiem, šiverē tikai pa piekrastes kanāliem. Roņi jau agrāk iepeldējuši Babē, arī Lielupē uzpeld diezgan augstu.
2.novembris 2022, 12:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager