Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Pirms 2 nedēļām arī redzējām. Domāju, ka bebrs vai ūdrs. Ronim liekas vajadzētu būt lielākam.
2.novembris 2022, 12:11 | links
 
Ronis?
2.novembris 2022, 11:52 | links
 
Foto vakardienas, bet ne mans. Ij nezinu vai rītdien braukt
2.novembris 2022, 09:44 | links
 

Uzmini nu, kas tas ir!? Babītē....
2.novembris 2022, 09:40 | links
 

Šodien pirmo reizi sanāca startēt no Dušelu bāzes, jo ierasts uz copi braukt darbadienās, bet citi copmanji laikam domā savādāk un Vecupeniekos, no kurienes parasti startēju visas laivas bija aiznemtas :) Laikapstāklji šodien likās gana piemēroti babei, bet nu pēc pirmās stundas izbeidzās motors un visu dienu nācās pārvietoties ar airiem, kas protams diezgan pamainīja copes plānus. Bet nu kopumā diena sanāca diezgan pieklājīga - laivā uz diviem 90, 80, 70 un 60+ un vēl pāris nerealizētas copes..Pēc pēdējām 2 tukšajām copēm biju izlēmis šodien dot iespēju vieglajam kātam un mazākiem mānekliem, bet nu copes sākumā uz BB nokertā 90niece stipri pamainīja plānus :)
30.oktobris 2022, 20:42 | links
 
MangustAngus [30.10.22]: 30.okt



Pamodos naktī un konstatēju, ka dēļ pulksteņa pārgriešanas, jau esmu aizgulējies, bet modinātājs nedomā par sevi dot ziņu vēl pus stundu. Tomēr uz ezera paspēju uzbraukt vēl tumsā, virzienu ārā no sienas kontrolējot ar mobilo, kur aplikācijā uzzīmēts azinmuts. Biju piemetis maršturu ņemot vērā vēja prognozi. Kad varēja sākt redzēt, sāku copēt. Pārējie gan saradās stipri vēlāk, laikam arī aizgulējās.

Liekas, ka diezgan šķidri, vējam nesot, apmētāju, itkā labas vietas, bet rīts nedeva neko. Paēdu brokastis vietā, kur dziļums vairs nepārsniedz metru. Rīts bija aizdomīgi mierīgs, prognozē bija jābūt vējam. Turklāt virs ezera nebija neviena zemā mākoņa, tikai migla kaut kur 11km.

Bet vējš ilgi nebija jāgaida un atnāca no ZR, iepūta ap stabiliem 5m/s. Līmenis, pēc interneta datiem, uzauga no +0.4m līdz +0.6m dienas laikā.

Visi no lielā plača piespiedās krastā, tur kur manuprāt vispār sākās 40cm dziļums un dominē putni. Anyway, saule spīd, vējš pūš, mazliet pat pūš aukstumu cauri biksēm un kvalitatīvi salsts rādītājpirksts. Ūdens dzidrs. Ko darīt?

Pamēģināju melnu mūdzi, tas man agrāk bija dikti mīļš. Spēle fantastiska, tikai daudz sapinas pats sevī metot. Copes nav. Ok, burkāns ir pamēģināts, melnu laikam tomēr negrib, uzlieku Buster Jerk-2 12cm sudraba rauda. Vizulis tik basic kā bleķa šūpiņš. Otrajā metienā maziņš mēriņš! Okaaay... Faktiski 100x100m pavadu nākamās 2h un dabonu vēl iznācienis un kāda arī uzsēžas. Ir process, diena ir izdevusies. Bet vieta sevi izmeļ un saprotu, ka šodien jādara pilnīgi pretēji kā citi.



Ieguļos airos un pret spriganu nu-jau-ziemeli airējos uz pretējo krastu. Varbūt man nākotnē būs motors, bet šobrīd ir budžets un airēšanas nodarbība. Nonāku sava mīļākā atpūtas pudurīša tuvumā, tikai pirmās 2h to neatpazīstu, vējš nopūtis cerus, ezers mainās pa nedēļu. Pacietīgi izskrāpēju sektoru pret vēju ar ticību, ka šodien zivis aktīvas būs visu dienu Sāk gribēties ēst. Piebeidzu vakar cepto karpu. Termokrūze palika uz galda, padzeros aukstu ūdeni un jūtos noguris.

Tādos gadījumos sāku skatīties uz gumijām, kuras man kaut kā zivis nenes, bet ir viegli vadāmas. Ar džerku zivis ķer tu. Ar gumiju, zivis ķer māneklis. Ok, dosim iespēju mazajam Miuras Mouse, kāds bija tādu nopirku: melns ar orandžu, itkā viss pareizi šodienai. Saprotu, ka māneklis galīgi negrimst un šausmīgi lēni, taisni velku pa ūdens augšējo slāni. Otrajā metienā mani pārsteidz pārliecinošs ņēmiens, līdaka dusmīgi spiež uz leju un pēc klusas, bet spēcīgas cīņas un iesmeļās tīklā ar aļģi uz purna. Forši!



Bet peles trijžuburis ir ieķēries gumijas tīklā tik neganti, ka lai nemocītu zivi, to vietām pārgriežu ar šķērēm. Mutes atplētējs šķiet smieklīgi plāns un āķa izņemšanai jānopērk tam paredzētas nerūsējošas knaibles, nevis šitās .. medicīniskās. Otrs trijžuburis izgājis cauri žaunām un nesmuki ļurkā bārkstiņas kontaktvietā. Saprotu, ka bez izņemšanas no tīkla nebūs go, samērcēju piepūšamo padirseni lieku zivu uz tā. Āķus atsvabinu caur žaunu pusi. Iedod zivij labu laiku atkopties. Izceļu nobildēt, bet tā ne visai izdodas un nevēlos zivi nomest laivā, tapēc žigli sačokā un pēc mirkļa to atbrīvoju.

Esmu priecīgs. Skatos pulkstenī, ir ap 1600. Ir izdarīta darba sajūta, varētu takā braukt. Vējš iegriezies no Z, izkatās, ka varu aizpūsties tieši tur kur man vajag. Par cik bāzē Dālderu laivu enkurauklas izskatās bēdīgāk nekā krievijas ekonomika, biju paņēmis no mājām gabaliņu. Sanāk pietiekami gara lai uzmestu vēl pa vidu cilpu un enkuru paceltu netālu no grunts dreifējot. Tāds mans improvizētais budžeta izpletnis, slīdu, kur patīk, piestāju. Tuvumā parādās laivas, bet atkal man laimīte iedala labu kārti, mani nes caur tādu kā kanālu.

Uz vieglā špiņa turu 40g peli, uz cietā džerka kāta uzlieku savu Babītes standarta 15cm zeltaina krāsojuma buster jerk. Man liekas, ka šis ir tāds vidējais aritmētiskais babītes vizulis.



Nespēju noticēt, kad uz bastera uzsēžas vēl otra tikpat skaista līdaka. Esmu pārlaimīgs. Takā divas vasarasraibumainas dvīnes vienlaicīgi sakoļīt.

Balsī smejos par domu, ka šodien neesmu dzirdējis nevienu krievu. Nāk saulriets. Caur labām saulesbrillēm krāsas šodien rādās fantastiskas. Atceros Haraldu Liepiņu un ļauju vējam sevi iznest tieši tur kur jābrauc. Neairēju, nemētāju, skatos fantastiskāko 3D saulrietu un noķeru tādu laimi, kāda sen nebija mani apciemojusi.

Džeki - kaifojam no copes, apskatamies apkārt un atslābstam, kad tas nopelnīts. Kad ejam pēc metriem, strādājam metodiski, zīmējam kartes, maršrutus, sekojam līdzi meteo. Lai veicās.
Super apraksts un emocijas:) Ne asakas arī turpmàk!
30.oktobris 2022, 20:29 | links
 
MangustAngus [30.10.22]: 30.okt



Pamodos naktī un konstatēju, ka dēļ pulksteņa pārgriešanas, jau esmu aizgulējies, bet modinātājs nedomā par sevi dot ziņu vēl pus stundu. Tomēr uz ezera paspēju uzbraukt vēl tumsā, virzienu ārā no sienas kontrolējot ar mobilo, kur aplikācijā uzzīmēts azinmuts. Biju piemetis maršturu ņemot vērā vēja prognozi. Kad varēja sākt redzēt, sāku copēt. Pārējie gan saradās stipri vēlāk, laikam arī aizgulējās.

Liekas, ka diezgan šķidri, vējam nesot, apmētāju, itkā labas vietas, bet rīts nedeva neko. Paēdu brokastis vietā, kur dziļums vairs nepārsniedz metru. Rīts bija aizdomīgi mierīgs, prognozē bija jābūt vējam. Turklāt virs ezera nebija neviena zemā mākoņa, tikai migla kaut kur 11km.

Bet vējš ilgi nebija jāgaida un atnāca no ZR, iepūta ap stabiliem 5m/s. Līmenis, pēc interneta datiem, uzauga no +0.4m līdz +0.6m dienas laikā.

Visi no lielā plača piespiedās krastā, tur kur manuprāt vispār sākās 40cm dziļums un dominē putni. Anyway, saule spīd, vējš pūš, mazliet pat pūš aukstumu cauri biksēm un kvalitatīvi salsts rādītājpirksts. Ūdens dzidrs. Ko darīt?

Pamēģināju melnu mūdzi, tas man agrāk bija dikti mīļš. Spēle fantastiska, tikai daudz sapinas pats sevī metot. Copes nav. Ok, burkāns ir pamēģināts, melnu laikam tomēr negrib, uzlieku Buster Jerk-2 12cm sudraba rauda. Vizulis tik basic kā bleķa šūpiņš. Otrajā metienā maziņš mēriņš! Okaaay... Faktiski 100x100m pavadu nākamās 2h un dabonu vēl iznācienis un kāda arī uzsēžas. Ir process, diena ir izdevusies. Bet vieta sevi izmeļ un saprotu, ka šodien jādara pilnīgi pretēji kā citi.



Ieguļos airos un pret spriganu nu-jau-ziemeli airējos uz pretējo krastu. Varbūt man nākotnē būs motors, bet šobrīd ir budžets un airēšanas nodarbība. Nonāku sava mīļākā atpūtas pudurīša tuvumā, tikai pirmās 2h to neatpazīstu, vējš nopūtis cerus, ezers mainās pa nedēļu. Pacietīgi izskrāpēju sektoru pret vēju ar ticību, ka šodien zivis aktīvas būs visu dienu Sāk gribēties ēst. Piebeidzu vakar cepto karpu. Termokrūze palika uz galda, padzeros aukstu ūdeni un jūtos noguris.

Tādos gadījumos sāku skatīties uz gumijām, kuras man kaut kā zivis nenes, bet ir viegli vadāmas. Ar džerku zivis ķer tu. Ar gumiju, zivis ķer māneklis. Ok, dosim iespēju mazajam Miuras Mouse, kāds bija tādu nopirku: melns ar orandžu, itkā viss pareizi šodienai. Saprotu, ka māneklis galīgi negrimst un šausmīgi lēni, taisni velku pa ūdens augšējo slāni. Otrajā metienā mani pārsteidz pārliecinošs ņēmiens, līdaka dusmīgi spiež uz leju un pēc klusas, bet spēcīgas cīņas un iesmeļās tīklā ar aļģi uz purna. Forši!



Bet peles trijžuburis ir ieķēries gumijas tīklā tik neganti, ka lai nemocītu zivi, to vietām pārgriežu ar šķērēm. Mutes atplētējs šķiet smieklīgi plāns un āķa izņemšanai jānopērk tam paredzētas nerūsējošas knaibles, nevis šitās .. medicīniskās. Otrs trijžuburis izgājis cauri žaunām un nesmuki ļurkā bārkstiņas kontaktvietā. Saprotu, ka bez izņemšanas no tīkla nebūs go, samērcēju piepūšamo padirseni lieku zivu uz tā. Āķus atsvabinu caur žaunu pusi. Iedod zivij labu laiku atkopties. Izceļu nobildēt, bet tā ne visai izdodas un nevēlos zivi nomest laivā, tapēc žigli sačokā un pēc mirkļa to atbrīvoju.

Esmu priecīgs. Skatos pulkstenī, ir ap 1600. Ir izdarīta darba sajūta, varētu takā braukt. Vējš iegriezies no Z, izkatās, ka varu aizpūsties tieši tur kur man vajag. Par cik bāzē Dālderu laivu enkurauklas izskatās bēdīgāk nekā krievijas ekonomika, biju paņēmis no mājām gabaliņu. Sanāk pietiekami gara lai uzmestu vēl pa vidu cilpu un enkuru paceltu netālu no grunts dreifējot. Tāds mans improvizētais budžeta izpletnis, slīdu, kur patīk, piestāju. Tuvumā parādās laivas, bet atkal man laimīte iedala labu kārti, mani nes caur tādu kā kanālu.

Uz vieglā špiņa turu 40g peli, uz cietā džerka kāta uzlieku savu Babītes standarta 15cm zeltaina krāsojuma buster jerk. Man liekas, ka šis ir tāds vidējais aritmētiskais babītes vizulis.



Nespēju noticēt, kad uz bastera uzsēžas vēl otra tikpat skaista līdaka. Esmu pārlaimīgs. Takā divas vasarasraibumainas dvīnes vienlaicīgi sakoļīt.

Balsī smejos par domu, ka šodien neesmu dzirdējis nevienu krievu. Nāk saulriets. Caur labām saulesbrillēm krāsas šodien rādās fantastiskas. Atceros Haraldu Liepiņu un ļauju vējam sevi iznest tieši tur kur jābrauc. Neairēju, nemētāju, skatos fantastiskāko 3D saulrietu un noķeru tādu laimi, kāda sen nebija mani apciemojusi.

Džeki - kaifojam no copes, apskatamies apkārt un atslābstam, kad tas nopelnīts. Kad ejam pēc metriem, strādājam metodiski, zīmējam kartes, maršrutus, sekojam līdzi meteo. Lai veicās.
Bija interesanti palasīt! Forša cope
30.oktobris 2022, 20:25 | links
 
Šodien 8- 13 0

Neviena cope pat nebija. Visu kasti pārmētāju. Lielos mazos džerkus. Gumijas, peles, voblerus.

Trešā cope pēc kārtas bez zivs. Vēl viena un jāpāriet uz herbāriju taisīšanu vai jāiestājas filatēlistu pulciņā.
30.oktobris 2022, 20:00 | links
 
30.okt



Pamodos naktī un konstatēju, ka dēļ pulksteņa pārgriešanas, jau esmu aizgulējies, bet modinātājs nedomā par sevi dot ziņu vēl pus stundu. Tomēr uz ezera paspēju uzbraukt vēl tumsā, virzienu ārā no sienas kontrolējot ar mobilo, kur aplikācijā uzzīmēts azinmuts. Biju piemetis maršturu ņemot vērā vēja prognozi. Kad varēja sākt redzēt, sāku copēt. Pārējie gan saradās stipri vēlāk, laikam arī aizgulējās.

Liekas, ka diezgan šķidri, vējam nesot, apmētāju, itkā labas vietas, bet rīts nedeva neko. Paēdu brokastis vietā, kur dziļums vairs nepārsniedz metru. Rīts bija aizdomīgi mierīgs, prognozē bija jābūt vējam. Turklāt virs ezera nebija neviena zemā mākoņa, tikai migla kaut kur 11km.

Bet vējš ilgi nebija jāgaida un atnāca no ZR, iepūta ap stabiliem 5m/s. Līmenis, pēc interneta datiem, uzauga no +0.4m līdz +0.6m dienas laikā.

Visi no lielā plača piespiedās krastā, tur kur manuprāt vispār sākās 40cm dziļums un dominē putni. Anyway, saule spīd, vējš pūš, mazliet pat pūš aukstumu cauri biksēm un kvalitatīvi salsts rādītājpirksts. Ūdens dzidrs. Ko darīt?

Pamēģināju melnu mūdzi, tas man agrāk bija dikti mīļš. Spēle fantastiska, tikai daudz sapinas pats sevī metot. Copes nav. Ok, burkāns ir pamēģināts, melnu laikam tomēr negrib, uzlieku Buster Jerk-2 12cm sudraba rauda. Vizulis tik basic kā bleķa šūpiņš. Otrajā metienā maziņš mēriņš! Okaaay... Faktiski 100x100m pavadu nākamās 2h un dabonu vēl iznācienis un kāda arī uzsēžas. Ir process, diena ir izdevusies. Bet vieta sevi izmeļ un saprotu, ka šodien jādara pilnīgi pretēji kā citi.



Ieguļos airos un pret spriganu nu-jau-ziemeli airējos uz pretējo krastu. Varbūt man nākotnē būs motors, bet šobrīd ir budžets un airēšanas nodarbība. Nonāku sava mīļākā atpūtas pudurīša tuvumā, tikai pirmās 2h to neatpazīstu, vējš nopūtis cerus, ezers mainās pa nedēļu. Pacietīgi izskrāpēju sektoru pret vēju ar ticību, ka šodien zivis aktīvas būs visu dienu Sāk gribēties ēst. Piebeidzu vakar cepto karpu. Termokrūze palika uz galda, padzeros aukstu ūdeni un jūtos noguris.

Tādos gadījumos sāku skatīties uz gumijām, kuras man kaut kā zivis nenes, bet ir viegli vadāmas. Ar džerku zivis ķer tu. Ar gumiju, zivis ķer māneklis. Ok, dosim iespēju mazajam Miuras Mouse, kāds bija tādu nopirku: melns ar orandžu, itkā viss pareizi šodienai. Saprotu, ka māneklis galīgi negrimst un šausmīgi lēni, taisni velku pa ūdens augšējo slāni. Otrajā metienā mani pārsteidz pārliecinošs ņēmiens, līdaka dusmīgi spiež uz leju un pēc klusas, bet spēcīgas cīņas un iesmeļās tīklā ar aļģi uz purna. Forši!



Bet peles trijžuburis ir ieķēries gumijas tīklā tik neganti, ka lai nemocītu zivi, to vietām pārgriežu ar šķērēm. Mutes atplētējs šķiet smieklīgi plāns un āķa izņemšanai jānopērk tam paredzētas nerūsējošas knaibles, nevis šitās .. medicīniskās. Otrs trijžuburis izgājis cauri žaunām un nesmuki ļurkā bārkstiņas kontaktvietā. Saprotu, ka bez izņemšanas no tīkla nebūs go, samērcēju piepūšamo padirseni lieku zivu uz tā. Āķus atsvabinu caur žaunu pusi. Iedod zivij labu laiku atkopties. Izceļu nobildēt, bet tā ne visai izdodas un nevēlos zivi nomest laivā, tapēc žigli sačokā un pēc mirkļa to atbrīvoju.

Esmu priecīgs. Skatos pulkstenī, ir ap 1600. Ir izdarīta darba sajūta, varētu takā braukt. Vējš iegriezies no Z, izkatās, ka varu aizpūsties tieši tur kur man vajag. Par cik bāzē Dālderu laivu enkurauklas izskatās bēdīgāk nekā krievijas ekonomika, biju paņēmis no mājām gabaliņu. Sanāk pietiekami gara lai uzmestu vēl pa vidu cilpu un enkuru paceltu netālu no grunts dreifējot. Tāds mans improvizētais budžeta izpletnis, slīdu, kur patīk, piestāju. Tuvumā parādās laivas, bet atkal man laimīte iedala labu kārti, mani nes caur tādu kā kanālu.

Uz vieglā špiņa turu 40g peli, uz cietā džerka kāta uzlieku savu Babītes standarta 15cm zeltaina krāsojuma buster jerk. Man liekas, ka šis ir tāds vidējais aritmētiskais babītes vizulis.



Nespēju noticēt, kad uz bastera uzsēžas vēl otra tikpat skaista līdaka. Esmu pārlaimīgs. Takā divas vasarasraibumainas dvīnes vienlaicīgi sakoļīt.

Balsī smejos par domu, ka šodien neesmu dzirdējis nevienu krievu. Nāk saulriets. Caur labām saulesbrillēm krāsas šodien rādās fantastiskas. Atceros Haraldu Liepiņu un ļauju vējam sevi iznest tieši tur kur jābrauc. Neairēju, nemētāju, skatos fantastiskāko 3D saulrietu un noķeru tādu laimi, kāda sen nebija mani apciemojusi.

Džeki - kaifojam no copes, apskatamies apkārt un atslābstam, kad tas nopelnīts. Kad ejam pēc metriem, strādājam metodiski, zīmējam kartes, maršrutus, sekojam līdzi meteo. Lai veicās.
30.oktobris 2022, 19:49 | links
 
Jāsaka tā- vakar nebija sliktākā copes diena, bet tās copes tādas pašvakas. Laivā trīs mērinieces 55,60, un 78 cm. Ap desmit zemmēru. Tikpat zemmēru nodila līdz laivai vai pa zobiem. Katra mēriniece uz sava mānekļa. Nedaudz pametāju lielās gumijas-0.
29.oktobris 2022, 17:44 | links
 

Rīts iesākās ar pazaudētu uztveramo, kuru veiksmes un sakritības dēļ dabūjām atpakaļ, par to atsevišķs paldies Elmāram.

Uz ezera bijām teju līdz ar saullēktu un nost nolīdām ap 16:00.

Kopumā man bija 2 kontakti un tos pašus arī realizēju (džerks) viss pārējais - gumijas no 20-30cm klusēja, pele arī. Kolēģim uz lielajām gumijām un cietajiem mānekļiem 0.

Pafilmējām arī ar zemūdens kameru un ieraudzījām dažādas interesantas lietas, piemēram lielus līņus un metru kuram gar degunu novelk mānekli ,bet viņai ne silts ne auksts un tā pat nebija vienīgā līdaka kur neizrādīja ne miņas interesi par mānekli.

Sajūta ,ka zivīm mute bija vienkārši ciet un ej dari ko gribi.

Bildē labi nofočēti 70-75cm pat nemērījām.
28.oktobris 2022, 22:30 | links
 
Vakar gāja bēdīgi, kamēr darbojos ar džerkiem, copju nebija. Pārgāju uz mazo arsenālu, tad vismaz bija kaut kāda aktivitāte, beigās pāris mēri un daži zemmēri.
28.oktobris 2022, 11:07 | links
 
Ja kāds šodien vecupnieku bāzes rajonā atrod savage gear saliekamo sačoku ar silikona tīklu, lūdzu uzdodat ziņu. 28334039

raivisru, 27.oktobris 2022, 09:58


Nogrima vai bāzē atstāji?
27.oktobris 2022, 19:10 | links
 
Ja kāds šodien vecupnieku bāzes rajonā atrod savage gear saliekamo sačoku ar silikona tīklu, lūdzu uzdodat ziņu. 28334039
27.oktobris 2022, 09:58 | links
 




26.oktobris 2022, 19:59 | links
 
Laiks izskatījās ļoti labs, viss kā pēc kanoniem, bet šodien uz BB un normāla izmēra džerkiem apaļš čupačups, tā ka pat cope nebija.
Uz mazākiem mānekļiem piestrādājot šo to var dabūt, man sanāca pat veselas 7x astītes no kopumā veltītas ~1h maziem mānekļiem, bez kulinārās vērtības, ja nu vienīgi plānai zivju zupai.
Bonuss šodienai, ka es un kompanjons bijām labi noskaņoti un varējām uz pozitīvas nots pasmieties gan par sevi, gan par dzīves kurioziem... labi pavadīts laiks, svaigā gaisā.
Gaidām rudens "žoru" un tiekamies pie ūdeņiem.
:D
26.oktobris 2022, 19:55 | links
 
šodien 9-16

51 un 72. Abas uz džerkiem.
25.oktobris 2022, 20:40 | links
 

Šodien Babīte,kka pašvaki.
Man 8 zemeri un vēl kādi 7-10 izgajienie.
Koleģim 1 mērs (64 cm) un 2 zemēri.
Ne asakas!
25.oktobris 2022, 15:15 | links
 
Dālderos 23.okt bija baigais pressings domāju, ka tika apmētāts viss :) Laivas arī tika paņemtas visas. Ap pirmo gaismu 0730 visi aktīvi gāja iekšā un ap 16tiem biju palicis vienīgais. Tik viena vēlā laiva ar 3 vīriem pa gātes pusi slīdēja.

Pūta sprigans R vējš un pamatīgi nesa ar visu enkuru. Ūdens pa vidu bija dzidrs, gātes pusē duķi redzēju. Nezinu, kā tas ietekmē zivi?

Bāzē teica, ka vispār "bijis tā nepārāk". Labi, es babē esmu trešo reizi, bet pašam arī tāpat likās. Kaut ko knibinājās, iznācieni bija, bet galā nesēdās, pieņemu, ka zemmēri 12cm džerku nevarēja apēst. Bija viens negants ņemiens uz džerku tieši pauzē pie D krasta, bet varbūt par ātru piecirtu, mānekli gan smuki sakoda. Turpat pie paša krasta prikola pēc pamēģināju pavisam mazo 68mm busterīti (zaļi-dzelt papagailis krāsa) un otrajā metienā pie niedru sienas 50cm dziļumā cops! Pārējā laikā 1m+ dziļumā pāri vecām lēpēm klapēju 120mm džerku un atpūtos ar gumijām.

Vakara copē laikā vienu zemmēru aizvējā, klusā līcīti apm 2m attālumā no zālēm aizkabināju, apakšā bija smukas zemās lēpes. Tobrīd pāri lielajam ūdenim pūta stabilus 7m/s. Jaunais kāts bija iesvētīts un diena bija izdevusies.

Onkulītim krastā stāstija, ka uz burkāna gumijām 10+ zemmēri, nezinu kādā dziļumā. Kopumā man veidojas sajūta, ka man copes ir mazāk nekā citiem. Var jau būt, ka lielā džerka taktika vēlāk atmaksāsies, bet uz beibika ķērās vairāk. Vispār daudzi buster džerku te mētā..

Skatos, te cilvēkiem ir metra bildes, tas ir mans mērķis.
24.oktobris 2022, 18:53 | links
 
Man kādi 5 zemmēri (varbūt vairāk, īsti neskaitīju), pāris uzbakstījieni un viss.
22.oktobris 2022, 19:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager