Kas notiek Latgalē

no ashukaiņa tāds klusums,laikam aizbraucis uz igauniju pec motiļa :):):):):):)
8.decembris 2010, 15:12 | links
 
Tontons
Bērzupē fests notika uz taisnā, platajā cik sapratu īstas razdačas reti kam tika...
8.decembris 2010, 19:16 | links
 
biju Luban4ikā!
raudas met un velc, 1rauda uz grami 200-250!
paŗējās nu tadas ap 70-120......met un velc....
no sakuma izmēģiājos savā līcī uz bļitkām visādām.... ne smakas no ashukiem, pat mazajiem, tad uzliku Vix sudraba mazās bļitķiņas -uz tām sīkos paskaldiju-gabalus 20, bet ar baigo mānīšanu - pat 100 gramīgs neviens nebija.... -visus palaidu paaugties! viņi pat negribēja ņemt -laikam kādi 3-4 bija tikai mutē bļitku paņēmuši.......a pārējie visādi....
raudas gan iebarojot-laid un velc! ja biežāk lielās raudas trāpītos varētu ķēmoties! bet gribas ašukus uz bļitkas labāk sameklēt........vecmammas kaķiem raudiņas pieķērām Ziemassvētkiem, tagad varēšu vēsu prātu meklēt ašukus, cepamā izmēra!ledus palicies biezāks -jau 15-18 apgriezieni..... -tas [priecē un uz ledus nav daudz sniega -kādi 3cm +- vietām sapūsts ap 10 cm.....
8.decembris 2010, 21:13 | links
 
Biju Bērzupē. Nu cope diezgan pavāja. Uz taisno nelīdu, tur tautas bez manis pietika, ap salu virs tilta knapi, aizgāju uz pēdējo līkumu pie platā. Paņēmu 8 zivteles: 4 ašuki, 3 raudas, lielāku par 100g nebija un ālants 810gr, otru kādu minūti mocīju, bet tā arī āliņģī ievilkt nespēju, atkratījās, bet bij jābūt vēl smukākam. Diezgan interesanta vilkšana no 1,3m - 1,5m, kaut kā dīvaini sit pa auklu asiem rāvieniem. Cope bijusi aizvakarrrr..... Bildītes albumā var aplūkot. Es teiktu cūcene:)))
8.decembris 2010, 22:34 | links
 
labais :)
Par ledu uz Luknas/Višķiem ir kas dzirdēts? Uz bērzupi negribās :)
9.decembris 2010, 08:12 | links
 
ashukainis kopsvars ?:)
9.decembris 2010, 08:14 | links
 
Nu i kā Jumsiem patīkas laiks :((( Lielajos ezeros būs zapadnjas ibio.... Tādā tempā vakarā būs stabili 30 cm. Atkal jāmeklē slēpes.
9.decembris 2010, 09:03 | links
 
Gugu.... ne jau es pec tam ziviim braucu, bet atpusties un noskanoties skolas eksamenam,,,,,ja ķertos cepami asari, tad man butu svarīgi cik daudz noķēru! a visus ašukus palaidu..... raudiņas tā pokazuhai paķēru, lai citi zin ka vēl arī raudiņot māku :D:D:D
ā vakar Bija pirmie motiļa svētki!
es off, jagatavojas eksamenam......
9.decembris 2010, 09:14 | links
 
Spiningist, vienkārši vāks :( par ledus biezuma pieaugumu šitā var aizmirst un atkal būs pa zampu jābrien drīz, tik šogad ar vergu rokā, jebšu peldēsies daudzi pa manam.. tfu, tfu, tfu...
9.decembris 2010, 09:19 | links
 
nu gatavojies gan :)
9.decembris 2010, 09:19 | links
 
Tonton, par situeišen pie Braļukām nav nikas dzirdēts? ja tur nepaspēja uzsalt nepilni 10cm, tad pēc šitāda sniega nez kad vispār uzsals... tavs "spiegs" nav k-ko izlasījis jau? :)
9.decembris 2010, 10:50 | links
 
Vasaly copietoji!
Beju Ludzis lelijaa azaraa...melachs..niko leloka par raudivi nadaboju!TUKSHS...paprasieju citim copietojim - mozii breksaani (100-200g).Tukshums
9.decembris 2010, 14:35 | links
 
Martins
Uz taa ezera veel nevar, chomi bija Luodis, daudz maz nokjeera, bet es tur vietas nemaz nezinu.
Taa kaa naktii uzkrita sniegs, bet jau sarunaato copi atlikt aizliegts, ar chomu aizmaucaam liidz slepenajam, tikaam liidz staavlaukumam. Es tik uz bljitku, itkaa pa pareizaam vietaam, i uz seeklja bijam, ni i ni, 2 piemaaniiju 120 un 160g. Choms uz motili karogiem paars puszilas raudas dabuuja un veselas 3 kastes ( seerkocinju) asariishu shpickas izmeeraa, nebiju tik smalkus redzeejis :) Karogi nokluseeja, atlika veeleeties izbraukt bez bukseeshanas, bet tas drusku neizdevaas, jo pa dienu asfaltu notiiriija un liels " sugrobs" muus gaidiija, bet tikaam cauri pa 5-10min. Uz ledus drausmiiga zhljampa, no visiem aalingjiem uudens LEC uz ledus kaa no avota, nee, struuklakas nebij. Ledus shvakkks, 4-7 apgriezieni, kaa kuram urbis :)
Iespeejams, riit jaadodas atkal, bet baigs veejsh tiek soliits, ka neaizputina arii zirgu:)
9.decembris 2010, 15:15 | links
 
Slepenā ezera makani laikam gaida mani, ka jums ņeķerās ;DDDDD... Bļin, nu neticās, ka vēl negribētu ņemt, pirmais ļadus tomēr. Pagājšziem ņēma samērā reti kurā āliņģī arī, bet nu laikam pat nebija tā, ka ja atsaucās, tad tikai viens no lunkas (neskaitot, kad ir shods), pārsvarā 2-4 gab no strādājoša āliņģa...
9.decembris 2010, 15:51 | links
 
Eduk, ja viens okunēns kā Gorillas cimds no āliņģa tad jau būtu ok :)))
9.decembris 2010, 15:59 | links
 
Skaidra bilde..
bļin, riebīga ziema, grozi kā gribi, atkusni prasās :) Būs vien tad laikam 6dien Luknas virzienā jāpalūkojas.. bet tur ar problēma - kā man pateica "vārti" starp ezera daļām nebija normāli saluši, tagad sniegs virsū...
vispār jāmauc laikam ar urbi un vergu reizē ;) tipa berežonogo i bog berežot, vai k-kā tā :)
9.decembris 2010, 16:11 | links
 
Biju Luknā...
uz bļitkiņu tikai pāris zirgzobi no rīta un Salmo 2 zobainā paņēma sev.. tā ka nācās bananēt :) ibio, ka dziļajā ziemā, pa minūtēm piecām razkačivaj āliņģi, tad dažreiz seko cope.. tādā veidā pusotr kilo uz mājām salasīju.. divi lielākie pa 220 gr. Vienu reizi pa dienu arī karogs uzbudinājās, bet biju ļoti talu aizgajis, un dabūju atpakaļ ļoooti samuļļātu raudiņu.. cik manīju, uz Višķiem arī daudz mašīnu stāvēja, mož kāds ir ko dzirdējis?
Aaa, Višķos krustojumā musari gribēja uzvārīties, visus stopēja.. kamēr viens papīrus skatījās, otrs laimīgs aizskrēja apskatīties vai nav numurs aizputināts.. i aplauzās :D
Bet svaigs gaiss plaušās, gīmis sārts un jūtos labi :)
11.decembris 2010, 16:53 | links
 
Šodien Rušons. Asars klusē, raudas niknas un kožas - pārs kg kaķa priekam raudu savilku. Dažām pat cepams izmērs. Tas no atpūtas vietas līča izejā. Visiem kaut kas jau bij - jo neskraidīja bet cītīgi knibinājās pa tām vietām kur no rīta uzsēdās. pa dziļumiem gan nevienu nemanīju.
11.decembris 2010, 17:41 | links
 
Šodien biju Rušonā. No rīta, brienot pa dziļo sniegu uz ezeru, pārdomāju dzīvi un nospriedu, ka profesorei taisnība un bļitkotāji nav īsti riktīgi - sals, sniegs, paiet grūti, bet viņi speras uz ūdenskrātuvēm. Uzlīdis uz ledus sapratu, ka "izbraukuma spēle" uz lielā sēkļa nespīd, nolēmu noorganizēt "mājas spēli", tāpēc pagāju gabaliņu no krasta un izurbu pirmo caurumu. Izrādījās, ka asariem bija izbraukuma spēle vai sammits tieši zem mana izurbtā cauruma :) Rezultātā no pusdesmitiem līdz diviem dienā - 6 kg. Kopā pa visu laiku izurbu 5 āliņgus. Strādāja pirmais un tad pieslēdzās vēl 2. Trofejnieku nebija, kādi 10 gab. pa 200 g. pārējie robežās 100 - 150 g., bet neķērās arī mazie zupenieki. Kāds ir kopējais skaits vēl nezinu, pašlaik atkūst veļas bļodā. Bildes būs pirmdien, aizmirsu darbā vadu :(
11.decembris 2010, 20:18 | links
 
Sencis, nu eleganti :)
Eduk, ja tu mani dzirdi :)))) moz zini kas Bērzupē notiek? Esmu gan sev nosolījies uz turieni nebraukt, bet netieku skaidrībā, kur rīt doties :)
11.decembris 2010, 20:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager