Kas notiek Latgalē

Būs tev redīsam kāda riebīga bilde jānosūta, moš 1diennnn.... :)

tontons7, 19.novembris 2016, 17:36


Mani jau ne ar ko nepārsteigs, laikam.... :D
19.novembris 2016, 18:27 | links
 
Vasali, kas notiek Aiviextē? ir jēga pirmdien apciemot vai nē, ūdens augšā? duļķis? ir bijis kāds?
19.novembris 2016, 17:58 | links
 
Būs tev redīsam kāda riebīga bilde jānosūta, moš 1diennnn.... :)
19.novembris 2016, 17:36 | links
 
Ā, nu tagad pieleca :) Šodien petrovičs Bērzupē, ja neskaita 1 ašo un pamatīgs aplauziens Daugavā vienā no mīļākajām un kādreiz ražīgākajām vietām. Piedevām vēl 3 džigus ar pilnu komplektu iestādīju, brrrrrrrrrrr............ Ūdens akal pacēlies un straume nedeva lāgā izpaustiesssssss, pareizāk smagie džigi virs 23g nebija līdzi.

tontons7, 19.novembris 2016, 16:22


Tāda bauda lasīt Tādus Otčotusss :DDD
19.novembris 2016, 16:48 | links
 
Ā, nu tagad pieleca :) Šodien petrovičs Bērzupē, ja neskaita 1 ašo un pamatīgs aplauziens Daugavā vienā no mīļākajām un kādreiz ražīgākajām vietām. Piedevām vēl 3 džigus ar pilnu komplektu iestādīju, brrrrrrrrrrr............ Ūdens akal pacēlies un straume nedeva lāgā izpaustiesssssss, pareizāk smagie džigi virs 23g nebija līdzi.
19.novembris 2016, 16:22 | links
 
Nu ja no bikseem par augstu izleci - tatad varianti tikai divi - Toli bikses bez Tontona - toli Tontons bez bikseem DDD
19.novembris 2016, 09:12 | links
 
Šodien aizbraucām akal. Mājās nesēdējās vēl padsmit konkurentiem, tobiš kopā saskaitījās 11 laivas! Brrrr. Rīts iesākās kā parasti, neviens nekur neko, izņemot līvāniešu ekipāžu, tiem 2 ščukineni 1,5-3kg) trāpījās, bet tie rūdīti traktoristi, nav brīnums. Tā turpinājās vakardienas scenārijs, es pārmaiņus savus abus dodjikus liku, tovariščs lika un mainīja visu kas bija un arī nebija. :) Tā tas turpinājās līdz 13 un nekas neliecināja, ka rixtīgi dabūšu pa muguru. Pēcpusdienā pienāca mana kirdik stunda. Ar vārdiem "uz šitā kādreiz daudzus gadus atpakaļ Saukā jēma zandarti", pienāca mana melnā stunda, 4 hodkas, 3 zandarti laivā, visi ap 2kg. Tāds man spēriens no skaidrām debesīm iemauca pa muguru, tā ir, ka vakar pārāk augstu no biksēm izlēcu :)))) Cerams laiks dziedēs sāpes un jau rīt būšu uz strīpasssss.......

tontons7, 18.novembris 2016, 17:14


Es kad viņu beidzot atkal satikšu, roku viņam dubultspēcīgi paspiedīšu, prieks, ka ir vēl tādi cilvēki, kā es ;)))
18.novembris 2016, 23:23 | links
 
Par kādām biksēm iet runa? Ņevjexal :)

tontons7, 18.novembris 2016, 22:24

Bikses, kuras atstāji ezerā.
18.novembris 2016, 22:46 | links
 
Par kādām biksēm iet runa? Ņevjexal :)
18.novembris 2016, 22:24 | links
 
oi bikses bez!!! Tontona!!
18.novembris 2016, 19:03 | links
 
Taa i nesapratu = toli Tontons bez biksaam, toli bikses bet Tontona!
18.novembris 2016, 19:03 | links
 
Šodien aizbraucām akal. Mājās nesēdējās vēl padsmit konkurentiem, tobiš kopā saskaitījās 11 laivas! Brrrr. Rīts iesākās kā parasti, neviens nekur neko, izņemot līvāniešu ekipāžu, tiem 2 ščukineni 1,5-3kg) trāpījās, bet tie rūdīti traktoristi, nav brīnums. Tā turpinājās vakardienas scenārijs, es pārmaiņus savus abus dodjikus liku, tovariščs lika un mainīja visu kas bija un arī nebija. :) Tā tas turpinājās līdz 13 un nekas neliecināja, ka rixtīgi dabūšu pa muguru. Pēcpusdienā pienāca mana kirdik stunda. Ar vārdiem "uz šitā kādreiz daudzus gadus atpakaļ Saukā jēma zandarti", pienāca mana melnā stunda, 4 hodkas, 3 zandarti laivā, visi ap 2kg. Tāds man spēriens no skaidrām debesīm iemauca pa muguru, tā ir, ka vakar pārāk augstu no biksēm izlēcu :)))) Cerams laiks dziedēs sāpes un jau rīt būšu uz strīpasssss.......
18.novembris 2016, 17:14 | links
 
Vot tas jau kā parasti, tas žors bij pirms pašiem aukstumiem, tad tie vižņi sākās, nu i tad es biju apslimis. Smukā bilde pie Daugavmalas nesanāca, nogļučīja telepons, a to mājas apstākļos kauns rādīt.
17.novembris 2016, 21:47 | links
 
Patiesībā tā viena (nelikumīgā) ir jāatskaita nost no likumīgā loma (2). Tātad 2-1=1 knapmērs (jo bilžu nav).:) Bet arī tas būtu normāls rezultāts, ja nebūtu pats teicis, ka Daugavā žors nenormāls.
17.novembris 2016, 21:30 | links
 
Desas būs?
17.novembris 2016, 21:28 | links
 
Es jau to skaistulīti ar tādu smuku pīrsingu būtu atlaidis, bet pēdējās 4 copēs bēdīga statistika, gribēju mājās uzspodrināt savu tēlu :) Da i dzimene tautai.........
17.novembris 2016, 21:25 | links
 
Mans to 3.6 neieskaitītu. ;DDD
17.novembris 2016, 21:17 | links
 
Šodien ar korišu ievelcējām drusku. Pēc sekretnās pēdējās infas, ka Daugavā sakustējušās līdakas tieši uz velci, izkustējāmies arī mēs, es ar savu vienīgo pirms pāris gadiem uzdāvināto velcēšanas vobleri un izbijušais traktorists, bet ar n-tajiem krājumiem. Tā arī dragājām, es valkāju pavadā savu kustonīti, čoms mainīja vienu pēc otra ik pēc 10-15min. Pēc 3st. aktīvas vizināšanās, biedram uzgūlās 2niece, nu vismaz esam uz pareizā ceļa.... Tad zaceps uzgūlās manējam nabogam, ar nesaprotamām jūtām (laiva slīd pa straumi) dabūjām līdz laivai, izrādījās ļeidaks 3,6kg ar rapalas vobleri zem žaunām, pavadu un auklas galu ap 4m. Uztveramajā mans voblers jau kratījās tīklā, rapalnieks arī turpat saputrojās kā negudrs, sēžam un lūram ar čomu, viņš sit krūtīs, ka šamajam bij cits uzlikts, tas ne viņa. Tā galā arī nesapratām, vai mēs noķērām līdaku, vai tys drugijs rapols, kurš jau bij noķēris līdaksi, noķēra manu vientiesīti???!!! :) Nu neko, močījam tālāk. Vēl pēc pusotras stundas, beidzot normāla cope, uzreiz sapratu, ka zifs, jā, 4,1kg zaļā irrrrr. Vēl bišku patrallinājām un metām mieru. Man sanāca 1cope un 3 zifis (1 trofeja). Vot šitā dārgie biedri, rīt arsim akal, vienīgi laivā jau iemetīsim enkuru uz džigus...... Visim latgaļīšim sveiciens valsts dzimumdienā!!!!! Prīkā!!!!
17.novembris 2016, 20:39 | links
 
Šodien vēl biju uz ledus. Rīt tas vairs neturēs. Rezultāti nekādi - vairāki zemmēri amnestēti un maza čupiņa ar palielām ēsmas zivtiņām kaķim. Pirmais ledus copes posms šogad cauri. Bez variantiem.
16.novembris 2016, 22:08 | links
 
Tonton 1.5 l dzimteniites ar piebildi uz katru aci!!!!Wot tad var i pacopeet nedeljas nogali DDDD tad mow i \raznaa |Lohnesas briezmonis kop[aa ar balto haizivi uzkjersies DDDD
15.novembris 2016, 14:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager