Kas notiek Latgalē

Melnaas vistasmetas koku galotnees- ritdien bus jaskatas vai taa bija laba ziime DDD
11.novembris 2016, 16:26 | links
 
I pat ne ledus bet taada taada sniegudens ledus sasalusi masa
11.novembris 2016, 09:18 | links
 
Tiiko nokapu no vienas mazas peljkjites . Situacija taada - tur kur uudens ir izsucies visam sniegam cauri tur ash i nekrakst leduss 5,5 -6 cm tur kur kaut biki sniegs balts - tur cm 3-3.5. Vot takaja kartina maslom Nu bet velel sutka vai pat 2, ja svetdien braukt - sniegu nesola ... taa ka kaut kur kautkadi drowsirdiishi megjinaas liist... Ja nu vieniigi ar slepem
11.novembris 2016, 09:17 | links
 
Copmann, mēs tak kā Lāčplēši, tāpēc tie datumi jūk... :D
Paļdis!
11.novembris 2016, 08:54 | links
 
Jau kuro gadu nokavēju, Mārtiņiem sveiciens! man vienmēr čot liekas, ka Mārtiņdiena ir 11-tajā :DD
11.novembris 2016, 08:49 | links
 
Tonton, paļdisj ! :)) 3 aļņveidīgie mani vakar no Rīgas braucot arī gribēja apsveikt, ceļa malā stāvēja kad sāka tumst.... par stirnu bariem nemaz nerunājot :)))
11.novembris 2016, 07:59 | links
 
Puiši, palīdziet! Beidzot atvaļinājums līdz 5. decembrim. Braucu uz Latgali. Zvejā gadā esmu labi, ja reizes 3-4. Skaidrs, ka uz ledus pagaidām netikšu. Kur tuvākajās dienās varētu pazvejot tīri prieka pēc? Bija doma kaut kur uz gumijas pamētāt. Vai vispār ir vērts? ;)
11.novembris 2016, 00:37 | links
 
Apsveiciens Mārtiņdienā Mārtiņiem!
10.novembris 2016, 23:12 | links
 
Lubančiks pārklājies ar mazītiņu ledus miziņu, tas pats ar Rēzeknīti, bet protams par ledus copi neiet ne runas:)Ciešaties.
10.novembris 2016, 19:01 | links
 
Nu jau biki saak iekost... aa nu jaa, es par salu!!! DDD
10.novembris 2016, 18:05 | links
 
Copmanam taisnība..... mans jautājums bij ar domu, lai zinātu cik ilgi vēl jāpaciešās....... :))
10.novembris 2016, 12:15 | links
 
kaa man kadreiz teica viens labs kolegjis ir mazi meli, lieli meli un statistika. meteoprognozeetaaji nu tie ir melji bet statistika ( tikko parbaudiita|) ir tada pilsetas ezerinjaa pie krasta ledus ( lai gan nu iisti par ledu to nosaukt nevaretu - taada udenjaini ledaina pacieta putra ir apm 3.5 cm biezuma. nemot veeraa zibnaaamo ka visvairak mitruma - uudens ir teishi pie krasta un zeme nav sasalusi tas nav briinums - tatad talak no krasta kur nav niedru varetu buut ka ledus ir savi cm 3-4 , bet tas ir |Kovwiks uz kura uzkapst var tikai tad kad pa citiem mazakiem jau droshi iet. Sniegs kas ir virs ledus ir labi piesucies ar uudeni - ja vairak nesmigs un meteorologi beidzot nesamelos tad tie - 7 -8 graadi shonakt un ritdien un veel nakti uz sestdienu manupraat buutu pietiekami lai sestdien, droshi dreboshaam kaajam |Ddd bet cerams sausaam kautkur varetu megjinat izbaudiit asrisha copiiti
10.novembris 2016, 11:14 | links
 
Pagaidiet vēl nedēļu. Nav vērts dēļ kaķu zifftiņām samainīt pret apsaldējumiem un plaušu karsoni (labākajā gadījumā)....
10.novembris 2016, 09:38 | links
 
Man domaat ka ledus kas bija uzsalis nav tik biezs lai shitais uzsnigushais sniegs to nesalociitu ( nesalauziitu) un uudens neuzietu virs ledus tagad tikai jagaida salinjsh.. Kovwiks no riita raadija to pashu - tumshu plekju bija daudz ...tatad sniegs ir samircis!!
10.novembris 2016, 08:46 | links
 
Kolēģi, kuri bijuši tagad pie ūdeņiem!!! - kāds situācijis ir virs ledus, sniega daudz? ( traki iebremzēs ledus veidošanos vai arī nav tik traki ? :DD)

ashukainis, 9.novembris 2016, 22:23

Pēc piemājas dīķa spriežot,sniegs sakrita neaizsalušā ūdenī,tad kaut cik sala.Pie manis tie mīnusi naktī ir bijuši maksimums -6..Uz dīķa vāks ir,bet cik biezs,nezinu..Nav bijis vajadzības pārbaudīt..
10.novembris 2016, 06:47 | links
 
Kolēģi, kuri bijuši tagad pie ūdeņiem!!! - kāds situācijis ir virs ledus, sniega daudz? ( traki iebremzēs ledus veidošanos vai arī nav tik traki ? :DD)
9.novembris 2016, 22:23 | links
 
Nu ja meteorologi nemelo sestdien domajmas buus diezgan droshi pa mazajiem lumpiishiem

zivotaajs, 8.novembris 2016, 19:18

Rušons ar plānu kārtiņu nosalis bija jau pirmdienas rītā.
9.novembris 2016, 17:03 | links
 
Nevis apmēram skaidrs, bet seeen jau ir skaidrs.Viss slēpjas tajā, ka nav ezeram 1. saimnieka.

sidla5, 8.novembris 2016, 08:17

Rušonam no pagājušā gada 1. oktobra ir viens saimnieks, a huļi tolku :(! Pa gadu kārtībnieku satiku 1 reizi. Tovarišči kā bāza kulēs zemmērus tā i bāž, pirms ledus uzsalšanas Aglonā varēja nopirkt tīklos ķertus Rušona zandartus, tādus pa 3 - 5 kg, kaut tīkli Rušonā ir pilnīgi aizliegti. Nav teikts, ka tie tīkli tagad turpat nav palikuši iesaluši. Tā, ka 1 saimnieks ne vienmēr ir glābiņš.
9.novembris 2016, 17:02 | links
 
Stingrais, kāda jau trāpās smuka, tikai tāda parasti ir 1- 2 , tik ne pa copes reizi, ne pa nedēļu copējot, ne pa mēnesi, bet pa visu ledus sezonu :DDDD
8.novembris 2016, 22:24 | links
 
Par Lubānas ezeru tas jau sen bija sagaidāms, ka tur zivju nebūs, ja nesamazinās zivju nozveju ar tīkliem, ziemas copē uz Lubānas ezeru jau gadus trīs neesmu bijis, jo smuku zivi tur noķert ir ļoti grūti vai pat neiespējami, ja paskatās gadus 8 atpakaļ, tad reizēm ar Lubānās raudām varēja pārspēt Peipusu!
8.novembris 2016, 21:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager