Kas notiek Latgalē

Nevis apmēram skaidrs, bet seeen jau ir skaidrs.Viss slēpjas tajā, ka nav ezeram 1. saimnieka.

sidla5, 8.novembris 2016, 08:17

Rušonam no pagājušā gada 1. oktobra ir viens saimnieks, a huļi tolku :(! Pa gadu kārtībnieku satiku 1 reizi. Tovarišči kā bāza kulēs zemmērus tā i bāž, pirms ledus uzsalšanas Aglonā varēja nopirkt tīklos ķertus Rušona zandartus, tādus pa 3 - 5 kg, kaut tīkli Rušonā ir pilnīgi aizliegti. Nav teikts, ka tie tīkli tagad turpat nav palikuši iesaluši. Tā, ka 1 saimnieks ne vienmēr ir glābiņš.
9.novembris 2016, 17:02 | links
 
Stingrais, kāda jau trāpās smuka, tikai tāda parasti ir 1- 2 , tik ne pa copes reizi, ne pa nedēļu copējot, ne pa mēnesi, bet pa visu ledus sezonu :DDDD
8.novembris 2016, 22:24 | links
 
Par Lubānas ezeru tas jau sen bija sagaidāms, ka tur zivju nebūs, ja nesamazinās zivju nozveju ar tīkliem, ziemas copē uz Lubānas ezeru jau gadus trīs neesmu bijis, jo smuku zivi tur noķert ir ļoti grūti vai pat neiespējami, ja paskatās gadus 8 atpakaļ, tad reizēm ar Lubānās raudām varēja pārspēt Peipusu!
8.novembris 2016, 21:16 | links
 
Nu ja meteorologi nemelo sestdien domajmas buus diezgan droshi pa mazajiem lumpiishiem
8.novembris 2016, 19:18 | links
 
Jā laikam jālaiž uz citu ezeru,traki izklausās par to Lubančiku.
8.novembris 2016, 19:07 | links
 
Kā palasi tur ielaisti zivju mazuļi, tur tas, tur tas, bet Lubančikā tik kāš un kāš....
8.novembris 2016, 16:23 | links
 
Es tik pa ledus periodu Lubānās ezerā makšķerēju, inspektorus satiku regulāri uz močiem, par vaļējiem ūdeņiem nemāku atbildēt..... Lubančikam seko arī tā pati Rēzeknes upe un Zvidzienas kanāls, kuros pat pirms gadiem 3-5 bija diezgan interesanti vai nu kādu līnī vai karpiņu šad tad pacīnīties, vismaz bija kaut kāds ekšens:)) Šosezon publiskajos ūdeņos pilnīga nulle uz līņiem, lai cik jocīgi nebūtu....
vienā reizē maksas dīķī Ļodānos tik cik bija viņi, vienīgā reize sezonā :((
8.novembris 2016, 15:04 | links
 
Man liekas ka pa ezeriem da jebkuriem kustība ar parasto auto ir aizliegta un Vides dienests var sodīt. Vai tad ir kādi izņēmumi likumdošanā????
Rāznā pat ar mopedku paņem priekšā (nu lab, Dabas parks). Ja būtu atļauta, tad būtu speciāla nodaļa, kā tiek organizēta kustība.
Pašvaldības noteikumi ar nevar būt pretrunā ar Valsts likumdošanu.
Ja 1. nogremdēto auto pareizi noformētu Vides dienests, pārējie tur nerādītos.

spiningists, 8.novembris 2016, 14:23


nezinu kā tur īsti ar likumiem ir, bet piemēram uz Ludzas Lielā ezera visi mauc ar mašīnām - gan makškernieki, gan firmas, kas skalo motili ...
8.novembris 2016, 14:37 | links
 
Lubāns nav makšķerniekiem, tas gan.
8.novembris 2016, 14:24 | links
 
Man liekas ka pa ezeriem da jebkuriem kustība ar parasto auto ir aizliegta un Vides dienests var sodīt. Vai tad ir kādi izņēmumi likumdošanā????
Rāznā pat ar mopedku paņem priekšā (nu lab, Dabas parks). Ja būtu atļauta, tad būtu speciāla nodaļa, kā tiek organizēta kustība.
Pašvaldības noteikumi ar nevar būt pretrunā ar Valsts likumdošanu.
Ja 1. nogremdēto auto pareizi noformētu Vides dienests, pārējie tur nerādītos.
8.novembris 2016, 14:23 | links
 
Pēdējos gados sanāk, ka uz ezeru braucu ar lielām cerībām, bet atpakaļ mājās ar ne mazāku vilšanos. Nav vairs tie labie laiki kā vairākus gadus atpakaļ...
Nav pierādījumu, bet personīgi liekas, ka zvejnieki ar tīkliem visu nosmeļ. Kur tik brauc, tur tīkli. Salikti zivju ceļos uz ziemošanas vietām tā, ka neviena garām netiks. Padaudz nelegāļu arī esot, bet nav dzirdēts, ka kāds tiktu noķerts. Par makšķerēšanas kartēm tur arī nav jāuztraucas, jo tur tās nav vajadzīgas. Inspektori arī nav manīti un pirmajā maijā var droši spiningot no laivas. Nu viss ir ļoti slikti
8.novembris 2016, 12:05 | links
 
Sidla, tieši tā!!!
Jautājums viens, ko tas saimnieks varētu lietas labā padarīt, ja tīkls uz tīkla pat ar legālajiem zvejnieku tīkliem, nerunājot par brakaru tīkliem.....
Ja tīklus aizliegtu likt vispār, varbūt kaut kas ar laiku arī uz labo pusi mainītos.... Tikai nevajag sāks atkal dažiem gudri dirst, ja nebūtu zvejnieku plēsoņas visu izrītu... KUR ir tās daudzās plēsoņas??? tieši otrādāk jāaizliedz tīklos ķert plēsoņas lai tos sīkuļus kaut daļu noēd, jo viņu ir ļooooooooooooooooooooooooooooti ļoooooooooooooti par daudz Lubančikā....Bet ne jau tā kā šobrīd notiekās..... nezinu vai taisnību man teica cilvēks par tīklu kopējo garumu Lubančikā ( atļauto), bet ja tā bij taisnība, tad KUR tām ZIvīm ņemties????? Saprotu cilvēkiem vajag darbu un iztiku, bet kāpēc no tā visa visvairāk jācieš makšķerniekam parastajam??? Nedomājat, ka esmu pa ledu kaut reizi pats pie stūres ar auto braucis pa Lubančiku, man tieši patīk izbaudīt pastaigu un copi, atpūtu, bet ja ledus vēl knapi cilvēka svaru tur un zvejnieki jau ar auto sāk vālēt, tā nav normālas zivs , ko noķert, tak vēl tās pašas sīkās zvejnieki aizbiedē ar ledus brakšķēšanu un gaudošanu......
Ziemā kā muļķis aizbrien lielāku gabalu ar domu atrast kādu lielāku fišu, tak nav kur āliņģi izurbt jo tīkls uz tīkla krustām šķērsām ibio rio..... a zvejnieks kā kungs piebrauc ar transportu lielākās zivis ar tīkliem nosmeļ un čau, Monika! Saucās sēdi un ķer kaut 20 kg to smelti, kuru zvejniekiem nafig nevajag..... Lubančikā makšķernieks ir kā bomzis, to ko zvejniekiem nevajag, to vari pamakšķerēt, PRIEKS, KUR TU RODIES??????
Aldēn, ne jau man tos kitekatus vajag kurus 99% gadījumu no ledus var vanskāt nonstopā Lubančikā.... gribās kādu zivi noķert kas lielāka par 120 gramiem un nav caurspīdīga un zilganā nokrāsā ( raudiņas)... es labāk braukšu tukšā mājā, bet papētīšu Rēzeknes upi, jo man jau nav bijusi iespēja rēzeknes upē paķert tajos labajos laikos, kad veči stundas laikā pa kastēm sita, tik apkārt galva bij jāgroza, ka tik inspektori no krūmiem neskrien pakaļ :DDD ( vairāki kaimiņi gados vecāki ir stāstījuši interesantus stāstus par šo tēmu ).
Tas tā īsa pārdoma par Lubančika bardaku manā skatījumā, zinu, ka daudzi sāks fļūtīt, ka nepareizi domāju, bet man kā makšķerniekam gribējās izteikties, drošu ledu gaidot!
Ne asakas, kolēģi!
8.novembris 2016, 08:56 | links
 
Nevis apmēram skaidrs, bet seeen jau ir skaidrs.Viss slēpjas tajā, ka nav ezeram 1. saimnieka.

sidla5, 8.novembris 2016, 08:17

Piekrītu. Koppīpašums=nav īpašnieka.
8.novembris 2016, 08:48 | links
 
Nevis apmēram skaidrs, bet seeen jau ir skaidrs.Viss slēpjas tajā, ka nav ezeram 1. saimnieka.
8.novembris 2016, 08:17 | links
 
Kā mēs ar kolēģiem aprunājāmies, Lubančiks tik ar ruduļu copi var piesaistīt ziemā, tas ir uz pavasara pusi, lai gan arī pēdējos gados kaut kā pačābīgi ar viņiem, it sevišķi lielākiem eksemplāriem.....
Gan jau ka ir kāda zive, kas tīklos nav iekļuvusi, tik vot atrodi viņu pa to plantāciju ibitīt matos....

ashukainis, 7.novembris 2016, 13:42

Nu ceļš Gaigalava-Bāka jau tiks tīrīts.No tā jau līdz Rēzeknītei kājām var aizstaigāt..Tik nedomāju,ka tur ķersies kaut kas īpaši lielāks kā ezerā,jo tā sistēma jau saistīta..Un īdeņieši visu vasaru par eiriku kilogramā tirgoja raudas,pličus,ruduļus,tādus 200 gr.-1 kg...Ta,ka apmēram skaidrs,kur paliek lielās zivis..
8.novembris 2016, 06:54 | links
 
MAitas aktivizējās uz vaļējo ūdeņu sezonas beigām, forumā arī viens rakstīja par nokomuņizdzītu laivu.... :((
7.novembris 2016, 21:05 | links
 
Nedēļas beigās pirts no manis! Paldiesss visiem labajiem ļaudīm! :))))
7.novembris 2016, 16:25 | links
 
SOSSSSSS!!!
Čomam sestdien-svētdien Daugavpils novadā, Nīcgalē kurvas aizdzina alumīnija laivu, apmēram 5m, dzeltena, pārtaisīta, ar priekšējo stiklu, riktīgi smaga. Varbūt kāds ir redzējis vai ko dzirdējis! Padalamies ar info! Reāli vajadzīga palīdzība! Zagļi varētu ķeksēt ārā ap Dunavu vai pie Līvāniem :( Paldies iepriekš, par pārējo sarunāsim...
7.novembris 2016, 16:22 | links
 
Kā mēs ar kolēģiem aprunājāmies, Lubančiks tik ar ruduļu copi var piesaistīt ziemā, tas ir uz pavasara pusi, lai gan arī pēdējos gados kaut kā pačābīgi ar viņiem, it sevišķi lielākiem eksemplāriem.....
Gan jau ka ir kāda zive, kas tīklos nav iekļuvusi, tik vot atrodi viņu pa to plantāciju ibitīt matos....
7.novembris 2016, 13:42 | links
 
Sidla, a zini, mani tas it nemaz neizbrīna!!!!! :((

Ja būs laba ziema ar drošu ledu, es labāk pa Rēzeknes upi meklēšu zivi nekā Lubančika tīklos raudzīšos...... Tā teikt labāk neko nenoķert, nekā Lubančika sīkraudiņas :DDD Galvenais, lai Rēzeknes upei klāt varētu piekļūt..... (dambis lai nav aizputināts)
7.novembris 2016, 13:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager