Kas notiek Latgalē

Sestdien cepē dabūju kārtējo mācību, neveiksmīgi no āķiem kabinot divnieci, iedzinu trisžuburi, īkšķī un rādītājpirkstā, pie tam dziļi. Paldies draugam piebrauca unizručīja ar mazām apaļknaiblēm, pusstundu mocības beidzās veiksmīgi. Tagad uz copi bez asknaiblēm kas pievarēs 1.5 mm tēraudu nebraukšu. Beigās pieķērās mūža zemūdene, pēc kādām desmit minūtēm sāka celties no dziļumiem, čiks un notrūka.
Vienalga man patīk piedzīvojumu pilnas copes dienas.
2.oktobris 2016, 08:49 | links
 
Sveiki! Sakiet lūdzu, kāds nav lietas kursā, kas notiek Bērzupē tagad? Kustība notiekās vai vēl tā kā pa agri? )

paltuss1, 30.septembris 2016, 11:45


Pagājušajā nedēļā ķērās labi, bet ļoti maza izmēra.
30.septembris 2016, 21:49 | links
 
Aldēn, vot paskatītos uz Tevi ja uz vienu vietu kurā ķerās sabrauc 30-40 pretendenti ( tas ir šobrīd) .... 1 velk, pārējie blisinās..... ķert var arī Rēzeknes upē sīkuļus, bet gribās arī kaut ko vilkt, kas pretojās un ir kaifs vilkt.... jau tā maza iespējamība, ka tiksi tajā vietā... bet kam ausis vaļā, tie tāpat zin par ko runa.... jo par to vietu runā un copmaņi ķer jau nedēļas 3-4..... Man pat ir aizdomas, ka Tu, Aldēn īsti nezini to vietu, kaut gan moš i zini.... ja kas vairāk interesē, privāti :))

ashukainis, 27.septembris 2016, 08:14



A var smalkāk par to vietu????????
koordinātes..... Longitude - Latitude ... nu tu mani saprati..... žēl ka nevar šajā forumā sejiņas ielikt.... bet ashukainis humoru sapratīs
30.septembris 2016, 18:46 | links
 
Spiningist, slepena vieta, kur jau tā ir baisss kolhozs copmaņu skaita ziņā un ķerās tā ok tik vienā vietā, kurš tajā vietā netiek, var tikai noskatīties kā vienīgajā vietā velk :DDDD
šorīt agrais izskrējies, ārā +1 grāds ipio.... Bet ja jau pieceltos, jāmauc, rokas kājas tā pat ziemā nebij atsalušas kā šorīt.... un arī zifēm nebij baigā apetīte..... 10 karūsiņas divatā noķērām un devos uz darbu :DDD

ashukainis, 26.septembris 2016, 12:54
30.septembris 2016, 18:42 | links
 
Sveiki! Sakiet lūdzu, kāds nav lietas kursā, kas notiek Bērzupē tagad? Kustība notiekās vai vēl tā kā pa agri? )
30.septembris 2016, 11:45 | links
 
Aha,TAs rediiss rulljevaj,bet es skalji neteikshu,ka sveetdien es sezonas rezultaatu uzlaboju godiigaa ciinjaa un rediis gribeedams izbeegt no sakaaves,centies ar viltu ieguut neizshkirtu

Copmann, 28.septembris 2016, 09:02

Neviens neapšauba cilvēka-līdakas kompetenci!:)
28.septembris 2016, 09:09 | links
 
Aha,TAs rediiss rulljevaj,bet es skalji neteikshu,ka sveetdien es sezonas rezultaatu uzlaboju godiigaa ciinjaa un rediis gribeedams izbeegt no sakaaves,centies ar viltu ieguut neizshkirtu
28.septembris 2016, 09:02 | links
 
Tontons ruļavoj!
28.septembris 2016, 07:41 | links
 
Vo johaidī - darbs, cope, darbs, cope, i nav laika ieklabināt. Es jau nebūšu tik noslēpumains, brīvdienās un šodien biju Daugavā. 6dien tika spiests tikai uz līdaku, ar čomu katram pa vienai ap 1,4-1,5kg un man vēl ašais 400g+ dažas copes, bet garām. 7dien ar redīsu copescilvēku spiedām līdz pusdienām uz ašajiem, akal katram pa vienai zaļajai +viņam 2, man 1 ašais ap sotaciņu, pēcpusdienā zaļais riebīgais pūķis spieda uz mums :) Kaut viņu jupis parautu..... Šodien viens paccc, abi špiņi līdzi, vinnēja vieglais 1 vārtos, 6 ašie, 3 drukni 250-300g, 3 pannenieki, 2 zaļās 1,1-1,3kg, un pa vienai zivij atlaistai no katras sugas + vēl 2 līdaku copes un 1 netipiska cope ar uzrāvienu un nogājienu :) visātrāk sapalpuika vai mežeņzellis, uz lielās copenes tik 1 līdakmazmērs, lūdzu...... Kstatji, strādāja tik 1 krāsa un 1 modelis, kuš, kuššš......
27.septembris 2016, 21:45 | links
 
Man agrāk arī likās stulbi, ka copmanis, kaimiņš būdams ķer zivis un paziņām neko nesaka kur.... Tagad man ir skaidrs iemesls, to 3 dienas izbaudot copē..... Ja tu neko nenoķer tad vienalga, bet ja vienā dienā tiec vietā, uzraujies uz copi feinu un turpmāk vairs netiec tajā vietā deļ tā, ka no sava ciema 3 cilvēki redzēja iepriekšējās dienas lomu un savelk divus ciemus ar copmaņiem un izstāsta visu info vēl 20 kaimiņiem kurā vietā uz kā un kā jāķer un tu vairs netiec tajā vietā, pat tuvumā..... tad nafig... ja ķerās vairākās vietās tajā ūdenstilpē, tad es neko nesaku, bet ja vienā.....
27.septembris 2016, 08:20 | links
 
Aldēn, vot paskatītos uz Tevi ja uz vienu vietu kurā ķerās sabrauc 30-40 pretendenti ( tas ir šobrīd) .... 1 velk, pārējie blisinās..... ķert var arī Rēzeknes upē sīkuļus, bet gribās arī kaut ko vilkt, kas pretojās un ir kaifs vilkt.... jau tā maza iespējamība, ka tiksi tajā vietā... bet kam ausis vaļā, tie tāpat zin par ko runa.... jo par to vietu runā un copmaņi ķer jau nedēļas 3-4..... Man pat ir aizdomas, ka Tu, Aldēn īsti nezini to vietu, kaut gan moš i zini.... ja kas vairāk interesē, privāti :))
27.septembris 2016, 08:14 | links
 
Ashukainim visintrigējošākā atskaite. Tik neko nevar saprast - pat ko ķēra un vai zivs tā bija :)

spiningists, 26.septembris 2016, 11:36

Cilvēkam bail,ka viņa zivis izvilks...
27.septembris 2016, 07:02 | links
 
Spiningist, slepena vieta, kur jau tā ir baisss kolhozs copmaņu skaita ziņā un ķerās tā ok tik vienā vietā, kurš tajā vietā netiek, var tikai noskatīties kā vienīgajā vietā velk :DDDD
šorīt agrais izskrējies, ārā +1 grāds ipio.... Bet ja jau pieceltos, jāmauc, rokas kājas tā pat ziemā nebij atsalušas kā šorīt.... un arī zifēm nebij baigā apetīte..... 10 karūsiņas divatā noķērām un devos uz darbu :DDD
26.septembris 2016, 12:54 | links
 
Ashukainim visintrigējošākā atskaite. Tik neko nevar saprast - pat ko ķēra un vai zivs tā bija :)
26.septembris 2016, 11:36 | links
 
Vakardien pabūts Sīverā. Spiedu uz ašukiem, šie ne pa ko nekoļījās. Viens 300gr tik izmānījās, pat mazo nebij. Strādāju pa kantīm, kur mailes ar bij. Kaut kas nesanāca vai arī bezvējš šos rāmus darīja. Citas laivas brauca velcē dziļumos ap 10m, rezultātu nezinu. Tomēr beigās riebīgajā velcē (nu ne aļo tas pasākums) katrs pa līdaksam dabūjam - kollegam ap 2.5kg smukulīte. Iespējams pēcpusdienas vējelis palīdzēja. Dziļums 6m.
26.septembris 2016, 09:01 | links
 
Šodien Rēzeknes upē pat standarta pliči negribēja ņemt..Laivotāju daudz,bet ap 10tiem jau liela daļa tina krastā..Viena ekipāža teica,ka jesc sudak i ščuka..Laikam jāgaida ļadus..
25.septembris 2016, 20:50 | links
 
šodien viens mēriņs laivā, 3 mazas zaļas un 2 asarēni peld tālāk. Rīt jāmēgina atkal
24.septembris 2016, 20:26 | links
 
Šodien negaiditi feina cope.... īstenībā feinākā šajā gadā....
Rīt mēģinājums turpat....
24.septembris 2016, 19:58 | links
 
Shodien pielipa divi negaidiiti copes biedri - i nekadiigi neatkratiities nu protams ka Ososinovichs ar Oblomovichu un klaat veel draudzene Totaalas Necope DDDD . .No Raznas buteem ne veests - pat ja godiigi i iisti asariisha copi neredzeeju (((... Dzeks kurhs brauca krastaa kadi 5 kg asaru izveda, laivu bija makten
24.septembris 2016, 18:04 | links
 
bb brokastis :)
22.septembris 2016, 11:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager