Kas notiek Latgalē

Copmannn
Dafai kusties ātrāk, ždjomsss... Tevi gaida nošpikots komentārs " šodien REALIZĒTI 15 ZACEPI"!!!!!!!!!

tontons7, 21.septembris 2016, 21:50


Ja, tas tur apakšā apslēptais zemteksts ar pozitīvu nozīmi man realizēsies, tad iespējams, Tu ar mani uz copi vairs braukt negribēsi!!!......... :))))

"A zaceps tak kustās, tonton"!!! :D

Copmann, 22.septembris 2016, 09:21

ZB - mono:)
22.septembris 2016, 10:34 | links
 
Copmannn
Dafai kusties ātrāk, ždjomsss... Tevi gaida nošpikots komentārs " šodien REALIZĒTI 15 ZACEPI"!!!!!!!!!

tontons7, 21.septembris 2016, 21:50



Ja, tas tur apakšā apslēptais zemteksts ar pozitīvu nozīmi man realizēsies, tad iespējams, Tu ar mani uz copi vairs braukt negribēsi!!!......... :))))

"A zaceps tak kustās, tonton"!!! :D
22.septembris 2016, 09:21 | links
 
Copmannn
Dafai kusties ātrāk, ždjomsss... Tevi gaida nošpikots komentārs " šodien REALIZĒTI 15 ZACEPI"!!!!!!!!!
21.septembris 2016, 21:50 | links
 
Copmann
Mēģinu atrast ideālo variantu, tobiš darbs nedrīkst traucēt copei. :)
Nu biju vakar cīmā pī myotjis. Vislabāk copējās līdz 8 nuļļa nuļļa, vai nu vietās pēc tam biju nepareizās, nu gari nevilkšu, 13 ašie, kiloška un 5,1kg. Tā kā biju Modrā13 krajos, liku arī rediskas TOP 1, nostrādāja, aukla 0,18mm izturēja, bet pamocīties vajadzēja. Vēderā bij līdacēns ap 600g. Vistas bij priecīgas :)
21.septembris 2016, 21:30 | links
 
Tika apciemota Raazna -3 copes - pirmais .. khmmm skalji neteiksim un stipri nelamashos - bet metri 15 no krasta plunkw un .....pavadinja papuseem nu beja looooobs - un tad veel divi .. viens 55 otrs 59 cm. Koljega vienu copi nopuudeleja un vienu , bet paari kg izvilka..... tad krasta izbrauca viens bljitkotaajs - dzhigotaajs, tam uz ac kaadi 3 kg asaru/ asariishu -dazhi pat tiiri feini ap grami 250 - 300 un viens plakanais arii pāri kg.
21.septembris 2016, 19:35 | links
 
Nezinu kuram, bet pievienojos Copmaņa apsveikumam! :))
20.septembris 2016, 10:37 | links
 
Šodien vienam cienījamam Latgales ūdeņu zēģeļniekam DZD! Daudz Laimes!;)

Lai ķeras vienmēr, lielas, mazas, bet vienmēr ;)!
20.septembris 2016, 09:15 | links
 
Tonton, vai tik man liekās, ka atkal esi izvēlējies īsto darbu, ja tik bieži tiec uz coppppiiii :))))
20.septembris 2016, 08:36 | links
 
Cerams, visi redīsi jau guļ, ātri ieklabināšu acckaitīti par 3 dienām: 5dien Cirišs ar brangu vēju, 7 asari + 1 nokosta gumija, vaina salikta uz vēju. 6dien Daugava, akal 7 asari + 1 apakšmute + 3 iestādīti džigi + 3 līdaku copes, 7dien Cirišs, 4 asari un vairākas astītes, brrrrrrrrrrrr, rīt mēģināšu revanšēties Daugavā.....
19.septembris 2016, 22:53 | links
 
Aldēn, te vismaz tādi, bet tur........
19.septembris 2016, 09:08 | links
 
Vakar Rēzeknes upē nekā jauna.Kontingents līdz 200 gr. un ar gaidīšanu..
19.septembris 2016, 07:12 | links
 
Pats šodien biju Saukas ezerā. Man 2 mēra zandarti kolēģim trīs un viena līdaka.
18.septembris 2016, 21:58 | links
 
Ir kādam informācija kā gāja Rušonu ezerā sacensībās, kas uzvarēja un kādi lomi?
18.septembris 2016, 21:56 | links
 
Ne šodien, ne vakar Rāznā neķērās (man). Vakar izmocīju vienu trijnieci (gandrīz), un vienu zemmēru atlaidu,- tas arī viss. Asarus gan nemēģināju trenkāt. Ceru, ka vainīgs Z,ZA vējš.
18.septembris 2016, 20:57 | links
 
pirmais metiens - Raznas bute ap pusotru kg krastaa... cik labi saakas tik s...i turpinaajas - veel viens pusceljaa dabuuha briivlaiwanu un 3 asarishi kakjiem. bet nu plaushas izvedinataas un galva ariiii
17.septembris 2016, 19:23 | links
 
Es sēdēju svētdien Rēzeknītē , straume gāja no ezera upē,tā dīvaini likās, tādēļ jau arī droši vien kārtējais necops.

sidla5, 12.septembris 2016, 14:55

No rīta straume gāja uz ezeru.Vēlāk no ezera sāka pūst vējš un straume sāka iet no ezera..
12.septembris 2016, 19:41 | links
 
Sidla, mums tas pats bija..... Tas jau no agrākiem laikiem zināms, kad straume nāk no ezera Rēzeknes upē, būs necops vai galīgi švaks copssssss
12.septembris 2016, 15:39 | links
 
Varbūt kāds zin Latgalē (+ Gulbene, Madona, Alūksne) kādu meistaru kurš varētu saremontēt shimano spoles un uzasināt moras asmeņus?
12.septembris 2016, 15:37 | links
 
Es sēdēju svētdien Rēzeknītē , straume gāja no ezera upē,tā dīvaini likās, tādēļ jau arī droši vien kārtējais necops.
12.septembris 2016, 14:55 | links
 
Sestdien ap 5 vakarā gājām pameklēt Sīvera asarus. Vietā kur šamie atrādījās viens pat 690gr pieteicās uz drop-shot paveida sistēmu. Bij ar mazie, bet laba izmēra vairs ne. Rīta cēlienā no asariem klusums, vai ar neatradām, līdz ar to pārinieka pārliecināts stājos 10m dziļumā uz kādu balto. Iebarojamais bij kaut kāds kombikorms, kas savu ceļu mēroja turp/šurp - lejā augšā. Nu bet kaut kas laikam ar laiku nonācā arī līdz apakšai, jo bij lielāki brekšuki ar borta makšķeri un mormeni, mazāki tālāk no laivas ar pludu. Diemžēl lielāku par 400gr neviena un ap 10 rīta stājoties svelmei arī cops (arī iebarojamais) bij galā. Pameklējot ašukus kaut kas ielasījās, bet sakarā ar bezvēju nebij prieka šiem.
Tā kā vakars agrs, pasēdējām ar 6m dziļumā uz balto, copes nebij. Norakstu šo cēlienu uz kollegas izcilo iebarojamo.
Biz pa nakti visādi jokaini - citi ar laivu un nirēju, cits it kā ar laivu lukturi un viens ar metāldetektora skaņām lavierējās pa tumsu bez pazīšanās zīmēm.
12.septembris 2016, 12:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager