Makšķerēšana jūrā

Ovīšos naktī ir bijis, ka tuvu metām - 2 - 5m. Vislabāk tad nenospriegot auklu.

diametrs, 28.decembris 2013, 11:00


Priekš nakts tā ir normāla parādība ,pat rīta agrumā arī, bet dienas vidū tā pajocīgi vai ziniet :)))
29.decembris 2013, 13:41 | links
 
Nedaudz novēlota atskaite. Pāris dienas atpakaļ 26. decembrī biju noskrējis līdz Šķēdei. Pilnīga necope, pat neparaustīja. Blakus pāris plauksteles copmaņiem. Jāmēģina varbūt šodien kur aizskriet Liepājas pusē.
29.decembris 2013, 10:52 | links
 
28.decembris 2013, 23:02 | links
 
28.decembris 2013, 22:55 | links
 
kapec nevins neraksta par jurkani

auermne, 27.decembris 2013, 16:3

Kas tāds ar Jurkāni noticis?

Toto, 27.decembris 2013, 20:19

Pazīstamie Jūrkalnē mencas bija dabūjuši,+butes ~20gb. katram!
28.decembris 2013, 16:20 | links
 
Ovīšos naktī ir bijis, ka tuvu metām - 2 - 5m. Vislabāk tad nenospriegot auklu.
28.decembris 2013, 11:00 | links
 
kapec nevins neraksta par jurkani

auermne, 27.decembris 2013, 16:3

Kas tāds ar Jurkāni noticis?
27.decembris 2013, 20:19 | links
 
kapec nevins neraksta par jurkani

auermne, 27.decembris 2013, 16:31


Brīnums ka vispār kāds raksta-visi sēž un apraksta citus :)
27.decembris 2013, 16:43 | links
 
kapec nevins neraksta par jurkani
27.decembris 2013, 16:31 | links
 
Nekā neparasta copei pie krasta nav.Ir gadījies ķert turpat pie kājām,respektīvi-pusmetru no ūdens līnijas,tur kur sīko akmentiņu valnis un ūdens 20 cm.Ja varētu saskatīt,varētu ķert ar ''sačoku''.Taču,tad vienmēr ir bijis bezvējš,vai neliels krasta vējš,jūra kā spogulis un tumsa.
27.decembris 2013, 14:25 | links
 
Nezinu cik bieži tusējat pie jūras rudenī un ziemā, bet katru gadu, rudens beigās tas ir kā bankā, copes ir pie krasta nevis tālumā, pat zvejnieki lamājas par likumu ka tīkli jāliek cik tur tie metri no krasta kur zuvis neesot :)

sasodic, 27.decembris 2013, 13:11


Var būt ka arī bieži netusēju pie jūras bet būt jūras krastā iznāk tikai starp vasaras un ziemas sezonām un diezvai pašam ir gadījies ķert 1.5-5m no krasta,kautkā neesmu pie jūras redzējis copmaņus kuri vienkārši noliek ēsmu pie kājām bez spoles kāta attālumā :)

kutis, 27.decembris 2013, 13:26[/quote]

Kutis, bez abidi :) copēju vietā kur ir diez gan liels dziļums jau metru no krasta :) Un kad jūra atgādina dīķi, esmu copējis no krasta ar pludiņu :)
Un nestrīdēsimies... Lai Jums bagātīgs Jaunais Gads...
Ja dabūšu līdz pirmdienai gatavu autiņu, droši ka nobeigšu sezonas jūras copi :)
27.decembris 2013, 13:31 | links
 
Nezinu cik bieži tusējat pie jūras rudenī un ziemā, bet katru gadu, rudens beigās tas ir kā bankā, copes ir pie krasta nevis tālumā, pat zvejnieki lamājas par likumu ka tīkli jāliek cik tur tie metri no krasta kur zuvis neesot :)

sasodic, 27.decembris 2013, 13:11[/quote]

Var būt ka arī bieži netusēju pie jūras bet būt jūras krastā iznāk tikai starp vasaras un ziemas sezonām un diezvai pašam ir gadījies ķert 1.5-5m no krasta,kautkā neesmu pie jūras redzējis copmaņus kuri vienkārši noliek ēsmu pie kājām bez spoles kāta attālumā :)
27.decembris 2013, 13:26 | links
 
Vakar izvēdināju galvu netālu no Lūžņas, biju pa gaismu ,ilgi nevarēju atrast buti. Kaimiņos kompānija brida līdz krūtīm un tad pidžināja cik spēka bet man tikai īsie ziemas zābaciņi, tāpēc maucu no krasta cik jaudāju bet rezultāta nebija ne viņiem ne man.Vienu brīdi pusdienlaikā sanāca kāzuss jo metiena brīdī aukla noleca no pirksta un visa tā borģele iekrita gandrīz pie kājam tad vēl zvans no mājām ,kamēr izstāstīju kur atrodos un ka zivju pusdienām nav un laikam būs jāmet miers tai plekstu epopejai šogad ,sāku lēnām tīt auklu atpakaļ lai normāli iepižinātu cik tālu var.Liels bija pārsteigums ka divu soļu attālumā bija uzķērusies pirmā plakanā, izrādijās ka viņas ganās starp krastu un pirmo sēkli ,tādas nejaušības rezultātā man šodien pusdienās būs atkal svaigas butes ko uzcept.

kutis, 27.decembris 2013, 10:37



Man ar tāds prikols bija Jūrkalnē, tālajā distancē tikai plaukstiņas, iemetu prikolam kādus 10- 15 metrus, a tur lielākas tusē, beigās bija kāti jāstutē pret trubu un varēja likt zvaniņu. pa kādām 4 stundām 17 butes salasīju.

dailis22, 27.decembris 2013, 11:41





Nezinu cik bieži tusējat pie jūras rudenī un ziemā, bet katru gadu, rudens beigās tas ir kā bankā, copes ir pie krasta nevis tālumā, pat zvejnieki lamājas par likumu ka tīkli jāliek cik tur tie metri no krasta kur zuvis neesot :)
27.decembris 2013, 13:11 | links
 
Vakar izvēdināju galvu netālu no Lūžņas, biju pa gaismu ,ilgi nevarēju atrast buti. Kaimiņos kompānija brida līdz krūtīm un tad pidžināja cik spēka bet man tikai īsie ziemas zābaciņi, tāpēc maucu no krasta cik jaudāju bet rezultāta nebija ne viņiem ne man.Vienu brīdi pusdienlaikā sanāca kāzuss jo metiena brīdī aukla noleca no pirksta un visa tā borģele iekrita gandrīz pie kājam tad vēl zvans no mājām ,kamēr izstāstīju kur atrodos un ka zivju pusdienām nav un laikam būs jāmet miers tai plekstu epopejai šogad ,sāku lēnām tīt auklu atpakaļ lai normāli iepižinātu cik tālu var.Liels bija pārsteigums ka divu soļu attālumā bija uzķērusies pirmā plakanā, izrādijās ka viņas ganās starp krastu un pirmo sēkli ,tādas nejaušības rezultātā man šodien pusdienās būs atkal svaigas butes ko uzcept.

kutis, 27.decembris 2013, 10:37




Man ar tāds prikols bija Jūrkalnē, tālajā distancē tikai plaukstiņas, iemetu prikolam kādus 10- 15 metrus, a tur lielākas tusē, beigās bija kāti jāstutē pret trubu un varēja likt zvaniņu. pa kādām 4 stundām 17 butes salasīju.
27.decembris 2013, 11:41 | links
 
Tā viš i,ja nav tālumā,jāmeklē pie kājām! :-)
Bet mums vakar nebija ne tur ne te :(
27.decembris 2013, 11:25 | links
 
kutim laba atskaite :)
27.decembris 2013, 10:52 | links
 
Vakar izvēdināju galvu netālu no Lūžņas, biju pa gaismu ,ilgi nevarēju atrast buti. Kaimiņos kompānija brida līdz krūtīm un tad pidžināja cik spēka bet man tikai īsie ziemas zābaciņi, tāpēc maucu no krasta cik jaudāju bet rezultāta nebija ne viņiem ne man.Vienu brīdi pusdienlaikā sanāca kāzuss jo metiena brīdī aukla noleca no pirksta un visa tā borģele iekrita gandrīz pie kājam tad vēl zvans no mājām ,kamēr izstāstīju kur atrodos un ka zivju pusdienām nav un laikam būs jāmet miers tai plekstu epopejai šogad ,sāku lēnām tīt auklu atpakaļ lai normāli iepižinātu cik tālu var.Liels bija pārsteigums ka divu soļu attālumā bija uzķērusies pirmā plakanā, izrādijās ka viņas ganās starp krastu un pirmo sēkli ,tādas nejaušības rezultātā man šodien pusdienās būs atkal svaigas butes ko uzcept.
27.decembris 2013, 10:37 | links
 
Reāli švaki 4 gab. plaukstas (mazas plaukstas) lieluma :) un kādas 3 vēl mazākas. Vilnis nekāds baigais un zāles nebija, tas netālu no Ventspils.
26.decembris 2013, 22:27 | links
 
Nu švaki šovakar :( 2 butītes un menčuks (šoreiz Kasikam!).
26.decembris 2013, 22:07 | links
 
sveiciens visiem svetkos! jautajums sekojosh-vai Liepaja tirdzniecibas kanala var ielaisties ar laivu? Ir doma paprovet stintes patramdit. Jau ieprieks paldies!
26.decembris 2013, 14:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager