Makšķerēšana jūrā

Sveiki!
Vēlējos pajautāt zinātājiem kā šogad ar sacensībām jūrā. Kas, kur,kad?
P.S Saunagā arī lēnām sāk ķerties ''mēneša īpašajās dienās'' :D
22.augusts 2013, 16:04 | links
 
Tere,Urmass,nekā personīga man nav ne pret vienu,centos tā saprātīgi apskaidrot situāciju.Toto mani tā smuki pabalstīja,patīkami sajust domu biedru.Vakar pēcpusdienā uznāca īss nikns pūtiens,pašķīra zāli,viss notikās gandrīz pa smuko.Reņģi ignorēja,raudu arī,sadabūju brēču,pieteicās bērnudārzs.Nolaidās rokas,pamazām viss iegāja patīkamākās sliedēs:no22-24 skaists lomsno13 ļoti skaistām butēm.Šovakar mēģināšu atkal.
22.augusts 2013, 15:48 | links
 
Sveiks koļegas, vakar bijām atklāt sezonu butēs... Jūrkalne. Smuka saulaina diena. Pirmā garnele tika ielaista 14:06. Zāles nav,copes ar. 15:21 zāle ir copes nav. 18:13 zāles nav bet pa septiņiem kātiem 4etras butes, no tām -3 plaukstas un 1 - 0,450 kg. 20:00 Zāle ir (pilns), vētra ir, un ko jūs domājat par copi?, nu bet protams ka tās nav. Plkst 05:36 ar "mierīgu" prātu un un "perfecto" noskaņojumu dodamies uz mājpusi, kura atrodas Jelgavas rajonā(200 km) The end. P.S: Ne asakas!...
22.augusts 2013, 11:09 | links
 
Nekad neesmu centies brist,mest vairāk par 70-80 metriem(gadas jau ka noraujas arī ietītie 100 metri,ja vējš no krasta,parasti zivis ir tūlīt aiz pirmā sēkļa,tumsā pie paša krasta,2-3 metri.Čomi ir briduši līdz krūtīm,bet rezultāts nav bijis skaitliski lielāks.Bieži braucu "pa ceļam" Užavā,kājas kurpes,mugurā ancuks,Ja bute ir,tad ir.Bradāšana,man liekas,tādā dzīšanās pēc "milzu loma",nezinu,neesmu redzējis attaisnojumu. Rietumvējā pameklē mutuļojošu vietu.Man gan labāk patīk krasta vējš,Jūŗja mierīga.Tikai prognoze jāizvēlas pareizā,tad nekad bez laba loma nepaliek."Senos laikos"buti par zivi neuskatīja,gāja pabradāt ar kājām un salasīt pie krasta.Tā ka kules sautēšana hidro tērpos diez vai rentējas,ja nu vienīgi "gaļeniekiem"".
Ne asakas...
20.augusts 2013, 21:11 | links
 
Aakki,atvaino,pārskatījos.Tas žogam,nogriezt,pārsiet.Arī tā ir bijis,kaut kā negribējās tādā reizē doties mājup.
20.augusts 2013, 18:42 | links
 
Drusku konkretizēšu savu viedokli-bute pie krasta ir Kolkas apkārtnē.Lai gan esmu tās ķēris līdz Jūrkalnei,brišana nav devusi rezultātu,izņemot gadījumus,kad ir uzskaloti sēkļi,respektīvi-ūdens stipri izkritis.Āķi,nogriez karabīni,noslauc zāli,piesien to no jauna,un tā bez gala,meklē vietu,nevar tā būt,ka zāle nāk kā mūris.Davai spečuki,tiekamies,,Mazirbes butē,,vai Jūrkalnes festivālā,vai uzrīkojam īpašu tikšanās reizi,tad ar redzēs brist vai bradāt.Bišķit niknums aizrāva,lūdzu neapvainoties.Ne asakas!
20.augusts 2013, 18:38 | links
 
Vobšen runājāt,runājāt un pierunājāt... DDD Vakar fiksā ideja sagaidīt saulrietu jūrmalā beidzās pēc pāris stundām ar 4ām butelēm vēlās vakariņās...
Maza jau man tā bušu copes pieredze, tik dažas reizes, bet tāāādas zāles redzēju pirmo reizi! Da i tās uznāca tik pēkšņi! Nu bija jau pirms tam arī stipri traucējoši, bet pārejot uz super tuvo distanci gandrīz netraucēja! Bet tāād!! Pāris minūtēs situācija mainījās un sistēmas bija krastā ar kaudzi zaļumu! Vobšen sistēmas nogriezu un pinķerēšu vēlāk,ja vispār to darīšu DDD
20.augusts 2013, 10:36 | links
 
Haizivs laiž pasaulē mazuļus tūristu acu priekšā!
20.augusts 2013, 08:40 | links
 
Piekrītu Leonīdam. Sezonas sākumā zivis mēdz būt pie krasta. Pagājušo gadu arī šitā mēs copējām - metām no krasta ar vieglu ievēzienu no apakšas. Blakus kaukādi čaļi sparīgi brida iekšā un vēl sparīgāk meta cik vien tālu var aizmest. Kādu laiku uzjautrinājāmies par šiem, bet tad dadyboy neizturēja un aizgāja šiem pateikt, lai takš beidz pa butēm bradāt. :-D Un iedeva arī brētliņas viņiem.
Tāpēc vispirms jāmeģina tuvajā distancē, un ja tur neķeras, tad tikai jāmet tālajā.

P.s. Vakar biju Kolkā. Bez makšķerēm. Zāles bija saskalotas gar krastu, tikai vējš bij neriktīgais - no līča puses - ziemeļaustrums vai austrums.
19.augusts 2013, 18:29 | links
 
Snipens – Tu esi pārliecināts, ka zvejnieki tīklus tik tuvu liek dēļ „svētās” zivs nevis dēļ „svētās” zivs gurķainās radinieces ?

imations, 19.augusts 2013, 17:40


Vēlā rudenī Varzās Janka ar garajiem zābakiem ,,svēto" zivi medīja...protams pretlikumīgi!:)Tas bij 80tajos...un ne katru gadu lasis tik tuvu tur bija.
19.augusts 2013, 17:48 | links
 
Snipens – Tu esi pārliecināts, ka zvejnieki tīklus tik tuvu liek dēļ „svētās” zivs nevis dēļ „svētās” zivs gurķainās radinieces ?
19.augusts 2013, 17:40 | links
 
Īstenībā jau man vajadzētu paklusēt:)...jo pagāšgad tik pirmo reizi biju butēs...bet nu tomēr atļaušos uzskricelēt savu redzējumu!:)
Es domāt,ka buts,kā raksta Leonīds nāk pie krasta ,,iepaikot"!:)Viļņi ejot pāri pirmajai sērei un atsitoties pret krastu, sakuļ ūdeni un dēļ sekluma, gultni.Līdz ar to arī barības bāze ir lielāka.Iespējams,ka no krasta ar kas tiek ,,ievilkts" atpakaļ jūrjā un buts tad mielojas!:)Respektīvi kā pārsvarā dabā...arī zivīte uz,pirms ziemas uzņem taukus.Pagāšgad jau rakstīju par vienu copes reizi,ka varēja copēt ar ,,štekeri" un zakiduškām,jo attālums no krasta,kurā butes copēja bija +- 15m.!Ir dzirdēts,ka zuši ir izskaloti ar ūdenszāļu blāķiem.Kādreiz zvejnieki starp krastu un pirmo sēri lika tīklus uz ,,svēto" zivi.Protams jau ka zivis nāk uz krastu no dziļuma!
P.s.ielikšu bildi,kurā redzams kādos attālumos es copēju.Nevienu neapstrīdot un nepretendējot uz 100% taisnību...vienkārši ,,dļa podģeržki razgavora"!:)))
19.augusts 2013, 15:15 | links
 
vakardien mēģināju atklāt jūras copes sezonu netālu no Užavas....pāris butes izvilkās, taču pēc stundas apnika cīnīties ar zāli, kas 10 minūšu laikā gruntenes izvilkšanu padarīja gandrīz neiespējamu...jāpagaida, kad nomierināsies jūra, bet priecē, ka butes jau ņem
19.augusts 2013, 12:12 | links
 
Anton,es nebrienu,zivs ir pie malas.Apkārt ragam ļoti daudz zāles,vietu atrast var.Zivs ir pirmajā jomā,kur jūs visi ņemat to ,ka jo tālāk ,jo labāk?Lai tur dziļums ir līdz celim ,ar to pietiek.

leonids, 18.augusts 2013, 22:47

Nu pagaidām zuve bute uzturas tālāk no krasta!Nākot vēsākam laikam un tad jau viņa nāk tuvāk krastam!
19.augusts 2013, 11:21 | links
 
Anton,es nebrienu,zivs ir pie malas.Apkārt ragam ļoti daudz zāles,vietu atrast var.Zivs ir pirmajā jomā,kur jūs visi ņemat to ,ka jo tālāk ,jo labāk?Lai tur dziļums ir līdz celim ,ar to pietiek.
18.augusts 2013, 22:47 | links
 
Labāk pāris mēnešus vēl uzgaidiet...
Vienīgi ja nu kampariņu svaigā jūras brīzē gribas iemalkot...:)
18.augusts 2013, 21:19 | links
 
Ja kāds no Liepājas brauc butēs vai zušos, bet nav kompanjona un vienam negribas, varu kādreiz pievienoties. Jūras copē esmu prakstiski nulle, esmu bijis kādas reizes 5-10, bet nu zivis ķert māku!:D Ja kas, PM!
18.augusts 2013, 21:07 | links
 
NAV kadam infa par Liepajas Molu-ka tur ar Butem?
18.augusts 2013, 16:38 | links
 
Kāds nezin kas ar butēm Vaide vai Ovišos? ;)
Gribētos šovakar aizlaist pasēdēt ;)
18.augusts 2013, 16:23 | links
 
Vakar vakarā līdz kādiem vieniem cope samērā raita.Pēc tam nolīdu kāpelēs uz ,,čučumuižu":)!No pieciem līdz deviņiem copes skopākas,bet kopumā ņemot mans davoļņijs kā paravozs!:)Divi kāti,krevete...posmā no Ventspils līdz Kolkai...zāles...es teiktu nebija!Pēc brīža loms bildēs!
VVunea!!!
18.augusts 2013, 16:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager