Makšķerēšana jūrā

Pagaidām nekas, pēc kādām 8h varbūt arī sāks pa kādai ķerties. Toties šīs 8h var norm pasauļoties :))

sragiagiaA, 18.augusts 2013, 13:44


Doma jau ir tikai ap vakaru braukt! ;')
Kā varētu būt ar Ovišiem vai Vaidi? :)
18.augusts 2013, 13:46 | links
 
Pagaidām nekas, pēc kādām 8h varbūt arī sāks pa kādai ķerties. Toties šīs 8h var norm pasauļoties :))
18.augusts 2013, 13:44 | links
 
Sveiki! Kāds varbūt zin,kas šodien jūrā ar butēm notiek? ;) Kaut kur posmā Mazirbe-Kolka! ;)
18.augusts 2013, 13:37 | links
 
Tikko no jūras,loms no 16 normāla izmēra butēm nolikts pie vietas.Zāle bezdievīgi daudz,atradu vietu,kur varēja tikt ar to galā.Cope ilga no23-2,ēsma brēča.Ragā ir pietiekoši daudz atkritumu konteineru,kur nogriezto auklu mudžekļus noslēpt.Nemakšķernieki staigā un rāda ar pirkstiem,man vietējam jājūtas bez vainas vainīgam.Dienvidu vējam nav ne vainas,drusku tā kā par siltu.Ne asakas!
18.augusts 2013, 03:38 | links
 
Šodien ar radiem uz jūru bijām un netīšām, protams, makšķere viena iekrita bagāžniekā. Pa pāris stundām, kāmēr plunčājāmies, 2 normāla izmēra butes uz meženes gaļu, tā ka sezōna jau lēnām sākas. Makšķernieki pie jūras kā oktōbrī :)))
17.augusts 2013, 19:51 | links
 
Nu, šonedēļ Jūrkalnē cilvēks pie dienvidvēja bija trāpījis uz tādām vasaras zālēm, ka pakāsis labākās sistēmas. Vakar savkārt neesot tādu zāļu bijis, bet par zivi ar ziņu nav.
17.augusts 2013, 13:56 | links
 
Laiks labs,butes maz,zāles daudz!!!Tas Jaunciemā!!!
Vismaz sezona atklāta,un vēl mežā gailenes salasītas!!!
17.augusts 2013, 09:47 | links
 
adriatico aizskāra man sāpīgu tēmu, sen neesmu bijis zušos, pareizāk sakot kādus gadus 10 neesmu šo briesmoni sejā skatījis, un vēlējos uzzināt uz kādas sistēmas zuši tiek ķerti jūrā?
visa mana pieredze ir bijusi Usmas ezerā, kur ķērām uz grunteni parasto, svins un augstāk divas apmēram 40cm garas pavadiņas, par ēsmu izmantojām baltās zivs filejas gabaliņus vai naktstārpus... jūrā kas tāds arī iet cauri, un varbūt veikalā pirktās bušu sistēmas arī darbojas? vnk taisos aizskriet nākamnedēļ uz butēm pasēdēt, un pie viena būtu jauki arī šādu bonusu dabūt, nu vismaz teorētiski... ;)

Meisters, 17.augusts 2013, 00:17


Speciāli neiespringstot uz citu zivi, butes ķerot esmu zuti izvilcis. Tā ka,domāju nasing spešal...
17.augusts 2013, 07:46 | links
 
Tikko no jūras-7gab butes pievārētas.Es lietoju pašsietās sistēmas,bute ņem labi,gadās arī dažādi bonusi,gribētos vairāk,bet,kas dos takšam taukus laizīt.Par taukiem kādreiz rakstījaA.Pelēcis.Tērvetnieki,pie pirmās iespējas ielieciet atskaiti,sazvanīsimies.
17.augusts 2013, 01:58 | links
 
adriatico aizskāra man sāpīgu tēmu, sen neesmu bijis zušos, pareizāk sakot kādus gadus 10 neesmu šo briesmoni sejā skatījis, un vēlējos uzzināt uz kādas sistēmas zuši tiek ķerti jūrā?
visa mana pieredze ir bijusi Usmas ezerā, kur ķērām uz grunteni parasto, svins un augstāk divas apmēram 40cm garas pavadiņas, par ēsmu izmantojām baltās zivs filejas gabaliņus vai naktstārpus... jūrā kas tāds arī iet cauri, un varbūt veikalā pirktās bušu sistēmas arī darbojas? vnk taisos aizskriet nākamnedēļ uz butēm pasēdēt, un pie viena būtu jauki arī šādu bonusu dabūt, nu vismaz teorētiski... ;)
17.augusts 2013, 00:17 | links
 
kaa izpauzhaas pareizie veeji? zutim patiik D;DR?
16.augusts 2013, 23:17 | links
 
Rīt zušos--beidzot pareizie vēji...
16.augusts 2013, 22:48 | links
 
Pacietības mērs ir pilns,šovakar braukšu sezonu atklāt!!!Rīt atskaiti varbūt ielikšu!!!!
16.augusts 2013, 13:28 | links
 
Vakar nenocietos,aīzlaidu līdz jūrai.Viss sākās ļoti cerīgi,kā saule tuvojās ūdenim,tā kolēģim un man copes uz visiem kātiem pēc kārtas.Domājām nu tik būs-pusstundas laikā katram pa 4gab,tad garš pārtraukums.Es ar 4-ām arī beidzu,jo šodien darba diena,kolēģis vēl palika,cik zinu viņš beidza ar 10 gab.
14.augusts 2013, 12:40 | links
 
Tikai nepeldaties. :)

Pautu griezēja!
12.augusts 2013, 23:43 | links
 
sestdien biju posma Pavilosta-Jurkalne,butes keras labi,tikai mazas.aprunajos ar vietejiem zvejniekiem,tie stasta ka shogad loti shvaki ar buteem esot,un mencas vispaar neesot
12.augusts 2013, 10:29 | links
 
Sveiciens jūriniekiem:)
Vakar Ventspils pludmalē pabiju.No 21.00 līdz 23.00.Atpūtāmies ar ģimeni un krustbērniem.
Protams 2 makšķeres ar tika iemērktas.Rezultāts 17 butes pa 2 stundām.Ēsma garnele, distance otrā bedre.Laiks pie jūras pasakains vējš minimāls, bet mazliet jāpacīnās ar zālēm, bet tas netraucēja mazajiem copmaņiem:).
P.S. Bildes drīz ar ielikšu.
Ne asakas ;)
11.augusts 2013, 19:22 | links
 
leonids. Paldies par informāciju! Kautkas jau sāk veidoties, bet es agrāk par 09-to nemēģināšu. Vakar vakarā čoms bija Mazirbē un no 20.00 līdz 24.00 dabūja 3gb. Par to žogu, atvaino, tas bija simboliski...
11.augusts 2013, 17:56 | links
 
Aiz žoga es redzu līci,lai tiktu pie jūras....ir vienkārši žogā vārtiņi jāuztaisa!!Nē-es jau neko nesaku,...taukus ar vajag nodzīt!
11.augusts 2013, 14:55 | links
 
Aiz žoga es redzu līci,lai tiktu pie jūras jākāpj velosipēdā un jāminas,vietas izvēle parasti notiek iepriekš.Pagājušo vakaru biju ragā,daudz tukšo ņēmienu,realizēju 8gab.Izmērs un biezums iepriecinošs.Kolēģim 4gab.Drusku dabūjām paplūkāt zāli.Vakars bija feins,skaists saulriets,vēlak krītošās zvaigznes,pamalē rūsa un ļoti melni mākoņi.Precīzus laika apstākļus interesenti var apskatīt Kolkas majas lapā,ūdens temperatūra gan tur nāk no cita avota,bet vēja virziens un stiprums,gaisa temperatūra ir precīzi uzdoto brīdi.
11.augusts 2013, 11:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager