Makšķerēšana jūrā

Biju pagājušo nogali Jūrkalnē,baigā zāle bija un pacopēt nebija iespējams. Pārbraucu uz Pāvilostu,tur mazāk bija bet nu butes pa visu nakti tik 3!!
5.jūlijs 2012, 12:48 | links
 
Sveki copmaņi, kas ar butēm jūrkalnē, vai kāds ir bijis.
5.jūlijs 2012, 12:12 | links
 
Skaidrs,paldies.
2.jūlijs 2012, 22:59 | links
 
Kā ir šogad nezinu, bet citus gadus zvejniekiem pa retam kāds asaris un vimba trāpās. Laikā kad Vidzemes piekraste ir pilns ar asariem esmu braucies iekšā no Irbes, neko neesmu dabūjis, tāpēc labāk izvēlos copēt upē.
2.jūlijs 2012, 22:12 | links
 
jjanis,paldies par info.Bet kā ar citām zivīm?Varbūt tur var ar kādu zvejnieku sarunāt iebraukt jūrā uz asariem?
2.jūlijs 2012, 21:56 | links
 
>Andris47
Gadus 3 gan neesmu bijis vasarā uz jūru (Ovīši), bet kaut ko noķert var. Mēs braucām kompānijā un uz 3diennieku. Lomi protams ne tuvu kā rudenī, bet pa kādai kārnai ir ko uzcept, atī lunkanis ir gadijies. Ja domā braukt atvilkties, tad laikam neieteikšu, bet labi pavadīt laiku jūras krastā gan ir vērts!
2.jūlijs 2012, 21:52 | links
 
andis47, pa nakti kāda bute var gadīties, bet dienā domāju ka cerību nav.
2.jūlijs 2012, 21:41 | links
 
Ko šinī laikā (jūlijā) var noķert jūrā no krasta vai mōliem?
2.jūlijs 2012, 20:41 | links
 
Kolēģi,vai jūrā starp Ventspili un Kolku tagad var kaut ko no krasta noķert?
2.jūlijs 2012, 20:28 | links
 
uz ko keras juras breksis uz parasto slieku vai kaa ?
2.jūlijs 2012, 19:28 | links
 
VAkarvakarā Užva 4 maz buc,un trīs luciš
30.jūnijs 2012, 15:11 | links
 
Laba diena juurniekiem !!! Pastaaaasta kaads par juuras buliishiem kjeraas veel vai jau leishi visus izraavushi uz moola ?? Paldies !!
25.jūnijs 2012, 13:41 | links
 
kaadaa laikaa ir iespeejams nokert juras asarus??
25.jūnijs 2012, 13:25 | links
 
Pagājušonakti Ventiņos uz mola 9 buc un pac slapjš kā ūdensžurka
23.jūnijs 2012, 13:53 | links
 
Runājot par copi jūrā- buti vēl vajadzētu dabūt(ja zina kur, dziļumā, bedrēs), bet lēnām jāsāk veidot copenes uz zušiem, atsevišķās vietās jāsāk lēnām nākt "jūras"breksis .....
Atbildot uz zemākā komentāra par vējiem un butēm, tad butes manā pusē labāk nāks uz Z vēja, zutis uz D vēja, bet viss atkarīgs kur šos copē, jo molu sistēma dara savu , bet vispārīgs secinājums manā pusē ka no Dienvidiem būs siltāks ūdens , no Ziemeļiem aukstāks, kas tagad kā radīts butei .....Pie siltas vasaras R vējš jūlija beigās arī sak siltu ūdeni piedzīt ....Ja kāds saprata ko rakstu, tas malacis, kas nē- nu tad nav lemts :))
Zušu un brekšu cope jūrā man ir ļoti tuva, cilvēki jau tagad nevar nociesties un prasa kad nu sāksies cope uz lunkano ? :)
22.jūnijs 2012, 10:52 | links
 
Es jau centos to visu ar humoru,... copmaņiem uz akmensbutēm liegumu laiku nav ....A par zvejas likumiem esmu informēts-diez vai tos mums te vajadzētu apspriest :)
Chesters- paldies par novēlējumu, arī es kausu uzcelšu, Jāņu dienā gan nesanāks :)
22.jūnijs 2012, 10:22 | links
 
Zvejnieki zināmā mērā zvejo ar gruntenēm saucas āķu jeda (vairāk gan varētu teikt naktsšņore) un tur uz vienu zvejas rīku ir 100 āķi. Makšķernieki arī var katrs makšķerēt ar mikrojedām galvenais ne vairāk, kā divas nostiprinātas mikrojedas uz katras ir četri āķi un jāatrodas 50m attālumā vai jāizvelk šņores gals līdz krastam.
Ja vēl ir atrunāts, kas ir zvejas rīks, tad makšķerēšanas rīks ir jebkas, kam otrā galā ir noteikts āķu skaits.
21.jūnijs 2012, 20:19 | links
 
chesterss-cilvēk, mīļais, ko tu ārdies.Patiesībā Rolis uzdeva jautājumu ar smaidiņu, jo tiešām 90% makšķernieku grunteni uzskata par makšķerēšanas rīku.Iedomājies, kā tas būs ka mūsu zvejnieki sāks ar gruntenēm zvejot:)))Lai jau tas prieks tomēr paliek makšķerniekiem.:))
21.jūnijs 2012, 16:20 | links
 
Kur ta nu man ar Tevi sacensties amigo !
Kā prasi ta cilvēki atbild .Uz dumjiem jautājumiem tādas pasas atbildes.
Tevi neviens neapsaukā un pašam neiesaku.
Novēlu to labāko un paceļu par tavu veselību alus kausu .
21.jūnijs 2012, 15:38 | links
 
chesters- tu tak esi dumjš, ne ? :DDD
Vari man neatbildēt, man tā pat viss ir skaidrs :))
20.jūnijs 2012, 14:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager