Makšķerēšana jūrā

Man personīgi nekad nav trāpījies uz reņģu sitēmu lasi dabūt, bet ir nācies atspēries pret mola sienu ar līku skātu stāvēt , kamēr visu auklu iztin uz izdzirdēt skaņu " tirkš " :)) Mencas samērā bieži trāpās uz reņģēm, ja tikai zina kā to sistēmu uzlabot :)
21.maijs 2012, 13:11 | links
 
9kg lasis,tas jau ir extreems:))
21.maijs 2012, 13:03 | links
 
Bij te šodien aizstaigājis līdz jūrai- nebiju pat copenes imērcis kad nācās zvanīt "draugiem" par maliķošanu...Vēlāk gan zvanīja man, interesenti par vējeņu copi. Pa 1 stundu 3 copes, viena krastā- kā teicu vīriem, tā nav vējeņu cope, bet ampelēšanās :) Laidu mājās.... Teica ka no paša rīta esot labāks kas bijis ...
P.S.Necik sen bijušais kolēģis uz reņģu sistēmu 9kg lasi dabūjis, kumediņi 3 stundu garumā esot bijuši pa visu moli, kamēr ar laivu nav palīdzejuši iecelt:) It kā stāsts pat ļoti ticams esot :) Vainīgo arī šodien satiku, Liepājas pusē noteiktās aprindās diezgan zināms zivju "hakeris" :))
21.maijs 2012, 13:01 | links
 
Es vakar vējenēs biju pirmo reizi. Darīju tā kā mani mācīja - lēnām pukšķināju gar krastu ar velci, kamēr viena pieķērās. Tad metu enkuru un tai vietā dragāju. Vizuli vairāk neņēma, bet garneli ēda labi. Bildes albūmā.
21.maijs 2012, 10:37 | links
 
Uz Liepājas mola vakar, diemžēl pat copes no vējeņu puses nebija! Viens, otrs pa kādai izvilki! Kamēr gaidīju copi, tika bullīši saķērti labi dauzd!:)
21.maijs 2012, 10:34 | links
 
Vakar atklājām vējeņu sezonu.:) Sākumā aizbraucām uz lielo molu, buļļus vilka nejēgā, bet mums gribējās vējenes. Garām ejot dzirdējām, ka ņemot uz mazā mola, braucām tur. Jā, vējenes spēlējās uz nebēdu. No 14 copēm (nez kādēļ nepaņēma līdz galam), 7 krastā. Kas var būt jaukāks par šo!
20.maijs 2012, 20:04 | links
 
Es biju vakar uz Ziemelīša!!! Atskaiti iemetu Sadaļā "Vējenes".
Par to vilkšanu nu bija tā kā bija. No visiem makšķerniekiem(cēm) vilka tikai retais. Man izdevās būt to laimīgo vidū! ;)
20.maijs 2012, 14:05 | links
 
to Vitolds- nu gan lej 5.00 uz mola jau nebija kur stāvēt riktīgi
reņģēm izmērs labs-vismaz pagaidāmDD, vēlāk būs sīkāķas
lai veicāsDD
19.maijs 2012, 20:45 | links
 
uz liepajas mola sodien pa dienu vejenes bija,retais vilka pa kadai.
19.maijs 2012, 20:37 | links
 
Jā,
19.maijs 2012, 19:29 | links
 
kāds izmērs reņģēm bolderājā,pērn bija smalkas....
19.maijs 2012, 19:29 | links
 
vējenes ir!
19.maijs 2012, 17:50 | links
 
šodien 5-00 Bolderājas mola kādi 10 makšķernieki, arī pie mola kādas 10 laivas: reņģes. Ap 9-30 mols pilns.
19.maijs 2012, 15:17 | links
 
man 2 vējens un tukšās copes. vēl pāris dienas un viss aizies.
18.maijs 2012, 21:12 | links
 
Šodien uz ziemelīša tukšums. pilnīgs. izņemot bulīšus tie ņem.
18.maijs 2012, 17:34 | links
 
shodien no ziemelisa paris stundas 2vejenes
18.maijs 2012, 17:30 | links
 
Teicu ka nekā personīgā...:)
Biju tiešām pēcpustdienā...
Liels vējš un viļņi...
18.maijs 2012, 12:28 | links
 
To linis1
Vējš un lietus sākās ap pusdienlaiku, tad tināmies prom, no rīta pat saulīte uzspīdēja! Mums trijatā, no 8.30-12.00, katram pa spainim buļļu. Vēlāk ielikšu bildi. Nu nezinu kā jums kas pie Jūras copes pieraduši, varbūt tas liekas maz, man pietiekami :D Jā un vietējam čalim ar bij pilns Rimī maisiņš, nu tā uz kilo 15 salasīja un viņš teica, ka buļļi samērā labi ņem :))
18.maijs 2012, 10:44 | links
 
Un tā lūk rodas makšķernieku stāsti...:)
grus stāsta kad uz z,mola vakar lopā gājis ar copi,bet varbūt tikai (pašam)Es jau vakar biju tur un novēroju kas darās tai trakajā vējā un viļņos.Bullīši jau ņem tikai reti jo zāles ķeras un reņģe arī paretam.Ja pa vējenēm tad tiešām viens džeks bija saķēris 3 gab kamēr es tur biju un vairākas nerealizētas copes....viņa kolēģis arī vienu izvilka Copmaņu dikti maz tur bij jo saka ka broļiem pašiem baigi Klaipēdā vejenes ņemot.Bet visu cieņu ja kādam tā skaitās baigā cope....
VĒJENES IR SĀKUŠĀS!
Ne asakas!
18.maijs 2012, 09:14 | links
 
Vakar Liepājā no Ziemelīša, bullīši un renģes ņēma lopā! Buļļi lieli, renģe maziņa. Paldies Liepājas kolēģim, kas ierādīja vienkāršu bet efektīvu bullīšu keršanas metodi ar ziemas makšķerīti, pielasījām pietiekami, šodiem kūpinās un užavnieks ar gaida! Vējenes vienam čomam ari trāpijās! Interesē, kā zēniem beidzās pasākums mola galā :) Sestdien atkal brauksim, cerams vējenes būs vairāk! Cope jūrā ira forša!
17.maijs 2012, 17:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager