Makšķerēšana jūrā

Shodien nedaudz virs liepajas gandriiz norma salasiita, tas vis gandriiz pie kapaam.
25.novembris 2011, 17:53 | links
 
imiss777- nav šaubu kāpēc valstī ir bardaks...Laikam daudzi smiekli Tev radās, bet tām puikām ne īpaši, ceru uz ātru satikšanos :)) Arī man prieks būs :))
25.novembris 2011, 00:11 | links
 
Es šeit sen esmu sapratis-Homo homini lupus est


Quilibet fortunae suae faber
24.novembris 2011, 23:57 | links
 
Bet nu labi es aizradisu ar pirkstu ka nedriks likt tuvak par 100.m no krasta tiklus un Rolis Liepaja aizradis copmaniem ka jamet miers sasniedzot normu ok:)):D
Ne asakas visiem:)) cope jura ira forsa:))
24.novembris 2011, 23:34 | links
 
Es jau nesaku ka tu liec bet tas bij domats par vienu likumu un taisnibu kas atiecas uz visiem....
Nekadu ackiribu vai tikls neatlauta ataluma vai copmanis pie juras ar vairakam normam.....
Skadi nodara abi resursiem un ir brizi ka copmani nodara lielaku skadi ja paskatas cik tukstosi pie juras ar vairakam normam.. Kka neatminos ka pie juras butu saticis kadu kurs dotos majas ar 5.kg. Mani ieskaitot..
24.novembris 2011, 23:25 | links
 
Alduhins--- par makiem varēju iedot arī kārtigu "maku" , bet tagad ......
No citas mīklas esmu mīcīts :)
24.novembris 2011, 23:16 | links
 
“UBI JUS, IBI REMEDIUM” (Kur LIKUMS , tur arī ir AIZSARDZĪBA)
Latviski to var tulkot dažādi, ka visus romiešu , grieķu teicienus, bet ar vienu jēgu....
Imis777 - es tīklus jūrā nelieku, un tādā ziņā baļķa acī nav, par lomiem un citām lietām varētu vēl kaulu uzmest......
24.novembris 2011, 23:03 | links
 
Roli nav taisnība.Quo magis apparatus tunc verum est(latīniski) -Kam lielāka mašīna(biezāks maks) tam arī taisnība tu nezini vai?
24.novembris 2011, 22:48 | links
 
Un ko tad tu nesprega ka jura veci pa vairakam normam diena ker butes? Kur tad ir viens likums viena taisniba? Tad kkur peksni vinja pazud un varu apgalvot ka pats pec 5.kg pirkertiem majas nedodies ja cope ir... Un kur tad likums un taisniba.. Pareizi jau ir ka saka citu aci skabargu ieraudzisi sava balki nepamanisi.... Neka personiga:))
24.novembris 2011, 22:47 | links
 
Ibi jus ubi remedium-latīniski- viens likums, viena taisnība visiem.
24.novembris 2011, 22:40 | links
 
To L-upeslinis:
Nu ta ir pagaidam x vieta ko neatklasu iekams neparbaudisu kas un ka tur ir...
Nu ja zinam zinam ko parastu sados atalumos ker bet sis pazistamais zveinieks tiesi tas sugas zivis neker ja gadas tad atbrivo to es varu galvot bet par butem lai ker ja nav tik tuvu krastam tapat atputas sezona beigusies un nevienam turistam nevajadzetu gadities tikla:D vasara cita lieta ir...
24.novembris 2011, 22:30 | links
 
Ja nevar likt, tad nevar... Ko krastos ķer rudeņos un pavasaros Mēs zinām ....
24.novembris 2011, 22:20 | links
 
To ciemu mums tā padaudz, no Svētciema līdz pat Valgalciemam. Pasaki vismaz kutā virzienā svinu mest :)
24.novembris 2011, 22:04 | links
 
Nu es jau nezinu kadam atalumam jabut pec likuma no cikmetriem no krasta var likt tiklu bet nu fakts tads ir ka esot un visai biezi gadas papravs daundzums un interesanti ka starp pirmo otro jau mazak esot un starp otro un treso reizem neka nav.. Tik labi ka atklata drosi ka nebutu bet ka kadai panai var sakasit tad jau verts pasedet jo diezgan tuvu dzivesvietai un biezak varetu aizbraugt:) Bet tagad janogaida kad beigs jura dusmoties un tajau bus japameigina...
24.novembris 2011, 21:49 | links
 
mmmm......tik to tīklu nevar bāzt ja nav tie 100m no krasta...A tā daudz kam var piekrist, kaut gan līcis , ne atklāta jūra...
24.novembris 2011, 21:35 | links
 
Man te pastastija zveinieka dels ka zveinieki ka kuro reizi bet reizem ir loti daundz butes tiklos tepat pa ciemiem viena vieta lici un kas pats galvenais ka tuvaja distance starp pirmo sekli.. Smiekligi jau bus lici uz kadu plakano meiginat bet nu itereses spec bus japameigina no ta viedokla vien ka talu nav jabrauc... Un stintes ari kad sak iet tad parasti pilni tikli esot tiesi starp pirmo sekli...
24.novembris 2011, 21:30 | links
 
Bū ar ķočiem jānostaigā jau nākamrīt :)))Pirmdienas rītā vārēs vēl drēbes iegūt no purkšķainiem :)))
24.novembris 2011, 21:05 | links
 
OoVo svedienas nakts -pirmdiena jabut butei jabut :D
Istais laiks visas zvaigznes sakritisot un neptunam bus dasna sirds:D Ka saka tik jamekle bus jamekle bus vai krasta ja tads vel bus vai ari mežā bet jabut:D
24.novembris 2011, 21:00 | links
 
Sveiki, mazliet novēlota atskaite par 18.nov. copi jūrkalnē. veču daudz,vējš ok,zāle nebija,bute praktiski arī nē...Sākums kā parasti bija cerīgs, bet ar laiku pieklusa cope un kolēģi sāka kraukšķināt cepumu.pats staigāju gar krastu un meklēju kur tā bute slēpjas un atradu daudz maz rezultatīvu vietu,kur līdz vakaram tiku pie 4kg, trāpījās arī 1kg bute,peronīgais rekords:) kolēģiem pa abiem kādi 3kg varēja būt, bet tas nevienu neuztrauca, jo laiks bija feins un cepums garšīgs.skaisti pavadīta diena.
24.novembris 2011, 18:32 | links
 
Vakar ap pulksten 21.10 VUGD saņēma informāciju, ka Liepājā, pie Ziemeļu mola, jūrā ir iekritis un slīkst cilvēks, informēja VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Viktorija Šembele.

Ierodoties pie Ziemeļu mola, glābēji jūrā, Ziemeļu mola vidusdaļā, ieraudzīja divus vīriešus, kurus, ar glābšanas riņķa un virves palīdzību, izcēla no ūdens un nodeva mediķiem. Pēc aculiecinieku stāstītā, jūrā atradās vēl viens vīrietis, kurš pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās pazuda zem ūdens. Tiek pieļauts, ka šis vīrietis no mola iekrita jūrā un pārējie divi vīrieši ielēca ūdenī, lai viņu glābtu.

Pazudušā vīrieša meklēšanas darbi veikti sadarbojoties VUGD un Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centram, kuri uz notikuma vietu nosūtīja divus Krasta apsardzes kuģus. Ugunsdzēsēji glābēji un Valsts policijas darbinieki pārmeklēja molu un krasta zonu ar lukturiem, savukārt Krasta apsardzes kuģi veica meklēšanas darbus ūdens akvatorijā. Neskatoties uz meklēšanas darbiem, trešais vīrietis netika atrasts. Šajā laikā jūrā bija slikti laikapstākļi un lieli viļņi, kas apgrūtināja meklēšanas darbus.

VUGD atgādina, ka stipra vēja laikā atrasties uz mola vai jūras krastā ir bīstami.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse ziņo, ka izglābtie ir dzimuši 1978. un 1986.gadā, bet pazudušais ir 1978.gadā dzimis vīrietis. Viņš iekritis, jo, pastaigājoties pa Ziemeļu molu, zaudējis līdzsvaru.
24.novembris 2011, 18:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager