Makšķerēšana jūrā

'Bieži esmu lietojis uz sēkļa un straumē,tas ir leņķis un atbalsta laukums liels...daudzi ir jau no manis šo konstrukciju nokopējuši un slavē
22.novembris 2020, 20:43 | links
 
sirmaiss [22.11.20]: Visvieglākie un praktiskākie ir no alumīnija leņķa 30 mm piestiprinam ar makgaivereni plasmasas trubas 30 cm.garas un tie turas gan smiltīs gan uzspicējot galu var labi iedurt starp akmeņaino grunti...leņķi nopērkami visos celtniecības veikalos...
Un kā stiprā strumē no pirmā sēkļa? Kad zāli dzen!
22.novembris 2020, 20:27 | links
 
30 mm.plati un metru gari...
22.novembris 2020, 19:52 | links
 
Visvieglākie un praktiskākie ir no alumīnija leņķa 30 mm piestiprinam ar makgaivereni plasmasas trubas 30 cm.garas un tie turas gan smiltīs gan uzspicējot galu var labi iedurt starp akmeņaino grunti...leņķi nopērkami visos celtniecības veikalos...
22.novembris 2020, 19:41 | links
 
Centralochka [22.11.20]: seedoo [49m]: Centralochka [16:10]: Šodien arī pie jūras nav ko darīt. Jūra vārās. Vietām pat līdz kāpai!Viss štokos. Gan izlasīsi mana stāsta īso versiju...Nuuu, par Tevi vispār te runa neiet! Tu ir dulls! :)
Tev jo sliktāks laiks jo labāki lomi!
Tur tie kāti arī zuda. Labi, ka pats nepazudu:)))
22.novembris 2020, 19:35 | links
 
kā pierāda prakse - vnk armatūras gabalu ar "amerikanku" pietin trubai - strādā 100%
22.novembris 2020, 19:02 | links
 
seedoo [22.11.20]: Centralochka [16:10]: Šodien arī pie jūras nav ko darīt. Jūra vārās. Vietām pat līdz kāpai!Viss štokos. Gan izlasīsi mana stāsta īso versiju...
Nuuu, par Tevi vispār te runa neiet! Tu ir dulls! :)
Tev jo sliktāks laiks jo labāki lomi!
22.novembris 2020, 18:53 | links
 
leonids [22.11.20]: Kātus esmu tikai lauzis ar pārspīlētu svaru.
Arī pārīts kontā;)
22.novembris 2020, 18:46 | links
 
Centralochka [22.11.20]: Šodien arī pie jūras nav ko darīt. Jūra vārās. Vietām pat līdz kāpai!
Viss štokos. Gan izlasīsi mana stāsta īso versiju...
22.novembris 2020, 18:45 | links
 
Ieliku dažas bildes attiecībā uz turētājiem.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-98232.htm
Nu kam nav pazīstamu metinātāju, tie var arī sarunāt ar autoservisa darbiniekiem, piemēram, vai arī kaut kur jau pa kādam tādam pakalpojumu sniedzējam arī ir atrodams.
Un ja vienreiz uztaisa pa kārtīgo, tad uz mūžu.
Bet katrs jau dara kā uzskata par labāku. Tomēr jūru piesārņot ar makšķerēm un tml atribūtiem diez vai būtu vērts.
Priekā!
22.novembris 2020, 18:40 | links
 
Plastmasas trubas var iedurt augstāk pludmalē (nu varbūt citur nav tik plata pludmale) - kur nav akmeņu un ūdens neskalojas. tie pāris m jau neko nemaina. vismaz esmu tā darījis. veikala metāla leņķa dzelža turētājam salūzt tie plastmasas "turētāji" , tad imho DIY varianti ir labāki ja ir metāls un ir metinātājs :D
22.novembris 2020, 17:26 | links
 
Kātus esmu tikai lauzis ar pārspīlētu svaru.
22.novembris 2020, 16:20 | links
 
Šodien arī pie jūras nav ko darīt. Jūra vārās. Vietām pat līdz kāpai!
22.novembris 2020, 16:10 | links
 
Ar plastmasas trubām toč var iebraukt auzās. Sen viņas neizmantoju. Ja tiek ūdens virsū ātri vien izskalo un kātu var pazaudēt. Kā arī akmeņainā piekrastē viņas ir grūti dabūt iekšā.
22.novembris 2020, 16:07 | links
 
seedoo [22.11.20]: Centralochka [10:00]: seedoo [Vakar]: leonids [Vakar]: Uzskatu sevi par nopietnu copmani.Kātus neesmu pakāsis,glābis gan.Turētāji nopietni,metāla.Atteicos no ,,ņeržas,,tas materiāls netur mīkstu liedagu.Šovakar pārcēlos augstāk liedagā reizes 3,ūdens nāk virsū.No 21 butes paņēmu 8 gab,pārējās bērnudārzs.Blakus copmaņi meta spainī visas asakas.Līča pusē ir uz šo brīdi starp kokiem tikai pāris vietas kur copēt.Netaisos izvērst biznesu.Nu redz...arī turekļiem smadzenes vajadzīgas;)Un ne tikai smadzenes, bet arī pieredzi. Kā Leonīds raksta, tad nopietns copmanis kātu nepazaudēs jo būs un ir izkodis kādam jābūt turētājam lai kāti turētos un tos nepazaudētu. Bet tie, kam ar praktisko pieredzi jūras copē vai domāšanu tā švakāk, tie arī glābj vai pat zaudē savus kātus un pat vairākas reizes.Tamdēļ pieredzi krāju. Personīgā kontā trīs makšķerēšanas komplekti Neptūnam;)
P.S. ir torčītāji, ir karstgalvji...
Ups... tomēr esi zaudējis?! Nu tad sareklamēju Tevi pārsteidzīgi!:)
22.novembris 2020, 16:03 | links
 
Vai tad ir tik sarežģīti izdomāt, kā nepazaudēt makšķeri jūrā arī ar nelabvēlīgiem laika apstākļiem? Lai nav vairākas reizes jāglābj un jazaudē? Esmu copejis visādos apstākļos un neesmu pazaudējis ne vienu! Glabis gan 1x esmu un tad sapratu ko man vajag, lai tā būtu pirmā un pēdējā reize.
Protams, viss nāk ar pieredzi, ko diez vai var iegūt 5-6x gadā aizbraucot uz jūru. Tad jau to pašu var iegut arī pie datora, jo tur tg var atrast visu! Protams praksei jābūt. Katrā ziņā, ļoti šaubos ka piem Aivars, Leonīds, kuri manuprāt tiešām ir profi šai lietā, un pie jūras ir pabijuši vairāk, nekā te daudzi copmaņi kopā ņemti, glābj un zaudē kātus.
22.novembris 2020, 16:01 | links
 
Centralochka [22.11.20]: seedoo [Vakar]: leonids [Vakar]: Uzskatu sevi par nopietnu copmani.Kātus neesmu pakāsis,glābis gan.Turētāji nopietni,metāla.Atteicos no ,,ņeržas,,tas materiāls netur mīkstu liedagu.Šovakar pārcēlos augstāk liedagā reizes 3,ūdens nāk virsū.No 21 butes paņēmu 8 gab,pārējās bērnudārzs.Blakus copmaņi meta spainī visas asakas.Līča pusē ir uz šo brīdi starp kokiem tikai pāris vietas kur copēt.Netaisos izvērst biznesu.Nu redz...arī turekļiem smadzenes vajadzīgas;)Un ne tikai smadzenes, bet arī pieredzi. Kā Leonīds raksta, tad nopietns copmanis kātu nepazaudēs jo būs un ir izkodis kādam jābūt turētājam lai kāti turētos un tos nepazaudētu. Bet tie, kam ar praktisko pieredzi jūras copē vai domāšanu tā švakāk, tie arī glābj vai pat zaudē savus kātus un pat vairākas reizes.
Tamdēļ pieredzi krāju. Personīgā kontā trīs makšķerēšanas komplekti Neptūnam;)
P.S. ir torčītāji, ir karstgalvji...
22.novembris 2020, 16:00 | links
 
robs [22.11.20]: Sveiki vīri ! Iemetat kādu bildi uz kā tās jūras sistēmas foršāk uztīt pēc copes. Vis kaut ko esu mēģinājis...vienalga bardaks
Ieliec A4 vācinjos un nemudrī...
22.novembris 2020, 15:52 | links
 
 
Nelietoju grābekļus.
22.novembris 2020, 14:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager