Makšķerēšana jūrā

Leonīd,
Jūs izmantojat Cobra Baitholder āķus? Esmu iesācējs, savas sistēmas aprīkoju ar minētajiem āķiem, 1., 2. un 4.izmēra.
Varbūt pret to, lai mazās butes neierītu āķi pārāk dzīļi, līdzētu lielāka izmēra pērlīte pie paša āķa?
17.novembris 2020, 11:15 | links
 
Sistēmas sienu pats.lieku lielus āķus"cobra"nr4 vai pat nr2.lielāka varbūtība,ka sīkās neierīs.var likt kamasan āķus.veikala sistēmas man netīk dēļ izpildījuma.par komentāriem:ir pilnīgi mūsu pašu ziņā ko lasīt vai iesaistīties nevajadzīgās vārdu apmaiņās.ne asakas!
17.novembris 2020, 10:41 | links
 
užavā pie bākas būtu labāk, nekā Pāvilostā..

ge-sportists, 16.novembris 2020, 18:18

Spriežot pēc tā ko rāda portāls, vieglāk varētu būt Pāvilostā.
16.novembris 2020, 21:31 | links
 
Atvainojos, cope bija zem Užavas.
16.novembris 2020, 18:24 | links
 
užavā pie bākas būtu labāk, nekā Pāvilostā..
16.novembris 2020, 18:18 | links
 
Sveicināti man arī interesētu vai būtu jēga rīt braukt uz pavilostu kaneka šeit ir copmani ar pieredzi varbūt varētu kāds ko ieteikt

Dairixs, 16.novembris 2020, 17:01

Ņem paspēlējies, labajā augšējā stūrī ir izvēles, kreisajā apakšējā stūrī taimeris. Pāvilosta pēc šībrīža prognozes mierīgi ņemama, vai tāda pat prognoze saglabāsies? HVZ! Uz mola gan es laikam nekāptu.
https://marine.meteo.lv
16.novembris 2020, 17:46 | links
 
Sveicināti man arī interesētu vai būtu jēga rīt braukt uz pavilostu kaneka šeit ir copmani ar pieredzi varbūt varētu kāds ko ieteikt
16.novembris 2020, 17:01 | links
 
Šaurums ir Oviši - Kolkasrags.
16.novembris 2020, 16:16 | links
 
Jā, šogad butes populācija, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir savādāka. Vakar zem Lūžņas triju copmaņu kompānijai 17 st. laikā ; vienam 9 kg, otram nepilni 4 kg, trešajam pavisam čābīgi. Pa nakti copes vispār nebija. No personīgajiem info secinu, ka labāki copes rezultāti uz šo brīdi ir posmā Ovīši - Lūžņa un arī šaurumā. Manuprāt, šonedēļ, braucot copēt, jābūt kompaktam un mobīlam, atstājot autiņus tuvāk krastam, lai varētu strauji mainīt dislokācijas vietu. Prognoze ilgstošam laikam, vai derēs? Jāstrādā ar meteo un jāvāc info par copi katru dienu. Korekcijas ienesīs arī nokrišņi. Pārsteigumiem jābūt....Labi ir, ja ir divas copmaņu grupas.
16.novembris 2020, 16:08 | links
 
Supermakaka [12:58]: Windy sola baigo sānvēju uz šo trešdienu. Kā domājat, ir vērts braukt >200km un šancēt?Starp Lūžņu un Kolku var mēģināt. Ja pacels zāli, kas visticamāk būs, tad būs par cietu. Līmens celsies. Var būt visādi! Neaizbrauksi neredzēsi! Paši uz 4dienu taisamies, būs vēl skarbāk! Ne asakas.

seedoo, 16.novembris 2020, 13:17

Paldies par atbildi. Būs jāpadomā. Bet vai kāds ir kādreiz mēģinājis ķert posmā no Kolkas līdz Melnsilam? Jo trešdien izskatās ka vējš tur būšot no mugurpuses.

Supermakaka, 16.novembris 2020, 14:27

Tuvāk Kolkai, vēlams tumšajā diennakts laikā.
16.novembris 2020, 14:49 | links
 
Labdien kungi.
Kā jau rakstīju sestdien ,gatavojos pirmo reizi braukt butēs.Sagatavošanās darbi norit,informācija daļēji savākta ,iepirkumus izdarīšu rīt .Palicis pēdējais neizzinātais u pagaidām neizprastais jautājums par vēju.Kāds ir noderīgs vēja virziens un maxi stiprums lai varētu copēt.Aizbraukt gandrīz 300 km vienā virzienā un trāpīt apsolūtā nelaikā,tas būtu diezgan traģiski....
Jau iepriekš paldies par padomu...

Muris0591, 16.novembris 2020, 12:05

Pēc patreizējām prognozēm sestdien varētu būt brītiņš kad mazliet nomierinās viss. Uz šaurumu noteikti, bet jāskatās kas ar straumi būs.
Vējš uz pasūtījumu parasti nav.
16.novembris 2020, 14:47 | links
 
Supermakaka [12:58]: Windy sola baigo sānvēju uz šo trešdienu. Kā domājat, ir vērts braukt >200km un šancēt?Starp Lūžņu un Kolku var mēģināt. Ja pacels zāli, kas visticamāk būs, tad būs par cietu. Līmens celsies. Var būt visādi! Neaizbrauksi neredzēsi! Paši uz 4dienu taisamies, būs vēl skarbāk! Ne asakas.

seedoo, 16.novembris 2020, 13:17


Paldies par atbildi. Būs jāpadomā. Bet vai kāds ir kādreiz mēģinājis ķert posmā no Kolkas līdz Melnsilam? Jo trešdien izskatās ka vējš tur būšot no mugurpuses.
16.novembris 2020, 14:27 | links
 
Sveiki vīri. Zinu būs sānvejš. Bet dikti gribas aizbraukt uz to buti rītā vakarā uz nakti. Man ir jautajums kas zin . Kā būtu uz pāvilostas mola ? Ir verts braukt un mēģinat. Jeb kur citur ? Es tik tā iedomajos ja jau vissur trauces tas vējš no krastiem . Kā būtu no mola ? T
16.novembris 2020, 14:02 | links
 
Supermakaka [16.11.20]: Windy sola baigo sānvēju uz šo trešdienu. Kā domājat, ir vērts braukt >200km un šancēt?
Starp Lūžņu un Kolku var mēģināt. Ja pacels zāli, kas visticamāk būs, tad būs par cietu. Līmens celsies. Var būt visādi! Neaizbrauksi neredzēsi! Paši uz 4dienu taisamies, būs vēl skarbāk! Ne asakas.
16.novembris 2020, 13:17 | links
 
Windy sola baigo sānvēju uz šo trešdienu. Kā domājat, ir vērts braukt >200km un šancēt?
16.novembris 2020, 12:58 | links
 

Sveiciens no tālām zemēm! 20 minutes un vakarinas nokertas! B
16.novembris 2020, 12:33 | links
 
Muris0591 [16.11.20]: Labdien kungi.
Kā jau rakstīju sestdien ,gatavojos pirmo reizi braukt butēs.Sagatavošanās darbi norit,informācija daļēji savākta ,iepirkumus izdarīšu rīt .Palicis pēdējais neizzinātais u pagaidām neizprastais jautājums par vēju.Kāds ir noderīgs vēja virziens un maxi stiprums lai varētu copēt.Aizbraukt gandrīz 300 km vienā virzienā un trāpīt apsolūtā nelaikā,tas būtu diezgan traģiski....
Jau iepriekš paldies par padomu...
Izvēlies vietu, kur nav sānvējš, jo citādāk būs straume. Ja vējš no jūras būs 8/10+ m/s, tad būs viļņi, duļķis, ka arī ar iemešanu būs čābīgi, tas ar neder.
16.novembris 2020, 12:27 | links
 
Labdien kungi.
Kā jau rakstīju sestdien ,gatavojos pirmo reizi braukt butēs.Sagatavošanās darbi norit,informācija daļēji savākta ,iepirkumus izdarīšu rīt .Palicis pēdējais neizzinātais u pagaidām neizprastais jautājums par vēju.Kāds ir noderīgs vēja virziens un maxi stiprums lai varētu copēt.Aizbraukt gandrīz 300 km vienā virzienā un trāpīt apsolūtā nelaikā,tas būtu diezgan traģiski....
Jau iepriekš paldies par padomu...
16.novembris 2020, 12:05 | links
 
Man vieglāk, manās garšu kārpiņās vairs nav saglabājusies informācija par kilogramīgās žāvētās butes garšu. Nupat man bija divas 600 un 550 gramīgās plekstes, izbaudīju gastranomisko ekstāzi. Nebija pārāk platas, bet biezas gan :),:).
15.novembris 2020, 23:17 | links
 
7up [15.11.20]: edzuss2 [58m]: seedoo [20:22]: Biezās bija? Tadas kurām žaunu ar īkški neatplēst?Vairākas tādas vakar bija! Šodien īkšķis sāp.Nopietni! Nu gan man nav miera, gribās kūpinātu buti. :)
Piekrītu! Savilktie saiņi vairs nav interesanti! Gribās bonusu, kilogramīgā izskatā vai akmeņeni aizķert. Gan būs , bet ne pie šiem apstākļiem. Visus ar patriotu nedēlu, un savācot sūdus liedagā aiz mūsu tautiešiem tā jau ir mūsu mazā uzvara. Ne asakas. Sezona nekad nebeidzas...
15.novembris 2020, 22:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager