Makšķerēšana jūrā

Butēm jau tik ļoti stipru āķi nav vajadzīgs, vienīgi ja pieķeras spoži raibais vai palielāka menca, tad āķa izturība gan kļūst būtiski svarīga.
17.novembris 2020, 17:36 | links
 
Cik izturīgi ir kujira āķi?varbūt tie ir par smalku.cobra un kamasan man patīk dēļ tā ,ka tie ir masīvi,nelūzt un kāts ar atskabargām.nu jau kādu mēnesi lietoju fīderus ar testu 180g.labi uzvedas kā vējā,tā nelielā zālē.

leonids, 17.novembris 2020, 12:14

Pagaidām nav pretenziju.
17.novembris 2020, 17:35 | links
 
Baitholdera āķus var satvert ar pirkstiem un izplēst butei no pakaļas
Piekrītu,ka katrai lietai savi+ un-.
17.novembris 2020, 14:59 | links
 
Tiem āķiem, kam atskabargas, ir savs labums, bet ir arī sliktā puse. Labums, protams, ka ēsma labāk turās uz āķa, bet sliktā puse tā, ka man vienai rokai trīs pirksti lupatās. Tag, kad bijām butēs, aizmirsu paņemt garās standziņas līdzi ar ko to āķi ierijušai butei no vēdera izstīvēt! Šajā gadījumā es čortojos, ka tiem āķiem ir atskabargas.
17.novembris 2020, 13:18 | links
 
Par Kujira āķu izturību nepateikšu, neesmu lietojis butēm piemērotu izmēru. Tikai mikro.
Runājot par āķiem, ir tādu Hitfish Direct Hold āķi. Visai asi, izturīgi, ar atskabargām un lielo cilpu.
17.novembris 2020, 13:05 | links
 
Cik izturīgi ir kujira āķi?varbūt tie ir par smalku.cobra un kamasan man patīk dēļ tā ,ka tie ir masīvi,nelūzt un kāts ar atskabargām.nu jau kādu mēnesi lietoju fīderus ar testu 180g.labi uzvedas kā vējā,tā nelielā zālē.
17.novembris 2020, 12:14 | links
 
Es ar lietoju Domaataja ieliktos āķus. Pedējo reiz gan paņēmu Fudo ar 1 numuru, jo otrie bij beigušies. Reņģi šogad 90% gadìjumu lieku uz āķa pusi no vienas filejas.
17.novembris 2020, 12:06 | links
 
Lielas pērles pa kādai var uzlikt uz sistēmas pamatauklas zivs uzmanības piesaistīšanai.
17.novembris 2020, 12:04 | links
 
Ps. Tie Kujira āķi ir labi, mazos izmērus izmantoju mikrodžigam.

Reddo, 17.novembris 2020, 11:52

Atzīmēts uz paciņas, ka spiningam.
17.novembris 2020, 12:02 | links
 
Paldies, kungi!
Tad ar nedabiski lielām pērlītēm nemēģināšu. Pie jūras bija izskalota sistēma ar mega lielu pērli. Tādēļ radās tādas pārdomas.
Lielāks kumoss, lielāks āķis. Tā arī daru.
Vēl, manuprāt, lieliski palīdz fīderis. Labāk pamanāma cope, var laicīgāk buti izvilkt. Sanāk arī sportiska cope.

Ps. Tie Kujira āķi ir labi, mazos izmērus izmantoju mikrodžigam.
17.novembris 2020, 11:52 | links
 
Pēc formas lietoju šāda tipa, izmēri dažādi.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-98206.htm
17.novembris 2020, 11:44 | links
 
Reizēm nākas pabrīnīties par to, ko tās sīkaļas spēj ierīt.
Lielāki āķi, cirkuļāķi. Cirkuļāķi ir dārgāki, uzspraust ēsmu arī ir savādāk.
Bet citreiz arī lielākas ķeras tikai uz mazāka izmēra āķiem.
Ēsmas gabalus lielus var likt.
Ar tām pērlēm ne vienmēr ir vērts aizrauties. Lieliski savāc zāli
17.novembris 2020, 11:41 | links
 
Jā,baitholder.Pēdējie,šo sezonu sanāks.Ir pārdošanā cobra āķi baltā iepakojumā.Man netīk.Pērlītes nepasargās no ierīšanas,tām ir pievilināšanas uzdevums.Viennozīmīgi lieli āķi.Protams spaini pielasīt būs daudz ilgāk.Esmu izvēlīgs,man sīko nevajag.Saprotu tos ,kuri brauc no tālienes,negribās tukšā atgriezties.
17.novembris 2020, 11:40 | links
 
Leonīd,
Jūs izmantojat Cobra Baitholder āķus? Esmu iesācējs, savas sistēmas aprīkoju ar minētajiem āķiem, 1., 2. un 4.izmēra.
Varbūt pret to, lai mazās butes neierītu āķi pārāk dzīļi, līdzētu lielāka izmēra pērlīte pie paša āķa?
17.novembris 2020, 11:15 | links
 
Sistēmas sienu pats.lieku lielus āķus"cobra"nr4 vai pat nr2.lielāka varbūtība,ka sīkās neierīs.var likt kamasan āķus.veikala sistēmas man netīk dēļ izpildījuma.par komentāriem:ir pilnīgi mūsu pašu ziņā ko lasīt vai iesaistīties nevajadzīgās vārdu apmaiņās.ne asakas!
17.novembris 2020, 10:41 | links
 
užavā pie bākas būtu labāk, nekā Pāvilostā..

ge-sportists, 16.novembris 2020, 18:18

Spriežot pēc tā ko rāda portāls, vieglāk varētu būt Pāvilostā.
16.novembris 2020, 21:31 | links
 
Atvainojos, cope bija zem Užavas.
16.novembris 2020, 18:24 | links
 
užavā pie bākas būtu labāk, nekā Pāvilostā..
16.novembris 2020, 18:18 | links
 
Sveicināti man arī interesētu vai būtu jēga rīt braukt uz pavilostu kaneka šeit ir copmani ar pieredzi varbūt varētu kāds ko ieteikt

Dairixs, 16.novembris 2020, 17:01

Ņem paspēlējies, labajā augšējā stūrī ir izvēles, kreisajā apakšējā stūrī taimeris. Pāvilosta pēc šībrīža prognozes mierīgi ņemama, vai tāda pat prognoze saglabāsies? HVZ! Uz mola gan es laikam nekāptu.
https://marine.meteo.lv
16.novembris 2020, 17:46 | links
 
Sveicināti man arī interesētu vai būtu jēga rīt braukt uz pavilostu kaneka šeit ir copmani ar pieredzi varbūt varētu kāds ko ieteikt
16.novembris 2020, 17:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager