Makšķerēšana jūrā

jēga jau ir vienmēr :),tik hvz kā ar to rezultātu,un uz kādu zivi tēmē...ja brekšus,pličus,tad tuvāk krastam,ja uz buti,tad mauc kaut kur uz galu.....
7.augusts 2011, 09:16 | links
 
Šodien (svētdien) uz Z-mola pēcpusdienā līdz vakaram ir jēga braukt? Un kur man doties, vairāk uz galu vai pa vidu ar būs labi?
7.augusts 2011, 02:31 | links
 
Man gāja līdzīgi,bet tas no 4.08-5.08 līdz 9.00.bijām Užavas pusē.Sūkāja nost visādas ēsmas.No vakara izvilkām pa pāris plekstītēm.Tad čoms izvilka divas renģes un man pieķērās ālantiņš.Kuriozs bija tas,ka ar rīta gaismiņu vienu kātu locīja pamatīgi.Domājām ka zutis,aizskrējām no ugunskura vietas un galā bija reņģu rīma(baklans).Atbrīvošana gāja ilga,aptinies pamatauklā un galva viņam griežas pa 180*.Knāba uz nebēdu,bija samocījis spārnu un sākumā nevarēja aizlidot.Vēlāk jau aizlidoja!Uz butēm agrāk pa augusta beigām nebraukšu!
6.augusts 2011, 09:03 | links
 
Tā, šis vakars, nakts tika veltīts zušiem, izzīlējot zvaignēs, vējā, mēnesī- nodomāju ka jābūt . Kaut ka iesākums nevedās- tārpus filigrāni grauza nost nezināmi(īstenībā zināmi) nezvēri- naktstārpi un garneles bija nolaizītas no aķiem kosmiskā ātrumā ...Pirmā bija maza butīte (slikta zīme uz zuti) , tad jūras grundulis (paliels), breksītis un nu specīgs viens uzsitiens pa kātu un klusums- pačolēju , pačolēju un ir galā, zutis tuvu pie kg(uz garneli) , kuriozs ka šis iekrita izceļamā tīkliņā pēdējā momentā, kad jau pats bija sevi atbrīvojis :) Tālāk bija plaķu orgijas, kas nograuza visu ko spēju uzmaukt uz āķa :)) Plkst. 2 pa nakti jau bija visa mugursoma izēsta, devos mājup. Parunāju ar vienu jēdzīgu copmani esot vienu daudz maz ņemamu zuti dabūjis, un 4 pirksta resnumā atlaidis ....
Pēc izēstās zacenes nolēmu palasīt nakstārpus savā vietiņā, bet ***** ka tavu ***** , izrakstas tādas bumbu bedres(apmēram 4 m reiz 4m un metra dziļumā) , ka liekās ka karš bijis. Gribētos ar to gudro racēju parunāt par filosofiskiem jautājumiem par aizkapa dzīvi ....
Labi, ne asakas visiem, biku iemalkoju miegam 2010 gada ābolu ražas augļus :))
6.augusts 2011, 03:17 | links
 
vo vellos marisvitins, un man visi stāstīja tieši pretējo. un vispār es klausīšu marisvitins un braukšu butēs augusta beigās.
5.augusts 2011, 17:25 | links
 
varbūt viss ir tieši otrādi ?:)
5.augusts 2011, 14:23 | links
 
marisjuka. Plekstes (butes) jūnijā-septembrī labprāt barojas seklajā piekrastē, nevairoties no uzsilušajiem seklūdeņiem. Oktobrī-novembrī, sākoties rudens vētrām un seklajiem ūdeņiem atdziestot, viņas pārvietojas dziļāk.
5.augusts 2011, 14:13 | links
 
ka jura ar butem
5.augusts 2011, 12:27 | links
 
Mencu meklētājiem. Jāpagaida, kamēr piekrastes ūdeņu temperatūra nokritīsies zem 15 grādiem. Mencai nepatīk silts ūdens.
5.augusts 2011, 10:34 | links
 
ko lai riit dara, a bij tādi plāni, tādi plāni...
4.augusts 2011, 18:41 | links
 
Zivju nav , tik udens , udens , udens , un udens
4.augusts 2011, 17:28 | links
 
Eūū....nu kas notiek jūrā ar zivīīm???
2.augusts 2011, 14:51 | links
 
Sestdien pēc divu mēnešu pārtraukuma bijām pārbaudīt mencu vietas pie Pāvilostas. Menca naf!!! No 30m dziļuma izrāvu vienu buti un tas arī bija viss četru vīru loms. Ūdens 18-19gr. Atbrauca nirēji paskatīties vraku un mēs pagājām sāņus, lai kādu uz pilkera neizvelkam. Bija vēl viens copmanis, aprunājāmies, bet arī viņš bija tukšā. Vēlāk krastā jautājām nirējiem, vai ir redzējuši kādu zivi, bet viņi teica, ka nē. Ūdens arī lejā esot tikpat silts, kā augšā un redzamība tikai no 1 līdz 2 metriem. Ūdens ''zied''.
31.jūlijs 2011, 20:35 | links
 
Tas Liepājā?
31.jūlijs 2011, 19:26 | links
 
Tā tad, šonakt 3 zuteļi no 300 -600 gr , kaimiņam 2 un maziņi zuteļi, kā arī breksis un plaķi - ņēma tikai naktenieku, uz garneli nekā . Būtu jau ilgak sēdējis, bet norāvu gan sistēmas, gan copenei gredzens nobira, tā kā rīta copi neredzēju....
31.jūlijs 2011, 10:29 | links
 
Es gan šodien ēdīšu zušus :)) un copes kaimiņš arī pie zušiem tika :))
31.jūlijs 2011, 03:36 | links
 
vakar no 19.00-1.00 pasēdēju uz z.mola,nu galīgs klusums....
30.jūlijs 2011, 10:51 | links
 
Ir doma aizburāt uz Gotlandi.
Jautājums ir, vai kāds ir copējis pa ceļam no Kolkas raga uz Gotlandes salu? Vai arī Visbijas pusē?
25.jūlijs 2011, 14:03 | links
 
jūras copes specifika, pēc pusnakts reti kurš var pamakšķerēt:)
24.jūlijs 2011, 19:18 | links
 
Vakar aizbraucām uz Jūrkalni atpūsties,pie reizes iemetām kātus. No 18.00 līdz 21.00 cope gandrīz vispār nebija,bet tad līdz pusnaktij kaut ko izdevās salasīt. Bet kas par pūtienu uznāca ap pus 1iem, kaut ko tādu piedzīvoju pirmo reizi. Nu tā ka kājās knapi varēja nostāvēt,kur vēl pamakšķerēt.
24.jūlijs 2011, 19:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager