Makšķerēšana jūrā

seedoo [15.11.20]: Biezās bija? Tadas kurām žaunu ar īkški neatplēst?
Vairākas tādas vakar bija! Šodien īkšķis sāp.
15.novembris 2020, 21:47 | links
 
Centralochka [15.11.20]: seedoo [20:22]: Centralochka [19:21]: Braucam no jūras. Bijām Užavas pusē. Dienas garumā uz trijiem katram norma ar uzviju, neskaitot plaukstas, kuras tika mestas atpakaļ. Ar paikām neākstījāmies jo nebija vajadzības. Parastā maximā pirktā saldētā reņģe. Kā jau rakstīja Aivars, arī šodien galvenais bija trāpīt manekli jūrā, vēlams 30-40m attālumā. Tas arī vis. Man personīgi labākā bušu cope pedējo divu gadu laikā!8Biezās bija? Tadas kurām žaunu ar īkški neatplēst?Kādas 5..7 apm uz trijiem. Izteikti lielas dažas tik. Bet vidējais izmērs priecēja.
Sāks pūst parādīsies vēlā rudens bute. Ne asakas.
15.novembris 2020, 21:46 | links
 

Vakar vakars un nakts. Nav ko daudz teikt...cope nonstop! Met un velc. Ēda visu ko piedāvāja ļoti tuvā distancē. Man 10kg un kolēģiem tā pat.
Izmērs ļoti labs, lielas vai vidējas. Mazās ko atmest atpakaļ nebija daudz.
Starp V-pili un Kolku. Īstenībā pat bik neinteresanti ka tā ķerās :)
Atpūta pie jūras ir lieliska. Tiekamies!!
P.s. Bildi sagriezt gan nemāku :D
15.novembris 2020, 21:42 | links
 
seedoo [15.11.20]: Centralochka [19:21]: Braucam no jūras. Bijām Užavas pusē. Dienas garumā uz trijiem katram norma ar uzviju, neskaitot plaukstas, kuras tika mestas atpakaļ. Ar paikām neākstījāmies jo nebija vajadzības. Parastā maximā pirktā saldētā reņģe. Kā jau rakstīja Aivars, arī šodien galvenais bija trāpīt manekli jūrā, vēlams 30-40m attālumā. Tas arī vis. Man personīgi labākā bušu cope pedējo divu gadu laikā!8Biezās bija? Tadas kurām žaunu ar īkški neatplēst?
Kādas 5..7 apm uz trijiem. Izteikti lielas dažas tik. Bet vidējais izmērs priecēja.
15.novembris 2020, 21:05 | links
 
Centralochka [15.11.20]: Braucam no jūras. Bijām Užavas pusē. Dienas garumā uz trijiem katram norma ar uzviju, neskaitot plaukstas, kuras tika mestas atpakaļ. Ar paikām neākstījāmies jo nebija vajadzības. Parastā maximā pirktā saldētā reņģe. Kā jau rakstīja Aivars, arī šodien galvenais bija trāpīt manekli jūrā, vēlams 30-40m attālumā. Tas arī vis. Man personīgi labākā bušu cope pedējo divu gadu laikā!8
Biezās bija? Tadas kurām žaunu ar īkški neatplēst?
15.novembris 2020, 20:22 | links
 
Braucam no jūras. Bijām Užavas pusē. Dienas garumā uz trijiem katram norma ar uzviju, neskaitot plaukstas, kuras tika mestas atpakaļ. Ar paikām neākstījāmies jo nebija vajadzības. Parastā maximā pirktā saldētā reņģe. Kā jau rakstīja Aivars, arī šodien galvenais bija trāpīt manekli jūrā, vēlams 30-40m attālumā. Tas arī vis. Man personīgi labākā bušu cope pedējo divu gadu laikā!
15.novembris 2020, 19:21 | links
 
Šodien Užava no 9.00-14.00 7kg.Copēju garnele, reņģe. Tauta daudz. Zāle minimāli. Izmērs vidējs, labs. Kolēģiem apmēram tas pats
15.novembris 2020, 19:20 | links
 
Rags ir skops.biju 4km no zvejnieku ceļa uz lieljūras pusi.
15.novembris 2020, 17:45 | links
 
Neprof,man vakar precīzi tādi paši skaitļi.6stundās.

leonids, 15.novembris 2020, 16:49

Vai ragā biji?
15.novembris 2020, 17:16 | links
 
Neprof,man vakar precīzi tādi paši skaitļi.6stundās.
15.novembris 2020, 16:49 | links
 
sapalens [15.11.20]: Domāju, ka nepārspīlē ,jo cik man pazīstamie bijuši vakar ,aizvakar ,gan nedaudz citās vietās -vienīgais jautājums -kad apstāties.
Jaunedēl racējs iepūtīs. Sāks treknās kustēt....
15.novembris 2020, 14:32 | links
 
Te jau ir tas paradokss kā dzīves norma, ka MK noteikumi ir pretrunā ar jēgu par butes populācijas saglabāšanu, pavairošanu. Zvejas traleri nodod tūktošiem tonnu gadā pārstrādei nekondīcijas buti (saprotu, ka runa iet par lapiņām un mazām plaukstiņām), kas tiek vērtēta kā mazvērtīga zivs priekš pārstrādes zivju miltos, bet makšķernieku lomi tiek mērīti ar 10 kg uz dvēseli. Bet tā ir politika.... Man vienkārši ir žēl šīs garšīgās zivtiņas, kuras nīcināšanā piedalāmies arī mēs, kaut gan labi zinu, ka to var diezgan labi novērst, izmantojot pricīzākus (saudzējošākus) paņēmienus un rīkus. Parēķiniet, cik katrs Jūs(mēs) nobendējiet sezonā. Es, piemēram, principā nestrādāju arī naktī tuvā distance, izņemot, gadījumus, ja redzu, ka kaimiņam nāk pie krasta kondīcijas zivs.
15.novembris 2020, 13:20 | links
 
Ja nav baigi sīkās, tad pie tāda skaita jābūt ļoti labam lomam. Copē zivis neskaitu, bet vakar mājā nosvēru un sanāca 15 kg 52 zīvīs.
15.novembris 2020, 11:39 | links
 
Šajā brīdī ar pārspīlēšanu būs grūti, ja nu vienīgi ne tajā vietā, ne tajā brīdī esi copējis.
Katram savas personiskās normas, kaut gan noteikumi domāti visiem.
15.novembris 2020, 11:27 | links
 
Esmu pieradis skaitīt līdz 40 - 60, tad uzskatu, ka cope ir izdevusies un spainis ir pilns. Apbrīnas vērts ir fakts, ka ir pacietība skaitīt līdz 120 un tālāk. Nekad dzīvē neesmu to darījis. Protams, tas nav nekāds viltus feiks par trīsciparu skaitļiem. Pieredze rāda, ka šādos brīžos notiek masveida bērnudārznieku likvidācijas process. Kāds no tā gandarījums ? Priekš tā ir pelēkā viela, lai kaut ko pamainītu, ja nav, tad diemžēl, cirkuļāķi tādos gadījumos palīdzēs minimāli un lielai daļai copmaņu tas nav stilā. Azarts, adrenalīns ņem savu.... Kā zināms, pārsvarā tas notiek agri no rīta, vai pēcpusdienā ar krēslas iestāšanās brīžiem. No šādas "copes" taču var daļēji izraudzīties, ja zin plekstes paradumus attiecīgā periodā, mainot copes paņēmienus, un ir labs pričandāļu (sistēmas, svini un tt.) arsenāls ar darba spējīgiem kātiem. No šādām situācijām izvairos, tādēļ praktiski šāda problēmas nepastāv, jo copēju tikai tumsā (naktī), un no rīta, kad ierodas "bendes" dodos jau prom.... :).
15.novembris 2020, 11:01 | links
 

Jūra vienkārši bļetkotājam šādu sveicienu sūtīja. Tāpēc arī tik švaki.
15.novembris 2020, 10:34 | links
 
Domāju, ka nepārspīlē ,jo cik man pazīstamie bijuši vakar ,aizvakar ,gan nedaudz citās vietās -vienīgais jautājums -kad apstāties.
15.novembris 2020, 10:00 | links
 
aldenss [14.11.20]: Šodienas rijība starp 14.00 un 16.00.
Man liekas bišk pārspīlē ne? Ar savu liepeni :) tikai mazās vien no ziemelīša vakar bija. Interesanti zināt kur tad tik labi liepenē ķeras... vairāk pēc ūdens lējēja izklausies.
15.novembris 2020, 09:05 | links
 
Abavnieks [15.11.20]: Dagniss [Vakar]: Vai ir kāds tagat braucis uzreiz aiz Irbes tilta pirms kāda laika tur bija baigi izbrukājuši baļķvedēji .Gribēju zināt vai ir vērts braukt iekšā.Ne vakar, bet nesen tur bijām. Pa malām var redzēt, ka vests ārā. Bet ar busu izbraucams, takā domāju problēmu nebūs.
Tur gan apšaubāmas zīmes bija, bet riepas nedūra pa 2 dienām neviens, cilvēki bija laipni un viss forši. Bet līdz jūrai šķita tālu iet :D
Gan jau ja sūdus aiz sevis neatstāj, viss būs ok
Paldies.
15.novembris 2020, 01:07 | links
 
Dagniss [14.11.20]: Vai ir kāds tagat braucis uzreiz aiz Irbes tilta pirms kāda laika tur bija baigi izbrukājuši baļķvedēji .Gribēju zināt vai ir vērts braukt iekšā.
Ne vakar, bet nesen tur bijām. Pa malām var redzēt, ka vests ārā. Bet ar busu izbraucams, takā domāju problēmu nebūs.
Tur gan apšaubāmas zīmes bija, bet riepas nedūra pa 2 dienām neviens, cilvēki bija laipni un viss forši. Bet līdz jūrai šķita tālu iet :D
Gan jau ja sūdus aiz sevis neatstāj, viss būs ok
15.novembris 2020, 00:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager