Makšķerēšana jūrā

Piekrītu Mr. Rolim par copes filozofiju;varam vilkt paralēles ar medniekiem-drusciņ iešausim,izoperēsim,uzliksim plāksteri,lai skrien tālāk...
12.maijs 2011, 22:53 | links
 
bblais- mēs tad to zivi neķer, bet es esmu no zivju pilsētas un tad jābrauc cauri savai psihologijai, kuru man iemacīja no bernības, ja noķeri pats tīri, pats gatavo un pats ēdi, vienīgi mums zivis ēd visi, tad daudz , kas atkrīt, bet doma viena....
12.maijs 2011, 22:34 | links
 
Ko tu daritu ja tev mājās pateiktu man tas tavas zivis lidz kaklam ,jau vairs negribās viņas redzēt ,protams es paturu sev un kaimiņiem,bet ko varu laižu vaļā,nu bute man tagat neinteresē un bulitis arī ne,gribas sportisko vējeni.
12.maijs 2011, 22:19 | links
 
bblais- nu šaurās butes var ķert nejēga, grunduļi gan maziņi esot, tas ko copmaņi saka, par butēm pats redzēju un zinu....
12.maijs 2011, 22:09 | links
 
Nu mana filosofija sākās un beidzās ar to ka nav ko mēgināt ķert, ja to nedomā paturēt uzturā .....tas mani psihologiski ierobežo, bet nedara par negausi . Laikam problēma ir tur, ka mana pusē, ko ķert jau vienmēr var atrast.
12.maijs 2011, 22:07 | links
 
Es biju domājis vispar zivis nevis tieši vējenes..
12.maijs 2011, 22:07 | links
 
es arii kaut kaa nestaados priekshaa kaa nokjerto veejeni laizh valjaa. bojaajumu vinjai kjershanas laikaa ir visai noziimiigi nodariiti.
12.maijs 2011, 22:01 | links
 
Es nav manījis, lai vējeni ķertu un laistu vaļā :) visam ir sava filosofija, un ir likums..., bet ja zivi ko likumīgi noķer un izmet mēslainē, tas ir makšķernieka kauns ...Tad zūd jēga pat manai filosofijai...
12.maijs 2011, 21:52 | links
 
Es nav manījis, lai vējeni ķertu un laistu vaļā :) visam ir sava filosofija, un ir likums..., bet ja zivi ko likumīgi noķer un izmet mēslainē, tas ir makšķernieka kauns ...Tad zūd jēga pat manai filosofijai...
12.maijs 2011, 21:52 | links
 
Tā ir atpūta,un vaļasprieks,citam varbūt spiesta lieta ķert to fiš lai pabarotu ģimeni ,
12.maijs 2011, 21:00 | links
 
Visi maķernieki neiet uz copi, lai pēc tam noķerto zivi noteikti apēstu.
12.maijs 2011, 20:50 | links
 
Vējene ir garšīga zivs, bet ir kas viņu neēd-laikam gaumes lieta....tur kur es biju viņas nebija vēl šogad uz maksķeres... ...
12.maijs 2011, 20:48 | links
 
mmm no veejenes sanaak laba vobla,da i nokūpināta laba
12.maijs 2011, 20:44 | links
 
ko juus ar taam veejeneem daraat? es vinjas ieeest deelj zaljajaam asakaam nevaru
12.maijs 2011, 20:28 | links
 
Veči kas notiek ar vējeni diktam grības zināt?
12.maijs 2011, 20:19 | links
 
Un kāda izmēra āķus vajag,ja vējzivi ķer uz pludiņa?
12.maijs 2011, 10:54 | links
 
Eeeeeeeeeeee...nu lūdzu, iemetiet kāds kautkādus linkus uz māneklļiem uz vējzivi??!?!?!?!?!?
12.maijs 2011, 10:50 | links
 
kas tad juuraa notiekas? pec vilnju kartess liekas ka mieriiga, kaaa ar zaaleem?
12.maijs 2011, 09:54 | links
 
Nu nez, pagāšgad man blakus 4 "speci" spiningoja, nu nebija šiem nekas, pat uzsitieni, ja izteiktos attiecībās tad man bij vairāk kā šiem pa visiem kopā. Varbūt šie tik to tehniku nezināja :D
12.maijs 2011, 07:03 | links
 
Nekādas ķēdes nav nepieciešamas,normāls Owner āķītis un viss(ja vien nav mērķis izvilkt zivi aiz jebkuras ķermeņa daļas).Par metodēm-spiningošana iekabina pludiņniekiem vismaz 5 pret 1,pat šķietamā necopē atliek pamainīt vizuļa vadīšanas taktiku un viss turpinās. P.S. Šodien v-zivis vēl nebija,tikai taimiņi(paturētais 3,4 kg)
12.maijs 2011, 01:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager