Makšķerēšana jūrā

Par to apcepšanu un tad cepeškrāsni - tā es vislaik daru:))
25.februāris 2011, 15:11 | links
 
:DDD
Vari vēl kādu sastāvdaļu aizstāt izdomāt un vēl vairāk procesu sarežģīt?? Varbūt pat gaļas vietā var ko citu ņemt, lai būtu sulīgas kotletes?
Draiskuli, man vairs nav argumentu, Tu tik gudrs esi! Es labāk off par šo..
:DDD
25.februāris 2011, 14:58 | links
 
kilka

var, ja uz karstas pannas iegūst no abām pusēm brūnu garozīņuu un lidz gatavībai patur 5-7 min cepeškrāsni, pie t 200 - 220 gr.
25.februāris 2011, 14:51 | links
 
Upsss... "Draiskuli"
25.februāris 2011, 14:46 | links
 
Draikuli - nevar to pašu iegūt ;)) Nestrīdies ar mani :)
25.februāris 2011, 14:46 | links
 
Atvainojiet, ja turpinam, tad citā tēmā
25.februāris 2011, 14:44 | links
 
Bljitka

Ar biezpienu ir ļoti oki, jo viņš karstumā feini kūst un tā ari saturot visu kopā un iegūst sulīgumu, ir zināmas iestādes, kur karbanādei ar sieru pa virsu kaisa biezpienu ar karšvielām un pirms gatava karbanāde piek cepeškrāsni uz 10mit minūtēm, pasniedzot neatšķirsi. Biezpiens lētāks nekā siers.

kilka

to pašu var iegūt, maizes vietā izmantojot labu skābo krējumu un kotletes pirms cepšanas apviļājot rīvmaizē.
25.februāris 2011, 14:42 | links
 
Jā, sorrī par spamu jūras tēmā, mums bija jāpāriet uz tēmu "Kur ir patiesība?"
;))
25.februāris 2011, 14:36 | links
 
Draiskuli,
tā dara visā pasaulē.
Kā jau te teica - turās labāk kopā, otrkārt maize un/vai piens gatavo masu padara daudz maigāku un, kas galvenais, sulīgāku. Jo šķiedrvielas piebriest un uzsūc mitrumu/sulu vienalga, kā to sauc. Izcep kotletēs vienkārši maltās gaļas piku un piku ar maizi, salīdzini ;)
Parasti gan lieto tā sauktos breadcrumbs, jeb nemaltu rīvmaizi, jeb sausiņus t.i. kaltētus atlikumus, atgriezumus. Pie mums tik pierasts "dzīvu" maizi lietot.
25.februāris 2011, 14:34 | links
 
Vēl tik jāaizskrien uz bodi pēc lielas, dzeltenas mormiškas. Žilku 0.12 ?
25.februāris 2011, 14:34 | links
 
Nezinu kā ar maizi...es līdaku kotletēs uz 1 kg farša lieku 250 gr biezpiena..olas..garšvielas..un uz pannas...sanāk sulīgas un garšīgas kokletes...un ja vēl alus...tad vispār...das ist fantastisch:)
25.februāris 2011, 14:33 | links
 
Zivnieks.
Es braukšu svētdien. Vot tā, tagad būs jārauj vaļā bairīts!
25.februāris 2011, 14:31 | links
 
Mja, tēma ta ir Makšķerēšana jūrā, bet aizgāja maize, olas :)
25.februāris 2011, 14:31 | links
 
Draiskuli,pie reizes pajautā varbūt var izmantot karpu iebarojamos šķistošos maisiņus.Kuņģī tak izšķīdīs;)))))))))))))))
25.februāris 2011, 14:30 | links
 
Draiskuli,pie reizes pajautā varbūt var izmantot karpu iebarojamos šķistošos maisiņus.Kuņģī tak izšķīdīs;)))))))))))))))
25.februāris 2011, 14:30 | links
 
Mana tjoša kādreiz plāceņ-kotletes taisīja samaļot gaļu kopā ar novārītām cūku pupām vai pelēkajiem zirņiem. Ar skābo krājumu, mmmmm, mēli varēja norīt. Cik reižu nemēģināju atkārtot, nekad tik labi nesanāca...
25.februāris 2011, 14:29 | links
 
kilka

Paskaidro, kamdēļ to dara? Par rīvmaizi un drupačām apviļajot vai panējot skaidrs, maize tapēc, ka padomju laikos tas bija lētākais variants, lai palielinātu masu, jo ola šo funkciju nepilda.
25.februāris 2011, 14:28 | links
 
eerglis
tieši tā arī ir, jā :))) bet kopā ar olu, tas viss vēl labāk saķep, bet tas tad ja taisa standarta maltās gaļas kotļetus :)))
brusis
ko vēl ne....kožoties tajā gardumā un udzerot bairīti, tas viss tik labi kopā iedarbojās, ka neko labāku envar vēlēties :))
25.februāris 2011, 14:26 | links
 
Oki oki, tā rī uztveru, man mācoties un pabeidzot iestādi skaidroja par šo lietu mazliet savādāk un protams ir arī piedeva-līme iebarojamajam, pats Salmo veikalā redzēju, tādas mazas paciņas, vajag tikai pārdevējam uzjautāt, kura cepšanai labāka upes, jeb ezera :)))))))))
25.februāris 2011, 14:25 | links
 
draiskulim nav taisnība. Maizes likšanai nav nekāda sakar ar padomju laikiem. Pie maltās gaļas izstrādājumiem vienmēr liek klāt maizi, rīvmaizi vai drupačas.
25.februāris 2011, 14:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager