Makšķerēšana jūrā

Man Miķelī pie A vēja ir bijusi viena no labākajām copēm. Laikam tāpēc, ka bija balanss starp A vēju un R straumi :)
17.novembris 2010, 23:17 | links
 
ziņas no paziņām, kas šodien bija un vēl ir miķelī - no 16.30 - 22.00 uz trim džekiem, katram pa 2 kāti - 1 plaukstiņa.. neņem ne reņģi, ne garneli..cilvēku maz un zivju vēl mazāk..lai kam tas austrumu vējš nebūs labs :(..
17.novembris 2010, 23:13 | links
 
zaza°
Gaidīsim atskaiti! ;)
17.novembris 2010, 20:49 | links
 
P.S. Izbraukšana no Rīgas, der arī Jūrmala.
17.novembris 2010, 19:07 | links
 
Labvakar,vai kāds vēlētos pievienoties rīt uz copi Jūrkalnes pusē? Ir brīvas divas vietas mašīnā.
17.novembris 2010, 19:05 | links
 
Viena vieta uz brieža tapusi brīva.
Šonakt 4.00 - 5.00 -> Rīga->Miķels->Rīga
17.novembris 2010, 17:59 | links
 
flasner,bijaat uz mazo moolu? es taipat laikā no lielā mola nespeju vilkt un mest :) copeejaam un domaajaam kaa tad jums tur iet!!! tapat vien zvaninnus grabinat vai tikpat raiti velkat :)
17.novembris 2010, 17:53 | links
 
pavilosta no mola vakar pasvaki.13 uz diviem no17 .00lidz1.30.tikai 2 lielakas par plaukstu.
17.novembris 2010, 17:48 | links
 
Hmm, kaut kā atkal viss sagriezies ar kājām gaisā, vai kādam nav brīva vieta automobīlī līdz Kurzemes jūrmalai piektdien 19.11? Galigi viss aprāvies, varu arī būt šopieris ja vajag, apsolos cepumus mašīnā negrauzt un pieklājīgi uzvesties, degvielai piemetīšu ar . PM lūdzu, ā Rīgā esmu.
17.novembris 2010, 16:02 | links
 
copvaldis, tik brauc. kautkur jau noteikti ķersies. ja neķeras vienā vietā, var pabraukt uz citu vietu, pamainīt ēsmu, attālumu utm. Dažreiz ķeras metrus 20 no krasta nevis tālumā.

Es personīgi braukšu :)
17.novembris 2010, 15:11 | links
 
Mani arī uztrauc spēcīgais vējš naktī, taču nebūs citu iespēju šonedēļ tikt, tā kā jābrauc vien ir.
Vilku baidīties, uz mežu neit. :)


Košrags pasipa Miķelim, tā kā atkal uz Miķeli.
17.novembris 2010, 15:10 | links
 
Sveiki.. gribēju jautāt, ko spečuki saka par ritdienu un vispār plānotajām brīvdienām bušu copē - ar šodienu sola diezgan stabilu un specīgu austrumu vēju - vai nesapūtīs jūrā ūdeni ar visām butēm prom no krasta? vai ir vērts braukt ( tomēr 200Km negribas pa tukso braukt). paldies
17.novembris 2010, 14:52 | links
 
Neskatoties uz laiku un vējiem, šodien plāns ar laist uz jūriņu veiksmi izmeiģināt!

Rīt tad jau informēšu kā gāja.
17.novembris 2010, 14:26 | links
 
Man tie grabuļi patīk tad ja pa nakti copē un ja jūra ir kā dīķis!
+ tie kuriem fosforu piesprauž klāt,man patīk tad sēdi vēro jūru un klausies kad dzindzēs,lai gan citreiz nekas neskan bet kad velc araa zive galaa,bet tās parasti mazās!
kā saka par gaumi nestrīdas,par gaumi smejas!
vējā no tiem zvaniem tik pat liela jēga,kā kosmonautam kosmosā peldbikses!
17.novembris 2010, 14:26 | links
 
Nu skaidrs,paldies par skaidrojumiem,vismaz praats mieriigaaks palika:):):):)
17.novembris 2010, 14:08 | links
 
Ķerot butes nekādi grabuļi nav vajadzīgi , tas man personīgi...kam patīk visu laiku grabināt, ir cita lieta :)
17.novembris 2010, 14:07 | links
 
Ķerot vējzivis, bute ir pat pacēlusies līdz ēsami ap 4m no grunts :)
17.novembris 2010, 14:05 | links
 
Bute tiešām ņem arī diezgan augstu no grunts. Kādreiz uzsienu vienu pavadu ap 2.5-3.0m no svina un ņem. Grabuļus var likt mierīgā laikā:))
17.novembris 2010, 14:04 | links
 
uz kalmāru man neķērās, tiesa, gan ne uz ko citu arī tai brīdī neķērās...at tad kad ķērās uz reņģi un garneli, tad kalmārs piemirsās. tā ka "slepenās" ēsmas statusu es viņam nedotu...
17.novembris 2010, 14:00 | links
 
blēņas. bute var arī i pusotru metru uzpeldēt pie ēsmas. Norvēģijā šitā likām āķu jedas uz butēm. Ja liek uz gruntas, tad tūliņ ir klāt krabis un visu nosukā, tāpēc likām to jedu ar svariņiem/pludiņiem tā, lai āķis būt ~1m no grunts, tad krabis klāt netika, bet butes ķērās. ķērās 2 dienas, bet tad laikam uzķērās kaukāsds monstrs un aizvilka visu prom, tik mazu gabaliņu no tās jedas atradām...
17.novembris 2010, 13:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager