Makšķerēšana jūrā

egilss [06.03.20]: Vēl vajadzētu piebilst, ka parasti viņi ir ar maziem krāniņiem un līdz ar to ar tieksmēm pēc lielām mašīnām, telefoniem un zelta ķēdēm, ko ne vienmēr var izpildīt, jo nav ne zināšanu, ne prāta, ne darba iemaņas. To kompensē ar enerģētisko vampīrismu. Ja noskatītais upuris atbild, dusmojas, uzbrucējs saņem enerģētisku uzlādi, ja neatbild un pasmaida, kļūst vājš un zaudē kontroles sajūtu, ir agonijā utt.
Vai nav pazīstamas ainas?
Tūliņ pat tu dabūsi savu meklēto enerģētisko uzlādi!:)
6.marts 2020, 22:04 | links
 
Vēl vajadzētu piebilst, ka parasti viņi ir ar maziem krāniņiem un līdz ar to ar tieksmēm pēc lielām mašīnām, telefoniem un zelta ķēdēm, ko ne vienmēr var izpildīt, jo nav ne zināšanu, ne prāta, ne darba iemaņas. To kompensē ar enerģētisko vampīrismu. Ja noskatītais upuris atbild, dusmojas, uzbrucējs saņem enerģētisku uzlādi, ja neatbild un pasmaida, kļūst vājš un zaudē kontroles sajūtu, ir agonijā utt.

Tā bija piebilde Pravieša sociopāta raksturojumam.
Vai nav pazīstamas ainas?

egilss, 6.marts 2020, 22:03
6.marts 2020, 22:04 | links
 
Vēl vajadzētu piebilst, ka parasti viņi ir ar maziem krāniņiem un līdz ar to ar tieksmēm pēc lielām mašīnām, telefoniem un zelta ķēdēm, ko ne vienmēr var izpildīt, jo nav ne zināšanu, ne prāta, ne darba iemaņas. To kompensē ar enerģētisko vampīrismu. Ja noskatītais upuris atbild, dusmojas, uzbrucējs saņem enerģētisku uzlādi, ja neatbild un pasmaida, kļūst vājš un zaudē kontroles sajūtu, ir agonijā utt.
Vai nav pazīstamas ainas?
6.marts 2020, 22:03 | links
 
Klau vīri! Pietiks jau ,,piedirst'' šos forumus ar jūsu ,,laipnībām'' vienam pret otru! Citiem copmaņiem
vienkārši jau ZB!
6.marts 2020, 16:25 | links
 
Mārtiņ,
Vari šo visu izbeigt? Pašam nepieriebjas sevi šādi pazemot? Tev jumts ir pat smagāk nonests kā Kivičam!:(
Beidz ņemties!
6.marts 2020, 16:16 | links
 
Kā ar butēm? Vel ķeras? Pa pāvilostu iet runa

mimka, 6.marts 2020, 13:00


gan jau, ka ir.
6.marts 2020, 16:16 | links
 
Tuplagjimi pisaas aaraa no shii foruma, cik reizes jasaka, aizvac to sav smacinieku.
6.marts 2020, 15:49 | links
 
Sabiedrībai ir paveicies, ka mums vis maz ir viens gudrs un zolīds džeks... dirseeeejs mārtiņš šīrants. Biku ar apķēzītu mūli, bet visā visumā super džeks!:)))
6.marts 2020, 15:01 | links
 
Tuuplagjimi ku tu i stulbs.
Kutspakalja reizreikjinu nemaca, tikai skjipelet sudus pareizi ujoban?
6.marts 2020, 14:53 | links
 
iirs [06.03.20]: iirs [13:20]: ......, tfu.Klau, vecozēn šīrant..
A moš es tiešām kļūdos un šitais profils nav tavs?!
Pašā šī profila parādīšanās sākumā, man bija aizdomas par kāda cita pidara piederību šim profilam. Tg man šīs aizdomas sāk atgriezties.
Uzmini, par kuru no šeit zināmiem copes "guru" es domāju? :)
Es vēl kādu dienu šo profilu piedēvēšu tev, šīrant, un ja ne kas nemainīsies un manas aizdomas nepazudīs, tad, šī profila sakarā es sākšu apdirst vienu citu cāli un klauniņu .... tfu viņu! :)))

cope87, 6.marts 2020, 14:38


Piedēvē visiem pēc kārtas, par lielāku aprobežotu slimnieku jau tikai sevi pataisi.
Ok. Paskatīsimies....!:)
6.marts 2020, 14:47 | links
 
iirs [13:20]: ......, tfu.Klau, vecozēn šīrant..
A moš es tiešām kļūdos un šitais profils nav tavs?!
Pašā šī profila parādīšanās sākumā, man bija aizdomas par kāda cita pidara piederību šim profilam. Tg man šīs aizdomas sāk atgriezties.
Uzmini, par kuru no šeit zināmiem copes "guru" es domāju? :)
Es vēl kādu dienu šo profilu piedēvēšu tev, šīrant, un ja ne kas nemainīsies un manas aizdomas nepazudīs, tad, šī profila sakarā es sākšu apdirst vienu citu cāli un klauniņu .... tfu viņu! :)))

cope87, 6.marts 2020, 14:38



Piedēvē visiem pēc kārtas, par lielāku aprobežotu slimnieku jau tikai sevi pataisi.
6.marts 2020, 14:45 | links
 
iirs [06.03.20]: ......, tfu.
Klau, vecozēn šīrant..
A moš es tiešām kļūdos un šitais profils nav tavs?!
Pašā šī profila parādīšanās sākumā, man bija aizdomas par kāda cita pidara piederību šim profilam. Tg man šīs aizdomas sāk atgriezties.
Uzmini, par kuru no šeit zināmiem copes "guru" es domāju? :)
Es vēl kādu dienu šo profilu piedēvēšu tev, šīrant, un ja ne kas nemainīsies un manas aizdomas nepazudīs, tad, šī profila sakarā es sākšu apdirst vienu citu cāli un klauniņu .... tfu viņu! :)))
6.marts 2020, 14:38 | links
 
Irseeeejs [06.03.20]: Pravietim.

Tuuplagjimis cope87 atbilst 100 procentuaali.

Papildus punkts ir aizmirsts, ka vinsh smird pec sudiem.
Tu šīrat savu seju atmazgāji?
Vēlreiz atvainojos, ka tā sanāca! :)))
A kur tavs ventiš akcents tad parādās, tad pazūd!?
6.marts 2020, 14:23 | links
 
Par cik, CL ir totāla pašplūsmā, atļaušos definēt situāciju ar speciālista - Jāņa Kučinska viedokli. Runa tekstā, t.sk. ir par vajāšanas māniju, vardarbību un atriebību.

Sociopātiem parasti ir novērota nežēlība pret citiem, ļauna izturēšanās pret dzīvniekiem, zagšana u.tml.

Konspektīvi īss sociopātisko iezīmju saraksts no dažādiem avotiem:
- Nekad neatzīs, ka ar viņiem kaut kas nav kārtībā;
- Autoritārisms un dominēšana attiecībās ar citiem cilvēkiem;
- Paranoidālas izjūtas (vajāšanas mānija)
- Sociopāta mērķis ir sava upura paverdzināšana;
- Sociopāts tiecas nodibināt despotisku kontroli pār katru sava upura dzīves aspektu;
- Sociopāta augstākais mērķis ir iegūt labprātīgu upuri, kurš viņam kalpo labprātīgi, it kā augstāku ideālu vai uzupurēšanās vārdā;
- Sociopātam ir sveša cilvēciska pieķeršanās vai sirsnīgas attiecības;
- Sociopātam raksturīgs ekstrēms narcisisms un grandiozas iedomas par sevi;
- Sociopātiem patīk citos meklēt zemiskas jūtas un netīru motivāciju, vai arī šīs īpašības citiem piedēvēt, lai viņus nomelnotu sabiedrības acīs un izceltu sevi;
- Sociopāti mēdz būt ļoti atriebīgi, kā arī ļoti jūtīgi pret iespējamo savas reputācijas zaudēšanu vai atmaskošanu. Tāpēc viņi gatavi izdarīt daudz, lai ziņas par viņu dzīvesveidu neizplatītos un lai viņu upuri klusētu. Ja tāds atmaskotājs pagadās dusmu uzplūdu laikā, pastāv liela vardarbīgas agresijas iespēja.
Vēlreiz atvainojos to dalībnieku priekšā, kuriem esmu kavējis laiku ar uzskatāmi redzamām, saprotamām un zināmām lietām.

Pravietis, 6.marts 2020, 13:59



Zini kā, gribētos, lai gudrības spļaut, varbūt tādi, kas nav dabūjuši Brīdinājumu no administratoriem par copeslietas.lv noteikumu neievērošanu.

Tu vairs neesi tīrs, tāpēc turi vien knābi ciet.
6.marts 2020, 14:21 | links
 
Pravietim.

Tuuplagjimis cope87 atbilst 100 procentuaali.

Papildus punkts ir aizmirsts, ka vinsh smird pec sudiem.
6.marts 2020, 14:12 | links
 
Pravietis [06.03.20]: Par cik, CL ir totāla pašplūsmā, atļaušos definēt situāciju ar speciālista - Jāņa Kučinska viedokli. Runa tekstā, t.sk. ir par vajāšanas māniju, vardarbību un atriebību.

Sociopātiem parasti ir novērota nežēlība pret citiem, ļauna izturēšanās pret dzīvniekiem, zagšana u.tml.

Konspektīvi īss sociopātisko iezīmju saraksts no dažādiem avotiem:
- Nekad neatzīs, ka ar viņiem kaut kas nav kārtībā;
- Autoritārisms un dominēšana attiecībās ar citiem cilvēkiem;
- Paranoidālas izjūtas (vajāšanas mānija)
- Sociopāta mērķis ir sava upura paverdzināšana;
- Sociopāts tiecas nodibināt despotisku kontroli pār katru sava upura dzīves aspektu;
- Sociopāta augstākais mērķis ir iegūt labprātīgu upuri, kurš viņam kalpo labprātīgi, it kā augstāku ideālu vai uzupurēšanās vārdā;
- Sociopātam ir sveša cilvēciska pieķeršanās vai sirsnīgas attiecības;
- Sociopātam raksturīgs ekstrēms narcisisms un grandiozas iedomas par sevi;
- Sociopātiem patīk citos meklēt zemiskas jūtas un netīru motivāciju, vai arī šīs īpašības citiem piedēvēt, lai viņus nomelnotu sabiedrības acīs un izceltu sevi;
- Sociopāti mēdz būt ļoti atriebīgi, kā arī ļoti jūtīgi pret iespējamo savas reputācijas zaudēšanu vai atmaskošanu. Tāpēc viņi gatavi izdarīt daudz, lai ziņas par viņu dzīvesveidu neizplatītos un lai viņu upuri klusētu. Ja tāds atmaskotājs pagadās dusmu uzplūdu laikā, pastāv liela vardarbīgas agresijas iespēja.
Vēlreiz atvainojos to dalībnieku priekšā, kuriem esmu kavējis laiku ar uzskatāmi redzamām, saprotamām un zināmām lietām.
Zeme atveries :)
6.marts 2020, 14:07 | links
 
Par cik, CL ir totāla pašplūsmā, atļaušos definēt situāciju ar speciālista - Jāņa Kučinska viedokli. Runa tekstā, t.sk. ir par vajāšanas māniju, vardarbību un atriebību.

Sociopātiem parasti ir novērota nežēlība pret citiem, ļauna izturēšanās pret dzīvniekiem, zagšana u.tml.

Konspektīvi īss sociopātisko iezīmju saraksts no dažādiem avotiem:
- Nekad neatzīs, ka ar viņiem kaut kas nav kārtībā;
- Autoritārisms un dominēšana attiecībās ar citiem cilvēkiem;
- Paranoidālas izjūtas (vajāšanas mānija)
- Sociopāta mērķis ir sava upura paverdzināšana;
- Sociopāts tiecas nodibināt despotisku kontroli pār katru sava upura dzīves aspektu;
- Sociopāta augstākais mērķis ir iegūt labprātīgu upuri, kurš viņam kalpo labprātīgi, it kā augstāku ideālu vai uzupurēšanās vārdā;
- Sociopātam ir sveša cilvēciska pieķeršanās vai sirsnīgas attiecības;
- Sociopātam raksturīgs ekstrēms narcisisms un grandiozas iedomas par sevi;
- Sociopātiem patīk citos meklēt zemiskas jūtas un netīru motivāciju, vai arī šīs īpašības citiem piedēvēt, lai viņus nomelnotu sabiedrības acīs un izceltu sevi;
- Sociopāti mēdz būt ļoti atriebīgi, kā arī ļoti jūtīgi pret iespējamo savas reputācijas zaudēšanu vai atmaskošanu. Tāpēc viņi gatavi izdarīt daudz, lai ziņas par viņu dzīvesveidu neizplatītos un lai viņu upuri klusētu. Ja tāds atmaskotājs pagadās dusmu uzplūdu laikā, pastāv liela vardarbīgas agresijas iespēja.
Vēlreiz atvainojos to dalībnieku priekšā, kuriem esmu kavējis laiku ar uzskatāmi redzamām, saprotamām un zināmām lietām.
6.marts 2020, 13:59 | links
 
Nesaprotu, savas problēmas nevar atrisināt personīgi? Domāju, ka šī vieta nav domāta lai norietu kādu.
6.marts 2020, 13:26 | links
 
Irseeeejs [19m]: Cope78 tuplagjimi vel tu nav nospradzis? Beigta zivs ta nesmako ka no tava tupla uz sejas.Bāc, piedod šīrant par tavu seju!. Es tak nevarēju pat iedomāties, ka tu tur apakšā paslēpies! :)))))
Tiešām sorry! Nomazgājies!:)

cope87, 6.marts 2020, 13:09



Visus sauc par sīkajiem, pašam tie teksti, kā no pubertātes pumpas, tfu.
6.marts 2020, 13:20 | links
 
iirs [57m]: Nu kas te notiek? Vai nevar runat par lietu? Vai admini var šos murgus izdzēst? Nu

Zive22, 6.marts 2020, 12:19


A ko tu esi darījis, lai admini to izdarītu? Ja esi tikai ņuņējis un puņķus staipījis, tad pazūdi, lai smakas tavas nebūtu. Bet ja esi vecis- rīkojies!Esmu gan darījis, vis maz centies, bet tu diemžēl esi mīzelis un varkšķi tik šeit, bet aci pret aci tikties un parunat par copi jūrā mīz! Neitralizetu tevi, iestātos te miers!

cope87, 6.marts 2020, 12:40



Sūdīgi centies, mēģini vēl. Tu jau te esi pasaules naba, visu viņš zin, visi ir lohi, viens tāds Tu te labākais. Esi vecis rīkojies. Ja nē, tad turi žaunas ciet.
6.marts 2020, 13:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager