Makšķerēšana jūrā

kik [08.11.19]: Pāvilostas mols copmanu diezgan ir tas paslaik
Un zivis?
8.novembris 2019, 13:45 | links
 
Pāvilostas mols copmanu diezgan ir tas paslaik
8.novembris 2019, 13:31 | links
 
kutis [08.11.19]: Par šodienu seedoo kautko iemetīs kad būs galā. :)
Śaurums pilns ar cilvekiem. Zivis śvaki!
8.novembris 2019, 12:58 | links
 
edzuss2 [08.11.19]: Man personīgi vienmer ir līdz copes telts. Viegli, ātri saliekama un uzceļu pie pašiem kātiem jūras malā. Vēju tur teicami. Var samest visas mantas iekšā un pats var sēdēt ja sāk līt. Daudz ērtāk un komfortablāk. Arī gulēt iekšā var.
Ja braukājat regulāri un bieži uz jūru - vienozīmīgi iesaku!!
Biju par tādu domājis pagājušo gadu. Paskatījos cenas, sāka maku biedēt
8.novembris 2019, 12:42 | links
 
Par šodienu seedoo kautko iemetīs kad būs galā. :)
8.novembris 2019, 12:04 | links
 
diametrs [08.11.19]: Zivis jūrā ir :)

kutis, 8.novembris 2019, 11:56

Tas vakar ?
Vakar.
8.novembris 2019, 11:59 | links
 
Zivis jūrā ir :)

kutis, 8.novembris 2019, 11:56


Tas vakar ?
8.novembris 2019, 11:57 | links
 
Spriežot pēc komentāriem, te daži spaiņiem velk cauru gadu.
8.novembris 2019, 11:56 | links
 

Zivis jūrā ir :)
8.novembris 2019, 11:56 | links
 
Dzintarins [08.11.19]: Un kas ar zivīm darās? Neesmu šogad bijis. Negribad to gaisa gabalu tukšā braukt un stipri izlīt
Lietu jāskatās laika prognozēs bet noķert var. Cik daudz ir atkarīgs no meistarības un veiksmes. :))
Ja ne tagad tad kad...
8.novembris 2019, 11:50 | links
 
Man personīgi vienmer ir līdz copes telts. Viegli, ātri saliekama un uzceļu pie pašiem kātiem jūras malā. Vēju tur teicami. Var samest visas mantas iekšā un pats var sēdēt ja sāk līt. Daudz ērtāk un komfortablāk. Arī gulēt iekšā var.
Ja braukājat regulāri un bieži uz jūru - vienozīmīgi iesaku!!
8.novembris 2019, 11:50 | links
 
Un kas ar zivīm darās? Neesmu šogad bijis. Negribad to gaisa gabalu tukšā braukt un stipri izlīt

Dzintarins, 8.novembris 2019, 11:30


Es domāju rīt apmēram turpat braukt pēc darba. Pagājušajā reizē samirku, bet kaut ko arī noķēru. Tālu jāmet, reta reize un reta vieta tuvumā. Lielākās pēc saulrieta un krietni pirms saullēkta bija, naktī mazākas. Tas man. Citiem varbūt savādāk. Paskaties tajās adresēs laika ziņas sestdien no rīta un izvērtē. Gluži uzvalkā ar šlipsi arī nevarēs braukt, vajag kaut kādas atbilstošas drēbes. Esmu redzējis jauniešus Jaunciemā ielas kurpēs un labās drēbēs.
8.novembris 2019, 11:36 | links
 
Un kas ar zivīm darās? Neesmu šogad bijis. Negribad to gaisa gabalu tukšā braukt un stipri izlīt
8.novembris 2019, 11:30 | links
 
Prognozes drusku atšķiras, bet vējš normāls, arī virziens, tikai slapinās kaut cik. Lietus stiprums gan atšķiras
8.novembris 2019, 10:45 | links
 
Sveiki makšķernieki. Rītvakar doma uz Lūžņām braukt uz nakti. Kādas prognozes uz rītdienu?

Dzintarins, 8.novembris 2019, 10:40


www.meteo.lv
www.meteo.pl
www.windguru.com
www.windy.com
www.yr.no
8.novembris 2019, 10:44 | links
 
Sveiki makšķernieki. Rītvakar doma uz Lūžņām braukt uz nakti. Kādas prognozes uz rītdienu?
8.novembris 2019, 10:40 | links
 
egats [08.11.19]: Rakstu reti, bet šodien izdomāju uzrakstīt.Ja kāds vēl atstās aiz sevis šmuci uz “izslavēto “ Pāvilostas molu, būs ziepes!Tie nav draudi, bet gan brīdinājums!Ja vari atļauties dzert dārgāko alu Latvijā un pirkt Viking garneles, tad uzskatu ka prātiņam nedaudz arī vajadzētu būt, ja nav tad Kurzemnieki iestelēs viņu vietā!Ceru ka ziņu sasniegs adresāts!Lai jauka cope pie jūras!
+++
8.novembris 2019, 10:23 | links
 
Rakstu reti, bet šodien izdomāju uzrakstīt.Ja kāds vēl atstās aiz sevis šmuci uz “izslavēto “ Pāvilostas molu, būs ziepes!Tie nav draudi, bet gan brīdinājums!Ja vari atļauties dzert dārgāko alu Latvijā un pirkt Viking garneles, tad uzskatu ka prātiņam nedaudz arī vajadzētu būt, ja nav tad Kurzemnieki iestelēs viņu vietā!Ceru ka ziņu sasniegs adresāts!Lai jauka cope pie jūras!
8.novembris 2019, 09:57 | links
 
copeetaaja [34m]: Ai nu ,lab, ja normàls kļovs,gribētu redzēt, cik no Jums te skaita kg reāli pie jūras.... Bet mani tas neinteresē.. mēs,no krasta copmaņi,esam mazākais ļaunums jūrai!..
Bet,mani šodien interesē,kā jūra izskatās, cik draudzīga, cik dāsna?Un,kāds tai noskaņojums- garnele, renģe vai vīns un kaviārs?! Makšķeres saliktas, pēcpusdienā braucu lūkoties!
Lai foršas brīvdienas!!!
Ne asakas!:)Līcī izskatās burvīgi, cerams, ka lieljūrā arī

keners, 8.novembris 2019, 09:00


Ezerā arī ūdens mierīgs
8.novembris 2019, 09:30 | links
 
copeetaaja [08.11.19]: Ai nu ,lab, ja normàls kļovs,gribētu redzēt, cik no Jums te skaita kg reāli pie jūras.... Bet mani tas neinteresē.. mēs,no krasta copmaņi,esam mazākais ļaunums jūrai!..
Bet,mani šodien interesē,kā jūra izskatās, cik draudzīga, cik dāsna?Un,kāds tai noskaņojums- garnele, renģe vai vīns un kaviārs?! Makšķeres saliktas, pēcpusdienā braucu lūkoties!
Lai foršas brīvdienas!!!
Ne asakas!:)

Līcī izskatās burvīgi, cerams, ka lieljūrā arī
8.novembris 2019, 09:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager