Makšķerēšana jūrā

seedoo [22.10.19]: 4dien ir śķirba!
Svaiga?
22.oktobris 2019, 16:08 | links
 
Girtuks [22.10.19]: Pravietis [12m]: pensis [14:20]: Pravietis [11:57]: Cope intensīva, lielākai pārtraukums līdz 30. min nakts stundās. 06.00 apnika, apstājos pie 16. Vārītā nostrādāja 1 no 100 gad. Saldēto brēču neņēma, svaigo reņģi arī praktiski ignorēja. Visu, pārējo ņēma. Esam ar pārinieku pārsteigti par lielo, biezo zivju un tripletu skaitu. Laikam bija ļoti izbadējušās un nocietušās. :).Tas viss zemāk Užavai. Tālajā distancē lielākas. Es no krasta ar 5 m. jūras fīderiem un pīto auklu 0,10 - o,12. Zāles tikai krasta malā, straumes nebija, vējš, viļņi tādi kā vajag.Cope 71 taisnība,ka pravietim nav pilns rublis,šis jau sācis butes ķert uz makaroniem,zirņiem,grūbām utt, jo izbaďējušās,nocietušās butes no viņa rokas reņği,garneli ignorēVarbūt grūbai un makaroniem komplektā vēl nāk Sensas slepenā barība butēm, kura jājauc ar pludmales smilti ar puskilo Hektora atraktoru? Oo 5m jūras fīderis? Kur tādu var iegrābstīt savādāk man ar 4.50m prasās vēl garāku, lai pārmestu pāri zālēm un nodotu pa tripletiem. Kādas cenas pravieti un kur iepirkt?

Girtuks, 22.oktobris 2019, 15:18
Iebrauc Salmo veikalā Rēzeknes ielā pie Cenu kluba. Tur pirms sezonas bija jūras fīderi 4.50 m. gari ar testiem, cik atceros no 120 gr. un uz augšu. Cena sākot no 110 eiro. līdz aptuveni 250 eiro un vairāk, atkarībā no firmas. Spicītes maināmas. 5 metrīgo, iespējams, dabūt būs grūtāk. Protams, ka 5 metrīgais ir bomīgāks arī smagāks, pārvadāšanai neparocīgāks, tests laikam bija 190 gr. Es viņu iespraužu vēl pašizgatavotā statīvā, kura augstums virs zemes ir pāri vienam metram. Ar tādu ir labi cīnīties ar piekrastes zālēm.Man ir 4.50 distance 150gr, tādēļ interese par to 5m jo manas acis vēl tādu nebija fiksējušas. Man statīvs diži neglāba no zālēm. nevarēju nekādīgi nosargāt auklu no viļņa ar brūno sērgu
Kad? Vakar?
22.oktobris 2019, 16:06 | links
 
Pravietis [22.10.19]: pensis [14:20]: Pravietis [11:57]: Cope intensīva, lielākai pārtraukums līdz 30. min nakts stundās. 06.00 apnika, apstājos pie 16. Vārītā nostrādāja 1 no 100 gad. Saldēto brēču neņēma, svaigo reņģi arī praktiski ignorēja. Visu, pārējo ņēma. Esam ar pārinieku pārsteigti par lielo, biezo zivju un tripletu skaitu. Laikam bija ļoti izbadējušās un nocietušās. :).Tas viss zemāk Užavai. Tālajā distancē lielākas. Es no krasta ar 5 m. jūras fīderiem un pīto auklu 0,10 - o,12. Zāles tikai krasta malā, straumes nebija, vējš, viļņi tādi kā vajag.Cope 71 taisnība,ka pravietim nav pilns rublis,šis jau sācis butes ķert uz makaroniem,zirņiem,grūbām utt, jo izbaďējušās,nocietušās butes no viņa rokas reņği,garneli ignorēVarbūt grūbai un makaroniem komplektā vēl nāk Sensas slepenā barība butēm, kura jājauc ar pludmales smilti ar puskilo Hektora atraktoru? Oo 5m jūras fīderis? Kur tādu var iegrābstīt savādāk man ar 4.50m prasās vēl garāku, lai pārmestu pāri zālēm un nodotu pa tripletiem. Kādas cenas pravieti un kur iepirkt?

Girtuks, 22.oktobris 2019, 15:18
Iebrauc Salmo veikalā Rēzeknes ielā pie Cenu kluba. Tur pirms sezonas bija jūras fīderi 4.50 m. gari ar testiem, cik atceros no 120 gr. un uz augšu. Cena sākot no 110 eiro. līdz aptuveni 250 eiro un vairāk, atkarībā no firmas. Spicītes maināmas. 5 metrīgo, iespējams, dabūt būs grūtāk. Protams, ka 5 metrīgais ir bomīgāks arī smagāks, pārvadāšanai neparocīgāks, tests laikam bija 190 gr. Es viņu iespraužu vēl pašizgatavotā statīvā, kura augstums virs zemes ir pāri vienam metram. Ar tādu ir labi cīnīties ar piekrastes zālēm.
Man ir 4.50 distance 150gr, tādēļ interese par to 5m jo manas acis vēl tādu nebija fiksējušas. Man statīvs diži neglāba no zālēm. nevarēju nekādīgi nosargāt auklu no viļņa ar brūno sērgu
22.oktobris 2019, 16:03 | links
 
4dien ir śķirba!
22.oktobris 2019, 16:01 | links
 
Es vakar ar vieglajiem shimano antares plus twin power loti bij ok. Komplekta cena ap 500 eur. Bija ari dārgāks, bet uz to švakāk. Protams, ka sānpelde ir vislabākā.
22.oktobris 2019, 16:00 | links
 
pensis [14:20]: Pravietis [11:57]: Cope intensīva, lielākai pārtraukums līdz 30. min nakts stundās. 06.00 apnika, apstājos pie 16. Vārītā nostrādāja 1 no 100 gad. Saldēto brēču neņēma, svaigo reņģi arī praktiski ignorēja. Visu, pārējo ņēma. Esam ar pārinieku pārsteigti par lielo, biezo zivju un tripletu skaitu. Laikam bija ļoti izbadējušās un nocietušās. :).Tas viss zemāk Užavai. Tālajā distancē lielākas. Es no krasta ar 5 m. jūras fīderiem un pīto auklu 0,10 - o,12. Zāles tikai krasta malā, straumes nebija, vējš, viļņi tādi kā vajag.Cope 71 taisnība,ka pravietim nav pilns rublis,šis jau sācis butes ķert uz makaroniem,zirņiem,grūbām utt, jo izbaďējušās,nocietušās butes no viņa rokas reņği,garneli ignorēVarbūt grūbai un makaroniem komplektā vēl nāk Sensas slepenā barība butēm, kura jājauc ar pludmales smilti ar puskilo Hektora atraktoru? Oo 5m jūras fīderis? Kur tādu var iegrābstīt savādāk man ar 4.50m prasās vēl garāku, lai pārmestu pāri zālēm un nodotu pa tripletiem. Kādas cenas pravieti un kur iepirkt?

Girtuks, 22.oktobris 2019, 15:18

Iebrauc Salmo veikalā Rēzeknes ielā pie Cenu kluba. Tur pirms sezonas bija jūras fīderi 4.50 m. gari ar testiem, cik atceros no 120 gr. un uz augšu. Cena sākot no 110 eiro. līdz aptuveni 250 eiro un vairāk, atkarībā no firmas. Spicītes maināmas. 5 metrīgo, iespējams, dabūt būs grūtāk. Protams, ka 5 metrīgais ir bomīgāks arī smagāks, pārvadāšanai neparocīgāks, tests laikam bija 190 gr. Es viņu iespraužu vēl pašizgatavotā statīvā, kura augstums virs zemes ir pāri vienam metram. Ar tādu ir labi cīnīties ar piekrastes zālēm.
22.oktobris 2019, 15:55 | links
 
tataars_ [22.10.19]: ja nes zāli es ar pludiņu , tas peld pa straumi vienādā ātrumā ar zāli ,pagāšgad vienā punktā ap 7-10 no krasta 12 butes sezonas lielākā ar tika uz mačenes izvilkta ,bezvējā saulē labs risinājums ... kur zāle tur sānpeldes utt. tur ar bute
Es par to esmu domājis, pastasti kādus pludus izmanto un svaru?
22.oktobris 2019, 15:27 | links
 
ja nes zāli es ar pludiņu , tas peld pa straumi vienādā ātrumā ar zāli ,pagāšgad vienā punktā ap 7-10 no krasta 12 butes sezonas lielākā ar tika uz mačenes izvilkta ,bezvējā saulē labs risinājums ... kur zāle tur sānpeldes utt. tur ar bute
22.oktobris 2019, 15:24 | links
 
pensis [22.10.19]: Pravietis [11:57]: Cope intensīva, lielākai pārtraukums līdz 30. min nakts stundās. 06.00 apnika, apstājos pie 16. Vārītā nostrādāja 1 no 100 gad. Saldēto brēču neņēma, svaigo reņģi arī praktiski ignorēja. Visu, pārējo ņēma. Esam ar pārinieku pārsteigti par lielo, biezo zivju un tripletu skaitu. Laikam bija ļoti izbadējušās un nocietušās. :).Tas viss zemāk Užavai. Tālajā distancē lielākas. Es no krasta ar 5 m. jūras fīderiem un pīto auklu 0,10 - o,12. Zāles tikai krasta malā, straumes nebija, vējš, viļņi tādi kā vajag.Cope 71 taisnība,ka pravietim nav pilns rublis,šis jau sācis butes ķert uz makaroniem,zirņiem,grūbām utt, jo izbaďējušās,nocietušās butes no viņa rokas reņği,garneli ignorē
Varbūt grūbai un makaroniem komplektā vēl nāk Sensas slepenā barība butēm, kura jājauc ar pludmales smilti ar puskilo Hektora atraktoru? Oo 5m jūras fīderis? Kur tādu var iegrābstīt savādāk man ar 4.50m prasās vēl garāku, lai pārmestu pāri zālēm un nodotu pa tripletiem. Kādas cenas pravieti un kur iepirkt?
22.oktobris 2019, 15:18 | links
 
Pravieti,kas tie par 5 m.jūras fīderiem? Pastāsti sīkāk,tests,pašu fīderu svars,transp.garums,kur tādi pieejami. Interesē tēma.
22.oktobris 2019, 14:47 | links
 
seedoo [22.10.19]: cope71 [12:49]: Rītdien gan prognozes neizskatās īpaši cerīgas! Riebīgs sāna vējš. Tas tā pēc, ka es braucu butēs!:(Padomaa labi!
Būs ļoti intīmas attiecības ar zāli. Pareizi prognozēju?
22.oktobris 2019, 14:32 | links
 
Sāna vējš ir visu šo rudeni.. :)) tam nav nozīmes. Mani besī tikai sānu straume un zāle lielos kvantumos.
22.oktobris 2019, 14:31 | links
 
Pravietis [22.10.19]: Cope intensīva, lielākai pārtraukums līdz 30. min nakts stundās. 06.00 apnika, apstājos pie 16. Vārītā nostrādāja 1 no 100 gad. Saldēto brēču neņēma, svaigo reņģi arī praktiski ignorēja. Visu, pārējo ņēma. Esam ar pārinieku pārsteigti par lielo, biezo zivju un tripletu skaitu. Laikam bija ļoti izbadējušās un nocietušās. :).Tas viss zemāk Užavai. Tālajā distancē lielākas. Es no krasta ar 5 m. jūras fīderiem un pīto auklu 0,10 - o,12. Zāles tikai krasta malā, straumes nebija, vējš, viļņi tādi kā vajag.
Cope 71 taisnība,ka pravietim nav pilns rublis,šis jau sācis butes ķert uz makaroniem,zirņiem,grūbām utt, jo izbaďējušās,nocietušās butes no viņa rokas reņği,garneli ignorē
22.oktobris 2019, 14:20 | links
 
cope71 [22.10.19]: Rītdien gan prognozes neizskatās īpaši cerīgas! Riebīgs sāna vējš. Tas tā pēc, ka es braucu butēs!:(
Padomaa labi!
22.oktobris 2019, 13:52 | links
 
Rītdien gan prognozes neizskatās īpaši cerīgas! Riebīgs sāna vējš. Tas tā pēc, ka es braucu butēs!:(
22.oktobris 2019, 12:49 | links
 
Cope intensīva, lielākai pārtraukums līdz 30. min nakts stundās. 06.00 apnika, apstājos pie 16. Vārītā nostrādāja 1 no 100 gad. Saldēto brēču neņēma, svaigo reņģi arī praktiski ignorēja. Visu, pārējo ņēma. Esam ar pārinieku pārsteigti par lielo, biezo zivju un tripletu skaitu. Laikam bija ļoti izbadējušās un nocietušās. :).Tas viss zemāk Užavai. Tālajā distancē lielākas. Es no krasta ar 5 m. jūras fīderiem un pīto auklu 0,10 - o,12. Zāles tikai krasta malā, straumes nebija, vējš, viļņi tādi kā vajag.
22.oktobris 2019, 11:57 | links
 
Kā ar Užavu,Miķelīti? Kāds var padalíties? Domāju rītvakar mēģināt..
22.oktobris 2019, 11:24 | links
 
Baigi brětlinja gar§oja.
22.oktobris 2019, 11:15 | links
 
copeetaaja [22.10.19]: Kādi tad ir copes apstākļi šodien un rīt? Sedoo un Pravieti,kurā pusē bijāt? Distance?
Mazirbe. Viss pie kājām.
22.oktobris 2019, 11:15 | links
 
Līdz 01.00 norma, tagad jau ar kaudzi. Man kā naktiniekam, nakts loms kūpinam. Pati lielākā pagaidām 515 gr., kopā ar pārējām tripletnicem uz 1100 gr.

Pravietis, 22.oktobris 2019, 02:49


Kurā vietā tas bija?
22.oktobris 2019, 10:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager